BiH na Eurobasketu 2025

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

filip13
Postovi: 31885
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la filip13 » 26 avg 2025, 17:38

s kim drugim nego sa Arenom

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21923
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Unofficialpage » 26 avg 2025, 17:45

Historija se ponavlja. Flashbackovi momenata sa Edinom se odmah javljaju. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2362
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la FKSzuti » 26 avg 2025, 17:49

Iznenađenje ali opet pohvale za Arenu koja je ustupila neekskluzivna prava kako bi svi u BiH gledali, a znamo šta su ovi drugi radili na zadnja dva EB.

P.s. džabe se radujete glede komentatora :mrgreen: :kafa:
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Avatar
arelinho
Postovi: 14070
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la arelinho » 26 avg 2025, 17:51

FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:49
Iznenađenje ali opet pohvale za Arenu koja je ustupila neekskluzivna prava kako bi svi u BiH gledali, a znamo šta su ovi drugi radili na zadnja dva EB.

P.s. džabe se radujete glede komentatora :mrgreen: :kafa:
Neće nam valjda sada Arena i Edin biti blokirani jer ide na FTV?

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2362
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la FKSzuti » 26 avg 2025, 17:52

arelinho je napisao/la:
26 avg 2025, 17:51
FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:49
Iznenađenje ali opet pohvale za Arenu koja je ustupila neekskluzivna prava kako bi svi u BiH gledali, a znamo šta su ovi drugi radili na zadnja dva EB.

P.s. džabe se radujete glede komentatora :mrgreen: :kafa:
Neće nam valjda sada Arena i Edin biti blokirani jer ide na FTV?
Neće, naravno. I u Srbiji/CG ide na RTS/RTCG i Areni itd. Jedino postoji šansa da SK bude blokiran.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Avatar
Surreal
Postovi: 11834
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Surreal » 26 avg 2025, 17:53

E vala neka se onda opusti Edin :D
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21923
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Unofficialpage » 26 avg 2025, 17:54

FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:52
arelinho je napisao/la:
26 avg 2025, 17:51
FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:49
Iznenađenje ali opet pohvale za Arenu koja je ustupila neekskluzivna prava kako bi svi u BiH gledali, a znamo šta su ovi drugi radili na zadnja dva EB.

P.s. džabe se radujete glede komentatora :mrgreen: :kafa:
Neće nam valjda sada Arena i Edin biti blokirani jer ide na FTV?
Neće, naravno. I u Srbiji/CG ide na RTS/RTCG i Areni itd. Jedino postoji šansa da SK bude blokiran.
Ne bi trebalo jer rade samo nas a ne ostale utakmice.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2362
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la FKSzuti » 26 avg 2025, 17:55

Unofficialpage je napisao/la:
26 avg 2025, 17:54
FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:52
arelinho je napisao/la:
26 avg 2025, 17:51


Neće nam valjda sada Arena i Edin biti blokirani jer ide na FTV?
Neće, naravno. I u Srbiji/CG ide na RTS/RTCG i Areni itd. Jedino postoji šansa da SK bude blokiran.
Ne bi trebalo jer rade samo nas a ne ostale utakmice.
Mislim tokom naših tekmi ali nebitno svakako, nije niko lud gledati tamo :D

Nadam se da će posuditi Vladu Majera zbog ovih koji budu gledali na FTV :)
Surreal je napisao/la:
26 avg 2025, 17:53
E vala neka se onda opusti Edin :D
Čitaj malo bolje :kafa:
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Iniesta12
Postovi: 236
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Iniesta12 » 26 avg 2025, 17:57

FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:52
arelinho je napisao/la:
26 avg 2025, 17:51
FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:49
Iznenađenje ali opet pohvale za Arenu koja je ustupila neekskluzivna prava kako bi svi u BiH gledali, a znamo šta su ovi drugi radili na zadnja dva EB.

P.s. džabe se radujete glede komentatora :mrgreen: :kafa:
Neće nam valjda sada Arena i Edin biti blokirani jer ide na FTV?
Neće, naravno. I u Srbiji/CG ide na RTS/RTCG i Areni itd. Jedino postoji šansa da SK bude blokiran.
Ne bi ne iznenadilo, da u to vrijeme na ArenaBIH bude nesto drugo, tipa nogomet - srpska liga, jer ce FTV prenositi.
Pitanje je, da li ce uzeti u paketu program, sa Edinom kao komentatorom ili ce Bilic Boris da prenosi "SRČANOOOOOOO" 🤮

Moze li neko potvrdit, da li se RepBIH u nogometu prenosila na Areni u isto vrijeme kao na BHT, samo sa srpskim komentatorom?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21923
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Unofficialpage » 26 avg 2025, 17:58

FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:55
Mislim tokom naših tekmi ali nebitno svakako, nije niko lud gledati tamo :D

Nadam se da će posuditi Vladu Majera zbog ovih koji budu gledali na FTV :)
To je već moguće. :mrgreen: Ako ne bude Edin slabo će ko tu gledat osim ovih što baš moraju jer nemaju AS. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Masqareda » 26 avg 2025, 17:58

Vjerujem da ce nas stici Garzine suze. :yawn:

Avatar
alemsa
Postovi: 16974
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la alemsa » 26 avg 2025, 17:58

TripleThreat je napisao/la:
26 avg 2025, 17:34
https://federalna.ba/ekskluzivno-na-fed ... ketu-x4tow

Ekskluzivno na Federalnoj TV: Gledajte Zmajeve na Eurobasketu

Da li ovo znači da su možda u saradnji sa Arenom ovo dogovorili? Možda će svi moći slušati Edina kako prenosi repku opet. U svakom slučaju, pohvalan potez, reprezentacija na državnoj po prvi put nakon 10 godina :thumbup:
Top

Imam i ftv i sve ove arene kako Hrv tako i Sr. Znaci moci cu gledati s nasim komentatorom?

