FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nije Sabrija ništa kriv, sve je bilo ok. Nije nam poništio čist gol i nije nam isključio igrača kada smo napadali i kada se utakmica lomila.
Re: FK Sarajevo
ŠtaJeTuJe
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
Re: FK Sarajevo
Evo Newcastle pokazuje kako se igra sa igračem manje, naši prime 5 komada
ne pokazuje protiv Burnleya nego protiv Liverpoola
Re: FK Sarajevo
Vidi drug ide kontra pitanje, a šta smo mi uradili kao najveći, najbolji i najjače organizovani klub da zaštitimo igrače i trenera ma ko god on bili?Pitar6785 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 12:17Postavicu ti pitanje; sta mi kao klub mozemo uradit da sudjenje bude fer i posteno?adem993 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 10:41Godine prolaze, a mi stojimo..
Nista ama bas nista nas vrli presidente nije napravio bolje nego u doba viršli.
Igra loša I nikakv, osvoji se po koji kup, ponekad i liga i tako prolaze godine.
Kamioni i kamioni igrača prolaze kroz klub, malo koji ostaje u sijecanju jer fudbal je postao biznis bez emocija i strasti, samo cisti biznis i poslovanje.
Godinama sam na ovom forumu i citam ga gotovo svakodnevno, rijetko kad pišem, ali danas sam morao napisati par slova..
Sinoc sjedim sam u sobi na moru gledam tekmu I ne vjerujem, glava me boli od bruke koja se desila(znam da naš je sudijska organizacija iskarala) Ali ni u jednom slučaju nismo smijeli dopustit 5 komada.
I ovo malo kose sto imam otpasce mi zbog Sarajeva, Ali to naseg presidentea boli briga nek je godisnja za Istok poskupila vise od 50% nek je djecija 10KM, (imam fala bogu kupio sam uredno godišnju za Istok) al onda se zapitam pa kome ja to kupujem, ovi sto su u klubu apsolutno gledaju da izvuku I zadnju marku od navijača, a zauzvrat da ne daju nista. Nek je plata redovna I klimaj glavom dok presidente priča.
Muka mi je više od svega, od ponizavanja sudijske organizacije nad nasim klubom(JER VODIMO LAŽNE BORBE)
Od obećanja raznoraznih meketa I urednje i preuredjenja stadiona, a mrznemo se i kisnemo od Septembra do Maja kad god igra Sarajevo.
Od laznih obećanja Titula I Europskog Sarajeva (Jer smo postali export import klub)
Muka mi je I od Mirvica i njegovih lažnih dobrih namjera za klub i navijače, jer ovdje je više i budali jasno da ili ne zna, a ipak ovo drugo NECE nista bolje klubu, zanima ga samo njegov ego i profit.
Da ne dužim više, izvinite na smetnji i svako dobro.
Kakvu Mirvic ima zaradu od cega od ulaznica koje su bile 3,5€ za a sad 7,5€, mozda si mislio od prodaje igraca, da proda on igrace dali ti mislis da kad on poplaca sve racune da njemu izlazni pokriju te sve troskove i da mu ostane para koje on stavi sebi u padze.. prosle godine bilo 106000 ljudi u 18 utakmica, sa 2 derbija, prosjek cinimi se 6300 najskuplja ulaznica bila zapad 12 km znaci nismo ni 400 k€ donijeli klubu kroz ulaznice u prvenstvu, takodje njegovo ulsganje vracanje duga cinimi se 2 m km koje je Nam napravio a Mirvic nuliro (tako reci kupio je klub za 2 m km 60%) nemozemo onda pricat o profiti itd itd. Kad ruku na srce od Mirvicevog dolaska imali smo uvjek najaci igracki roster i sigurno da bi osvoili minimum 3 puta titulu i 3 kupa za ovo vrijeme odkad je tu da VICO GIGXSEVI BEUSI odradili posao ilegalnim putem..
Takodje ovde se prica o grupinim fazama zrinjskog i borca al niko ne GOVORI da je to grupa trecerarednig evropskog takmicenja i da niko od njih nije usao u grupu kroz kvalifikacije tog takmicenja vec kroz osvajanje sampionata (ilegalno) i samim tim laksim putem. I sve dok neko neudje u grupu le nemoze se busat sa nekim uspjehom. Pogledajte birca kako lagano ispade od andre.
Ja jedino vidim izlaz u stranim SUDIJAMA I TO POMOGUCNOSTI DA SUDE KOMPLET LIGU.
