Daleko od toga, uradili su kako su htjeli. Upravo radi ove price kako namjestaju, a nisu nista osvojili, zbog toga su i prepustili zrinjskom. Ove sezone ce lagano uzeti ko zns mozda i duplu krunu. Isto kao sto je sarajevo kup uzeli, pored svih desavanja u BL, bla bla..
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zna citava drzava da je Vico poklonio kup drugu Mirvahu.
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći
Koševo Zapad
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.Combattente87 je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:38Kako je onda Zrinjski prošle sezone bio prvak a Sarajevo osvojilo kup ?imekorisnicko je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:27Malo miješaš periode al nevažno. Nije toliko strašno što je Borac najzaštićeniji,zaštićen je i Zrinjski pa se to puno ne zamjera. Ne zamjera se jer je Zrinjski zaštićen koliko su u nekim periodima bili Željo ili Sarajevo. Nije ni to pošteno,ali s tim se da nositi na sportski način. Konkretno Borac je osvojio titulu kada je Željo bio najzaštićeniji klub. Trenutno je problem što se sa trenutnom krađom nemoguće nositi. Koliko god neko bio snažan, pokrast će ga se bez ikakvih skrupula toliko da neće tituli prići ni na 10 bodova.MikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 10:00Nek je u vrijeme Usanovica i Begica sve bilo potaman kada je Sarajevo vedrili i oblacilo BiH fudbalom, toliko je bilo regularno da nam je savez bio suspendovan od strane FIFA/UEFA a sada kod Vice igramo ligaske utakmice euro kupova (dobro Sarajevo ne igra), imamo hibride na terenima (kvalitet fudbala za gledanje daleko veci) skoro svi imaju refletore, valjda ce i Doboj da to rijesi…nema vise 3 za 3 utakmica, uglavnom cinjenice vam govore suprotno od ovog sto vi tvrdite. Ono sto je tacno sto se ta prva famislija u to sve ugradila i to masno… ali reci kako je sve lose i losije nego sto je bilo e pa ni to nije tacno.
Evo opet se potegla priča oko namještanja, ali budite realni pa recite, evo peto kolo je, sve i jedna utakmica je bila regularna, osim evo ovog poništenog gola, što znači da je svaka ekipa mogla da pobjedi Borac ladno, pa i Sarajevo koje je dominiralo dobrim dijelom utakmice...Je li Borac kriv Ljajiću što je promašio sa metar gol, ili Ziljkiću što maši penal....Je li Borac kriv što Sarajevo prima u 5 utakmica 17 golova !? Željo je prvi na tabeli, odmah ste krenuli sa teorijama zavjere, i sutra kad se desi neka sudijska greška na utakmici Sloga - Željo i tu će Borac da bude kriv....Ne kažem, nisu kriterijumi isti za sve klubove, i vjerovatno neke stvari koje se sude Borcu ne sude se drugima, ali da niko ne može igrati i osvojiti nešto pored Borca, ne da je glupost nego je besmisleno o tome uopšte i govoriti, pogotovo poslje prošle sezone....
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bez sudijske pomoci? Nisi ti gledao tu utakmicu.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:43Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga![]()
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći![]()
Za njih bi cak bolje bilo da su dosli bez sudija jer tesko da bi se nasi toliko zainatili. Nisu samo to radili nego su i prijetili prije tekme nasima i jos svasta nesto.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vi stavrno mislite da neko ko namjesta ili zeli namjesititi nije mogao namjestiti jedan remi ili poraz Zrinjskog prosle godine nakon utakmice Zeljo-Borac?
P.S. Zeljo je uredni i cisto dobio Borca kuci, nema se tu sta pricati. Ja medju prvima ovdje cestitao Zelji na pobjedi a Zrinjskom na tituli nakon te utakmice.
P.S. Zeljo je uredni i cisto dobio Borca kuci, nema se tu sta pricati. Ja medju prvima ovdje cestitao Zelji na pobjedi a Zrinjskom na tituli nakon te utakmice.
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da ti je sudio Sabrija, izgubio bi ti to glatBumbaclat je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:45Bez sudijske pomoci? Nisi ti gledao tu utakmicu.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:43Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga![]()
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći![]()
Za njih bi cak bolje bilo da su dosli bez sudija jer tesko da bi se nasi toliko zainatili. Nisu samo to radili nego su i prijetili prije tekme nasima i jos svasta nesto.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto Sabrija je kriv sto ste fasovali petardu, sto Ljajic od 1,2miliona KM masi gol sa 1m, sto Juras skida zicer Mlinaricu (ili kome vec) daj budi realanShategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:46Da ti je sudio Sabrija, izgubio bi ti to glatBumbaclat je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:45Bez sudijske pomoci? Nisi ti gledao tu utakmicu.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:43
Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga![]()
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći![]()
Za njih bi cak bolje bilo da su dosli bez sudija jer tesko da bi se nasi toliko zainatili. Nisu samo to radili nego su i prijetili prije tekme nasima i jos svasta nesto.![]()
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa Zrinjskom ne možete ništa, oni su vaš ravnopravni takmac, tako su karte podjeljene u savezu.MikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:45Vi stavrno mislite da neko ko namjesta ili zeli namjesititi nije mogao namjestiti jedan remi ili poraz Zrinjskog prosle godine nakon utakmice Zeljo-Borac?
P.S. Zeljo je uredni i cisto dobio Borca kuci, nema se tu sta pricati. Ja medju prvima ovdje cestitao Zelji na pobjedi a Zrinjskom na tituli nakon te utakmice.
Ja, al se onda prozivaju Željo što je fasovao od Zrinjskog u gostima ili što smo mi od vas
A opet ono mi Zrinjskom uzesmo bod...i u tom nadmudrivanju Zrinjski ostade prvi.
Ove sezone, ako izlete iz Evrope ranije, opet će vam puhati za vrat ukoliko se ne pojačate.
Ako uzmete sa Hreljom titulu, svaka čast pa ako je i namješteno
Koševo Zapad
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovorMikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:48Eto Sabrija je kriv sto ste fasovali petardu, sto Ljajic od 1,2miliona KM masi gol sa 1m, sto Juras skida zicer Mlinaricu (ili kome vec) daj budi realan![]()
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kremeh je dobio zuti zbog namjernog pokusaja udaranja igraca Borca nakon klizeceg, da ga je zakacio bio bi crveni a Jaksic (mislim da je on bio) vjerovatno zavrsio sezonu. Jattu je vasa klupa nalozila na prigovore (da ona cura sa klupe nije lupala samare svojim igracima bilo bi tu jos vise kartona), i za onakav stav i prigovor se svagdje daje zuti, o drugom zutom je iluzorno pricati uopste.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:52Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovorposlije jedva dočekao malom Jatti, tu si već pod psihičkim pritiskom, gleda prvi gol jel ofsajd iako nije ništa sporno bilo, pa onda drugi i izmisli nešto da poništi gol...i onda ide taj drugi žuti (opravdan!), poslije toga nije bilo ni bitno jel 2-1, 5-1 ili 11-1.
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I meni je malo cudo da Sloga nije presla centar protiv Sirokog Brijega do pred kraj utakmice, a lagano uzme Velez i Sarajevo. Prvi sut u 90oj minuti.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:44Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
Cudno mi je i da Rudar na Grbavici onako prijeti iz tranzicije svakih par minuta, a u Posusju 0 suteva prema golu, 0 u okvir gola.

- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bogme sam gledao taj ponovljeni Keyremeha, ništa slično nisam vidio.MikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:58Kremeh je dobio zuti zbog namjernog pokusaja udaranja igraca Borca nakon klizeceg, da ga je zakacio bio bi crveni a Jaksic (mislim da je on bio) vjerovatno zavrsio sezonu. Jattu je vasa klupa nalozila na prigovore (da ona cura sa klupe nije lupala samare svojim igracima bilo bi tu jos vise kartona), i za onakav stav i prigovor se svagdje daje zuti, o drugom zutom je iluzorno pricati uopste.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:52Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovorposlije jedva dočekao malom Jatti, tu si već pod psihičkim pritiskom, gleda prvi gol jel ofsajd iako nije ništa sporno bilo, pa onda drugi i izmisli nešto da poništi gol...i onda ide taj drugi žuti (opravdan!), poslije toga nije bilo ni bitno jel 2-1, 5-1 ili 11-1.
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve![]()
No dobro, nek bude.
Nije bio isti sudijski kriterij od početka, to je poenta.
Sabrijin potpis
Pa nisu mu džabe Veležovci potpalili auto.
Lik je ljiga, beskičmenjak.
Koševo Zapad
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pričamo o domaćem terenu u Doboju, a ti ubaci gostujuću utakmicu.Vorovus je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:59I meni je malo cudo da Sloga nije presla centar protiv Sirokog Brijega do pred kraj utakmice, a lagano uzme Velez i Sarajevo. Prvi sut u 90oj minuti.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:44Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
Cudno mi je i da Rudar na Grbavici onako prijeti iz tranzicije svakih par minuta, a u Posusju 0 suteva prema golu, 0 u okvir gola.
![]()
Pa ta Sloga je u gostima dobijala jedino Igman i Gošk ove godine.
Rudar? Pa njih ste otresli 6-0. Poslije toga čudesno proigrali.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Borac je daleko najzaštićeniji klub od kako se igra zajednička liga. Nisu puno odmakli ni Beusovi međugorci, samo oni to rade perfidnije. Glavni krivci za takvo stanje su Sarajevo, Željo i Velež, koji se međusobno "kolju" dok Vico i Beus trljaju ruke. Nadati se nekoj inicijativi, akciji... Odličnu akciju su izveli vitezovi u tunelu Lendava. Nažalost, nasilnici se jedino boje nasilja pa novi tuneli neće biti iznenađenje.
Zadnja izmjena: Tuce11, dana/u 27 avg 2025, 15:09, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidjeli su ljudi ovdje na forumu pa su u toku utakmice pisali isto ovo sto ti ja sada pisem, vrati se pa pogledaShategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 15:00Bogme sam gledao taj ponovljeni Keyremeha, ništa slično nisam vidio.MikiPirs je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:58Kremeh je dobio zuti zbog namjernog pokusaja udaranja igraca Borca nakon klizeceg, da ga je zakacio bio bi crveni a Jaksic (mislim da je on bio) vjerovatno zavrsio sezonu. Jattu je vasa klupa nalozila na prigovore (da ona cura sa klupe nije lupala samare svojim igracima bilo bi tu jos vise kartona), i za onakav stav i prigovor se svagdje daje zuti, o drugom zutom je iluzorno pricati uopste.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:52
Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovorposlije jedva dočekao malom Jatti, tu si već pod psihičkim pritiskom, gleda prvi gol jel ofsajd iako nije ništa sporno bilo, pa onda drugi i izmisli nešto da poništi gol...i onda ide taj drugi žuti (opravdan!), poslije toga nije bilo ni bitno jel 2-1, 5-1 ili 11-1.
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve![]()
No dobro, nek bude.
Nije bio isti sudijski kriterij od početka, to je poenta.
Sabrijin potpis![]()
Pa nisu mu džabe Veležovci potpalili auto.
Lik je ljiga, beskičmenjak.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa sta ako je gostujuci teren? Dobijes kuci glatko Sarajevo, a na Pecari ne mozes preci centar. Meni je to cudno.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 15:04Pričamo o domaćem terenu u Doboju, a ti ubaci gostujuću utakmicu.Vorovus je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:59I meni je malo cudo da Sloga nije presla centar protiv Sirokog Brijega do pred kraj utakmice, a lagano uzme Velez i Sarajevo. Prvi sut u 90oj minuti.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 14:44Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
Cudno mi je i da Rudar na Grbavici onako prijeti iz tranzicije svakih par minuta, a u Posusju 0 suteva prema golu, 0 u okvir gola.
![]()
Pa ta Sloga je u gostima dobijala jedino Igman i Gošk ove godine.
Rudar? Pa njih ste otresli 6-0. Poslije toga čudesno proigrali.
Da, Rudar je proigrao i namucio lidera na Grbavici i onda ode kod fenjerasa i ne pogleda prema golu. Cudno, zar ne?
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ok, onda da konstatujemo - sve je čisto
Jel to poenta?
Ili svi mute?
Dajte da konkretizujemo.
Jel to poenta?
Ili svi mute?
Dajte da konkretizujemo.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svi mute, takva drzava, narod. Samo u zavisnosti od perioda neko vise neko manje. To je poenta. Ovamo nam se prodaje prica kako je Sarajevo hor beckih djecaka a nemjestaju i namjestali su mozda i najvise u BiH i tako redom!
Drugo, pravite klimu i okruzenje gdje svaka pobjeda Borca je namjestane pa cak i remi, po vasoj logici samo poraz Borca je ocekivani ishod i normalan
Drugo, pravite klimu i okruzenje gdje svaka pobjeda Borca je namjestane pa cak i remi, po vasoj logici samo poraz Borca je ocekivani ishod i normalan
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Srpski klubovi su na mnogim utakmicama skroz bezopasni, evo naveo sam dva primjera iz proslog kola. Ovdje se stvara slika da su takvi samo protiv Borca.Shategabri je napisao/la: ↑27 avg 2025, 15:13Ok, onda da konstatujemo - sve je čisto![]()
Jel to poenta?
Ili svi mute?
Dajte da konkretizujemo.
