Premijer liga BiH - aktuelno

ExBlueone
Postovi: 1448
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ExBlueone » 26 avg 2025, 10:59

Vorovus je napisao/la:
26 avg 2025, 08:38
Nadam se da ce Mirvic da nam nadoknadi ovo sto nam reflektori rade vec treci dan.
Pa ugasite reflektore.
Privlače komarce po mraku.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 26 avg 2025, 10:59

Virtu4l je napisao/la:
26 avg 2025, 10:38
Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 10:24
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati :crazy:
Da, ima, nominalno, a ti se zapitaj zašto je to tako. Za te autoputeve je povučeno minimalno četiri puta više para od njihove stvarne vrijednosti. ;)

Ovaj iznad je malo pretjerao, ali suštinski je u pravu, upoređivati ova dva entiteta je zaista neozbiljno.
Znaš ti zašto sam ja spomenuo autoputeve, jer je napisao kako su ulice kao da je rat tek završio.
Ja ni ne poredim ništa, i jeste, bolji je standard u FBIH, ali da su neke drastične razlike i nisu sada da kažeš....
Takođe BL je Las Vegas za ostatak RS, možda još Bijeljina i Trebinje da su pristojni...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 26 avg 2025, 11:57

Simpatizer je napisao/la:
26 avg 2025, 08:30
Jos je poluvrijeme, ali stvara se sumnja.
Koliko je produzio? Zna li se sta?

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 26 avg 2025, 12:03

Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 10:24
mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 10:09
luckystrike je napisao/la:
26 avg 2025, 01:23
slika

Znaju i ptice na grani da je fk borac trenutno politički alat, al' da će to i sam potpredsjednik kluba potvrditi, naivno, neočekivano, nedoraslo.
Ma kume zive vecina ko bijeda,ulice im ko da je tek rat stao..Ljudi ginu od kamenja sto im pada na glavu.
Srbima samo reci RS referendum daj mu rakije i cvaraka i on ce ti ku rac ljubiti...skontalo ljudi foru na koju im djece odose vani studiraju,stanovi kuce itd a oni i dalje golf 2 voze na loziku al daj mu reci RS NEZAVISNA gotovo ako hoces j ebu mu i zenu i djecu.
U kojem svijetu vi živite matero mila :bow: ne, meni je drago da sam pročitao ovako nešto, jer da mi je neko pričao kako neko ima ovakvo razmišljanje, ja iskreno nebi vjerovao.....
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati :crazy:
Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..
Vi sto imate normalnog puta to je Doboj,Laktasi i Banja Luka.
Helem nbt ugl zna se sta kod vas prolazi kad vam Dodo vrisne nedam Srpsku svi svrsite a Dodo milijarder. :rol: i naravno svi oko njega Zeljkovici itd
I kaze ja zivim u zabludi,odi nekad tamo u istocni dio ili dole hercegovinu da vidis kako narod zivi,a opet glasaju za njega jer on "J**+ muslimane" :tokralju:
Tuzlanski i Kanton Sarajevo imaju vise ljudi nego cijela RS bolan.-
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3626
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la robertkosar » 26 avg 2025, 12:12

mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:03
Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 10:24
mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 10:09


Ma kume zive vecina ko bijeda,ulice im ko da je tek rat stao..Ljudi ginu od kamenja sto im pada na glavu.
Srbima samo reci RS referendum daj mu rakije i cvaraka i on ce ti ku rac ljubiti...skontalo ljudi foru na koju im djece odose vani studiraju,stanovi kuce itd a oni i dalje golf 2 voze na loziku al daj mu reci RS NEZAVISNA gotovo ako hoces j ebu mu i zenu i djecu.
U kojem svijetu vi živite matero mila :bow: ne, meni je drago da sam pročitao ovako nešto, jer da mi je neko pričao kako neko ima ovakvo razmišljanje, ja iskreno nebi vjerovao.....
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati :crazy:
Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..
Vi sto imate normalnog puta to je Doboj,Laktasi i Banja Luka.
Helem nbt ugl zna se sta kod vas prolazi kad vam Dodo vrisne nedam Srpsku svi svrsite a Dodo milijarder. :rol: i naravno svi oko njega Zeljkovici itd
I kaze ja zivim u zabludi,odi nekad tamo u istocni dio ili dole hercegovinu da vidis kako narod zivi,a opet glasaju za njega jer on "**** muslimane" :tokralju:
Tuzlanski i Kanton Sarajevo imaju vise ljudi nego cijela RS bolan.-
:mrgreen: :urnebes: :mrgreen: :mrgreen: Idi od Gradiske prema Doboju pa svrati na odmoriste na autoputu naici ces na poljsku halu plasticno bure vode i bunt starih novina za velku nuzdu. :mrgreen: :mrgreen: A smrdi nemozes ostat :urnebes: :urnebes:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 26 avg 2025, 12:15

robertkosar je napisao/la:
26 avg 2025, 12:12
mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:03
Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 10:24

U kojem svijetu vi živite matero mila :bow: ne, meni je drago da sam pročitao ovako nešto, jer da mi je neko pričao kako neko ima ovakvo razmišljanje, ja iskreno nebi vjerovao.....
Ljudino kao prvo, RS ima više autoputeva nego FBIH, eto samo to za početak, ovo ostalo je stvarno iluzorno diskutovati :crazy:
Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..
Vi sto imate normalnog puta to je Doboj,Laktasi i Banja Luka.
Helem nbt ugl zna se sta kod vas prolazi kad vam Dodo vrisne nedam Srpsku svi svrsite a Dodo milijarder. :rol: i naravno svi oko njega Zeljkovici itd
I kaze ja zivim u zabludi,odi nekad tamo u istocni dio ili dole hercegovinu da vidis kako narod zivi,a opet glasaju za njega jer on "**** muslimane" :tokralju:
Tuzlanski i Kanton Sarajevo imaju vise ljudi nego cijela RS bolan.-
:mrgreen: :urnebes: :mrgreen: :mrgreen: Idi od Gradiske prema Doboju pa svrati na odmoriste na autoputu naici ces na poljsku halu plasticno bure vode i bunt starih novina za velku nuzdu. :mrgreen: :mrgreen: A smrdi nemozes ostat :urnebes: :urnebes:
Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švica :bow:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 26 avg 2025, 12:19

Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:15
robertkosar je napisao/la:
26 avg 2025, 12:12
mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:03

Odi malo u istocni dio RS-a ili prema Foci pa dalje prema Gacku ,Nevesinju itd..kreni od Pala prema Praci itd..
Vi sto imate normalnog puta to je Doboj,Laktasi i Banja Luka.
Helem nbt ugl zna se sta kod vas prolazi kad vam Dodo vrisne nedam Srpsku svi svrsite a Dodo milijarder. :rol: i naravno svi oko njega Zeljkovici itd
I kaze ja zivim u zabludi,odi nekad tamo u istocni dio ili dole hercegovinu da vidis kako narod zivi,a opet glasaju za njega jer on "**** muslimane" :tokralju:
Tuzlanski i Kanton Sarajevo imaju vise ljudi nego cijela RS bolan.-
:mrgreen: :urnebes: :mrgreen: :mrgreen: Idi od Gradiske prema Doboju pa svrati na odmoriste na autoputu naici ces na poljsku halu plasticno bure vode i bunt starih novina za velku nuzdu. :mrgreen: :mrgreen: A smrdi nemozes ostat :urnebes: :urnebes:
Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švica :bow:
Pa mi se ne klanjamo nikome kume,nemamo nijednog "Dodika" :thumbup:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 26 avg 2025, 12:27

mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:19
Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:15
robertkosar je napisao/la:
26 avg 2025, 12:12

:mrgreen: :urnebes: :mrgreen: :mrgreen: Idi od Gradiske prema Doboju pa svrati na odmoriste na autoputu naici ces na poljsku halu plasticno bure vode i bunt starih novina za velku nuzdu. :mrgreen: :mrgreen: A smrdi nemozes ostat :urnebes: :urnebes:
Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švica :bow:
Pa mi se ne klanjamo nikome kume,nemamo nijednog "Dodika" :thumbup:
Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnem :tokralju:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 26 avg 2025, 12:29

Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:27
mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:19
Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:15

Vi kroz srednju Bosnu niste prolazili izgleda, al hajd, FBIH je mala švica :bow:
Pa mi se ne klanjamo nikome kume,nemamo nijednog "Dodika" :thumbup:
Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnem :tokralju:
Kome ba,nogirali smo Bakira,sa Konakovicem se sprdamo,Niksica niko ne je be kome???
Nemamo Vucica,nemamo Dodika,nemamo Putina.Koga to Bosnjaci vole?Erdogana? al u kur cu :urnebes:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1406
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 26 avg 2025, 12:33

mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:29
Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:27
mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:19

Pa mi se ne klanjamo nikome kume,nemamo nijednog "Dodika" :thumbup:
Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnem :tokralju:
Kome ba,nogirali smo Bakira,sa Konakovicem se sprdamo,Niksica niko ne je be kome???
Nemamo Vucica,nemamo Dodika,nemamo Putina.Koga to Bosnjaci vole?Erdogana? al u kur cu :urnebes:
E mani me bolan politike, znaš koliko mi pucketa ćundara za svima iz tog miljea.....Dođi u BL vodim te na Nektar i ćevape ;)
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 26 avg 2025, 12:35

Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:33
mma_hz je napisao/la:
26 avg 2025, 12:29
Combattente87 je napisao/la:
26 avg 2025, 12:27

Ajoj tebra, ajde napusti internet molim te! Ajde živ bio ne blamiraj se više ! Vi se ne klanjate nikome, zemljo otvori se da propadnem :tokralju:
Kome ba,nogirali smo Bakira,sa Konakovicem se sprdamo,Niksica niko ne je be kome???
Nemamo Vucica,nemamo Dodika,nemamo Putina.Koga to Bosnjaci vole?Erdogana? al u kur cu :urnebes:
E mani me bolan politike, znaš koliko mi pucketa ćundara za svima iz tog miljea.....Dođi u BL vodim te na Nektar i ćevape ;)
Razumijem,hvala ti :thumbup:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Aquamaris
Postovi: 70
Pridružen/a: 02 jun 2025, 17:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Aquamaris » 26 avg 2025, 12:52

Kako su svi drugi krivi, nesposobni, a Mirvic i dalje nedodirljiv? Po Husrefu se pljuje, tjera, negoduje. Isto tako i po igracima. Ali Mirvic nevinasce

Vorovus
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 26 avg 2025, 12:58

Gdje nam je Prdulum, ugasio se izgleda nakon sto mu je ljubimac Zekic otisao.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 26 avg 2025, 13:03

Ja ti rekoh Husrefe da si budala , sutnuli te ko pseto zadnji put, ti opet udjes u sanduk prije vremena.

Gdje onaj sto mi je komentarisao da ja ne znam sta je ljubav :rol: :bow:

Jel ovo ljubav? Nakon par dana ga opet tjeraju :rol:

Lafo Cimirot, lafo Adem , booom 5:1 :rol:

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la StrikeWarzone » 26 avg 2025, 13:14

Kako kičma Ristovskog ? Zna li se šta ?
@duskice
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Noke995
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 26 avg 2025, 13:25

Aquamaris je napisao/la:
26 avg 2025, 12:52
Kako su svi drugi krivi, nesposobni, a Mirvic i dalje nedodirljiv? Po Husrefu se pljuje, tjera, negoduje. Isto tako i po igracima. Ali Mirvic nevinasce
Tako priča samo onaj koji neće da vidi ili fali inteligencije da shvati.
Mirvić i ljudi koje je postavio su najveći problem kluba.
Vješto se pljuje Ajla i ostatak žena iz kluba ko' da sam ih ja postavio, a ne Homer.
Ima jedan post poduži na jednom drugom forumu i riječ koja najbolje opisuje ismira je ahlak.
Značenje je opširno ali ko da je neko prema njemu izmislio riječ i opisao njega.
MNON

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5685
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 avg 2025, 13:36

:tokralju:

slika
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
rishovski
Postovi: 5016
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 26 avg 2025, 13:46

Joj ovih Željinih,a na kraju ce biti 5-6... Prerano ste počeli podyebavati druge :bih: Samo lagano :opaopa:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 26 avg 2025, 13:50

Mi jesmo ušli u sezonu raspad sistema (kao i obično), al neke stvari nemaju veze s tim.
Jedna od njih je papčina iz Zenice zvani Sabrija Topalović. Poznat je taj zenički animozitet prema glavnom gradu, a ovom levatu je došlo ko kec na desetku da spoji ugodno s korisnim. Onda će opet sutra biti čuđenje da li mu je neko zapalio auto ili mu mlatno plesku.
Znači debil ti poništi čist gol, daje ti glupe žute kartone za fol neke prigovore i onda čeka priliku za drugi žuti.
I tu te završi gdje do crvenog kartona na gostujućem terenu imaš posjed od nekih 70%.
I onda je na kraju zaslužena pobjeda od 5-1 Borca :lol:
Koševo Zapad

19vendetta87
Postovi: 10302
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 avg 2025, 13:59

rishovski je napisao/la:
26 avg 2025, 13:46
Joj ovih Željinih,a na kraju ce biti 5-6... Prerano ste počeli podyebavati druge :bih: Samo lagano :opaopa:
Mi peti, a vi u zoni ispadanja.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, bvsic, rishovski i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []