FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6657
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 25 avg 2025, 22:35

Azra Numanovic
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 25 avg 2025, 22:40

Kad je tekma sa Rudarom ?
Sarajevo ljubavi moja.

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 avg 2025, 22:44

Nije Sabrija ništa kriv, sve je bilo ok. Nije nam poništio čist gol i nije nam isključio igrača kada smo napadali i kada se utakmica lomila.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 25 avg 2025, 22:46

JavierBosnia je napisao/la:
25 avg 2025, 22:35
Azra Numanovic
ŠtaJeTuJe
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 25 avg 2025, 22:46

sonpenn je napisao/la:
25 avg 2025, 22:40
Kad je tekma sa Rudarom ?
petak 21h
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 25 avg 2025, 22:51

Evo Newcastle pokazuje kako se igra sa igračem manje, naši prime 5 komada :kafa: ne pokazuje protiv Burnleya nego protiv Liverpoola

adem993
Postovi: 424
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adem993 » 25 avg 2025, 22:54

Pitar6785 je napisao/la:
25 avg 2025, 12:17
adem993 je napisao/la:
25 avg 2025, 10:41
Godine prolaze, a mi stojimo..
Nista ama bas nista nas vrli presidente nije napravio bolje nego u doba viršli.
Igra loša I nikakv, osvoji se po koji kup, ponekad i liga i tako prolaze godine.
Kamioni i kamioni igrača prolaze kroz klub, malo koji ostaje u sijecanju jer fudbal je postao biznis bez emocija i strasti, samo cisti biznis i poslovanje.
Godinama sam na ovom forumu i citam ga gotovo svakodnevno, rijetko kad pišem, ali danas sam morao napisati par slova..
Sinoc sjedim sam u sobi na moru gledam tekmu I ne vjerujem, glava me boli od bruke koja se desila(znam da naš je sudijska organizacija iskarala) Ali ni u jednom slučaju nismo smijeli dopustit 5 komada.
I ovo malo kose sto imam otpasce mi zbog Sarajeva, Ali to naseg presidentea boli briga nek je godisnja za Istok poskupila vise od 50% nek je djecija 10KM, (imam fala bogu kupio sam uredno godišnju za Istok) al onda se zapitam pa kome ja to kupujem, ovi sto su u klubu apsolutno gledaju da izvuku I zadnju marku od navijača, a zauzvrat da ne daju nista. Nek je plata redovna I klimaj glavom dok presidente priča.
Muka mi je više od svega, od ponizavanja sudijske organizacije nad nasim klubom(JER VODIMO LAŽNE BORBE)
Od obećanja raznoraznih meketa I urednje i preuredjenja stadiona, a mrznemo se i kisnemo od Septembra do Maja kad god igra Sarajevo.
Od laznih obećanja Titula I Europskog Sarajeva (Jer smo postali export import klub)
Muka mi je I od Mirvica i njegovih lažnih dobrih namjera za klub i navijače, jer ovdje je više i budali jasno da ili ne zna, a ipak ovo drugo NECE nista bolje klubu, zanima ga samo njegov ego i profit.
Da ne dužim više, izvinite na smetnji i svako dobro.
Postavicu ti pitanje; sta mi kao klub mozemo uradit da sudjenje bude fer i posteno?

Kakvu Mirvic ima zaradu od cega od ulaznica koje su bile 3,5€ za a sad 7,5€, mozda si mislio od prodaje igraca, da proda on igrace dali ti mislis da kad on poplaca sve racune da njemu izlazni pokriju te sve troskove i da mu ostane para koje on stavi sebi u padze.. prosle godine bilo 106000 ljudi u 18 utakmica, sa 2 derbija, prosjek cinimi se 6300 najskuplja ulaznica bila zapad 12 km znaci nismo ni 400 k€ donijeli klubu kroz ulaznice u prvenstvu, takodje njegovo ulsganje vracanje duga cinimi se 2 m km koje je Nam napravio a Mirvic nuliro (tako reci kupio je klub za 2 m km 60%) nemozemo onda pricat o profiti itd itd. Kad ruku na srce od Mirvicevog dolaska imali smo uvjek najaci igracki roster i sigurno da bi osvoili minimum 3 puta titulu i 3 kupa za ovo vrijeme odkad je tu da VICO GIGXSEVI BEUSI odradili posao ilegalnim putem..

Takodje ovde se prica o grupinim fazama zrinjskog i borca al niko ne GOVORI da je to grupa trecerarednig evropskog takmicenja i da niko od njih nije usao u grupu kroz kvalifikacije tog takmicenja vec kroz osvajanje sampionata (ilegalno) i samim tim laksim putem. I sve dok neko neudje u grupu le nemoze se busat sa nekim uspjehom. Pogledajte birca kako lagano ispade od andre.


Ja jedino vidim izlaz u stranim SUDIJAMA I TO POMOGUCNOSTI DA SUDE KOMPLET LIGU.

Drugi nacin je prekidanje utakmica A reprezentacije i domacih i gostojucih utakmica

SPAHIC BARBAREZ MBAJRAMOVIC HRGOVIC MILICEVIC SALIHOVIC EVO SAD VIDIM LULIC IBISEVIC, svi su prodali BH NOGOMET SPORT za TAKO RECI nikskvo mjesto pocnici neki eventualno selektor u 15. LJUDI KOJIMA SU VICINI I BEUSIVCI KUCE PALILI PROTJERALI.. Znaci ljudi koji su MILIONERI,su prodali narod i drzavu za platu od 100 k€ gdje nema pravo rijeci i gdje mora klimat glavom sestricu dodikovom..

Sta onda mislis o sirotinji u vidu colpe pilava i co pa ti ljudi kad vide da jedan spahic otvori usta da Vico pisa u njih pa oni ce vicu **** pojest a ne sta drugo


MI SE MORAMO SUPROSTAVIT POCJENU DA MANIJACI ROBIJASI RED ARMU BUDU NA STRANI SER GEJA VICE BEUSA
Vidi drug ide kontra pitanje, a šta smo mi uradili kao najveći, najbolji i najjače organizovani klub da zaštitimo igrače i trenera ma ko god on bili?
Osim par dopisa u javnost ništa?
Evo kažu pojedini da se Ismiru nudila pomoć- ODBIO JE!
Sinoć nas je Zenicka varalica zajedno sa njuškama u kombiju iskarala od kluba ni riječi ni slova, ama baš ništa.
Jadno smiješno i suludo je ovo sve ignorisati i sutjeti jer izgleda dobro je dok ne puca!
Vidi da Mirvic ne vidi neku zaradu i da je nema siguran budi nebi bio tu jer I vrabcu je na glavi jasno da smo mi njemu čisti biznis..
I molim te nemoj da ga braniš dosta smo mi njega trpili I čekali, Ali njegove namjere sa NAŠIM KLUBOM NISU ČISTE!
Zašto šutimo? Zasto ne tražimo strane sudije?
Zašto smo prihvatili onakvu sudijsku lakrdiju sinoć? Zasto?
Mi uništavamo svoje zdravlje zbog ovog kluba, a one koji su u njemu i koji ga vode boli tuki.
Nemam ti ja živaca za ove rasprave drug.
Preskoči me živ i zdrav bio.
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

Amcho1
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 25 avg 2025, 22:54

Kabinet1987 je napisao/la:
24 avg 2025, 23:13
Amcho1 je napisao/la:
24 avg 2025, 22:46
mosarajvosa83 je napisao/la:
24 avg 2025, 21:51


