Pa ugasite reflektore.
Privlače komarce po mraku.
Znaš ti zašto sam ja spomenuo autoputeve, jer je napisao kako su ulice kao da je rat tek završio.Virtu4l je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:38Da, ima, nominalno, a ti se zapitaj zašto je to tako. Za te autoputeve je povučeno minimalno četiri puta više para od njihove stvarne vrijednosti.Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:24Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati![]()
![]()
Ovaj iznad je malo pretjerao, ali suštinski je u pravu, upoređivati ova dva entiteta je zaista neozbiljno.
Koliko je produzio? Zna li se sta?
Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:24U kojem svijetu vi živite matero milamma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:09Ma kume zive vecina ko bijeda,ulice im ko da je tek rat stao..Ljudi ginu od kamenja sto im pada na glavu.luckystrike je napisao/la: ↑26 avg 2025, 01:23
Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Srbima samo reci RS referendum daj mu rakije i cvaraka i on ce ti ku rac ljubiti...skontalo ljudi foru na koju im djece odose vani studiraju,stanovi kuce itd a oni i dalje golf 2 voze na loziku al daj mu reci RS NEZAVISNA gotovo ako hoces j ebu mu i zenu i djecu.ne, meni je drago da sam pročitao ovako nešto, jer da mi je neko pričao kako neko ima ovakvo razmišljanje, ja iskreno nebi vjerovao.....
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati![]()
mma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:03Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:24U kojem svijetu vi živite matero milamma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:09
Ma kume zive vecina ko bijeda,ulice im ko da je tek rat stao..Ljudi ginu od kamenja sto im pada na glavu.
Srbima samo reci RS referendum daj mu rakije i cvaraka i on ce ti ku rac ljubiti...skontalo ljudi foru na koju im djece odose vani studiraju,stanovi kuce itd a oni i dalje golf 2 voze na loziku al daj mu reci RS NEZAVISNA gotovo ako hoces j ebu mu i zenu i djecu.ne, meni je drago da sam pročitao ovako nešto, jer da mi je neko pričao kako neko ima ovakvo razmišljanje, ja iskreno nebi vjerovao.....
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati![]()
Vi sto imate normalnog puta to je Doboj,Laktasi i Banja Luka.
Helem nbt ugl zna se sta kod vas prolazi kad vam Dodo vrisne nedam Srpsku svi svrsite a Dodo milijarder.i naravno svi oko njega Zeljkovici itd
I kaze ja zivim u zabludi,odi nekad tamo u istocni dio ili dole hercegovinu da vidis kako narod zivi,a opet glasaju za njega jer on "**** muslimane"![]()
Tuzlanski i Kanton Sarajevo imaju vise ljudi nego cijela RS bolan.-
Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švicarobertkosar je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:12mma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:03Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 10:24
U kojem svijetu vi živite matero milane, meni je drago da sam pročitao ovako nešto, jer da mi je neko pričao kako neko ima ovakvo razmišljanje, ja iskreno nebi vjerovao.....
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati![]()
Vi sto imate normalnog puta to je Doboj,Laktasi i Banja Luka.
Helem nbt ugl zna se sta kod vas prolazi kad vam Dodo vrisne nedam Srpsku svi svrsite a Dodo milijarder.i naravno svi oko njega Zeljkovici itd
I kaze ja zivim u zabludi,odi nekad tamo u istocni dio ili dole hercegovinu da vidis kako narod zivi,a opet glasaju za njega jer on "**** muslimane"![]()
Tuzlanski i Kanton Sarajevo imaju vise ljudi nego cijela RS bolan.-![]()
![]()
![]()
Idi od Gradiske prema Doboju pa svrati na odmoriste na autoputu naici ces na poljsku halu plasticno bure vode i bunt starih novina za velku nuzdu.
![]()
A smrdi nemozes ostat
![]()
![]()
Pa mi se ne klanjamo nikome kume,nemamo nijednog "Dodika"Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:15Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švicarobertkosar je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:12mma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:03
Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..
Vi sto imate normalnog puta to je Doboj,Laktasi i Banja Luka.
Helem nbt ugl zna se sta kod vas prolazi kad vam Dodo vrisne nedam Srpsku svi svrsite a Dodo milijarder.i naravno svi oko njega Zeljkovici itd
I kaze ja zivim u zabludi,odi nekad tamo u istocni dio ili dole hercegovinu da vidis kako narod zivi,a opet glasaju za njega jer on "**** muslimane"![]()
Tuzlanski i Kanton Sarajevo imaju vise ljudi nego cijela RS bolan.-![]()
![]()
![]()
Idi od Gradiske prema Doboju pa svrati na odmoriste na autoputu naici ces na poljsku halu plasticno bure vode i bunt starih novina za velku nuzdu.
![]()
A smrdi nemozes ostat
![]()
![]()
![]()
Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnemmma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:19Pa mi se ne klanjamo nikome kume,nemamo nijednog "Dodika"Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:15Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švicarobertkosar je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:12
![]()
![]()
![]()
Idi od Gradiske prema Doboju pa svrati na odmoriste na autoputu naici ces na poljsku halu plasticno bure vode i bunt starih novina za velku nuzdu.
![]()
A smrdi nemozes ostat
![]()
![]()
![]()
![]()
Kome ba,nogirali smo Bakira,sa Konakovicem se sprdamo,Niksica niko ne je be kome???Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:27Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnemmma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:19Pa mi se ne klanjamo nikome kume,nemamo nijednog "Dodika"Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:15
Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švica![]()
![]()
![]()
E mani me bolan politike, znaš koliko mi pucketa ćundara za svima iz tog miljea.....Dođi u BL vodim te na Nektar i ćevapemma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:29Kome ba,nogirali smo Bakira,sa Konakovicem se sprdamo,Niksica niko ne je be kome???Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:27Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnem![]()
Nemamo Vucica,nemamo Dodika,nemamo Putina.Koga to Bosnjaci vole?Erdogana? al u kur cu![]()
Razumijem,hvala tiCombattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:33E mani me bolan politike, znaš koliko mi pucketa ćundara za svima iz tog miljea.....Dođi u BL vodim te na Nektar i ćevapemma_hz je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:29Kome ba,nogirali smo Bakira,sa Konakovicem se sprdamo,Niksica niko ne je be kome???Combattente87 je napisao/la: ↑26 avg 2025, 12:27
Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnem![]()
Nemamo Vucica,nemamo Dodika,nemamo Putina.Koga to Bosnjaci vole?Erdogana? al u kur cu![]()
![]()
Tako priča samo onaj koji neće da vidi ili fali inteligencije da shvati.
Mi peti, a vi u zoni ispadanja.
Trenutno korisnika/ca: Burberry46 i 14 gostiju.