Drugi nacin je prekidanje utakmica A reprezentacije i domacih i gostojucih utakmica
SPAHIC BARBAREZ MBAJRAMOVIC HRGOVIC MILICEVIC SALIHOVIC EVO SAD VIDIM LULIC IBISEVIC, svi su prodali BH NOGOMET SPORT za TAKO RECI nikskvo mjesto pocnici neki eventualno selektor u 15. LJUDI KOJIMA SU VICINI I BEUSIVCI KUCE PALILI PROTJERALI.. Znaci ljudi koji su MILIONERI,su prodali narod i drzavu za platu od 100 k€ gdje nema pravo rijeci i gdje mora klimat glavom sestricu dodikovom..
Sta onda mislis o sirotinji u vidu colpe pilava i co pa ti ljudi kad vide da jedan spahic otvori usta da Vico pisa u njih pa oni ce vicu **** pojest a ne sta drugo
MI SE MORAMO SUPROSTAVIT POCJENU DA MANIJACI ROBIJASI RED ARMU BUDU NA STRANI SER GEJA VICE BEUSA
Osim par dopisa u javnost ništa?
Evo kažu pojedini da se Ismiru nudila pomoć- ODBIO JE!
Sinoć nas je Zenicka varalica zajedno sa njuškama u kombiju iskarala od kluba ni riječi ni slova, ama baš ništa.
Jadno smiješno i suludo je ovo sve ignorisati i sutjeti jer izgleda dobro je dok ne puca!
Vidi da Mirvic ne vidi neku zaradu i da je nema siguran budi nebi bio tu jer I vrabcu je na glavi jasno da smo mi njemu čisti biznis..
I molim te nemoj da ga braniš dosta smo mi njega trpili I čekali, Ali njegove namjere sa NAŠIM KLUBOM NISU ČISTE!
Zašto šutimo? Zasto ne tražimo strane sudije?
Zašto smo prihvatili onakvu sudijsku lakrdiju sinoć? Zasto?
Mi uništavamo svoje zdravlje zbog ovog kluba, a one koji su u njemu i koji ga vode boli tuki.
Nemam ti ja živaca za ove rasprave drug.
Preskoči me živ i zdrav bio.
Bit ćeš opet prvak čest 1946
Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!
Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo
Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!
Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo
Re: FK Sarajevo
+1Kabinet1987 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 23:13Pogodio si svu suštinu, samo ljudi teško shvataju. Imamo neprijatelje otvorene, to su savez, zeljkovici, sabrije, gigovici, dzemidzici.... Itd., a nasi ljudi pljuju po investitoru, po treneru, po igračima. Ovo su i dalje izvan svake sumnje najbolji igrači u ovoj tzv. ligi, pa čak i trener je OK, ali rezultate određuje nešto drugo.Amcho1 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 22:46Stanje bezmudnosti kako na terenu tako preslikano van terena u vlasništvu navijača. BEZMUDNOST i spremnost da se popljuje investitor sa etiketom kriminalca, prozivanje vlastitog kluba da je naštimao kup, pokradeni smo ali šta ima veze nismo ni zaslužili i tako u krug. Za bezmude linija lakšeg otpora je prihvatljiva, vjerojatno bilo kakva linija prihvatljiva, hraknem na svoje da se ne mučim sa težim hrakanjem na druge.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 21:51
Crveni,penal,ponisten gol mada opet mogli smo pokazat malo musku igru,sve ove tekme igramo kao zadnje p bezmude mada kad pogledas ove sudijske bravure u ova 4 kola zivot ti se smuci. Ovo Husref moze samo na gore izvuci,pojma nemam ko je imao ovu briljantnu ideju dovest CosicaObuca i slicne magove,vidi se da znaju likovi ligu.
Gadna je psihologija žrtve. Žrtva često samog sebe proglasi za krivca. Mora se krenuti djelovati protiv onih koji režiraju ovakve utakmice. A ne da sami sebe smatramo krivim što nas drugi kradu. Tako faktički samo radimo za konkurente, valjda će rukovodstvo kluba to razumjeti. Krajnje je vrijeme.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
Re: FK Sarajevo
Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Haris
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma druze to se poredit ne mozeamkeivke je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:07Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Ne mozes djeci za Prijedor naplacivati cenera i kraj.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Treba negdje udjeliti sadake, mozda nam se vrati
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Cujes li ti sebe sta pricas poredis stadion hajduka i nas koja je razlika nebo i zemlja od uslova i svega oni natkriven mi na vjetrometini,koje su plate njihove koje nase nidje veze poredjenje bas.amkeivke je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:07Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koliko smo postali jadni govori i cinjenica da nam svaku tekmu u BL svirne penal,crveni,prizna gol iz ofsajda,sad nam i golove regularne ponistavaju,to nam je normala postala pa nakon svega toga svi krivi osim dezurnih krivaca.Amcho1 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 22:54+1Kabinet1987 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 23:13Pogodio si svu suštinu, samo ljudi teško shvataju. Imamo neprijatelje otvorene, to su savez, zeljkovici, sabrije, gigovici, dzemidzici.... Itd., a nasi ljudi pljuju po investitoru, po treneru, po igračima. Ovo su i dalje izvan svake sumnje najbolji igrači u ovoj tzv. ligi, pa čak i trener je OK, ali rezultate određuje nešto drugo.Amcho1 je napisao/la: ↑24 avg 2025, 22:46
Stanje bezmudnosti kako na terenu tako preslikano van terena u vlasništvu navijača. BEZMUDNOST i spremnost da se popljuje investitor sa etiketom kriminalca, prozivanje vlastitog kluba da je naštimao kup, pokradeni smo ali šta ima veze nismo ni zaslužili i tako u krug. Za bezmude linija lakšeg otpora je prihvatljiva, vjerojatno bilo kakva linija prihvatljiva, hraknem na svoje da se ne mučim sa težim hrakanjem na druge.
Gadna je psihologija žrtve. Žrtva često samog sebe proglasi za krivca. Mora se krenuti djelovati protiv onih koji režiraju ovakve utakmice. A ne da sami sebe smatramo krivim što nas drugi kradu. Tako faktički samo radimo za konkurente, valjda će rukovodstvo kluba to razumjeti. Krajnje je vrijeme.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odvest igrace u sedam braceluckystrike je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:15Par kurbana od Bangladeša preko Koševa do Gambije nanijetiti na Klub.
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Utakmice Sarajeva trebaju biti besplate jer se nigdje u svijetu ne plaća amaterski fudbal,a Sarajevo je amterska ekipa koja primi haman 20 golova u 4 utakmice,a oni neka plaćaju svoja "pojačanja" koliko hoće.amkeivke je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:07Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!
Re: FK Sarajevo
amkeivke je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:07Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!

Sarajevo ljubavi moja.
Re: FK Sarajevo
Pa jarane zato i jest x3 cijena! Nije poredzenje! Ljudi i kad dignu na 400-500€ godisnju ljudi če platit jer hoče da podrže na taj način rad kluba i to če platit od srca pa makar zadnji novac iz dzepa dao...ja neki dan htjeo na utakmicu Rijeke i Varaždina jer sam bio na Krku, al cijena ulaznice na korner zastavici 60eur, zapad 90eur!Ado_77 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:12Cujes li ti sebe sta pricas poredis stadion hajduka i nas koja je razlika nebo i zemlja od uslova i svega oni natkriven mi na vjetrometini,koje su plate njihove koje nase nidje veze poredjenje bas.amkeivke je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:07Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!![]()
Haris
Re: FK Sarajevo
I zbog toga je Rijeku prosle godine gledalo 5k ljudi, imali proteste i slicne stvari, na kraju zadnjih 5 kola se skupili i odgledali duplu krunu. (A stadion prima 8-9k max)amkeivke je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:31Pa jarane zato i jest x3 cijena! Nije poredzenje! Ljudi i kad dignu na 400-500€ godisnju ljudi če platit jer hoče da podrže na taj način rad kluba i to če platit od srca pa makar zadnji novac iz dzepa dao...ja neki dan htjeo na utakmicu Rijeke i Varaždina jer sam bio na Krku, al cijena ulaznice na korner zastavici 60eur, zapad 90eur!Ado_77 je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:12Cujes li ti sebe sta pricas poredis stadion hajduka i nas koja je razlika nebo i zemlja od uslova i svega oni natkriven mi na vjetrometini,koje su plate njihove koje nase nidje veze poredjenje bas.amkeivke je napisao/la: ↑25 avg 2025, 23:07Samo da mi je znat do kad mislite plakat i bunit se za cijene karte...pa ne moze isto bit gledat Ljalica il Cmiljanica, daj budite malo realni...evo sad sam pretraživao cijene godišnjih ulaznica u regionu... hajduk 300eur zapad, 250 istok, maribor 200eur zapad i istok, partizan 150+€ zapad, rijeka 380eur zapad,...celje koji ima prosjek 1000-1500ljudi na utakmici 150eur,...al nama da je gledat Gojkovica, Cimirota, Ristovskog, Ljaljica, pa mozda i Pjacu, i da nas još časte godišnjom kartom i zamole da redovno dolazimo...baš smo veliki navijači!![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.