Crveni,penal,ponisten gol mada opet mogli smo pokazat malo musku igru,sve ove tekme igramo kao zadnje p bezmude mada kad pogledas ove sudijske bravure u ova 4 kola zivot ti se smuci. Ovo Husref moze samo na gore izvuci,pojma nemam ko je imao ovu briljantnu ideju dovest CosicaObuca i slicne magove,vidi se da znaju likovi ligu.
Stanje bezmudnosti kako na terenu tako preslikano van terena u vlasništvu navijača. BEZMUDNOST i spremnost da se popljuje investitor sa etiketom kriminalca, prozivanje vlastitog kluba da je naštimao kup, pokradeni smo ali šta ima veze nismo ni zaslužili i tako u krug. Za bezmude linija lakšeg otpora je prihvatljiva, vjerojatno bilo kakva linija prihvatljiva, hraknem na svoje da se ne mučim sa težim hrakanjem na druge.
Pogodio si svu suštinu, samo ljudi teško shvataju. Imamo neprijatelje otvorene, to su savez, zeljkovici, sabrije, gigovici, dzemidzici.... Itd., a nasi ljudi pljuju po investitoru, po treneru, po igračima. Ovo su i dalje izvan svake sumnje najbolji igrači u ovoj tzv. ligi, pa čak i trener je OK, ali rezultate određuje nešto drugo.

Gadna je psihologija žrtve. Žrtva često samog sebe proglasi za krivca. Mora se krenuti djelovati protiv onih koji režiraju ovakve utakmice. A ne da sami sebe smatramo krivim što nas drugi kradu. Tako faktički samo radimo za konkurente, valjda će rukovodstvo kluba to razumjeti. Krajnje je vrijeme.
+1
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Gomis99
Postovi: 768
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 25 avg 2025, 22:55

insimadop je napisao/la:
25 avg 2025, 22:51
Evo Newcastle pokazuje kako se igra sa igračem manje, naši prime 5 komada :kafa: ne pokazuje protiv Burnleya nego protiv Liverpoola
Nikad poraz, samo lekcija!

amkeivke
Postovi: 323
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amkeivke » 25 avg 2025, 23:07

Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Haris

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 avg 2025, 23:10

amkeivke je napisao/la:
25 avg 2025, 23:07
Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Ma druze to se poredit ne moze
Ne mozes djeci za Prijedor naplacivati cenera i kraj.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 25 avg 2025, 23:11

Treba negdje udjeliti sadake, mozda nam se vrati
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 25 avg 2025, 23:12

amkeivke je napisao/la:
25 avg 2025, 23:07
Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Cujes li ti sebe sta pricas poredis stadion hajduka i nas koja je razlika nebo i zemlja od uslova i svega oni natkriven mi na vjetrometini,koje su plate njihove koje nase nidje veze poredjenje bas. :crazy:

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 25 avg 2025, 23:14

Amcho1 je napisao/la:
25 avg 2025, 22:54
Kabinet1987 je napisao/la:
24 avg 2025, 23:13
Amcho1 je napisao/la:
24 avg 2025, 22:46


Stanje bezmudnosti kako na terenu tako preslikano van terena u vlasništvu navijača. BEZMUDNOST i spremnost da se popljuje investitor sa etiketom kriminalca, prozivanje vlastitog kluba da je naštimao kup, pokradeni smo ali šta ima veze nismo ni zaslužili i tako u krug. Za bezmude linija lakšeg otpora je prihvatljiva, vjerojatno bilo kakva linija prihvatljiva, hraknem na svoje da se ne mučim sa težim hrakanjem na druge.
Pogodio si svu suštinu, samo ljudi teško shvataju. Imamo neprijatelje otvorene, to su savez, zeljkovici, sabrije, gigovici, dzemidzici.... Itd., a nasi ljudi pljuju po investitoru, po treneru, po igračima. Ovo su i dalje izvan svake sumnje najbolji igrači u ovoj tzv. ligi, pa čak i trener je OK, ali rezultate određuje nešto drugo.

Gadna je psihologija žrtve. Žrtva često samog sebe proglasi za krivca. Mora se krenuti djelovati protiv onih koji režiraju ovakve utakmice. A ne da sami sebe smatramo krivim što nas drugi kradu. Tako faktički samo radimo za konkurente, valjda će rukovodstvo kluba to razumjeti. Krajnje je vrijeme.
+1
Koliko smo postali jadni govori i cinjenica da nam svaku tekmu u BL svirne penal,crveni,prizna gol iz ofsajda,sad nam i golove regularne ponistavaju,to nam je normala postala pa nakon svega toga svi krivi osim dezurnih krivaca.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 25 avg 2025, 23:15

ledesma je napisao/la:
25 avg 2025, 23:11
Treba negdje udjeliti sadake, mozda nam se vrati
Par kurbana od Bangladeša preko Koševa do Gambije nanijetiti na Klub.

Avatar
MokraKifla
Postovi: 692
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MokraKifla » 25 avg 2025, 23:18

luckystrike je napisao/la:
25 avg 2025, 23:15
ledesma je napisao/la:
25 avg 2025, 23:11
Treba negdje udjeliti sadake, mozda nam se vrati
Par kurbana od Bangladeša preko Koševa do Gambije nanijetiti na Klub.
Odvest igrace u sedam brace

SamoDaKazeem
Postovi: 1529
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 25 avg 2025, 23:20

amkeivke je napisao/la:
25 avg 2025, 23:07
Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Utakmice Sarajeva trebaju biti besplate jer se nigdje u svijetu ne plaća amaterski fudbal,a Sarajevo je amterska ekipa koja primi haman 20 golova u 4 utakmice,a oni neka plaćaju svoja "pojačanja" koliko hoće.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 25 avg 2025, 23:29

amkeivke je napisao/la:
25 avg 2025, 23:07
Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!

slika
Sarajevo ljubavi moja.

amkeivke
Postovi: 323
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amkeivke » 25 avg 2025, 23:31

Ado_77 je napisao/la:
25 avg 2025, 23:12
amkeivke je napisao/la:
25 avg 2025, 23:07
Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Cujes li ti sebe sta pricas poredis stadion hajduka i nas koja je razlika nebo i zemlja od uslova i svega oni natkriven mi na vjetrometini,koje su plate njihove koje nase nidje veze poredjenje bas. :crazy:
Pa jarane zato i jest x3 cijena! Nije poredzenje! Ljudi i kad dignu na 400-500€ godisnju ljudi če platit jer hoče da podrže na taj način rad kluba i to če platit od srca pa makar zadnji novac iz dzepa dao...ja neki dan htjeo na utakmicu Rijeke i Varaždina jer sam bio na Krku, al cijena ulaznice na korner zastavici 60eur, zapad 90eur!
Haris

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 25 avg 2025, 23:37

amkeivke je napisao/la:
25 avg 2025, 23:31
Ado_77 je napisao/la:
25 avg 2025, 23:12
amkeivke je napisao/la:
25 avg 2025, 23:07
Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Cujes li ti sebe sta pricas poredis stadion hajduka i nas koja je razlika nebo i zemlja od uslova i svega oni natkriven mi na vjetrometini,koje su plate njihove koje nase nidje veze poredjenje bas. :crazy:
Pa jarane zato i jest x3 cijena! Nije poredzenje! Ljudi i kad dignu na 400-500€ godisnju ljudi če platit jer hoče da podrže na taj način rad kluba i to če platit od srca pa makar zadnji novac iz dzepa dao...ja neki dan htjeo na utakmicu Rijeke i Varaždina jer sam bio na Krku, al cijena ulaznice na korner zastavici 60eur, zapad 90eur!
I zbog toga je Rijeku prosle godine gledalo 5k ljudi, imali proteste i slicne stvari, na kraju zadnjih 5 kola se skupili i odgledali duplu krunu. (A stadion prima 8-9k max)

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []