FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

V3rtigo
Postovi: 136
Pridružen/a: 07 sep 2024, 13:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la V3rtigo » 26 avg 2025, 10:19

bablaz1 je napisao/la:
26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 26 avg 2025, 10:23

Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.

Aquamaris
Postovi: 70
Pridružen/a: 02 jun 2025, 17:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Aquamaris » 26 avg 2025, 10:30

Dok god ima zemlje bit ce i kluba. Samo ga jos pretvoriti u gradjevinsko zemljiste

Avatar
bhsport
Postovi: 13540
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 26 avg 2025, 10:47

V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:19
bablaz1 je napisao/la:
26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 26 avg 2025, 10:52

bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 10:47
V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:19
bablaz1 je napisao/la:
26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.
ko moze prizeljkivati tog zlostavljaca zena u 2025 godini? nema od toga nista, davno provaljen frajer. podrzavaju ga jos samo ovi koji su na plati kod njega.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 26 avg 2025, 10:53

irfo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:00
mamonelafo je napisao/la:
26 avg 2025, 09:58
MrkiMedo je napisao/la:
26 avg 2025, 09:53
I ovo mjerenje kite cija je veca i ko ima bolje informacije nek vam ide na obraz da se sladite sa takvim stvarima. Prvo ste poletili yebati mater ljudima u skupstini, pa onda radnoj grupi, a evo sad i mailova. Da Bog sacuva u sta se pretvaramo
+1, 100%. A niko živ nema provjerenu informaciju ili je ne razumije. :kafa:
Evo pobrisan mail, da se ne sekirate
Pa druže, ne znam koliko shvataš taj mail, ali to je znak da je klub izdao dobro saopćenje šta je problem. Nadam se da se zayebavaš kad pišeš ove stvari, fakat se sad nadam...
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 26 avg 2025, 10:55

bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 10:47
V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:19
bablaz1 je napisao/la:
26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.
Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Admir74
Postovi: 3742
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 26 avg 2025, 11:03

mamonelafo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:55
bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 10:47
V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:19


Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.
Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
E ne vjerujem da se javio dioničar.... Opet ista matrica.

Investitor je jedino rješenje za ovaj klub, ne mogu da mislim šta nas čeka ako ne dođe do dogovora.

Avatar
bhsport
Postovi: 13540
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 26 avg 2025, 11:05

mamonelafo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:55
bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 10:47
V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:19


Gdje cemo stvoriti pare kojima cemo moci platiti igrace koji ce biti sposobni osvojiti titulu nakon, sada vec, 10+ godina?
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.
Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
Ma znalo se to, torture Ode pokojnog mailovima, Adzema, dovodjenju poslovnih odluka, onakva presica za Amara, Teror nad zaposlenicima, igracima, trenerima. Najvece zlo sto je od 1921 uslo u klub.
Sto je stariji sve gori je.
Nanišanio je on pomocni i kule jos prije 10 godina.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

V3rtigo
Postovi: 136
Pridružen/a: 07 sep 2024, 13:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la V3rtigo » 26 avg 2025, 11:15

bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 11:05
mamonelafo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:55
bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 10:47

Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.
Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
Ma znalo se to, torture Ode pokojnog mailovima, Adzema, dovodjenju poslovnih odluka, onakva presica za Amara, Teror nad zaposlenicima, igracima, trenerima. Najvece zlo sto je od 1921 uslo u klub.
Sto je stariji sve gori je.
Nanišanio je on pomocni i kule jos prije 10 godina.
Udaljiti ga od Grbavice i izdat mu "racun" zabrane dolaska.

MoSaZeLjo1921
Postovi: 553
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 26 avg 2025, 11:19

bablaz1 je napisao/la:
26 avg 2025, 08:26
Ja ne mogu shvatiti da neko razmišlja na način da će se s nekim strateškim partnerom odjednom početi osvajati titule, kupovi... Ljudi ovo je Bosna i Hercegovina. Mislim da bi bili bliže scenariju Čelika, nego PSG-a. Nama trebaju ljudi koji vole i hoće. Ne neki napuhani likovi (ne bih o imenima) koji bi trošili novce neracionalno. Bolje da je sad odustao (ako jeste) nego nakon godinu dana ili dvije. Idemo po bodove u Doboj.
VTŽ
A gdje nas je dovelo ovo unazad prosjačenje,nigdje,bez trofeja 7,8 godina,titule 12,13 godina,jedini spas za klub je investitor i to je to.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1249
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la imekorisnicko » 26 avg 2025, 11:37

Bojudaosinebu je napisao/la:
26 avg 2025, 10:23
Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.
Nidje veze, nepotrebno dramatisanje. Željo je skoro pa neuništiv jer ,bez ikakvog patetisanja, postoje desetine hiljada ljudi koji su zainteresovani za Želju. Željo ima društveno-političku pa i ekonomsku snagu.

Nekad je to,kao u ovakvim procesima, i mana jer "gdje je puno baba,kilavo je dijete".

Iskreno skeptičan sam da ćemo dobiti ikakvog vlasnika,investitora ili slično dok ne dotaknemo dno,a teško ćemo do dna iz gore navedenih razloga.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3444
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 26 avg 2025, 11:37

irfo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:00
mamonelafo je napisao/la:
26 avg 2025, 09:58
MrkiMedo je napisao/la:
26 avg 2025, 09:53
I ovo mjerenje kite cija je veca i ko ima bolje informacije nek vam ide na obraz da se sladite sa takvim stvarima. Prvo ste poletili yebati mater ljudima u skupstini, pa onda radnoj grupi, a evo sad i mailova. Da Bog sacuva u sta se pretvaramo
+1, 100%. A niko živ nema provjerenu informaciju ili je ne razumije. :kafa:
Evo pobrisan mail, da se ne sekirate
Ma ne sikiram se ja, ali znas i ti sam kako to ide. Pet ljudi ce vidjeti taj mail, ne znaju ga ni procitati kako treba, ali ce onda komentarisati i napraviti od toga pricu da ce se stvoriti negativna atmosfera oko toga, **** ce se majka svima redom na stadionu i samo ispasta Zeljo. Valjda su nas godine slicnih desavnja naucile kako to ide. Od bombasticnih najava i mahalskih nema nikakve koristi

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59813
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 26 avg 2025, 11:42

bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 10:47
Sad ce prica o DD, kao kad je Diglisic dolazio.

Neće, sad ima većih problema. :kafa:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Ejnur
Postovi: 650
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 26 avg 2025, 11:43

Odinaka bi se mogao prodati za dobre pare,samo ako se posveti neko njemu i nauce ga kako se treba postavljati.
Jer njegova gradja i brzina je za mnogo vece lige od nase.
S tim da mu je ugovor do 2026,to ne bi bilo lose produziti do 2027,jer ako sad pocne igrati i bude dobar sumnjam da ce pristati na produzenje.

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 26 avg 2025, 11:46

imekorisnicko je napisao/la:
26 avg 2025, 11:37
Bojudaosinebu je napisao/la:
26 avg 2025, 10:23
Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.
Nidje veze, nepotrebno dramatisanje. Željo je skoro pa neuništiv jer ,bez ikakvog patetisanja, postoje desetine hiljada ljudi koji su zainteresovani za Želju. Željo ima društveno-političku pa i ekonomsku snagu.

Nekad je to,kao u ovakvim procesima, i mana jer "gdje je puno baba,kilavo je dijete".

Iskreno skeptičan sam da ćemo dobiti ikakvog vlasnika,investitora ili slično dok ne dotaknemo dno,a teško ćemo do dna iz gore navedenih razloga.
Jeste kad se sattavi nas desetinehiljada ne mozemo 100.000 maraka skupiti
To je razlika
Sloga doboj ima budzet u rangu naseg i sve istalo su suplje
U Siroki, Velez, Zrinjski ulazi jos investitora
Nama za godinu dvije bice ogroman problem kad Radnik, Rudar i tako ti budu u rangu naseg budzeta



Skupstinu nabijem na **** sva ona imena
J*** i navijace sve redom ko god je protiv investitora
Nek vas je sram i stid sve redom milioneri finansiraju **** Radnik, a mi slusamo 10 godina suplje price
Pun mi je **** posudbni, dugova i ne mogu vise da slusam suplje price
Ne mozemo **** Bajica dovesti u 30 i nekoj godini ko da je Messi ode prije u neku Aek Larnacu ili gdje vec da sjedi na klupi
Pusite **** svi redom cijela skupstina i oni koji odlucuju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

V3rtigo
Postovi: 136
Pridružen/a: 07 sep 2024, 13:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la V3rtigo » 26 avg 2025, 11:55

NoDi80 je napisao/la:
26 avg 2025, 11:46
imekorisnicko je napisao/la:
26 avg 2025, 11:37
Bojudaosinebu je napisao/la:
26 avg 2025, 10:23
Ovo je posljednji voz za zeljeznicar, ako ovo upropastimo iducu krizu fk zeljeznicar nece prezvijeti.
Nidje veze, nepotrebno dramatisanje. Željo je skoro pa neuništiv jer ,bez ikakvog patetisanja, postoje desetine hiljada ljudi koji su zainteresovani za Želju. Željo ima društveno-političku pa i ekonomsku snagu.

Nekad je to,kao u ovakvim procesima, i mana jer "gdje je puno baba,kilavo je dijete".

Iskreno skeptičan sam da ćemo dobiti ikakvog vlasnika,investitora ili slično dok ne dotaknemo dno,a teško ćemo do dna iz gore navedenih razloga.
Jeste kad se sattavi nas desetinehiljada ne mozemo 100.000 maraka skupiti
To je razlika
Sloga doboj ima budzet u rangu naseg i sve istalo su suplje
U Siroki, Velez, Zrinjski ulazi jos investitora
Nama za godinu dvije bice ogroman problem kad Radnik, Rudar i tako ti budu u rangu naseg budzeta



Skupstinu nabijem na **** sva ona imena
**** i navijace sve redom ko god je protiv investitora
Nek vas je sram i stid sve redom milioneri finansiraju **** Radnik, a mi slusamo 10 godina suplje price
Izgleda da smo se pomirili s cinjenicom da postajemo prosjecan klub. Titulu nismo osvojili preko 10 godina, a ako vako nastavimo tesko da cemo je ikad osvojiti. POJEDE nas vrijeme jer su konkurenti finansijski odskocili za nekoliko stepenica ispred nas.

Avatar
Orvel
Postovi: 1828
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 26 avg 2025, 11:56

Ejnur je napisao/la:
26 avg 2025, 11:43
Odinaka bi se mogao prodati za dobre pare,samo ako se posveti neko njemu i nauce ga kako se treba postavljati.
Jer njegova gradja i brzina je za mnogo vece lige od nase.
S tim da mu je ugovor do 2026,to ne bi bilo lose produziti do 2027,jer ako sad pocne igrati i bude dobar sumnjam da ce pristati na produzenje.
Kod nas sto je tamniji igrac to ga smatramo boljim. Ovo mu je najbolja partija u 2 godine sto je kod nas a i ovu tekmu je pokazao da nema zrno mozga. Kad je na snagu on vazda moze trcati i jak je ko konj al realno lik je bek i zatrcava se punim sprintom direktno na igraca. Dvije solucije ima zuti karton ili da ispadne. Svaka njemu cast ali sa njim se bas mora raditi jer ima fizicke karskteristike da bude igrac velikih klubova al bojim se da je ogranicen na onom bitnijem polju sto sr tice danasnjeg fudbala.

Evo mali osvrt na par igraca u prosloj tekmi

Muftic mora da se uozbilji, one stvari sto on radi mogu i nas stajati rezultata a i njega karijere. Ne znam sta se desava al od pocetka sezone neke konfuzne odluke. Ne izlazi kad treba, izadje kad ne treba, rizicni pasovi, bukvalno golmanska igra na ivici.

Vini sjajan naprijed. U igri nazad mi se cinilo da on ne zna sta treba da radi ali opet nije nas kostalo. Inace je dobar u odbrani.

Cvetanoski odlicno odigrao nazad.

Rakic pretrcao kao niko za tako mladog igraca, valjfa ce biti i kakvih golova.

Pejic iskoristio poziciju. I priie je grizao i naprijed i nazad kad je igrao na krilu a sad u tandemu sa rakicem onaj konstantni pritisak je doveo do greski koje su nam se isplatile.

Osmanovic - dokaz da ne treba pokopavati igraca. Stub odbrane bio a ima i visinu. Strah me bilo Sukilovica ali i on je odlicno odigrao.

Sve u svemu nije bilo losih ovu tekmu ali vakat je bio da se i to desi poslije onih katastrofalnih igara. Sljedeca ide sloga koja je preiskusna ali ako odigramo tvrdo i hrabro mozemo do bod(ova). Dobro je sto ne primamo puno golova, bar do sad nismo.

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 26 avg 2025, 12:13

I sta sad ?
Haj nek mi neko kaze
Opet neka posudba preko nekih satro biznismena i tako u krug
U Hrvatskoj milijarderi prave stadione iz temelja, mi cekamo **** opcinu i gradjanje ko u javnoj kuhinji
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 26 avg 2025, 12:14, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
bhsport
Postovi: 13540
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 26 avg 2025, 12:13

V3rtigo je napisao/la:
26 avg 2025, 11:15
bhsport je napisao/la:
26 avg 2025, 11:05
mamonelafo je napisao/la:
26 avg 2025, 10:55


Nadam se da neće, jesi li vidio kakav je čovjek, naježio sam se. Ono je mogao biti bilo ko moj ili neki bliski poznanik... Kakav nečovjek.
Ma znalo se to, torture Ode pokojnog mailovima, Adzema, dovodjenju poslovnih odluka, onakva presica za Amara, Teror nad zaposlenicima, igracima, trenerima. Najvece zlo sto je od 1921 uslo u klub.
Sto je stariji sve gori je.
Nanišanio je on pomocni i kule jos prije 10 godina.
Udaljiti ga od Grbavice i izdat mu "racun" zabrane dolaska.
Slazem se, kako je Amar dobio tarabu tako i ovaj treba.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MukiBek, Samba71 i 46 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []