Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?bablaz1 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 08:26Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.
Re: FK Željezničar
Dok god ima zemlje bit ce i kluba. Samo ga jos pretvoriti u gradjevinsko zemljiste
Re: FK Željezničar
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.V3rtigo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:19Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?bablaz1 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 08:26Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: FK Željezničar
ko moze prizeljkivati tog zlostavljaca zena u 2025 godini? nema od toga nista, davno provaljen frajer. podrzavaju ga jos samo ovi koji su na plati kod njega.bhsport je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:47Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.V3rtigo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:19Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?bablaz1 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 08:26Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa druže, ne znam koliko shvataš taj mail, ali to je znak da je klub izdao dobro saopćenje šta je problem. Nadam se da se zayebavaš kad pišeš ove stvari, fakat se sad nadam...irfo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:00Evo pobrisan mail, da se ne sekiratemamonelafo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:58+1, 100%. A niko živ nema provjerenu informaciju ili je ne razumije.![]()
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.bhsport je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:47Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.V3rtigo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:19Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?bablaz1 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 08:26Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
E ne vjerujem da se javio dioničar.... Opet ista matrica.mamonelafo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:55Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
Investitor je jedino rješenje za ovaj klub, ne mogu da mislim šta nas čeka ako ne dođe do dogovora.
Re: FK Željezničar
Ma znalo se to, torture Ode pokojnog mailovima, Adzema, dovodjenju poslovnih odluka, onakva presica za Amara, Teror nad zaposlenicima, igracima, trenerima. Najvece zlo sto je od 1921 uslo u klub.mamonelafo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:55Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
Sto je stariji sve gori je.
Nanišanio je on pomocni i kule jos prije 10 godina.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: FK Željezničar
Udaljiti ga od Grbavice i izdat mu "racun" zabrane dolaska.bhsport je napisao/la: ↑26 avg 2025, 11:05Ma znalo se to, torture Ode pokojnog mailovima, Adzema, dovodjenju poslovnih odluka, onakva presica za Amara, Teror nad zaposlenicima, igracima, trenerima. Najvece zlo sto je od 1921 uslo u klub.mamonelafo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:55Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
Sto je stariji sve gori je.
Nanišanio je on pomocni i kule jos prije 10 godina.
-
MoSaZeLjo1921
- Postovi: 553
- Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
A gdje nas je dovelo ovo unazad prosjačenje,nigdje,bez trofeja 7,8 godina,titule 12,13 godina,jedini spas za klub je investitor i to je to.bablaz1 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 08:26Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
- imekorisnicko
- Postovi: 1249
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nidje veze, nepotrebno dramatisanje. Željo je skoro pa neuništiv jer ,bez ikakvog patetisanja, postoje desetine hiljada ljudi koji su zainteresovani za Želju. Željo ima društveno-političku pa i ekonomsku snagu.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:23Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.
Nekad je to,kao u ovakvim procesima, i mana jer "gdje je puno baba,kilavo je dijete".
Iskreno skeptičan sam da ćemo dobiti ikakvog vlasnika,investitora ili slično dok ne dotaknemo dno,a teško ćemo do dna iz gore navedenih razloga.
Re: FK Željezničar
Ma ne sikiram se ja, ali znas i ti sam kako to ide. Pet ljudi ce vidjeti taj mail, ne znaju ga ni procitati kako treba, ali ce onda komentarisati i napraviti od toga pricu da ce se stvoriti negativna atmosfera oko toga, **** ce se majka svima redom na stadionu i samo ispasta Zeljo. Valjda su nas godine slicnih desavnja naucile kako to ide. Od bombasticnih najava i mahalskih nema nikakve koristiirfo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:00Evo pobrisan mail, da se ne sekiratemamonelafo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 09:58+1, 100%. A niko živ nema provjerenu informaciju ili je ne razumije.![]()
Re: FK Željezničar
Odinaka bi se mogao prodati za dobre pare,samo ako se posveti neko njemu i nauce ga kako se treba postavljati.
Jer njegova gradja i brzina je za mnogo vece lige od nase.
S tim da mu je ugovor do 2026,to ne bi bilo lose produziti do 2027,jer ako sad pocne igrati i bude dobar sumnjam da ce pristati na produzenje.
Jer njegova gradja i brzina je za mnogo vece lige od nase.
S tim da mu je ugovor do 2026,to ne bi bilo lose produziti do 2027,jer ako sad pocne igrati i bude dobar sumnjam da ce pristati na produzenje.
Re: FK Željezničar
Jeste kad se sattavi nas desetinehiljada ne mozemo 100.000 maraka skupitiimekorisnicko je napisao/la: ↑26 avg 2025, 11:37Nidje veze, nepotrebno dramatisanje. Željo je skoro pa neuništiv jer ,bez ikakvog patetisanja, postoje desetine hiljada ljudi koji su zainteresovani za Želju. Željo ima društveno-političku pa i ekonomsku snagu.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:23Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.
Nekad je to,kao u ovakvim procesima, i mana jer "gdje je puno baba,kilavo je dijete".
Iskreno skeptičan sam da ćemo dobiti ikakvog vlasnika,investitora ili slično dok ne dotaknemo dno,a teško ćemo do dna iz gore navedenih razloga.
To je razlika
Sloga doboj ima budzet u rangu naseg i sve istalo su suplje
U Siroki, Velez, Zrinjski ulazi jos investitora
Nama za godinu dvije bice ogroman problem kad Radnik, Rudar i tako ti budu u rangu naseg budzeta
Skupstinu nabijem na **** sva ona imena
J*** i navijace sve redom ko god je protiv investitora
Nek vas je sram i stid sve redom milioneri finansiraju **** Radnik, a mi slusamo 10 godina suplje price
Pun mi je **** posudbni, dugova i ne mogu vise da slusam suplje price
Ne mozemo **** Bajica dovesti u 30 i nekoj godini ko da je Messi ode prije u neku Aek Larnacu ili gdje vec da sjedi na klupi
Pusite **** svi redom cijela skupstina i oni koji odlucuju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Izgleda da smo se pomirili s cinjenicom da postajemo prosjecan klub. Titulu nismo osvojili preko 10 godina, a ako vako nastavimo tesko da cemo je ikad osvojiti. POJEDE nas vrijeme jer su konkurenti finansijski odskocili za nekoliko stepenica ispred nas.NoDi80 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 11:46Jeste kad se sattavi nas desetinehiljada ne mozemo 100.000 maraka skupitiimekorisnicko je napisao/la: ↑26 avg 2025, 11:37Nidje veze, nepotrebno dramatisanje. Željo je skoro pa neuništiv jer ,bez ikakvog patetisanja, postoje desetine hiljada ljudi koji su zainteresovani za Želju. Željo ima društveno-političku pa i ekonomsku snagu.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:23Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.
Nekad je to,kao u ovakvim procesima, i mana jer "gdje je puno baba,kilavo je dijete".
Iskreno skeptičan sam da ćemo dobiti ikakvog vlasnika,investitora ili slično dok ne dotaknemo dno,a teško ćemo do dna iz gore navedenih razloga.
To je razlika
Sloga doboj ima budzet u rangu naseg i sve istalo su suplje
U Siroki, Velez, Zrinjski ulazi jos investitora
Nama za godinu dvije bice ogroman problem kad Radnik, Rudar i tako ti budu u rangu naseg budzeta
Skupstinu nabijem na **** sva ona imena
**** i navijace sve redom ko god je protiv investitora
Nek vas je sram i stid sve redom milioneri finansiraju **** Radnik, a mi slusamo 10 godina suplje price
Re: FK Željezničar
Kod nas sto je tamniji igrac to ga smatramo boljim. Ovo mu je najbolja partija u 2 godine sto je kod nas a i ovu tekmu je pokazao da nema zrno mozga. Kad je na snagu on vazda moze trcati i jak je ko konj al realno lik je bek i zatrcava se punim sprintom direktno na igraca. Dvije solucije ima zuti karton ili da ispadne. Svaka njemu cast ali sa njim se bas mora raditi jer ima fizicke karskteristike da bude igrac velikih klubova al bojim se da je ogranicen na onom bitnijem polju sto sr tice danasnjeg fudbala.Ejnur je napisao/la: ↑26 avg 2025, 11:43Odinaka bi se mogao prodati za dobre pare,samo ako se posveti neko njemu i nauce ga kako se treba postavljati.
Jer njegova gradja i brzina je za mnogo vece lige od nase.
S tim da mu je ugovor do 2026,to ne bi bilo lose produziti do 2027,jer ako sad pocne igrati i bude dobar sumnjam da ce pristati na produzenje.
Evo mali osvrt na par igraca u prosloj tekmi
Muftic mora da se uozbilji, one stvari sto on radi mogu i nas stajati rezultata a i njega karijere. Ne znam sta se desava al od pocetka sezone neke konfuzne odluke. Ne izlazi kad treba, izadje kad ne treba, rizicni pasovi, bukvalno golmanska igra na ivici.
Vini sjajan naprijed. U igri nazad mi se cinilo da on ne zna sta treba da radi ali opet nije nas kostalo. Inace je dobar u odbrani.
Cvetanoski odlicno odigrao nazad.
Rakic pretrcao kao niko za tako mladog igraca, valjfa ce biti i kakvih golova.
Pejic iskoristio poziciju. I priie je grizao i naprijed i nazad kad je igrao na krilu a sad u tandemu sa rakicem onaj konstantni pritisak je doveo do greski koje su nam se isplatile.
Osmanovic - dokaz da ne treba pokopavati igraca. Stub odbrane bio a ima i visinu. Strah me bilo Sukilovica ali i on je odlicno odigrao.
Sve u svemu nije bilo losih ovu tekmu ali vakat je bio da se i to desi poslije onih katastrofalnih igara. Sljedeca ide sloga koja je preiskusna ali ako odigramo tvrdo i hrabro mozemo do bod(ova). Dobro je sto ne primamo puno golova, bar do sad nismo.
Re: FK Željezničar
I sta sad ?
Haj nek mi neko kaze
Opet neka posudba preko nekih satro biznismena i tako u krug
U Hrvatskoj milijarderi prave stadione iz temelja, mi cekamo **** opcinu i gradjanje ko u javnoj kuhinji
Haj nek mi neko kaze
Opet neka posudba preko nekih satro biznismena i tako u krug
U Hrvatskoj milijarderi prave stadione iz temelja, mi cekamo **** opcinu i gradjanje ko u javnoj kuhinji
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 26 avg 2025, 12:14, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Slazem se, kako je Amar dobio tarabu tako i ovaj treba.V3rtigo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 11:15Udaljiti ga od Grbavice i izdat mu "racun" zabrane dolaska.bhsport je napisao/la: ↑26 avg 2025, 11:05Ma znalo se to, torture Ode pokojnog mailovima, Adzema, dovodjenju poslovnih odluka, onakva presica za Amara, Teror nad zaposlenicima, igracima, trenerima. Najvece zlo sto je od 1921 uslo u klub.mamonelafo je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:55
Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
Sto je stariji sve gori je.
Nanišanio je on pomocni i kule jos prije 10 godina.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921




