On je kasno dobio priliku u reprezentaciji. Imao je fenomenalan period u Fra. I ovakav nemilice zabijao. Onda mu onaj garonja razvali vilicu. I jos jedna povreda. Tako nekako. Njega nisu ni zvali, il se on nije odazivao u vrijeme Kikanovica, Teletovica i sta znam. Bilo je tu nekakvih zavrzlama. Klasicna nasa prica, a mozda neko vise zna o tome.CAZIN je napisao/la: ↑24 avg 2025, 00:05Halilović može igrat kao old school 4 bez šuta mislim da niko ko želi dobro ovoj reprezentaciji misli da on ne smije dobiti više od 15 minuta po meču. Mada kad se sjetim prošlog EB bio je treći strijelac protiv Slovenaca i odigrao veoma korektan meč (bio je 3 godine mlađi i nije izlazio iz povrede tad koliko se sjećam).
Bio je on dobar zadnje prvenstvo. Al se isto tako vidjelo koliki je minus imati ga pored Nurkica ili Kamenjasa kada protivnik skonta da ovaj ne moze sa slobodnog sutirati. Zbog takvog igraca Nurkica guzvaju pod kosem. Il izbog njega se cak i Nurkic mora izvlaciti daleko od kosa. Sa Amarom je to druga dimenzija. I zato nikako preko ovog sa Musom i Xavierom ...