Avatar
TripleThreat
Postovi: 2416
Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la TripleThreat » 26 avg 2025, 18:00

alemsa je napisao/la:
26 avg 2025, 17:58
TripleThreat je napisao/la:
26 avg 2025, 17:34
https://federalna.ba/ekskluzivno-na-fed ... ketu-x4tow

Ekskluzivno na Federalnoj TV: Gledajte Zmajeve na Eurobasketu

Da li ovo znači da su možda u saradnji sa Arenom ovo dogovorili? Možda će svi moći slušati Edina kako prenosi repku opet. U svakom slučaju, pohvalan potez, reprezentacija na državnoj po prvi put nakon 10 godina :thumbup:
Top

Imam i ftv i sve ove arene kako Hrv tako i Sr. Znaci moci cu gledati s nasim komentatorom?
Biće vjerovatno neki naš komentator na FTV, na Areni Edin.
"Your favorite player's favorite player" - MB

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2362
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la FKSzuti » 26 avg 2025, 18:01

Iniesta12 je napisao/la:
26 avg 2025, 17:57
Ne bi ne iznenadilo, da u to vrijeme na ArenaBIH bude nesto drugo, tipa nogomet - srpska liga, jer ce FTV prenositi.
Pitanje je, da li ce uzeti u paketu program, sa Edinom kao komentatorom ili ce Bilic Boris da prenosi "SRČANOOOOOOO" 🤮

Moze li neko potvrdit, da li se RepBIH u nogometu prenosila na Areni u isto vrijeme kao na BHT, samo sa srpskim komentatorom?
Ne brini, sve tekme sa EB imaš na Areni BiH :)
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Drum
Postovi: 1307
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Drum » 26 avg 2025, 18:06

Masqareda je napisao/la:
26 avg 2025, 17:58
Vjerujem da ce nas stici Garzine suze. :yawn:
Valjda bi te suze trebale sustici Spance i Grke zbog utjecaja, ma koliko nasi bili nesposobni. Ako ne grijesim, sluzbene odluke Fibe jos uvijek nema. Za upitati se ce biti ako u skorije vrijeme mozda udovolje u nasu korist, a bas nakon prvenstva.

CAZIN
Postovi: 2537
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la CAZIN » 26 avg 2025, 18:09

Iniesta12 je napisao/la:
26 avg 2025, 17:57
FKSzuti je napisao/la:
26 avg 2025, 17:52
arelinho je napisao/la:
26 avg 2025, 17:51


Neće nam valjda sada Arena i Edin biti blokirani jer ide na FTV?
Neće, naravno. I u Srbiji/CG ide na RTS/RTCG i Areni itd. Jedino postoji šansa da SK bude blokiran.
Ne bi ne iznenadilo, da u to vrijeme na ArenaBIH bude nesto drugo, tipa nogomet - srpska liga, jer ce FTV prenositi.
Pitanje je, da li ce uzeti u paketu program, sa Edinom kao komentatorom ili ce Bilic Boris da prenosi "SRČANOOOOOOO" 🤮

Moze li neko potvrdit, da li se RepBIH u nogometu prenosila na Areni u isto vrijeme kao na BHT, samo sa srpskim komentatorom?
Kako sam upratio najave na AS na AS1 trebaju biti sve utakmice EB i emisije prije naših utakmica dok samo od prvog kola će Grčka Gruzija biti na AS2 zbog utakmice Utrecht Zrinjski.
Unofficialpage je napisao/la:
26 avg 2025, 17:45
Historija se ponavlja. Flashbackovi momenata sa Edinom se odmah javljaju. :mrgreen:
Samo da ovaj put ne budu tužni :mrgreen:

lumani
Postovi: 12904
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la lumani » 26 avg 2025, 18:10

Atmosfera medu igracima je :salut: :bih: hejteri na Aparatima.

Avatar
TripleThreat
Postovi: 2416
Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la TripleThreat » 26 avg 2025, 18:12

lumani je napisao/la:
26 avg 2025, 18:10
Atmosfera medu igracima je :salut: :bih: hejteri na Aparatima.
:thumbup: Utišavaju negativu koja se preko mjesec ovdje širi.
"Your favorite player's favorite player" - MB

Avatar
Masqareda
Postovi: 1658
Pridružen/a: 25 jun 2025, 15:28
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Masqareda » 26 avg 2025, 18:13

Drum je napisao/la:
26 avg 2025, 18:06
Masqareda je napisao/la:
26 avg 2025, 17:58
Vjerujem da ce nas stici Garzine suze. :yawn:
Valjda bi te suze trebale sustici Spance i Grke zbog utjecaja, ma koliko nasi bili nesposobni. Ako ne grijesim, sluzbene odluke Fibe jos uvijek nema. Za upitati se ce biti ako u skorije vrijeme mozda udovolje u nasu korist, a bas nakon prvenstva.
Bekiru se otvorilo da ga zove kao naturalizovanog ali je ispao supak. A igraci su pokzali koliki su neprofesionalci. Fino je Nezalaganje razotkrio Musu. Totalno sam se ohladio od prvenstva. :yawn:

Avatar
TripleThreat
Postovi: 2416
Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la TripleThreat » 26 avg 2025, 18:19

CAZIN je napisao/la:
26 avg 2025, 18:09
Samo da ovaj put ne budu tužni :mrgreen:
ABd da bude ishod u zadnjoj kao što je bilo u ovoj prije 13 godina. Skupa fotka :cool:


slika
"Your favorite player's favorite player" - MB

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []