Premijer liga BiH - aktuelno

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 27 avg 2025, 14:40

tuitamo je napisao/la:
27 avg 2025, 14:33
MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:32
Po toj logici, Borac je sada basticeniji a Zrinjski uze PLBIH prosle godine a Sarajevo kup, nesto ti ne stima u logici ;)
Zeljo poremetio planove, realno
Daleko od toga, uradili su kako su htjeli. Upravo radi ove price kako namjestaju, a nisu nista osvojili, zbog toga su i prepustili zrinjskom. Ove sezone ce lagano uzeti ko zns mozda i duplu krunu. Isto kao sto je sarajevo kup uzeli, pored svih desavanja u BL, bla bla..
Fk Željezničar.

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 27 avg 2025, 14:42

Zna citava drzava da je Vico poklonio kup drugu Mirvahu.

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 14:43

MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:32
Po toj logici, Borac je sada basticeniji a Zrinjski uze PLBIH prosle godine a Sarajevo kup, nesto ti ne stima u logici ;)
Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga :D
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći :D
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 14:44

Combattente87 je napisao/la:
27 avg 2025, 14:38
imekorisnicko je napisao/la:
27 avg 2025, 14:27
MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 10:00
Nek je u vrijeme Usanovica i Begica sve bilo potaman kada je Sarajevo vedrili i oblacilo BiH fudbalom, toliko je bilo regularno da nam je savez bio suspendovan od strane FIFA/UEFA a sada kod Vice igramo ligaske utakmice euro kupova (dobro Sarajevo ne igra), imamo hibride na terenima (kvalitet fudbala za gledanje daleko veci) skoro svi imaju refletore, valjda ce i Doboj da to rijesi…nema vise 3 za 3 utakmica, uglavnom cinjenice vam govore suprotno od ovog sto vi tvrdite. Ono sto je tacno sto se ta prva famislija u to sve ugradila i to masno… ali reci kako je sve lose i losije nego sto je bilo e pa ni to nije tacno.
Malo miješaš periode al nevažno. Nije toliko strašno što je Borac najzaštićeniji,zaštićen je i Zrinjski pa se to puno ne zamjera. Ne zamjera se jer je Zrinjski zaštićen koliko su u nekim periodima bili Željo ili Sarajevo. Nije ni to pošteno,ali s tim se da nositi na sportski način. Konkretno Borac je osvojio titulu kada je Željo bio najzaštićeniji klub. Trenutno je problem što se sa trenutnom krađom nemoguće nositi. Koliko god neko bio snažan, pokrast će ga se bez ikakvih skrupula toliko da neće tituli prići ni na 10 bodova.
Kako je onda Zrinjski prošle sezone bio prvak a Sarajevo osvojilo kup ?
Evo opet se potegla priča oko namještanja, ali budite realni pa recite, evo peto kolo je, sve i jedna utakmica je bila regularna, osim evo ovog poništenog gola, što znači da je svaka ekipa mogla da pobjedi Borac ladno, pa i Sarajevo koje je dominiralo dobrim dijelom utakmice...Je li Borac kriv Ljajiću što je promašio sa metar gol, ili Ziljkiću što maši penal....Je li Borac kriv što Sarajevo prima u 5 utakmica 17 golova !? Željo je prvi na tabeli, odmah ste krenuli sa teorijama zavjere, i sutra kad se desi neka sudijska greška na utakmici Sloga - Željo i tu će Borac da bude kriv....Ne kažem, nisu kriterijumi isti za sve klubove, i vjerovatno neke stvari koje se sude Borcu ne sude se drugima, ali da niko ne može igrati i osvojiti nešto pored Borca, ne da je glupost nego je besmisleno o tome uopšte i govoriti, pogotovo poslje prošle sezone....
Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
Koševo Zapad

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 27 avg 2025, 14:45

Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:43
MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:32
Po toj logici, Borac je sada basticeniji a Zrinjski uze PLBIH prosle godine a Sarajevo kup, nesto ti ne stima u logici ;)
Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga :D
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći :D
Bez sudijske pomoci? Nisi ti gledao tu utakmicu.

Za njih bi cak bolje bilo da su dosli bez sudija jer tesko da bi se nasi toliko zainatili. Nisu samo to radili nego su i prijetili prije tekme nasima i jos svasta nesto.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 27 avg 2025, 14:45

Vi stavrno mislite da neko ko namjesta ili zeli namjesititi nije mogao namjestiti jedan remi ili poraz Zrinjskog prosle godine nakon utakmice Zeljo-Borac?

P.S. Zeljo je uredni i cisto dobio Borca kuci, nema se tu sta pricati. Ja medju prvima ovdje cestitao Zelji na pobjedi a Zrinjskom na tituli nakon te utakmice.

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 14:46

Bumbaclat je napisao/la:
27 avg 2025, 14:45
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:43
MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:32
Po toj logici, Borac je sada basticeniji a Zrinjski uze PLBIH prosle godine a Sarajevo kup, nesto ti ne stima u logici ;)
Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga :D
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći :D
Bez sudijske pomoci? Nisi ti gledao tu utakmicu.

Za njih bi cak bolje bilo da su dosli bez sudija jer tesko da bi se nasi toliko zainatili. Nisu samo to radili nego su i prijetili prije tekme nasima i jos svasta nesto.
Da ti je sudio Sabrija, izgubio bi ti to glat :D
Koševo Zapad

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 27 avg 2025, 14:48

Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:46
Bumbaclat je napisao/la:
27 avg 2025, 14:45
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:43


Zrinjski je jednom imao suđenje kao mi u BL, poslije toga su povukli džokera iz rukava i od tad je međusobno pošteno suđenje, a mimo toga - ko koga :D
Zayebalo vas je što ste kontali da možete uzeti Želju na Grbavici bez sudijske pomoći :D
Bez sudijske pomoci? Nisi ti gledao tu utakmicu.

Za njih bi cak bolje bilo da su dosli bez sudija jer tesko da bi se nasi toliko zainatili. Nisu samo to radili nego su i prijetili prije tekme nasima i jos svasta nesto.
Da ti je sudio Sabrija, izgubio bi ti to glat :D
Eto Sabrija je kriv sto ste fasovali petardu, sto Ljajic od 1,2miliona KM masi gol sa 1m, sto Juras skida zicer Mlinaricu (ili kome vec) daj budi realan :)

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 14:49

MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:45
Vi stavrno mislite da neko ko namjesta ili zeli namjesititi nije mogao namjestiti jedan remi ili poraz Zrinjskog prosle godine nakon utakmice Zeljo-Borac?

P.S. Zeljo je uredni i cisto dobio Borca kuci, nema se tu sta pricati. Ja medju prvima ovdje cestitao Zelji na pobjedi a Zrinjskom na tituli nakon te utakmice.
Pa Zrinjskom ne možete ništa, oni su vaš ravnopravni takmac, tako su karte podjeljene u savezu.

Ja, al se onda prozivaju Željo što je fasovao od Zrinjskog u gostima ili što smo mi od vas ;)
A opet ono mi Zrinjskom uzesmo bod...i u tom nadmudrivanju Zrinjski ostade prvi.

Ove sezone, ako izlete iz Evrope ranije, opet će vam puhati za vrat ukoliko se ne pojačate.
Ako uzmete sa Hreljom titulu, svaka čast pa ako je i namješteno :D
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 14:52

MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:48
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:46
Bumbaclat je napisao/la:
27 avg 2025, 14:45


Bez sudijske pomoci? Nisi ti gledao tu utakmicu.

Za njih bi cak bolje bilo da su dosli bez sudija jer tesko da bi se nasi toliko zainatili. Nisu samo to radili nego su i prijetili prije tekme nasima i jos svasta nesto.
Da ti je sudio Sabrija, izgubio bi ti to glat :D
Eto Sabrija je kriv sto ste fasovali petardu, sto Ljajic od 1,2miliona KM masi gol sa 1m, sto Juras skida zicer Mlinaricu (ili kome vec) daj budi realan :)
Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovor :crazy: poslije jedva dočekao malom Jatti, tu si već pod psihičkim pritiskom, gleda prvi gol jel ofsajd iako nije ništa sporno bilo, pa onda drugi i izmisli nešto da poništi gol...i onda ide taj drugi žuti (opravdan!), poslije toga nije bilo ni bitno jel 2-1, 5-1 ili 11-1.
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve :thumbup:
Koševo Zapad

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 27 avg 2025, 14:58

Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:52
MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:48
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:46


Da ti je sudio Sabrija, izgubio bi ti to glat :D
Eto Sabrija je kriv sto ste fasovali petardu, sto Ljajic od 1,2miliona KM masi gol sa 1m, sto Juras skida zicer Mlinaricu (ili kome vec) daj budi realan :)
Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovor :crazy: poslije jedva dočekao malom Jatti, tu si već pod psihičkim pritiskom, gleda prvi gol jel ofsajd iako nije ništa sporno bilo, pa onda drugi i izmisli nešto da poništi gol...i onda ide taj drugi žuti (opravdan!), poslije toga nije bilo ni bitno jel 2-1, 5-1 ili 11-1.
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve :thumbup:
Kremeh je dobio zuti zbog namjernog pokusaja udaranja igraca Borca nakon klizeceg, da ga je zakacio bio bi crveni a Jaksic (mislim da je on bio) vjerovatno zavrsio sezonu. Jattu je vasa klupa nalozila na prigovore (da ona cura sa klupe nije lupala samare svojim igracima bilo bi tu jos vise kartona), i za onakav stav i prigovor se svagdje daje zuti, o drugom zutom je iluzorno pricati uopste.

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 27 avg 2025, 14:59

Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:44
Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
I meni je malo cudo da Sloga nije presla centar protiv Sirokog Brijega do pred kraj utakmice, a lagano uzme Velez i Sarajevo. Prvi sut u 90oj minuti.
Cudno mi je i da Rudar na Grbavici onako prijeti iz tranzicije svakih par minuta, a u Posusju 0 suteva prema golu, 0 u okvir gola.

slika

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 15:00

MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:58
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:52
MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:48


Eto Sabrija je kriv sto ste fasovali petardu, sto Ljajic od 1,2miliona KM masi gol sa 1m, sto Juras skida zicer Mlinaricu (ili kome vec) daj budi realan :)
Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovor :crazy: poslije jedva dočekao malom Jatti, tu si već pod psihičkim pritiskom, gleda prvi gol jel ofsajd iako nije ništa sporno bilo, pa onda drugi i izmisli nešto da poništi gol...i onda ide taj drugi žuti (opravdan!), poslije toga nije bilo ni bitno jel 2-1, 5-1 ili 11-1.
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve :thumbup:
Kremeh je dobio zuti zbog namjernog pokusaja udaranja igraca Borca nakon klizeceg, da ga je zakacio bio bi crveni a Jaksic (mislim da je on bio) vjerovatno zavrsio sezonu. Jattu je vasa klupa nalozila na prigovore (da ona cura sa klupe nije lupala samare svojim igracima bilo bi tu jos vise kartona), i za onakav stav i prigovor se svagdje daje zuti, o drugom zutom je iluzorno pricati uopste.
Bogme sam gledao taj ponovljeni Keyremeha, ništa slično nisam vidio.
No dobro, nek bude.
Nije bio isti sudijski kriterij od početka, to je poenta.
Sabrijin potpis ;)
Pa nisu mu džabe Veležovci potpalili auto.
Lik je ljiga, beskičmenjak.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 15:04

Vorovus je napisao/la:
27 avg 2025, 14:59
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:44
Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
I meni je malo cudo da Sloga nije presla centar protiv Sirokog Brijega do pred kraj utakmice, a lagano uzme Velez i Sarajevo. Prvi sut u 90oj minuti.
Cudno mi je i da Rudar na Grbavici onako prijeti iz tranzicije svakih par minuta, a u Posusju 0 suteva prema golu, 0 u okvir gola.

slika
Pričamo o domaćem terenu u Doboju, a ti ubaci gostujuću utakmicu.
Pa ta Sloga je u gostima dobijala jedino Igman i Gošk ove godine.

Rudar? Pa njih ste otresli 6-0. Poslije toga čudesno proigrali.
Koševo Zapad

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 27 avg 2025, 15:08

Borac je daleko najzaštićeniji klub od kako se igra zajednička liga. Nisu puno odmakli ni Beusovi međugorci, samo oni to rade perfidnije. Glavni krivci za takvo stanje su Sarajevo, Željo i Velež, koji se međusobno "kolju" dok Vico i Beus trljaju ruke. Nadati se nekoj inicijativi, akciji... Odličnu akciju su izveli vitezovi u tunelu Lendava. Nažalost, nasilnici se jedino boje nasilja pa novi tuneli neće biti iznenađenje.
Zadnja izmjena: Tuce11, dana/u 27 avg 2025, 15:09, ukupno mijenjano 1 put.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 27 avg 2025, 15:09

Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 15:00
MikiPirs je napisao/la:
27 avg 2025, 14:58
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:52


Ma ja sam već izanalizirao Sabriju, on je namazano krenuo od prve minute s pritiskom, pa onaj iznese Keyremeha tamo kod gol aut linije, ovaj mu žuti za nekakav prigovor :crazy: poslije jedva dočekao malom Jatti, tu si već pod psihičkim pritiskom, gleda prvi gol jel ofsajd iako nije ništa sporno bilo, pa onda drugi i izmisli nešto da poništi gol...i onda ide taj drugi žuti (opravdan!), poslije toga nije bilo ni bitno jel 2-1, 5-1 ili 11-1.
Al eto, razumijem ja i tebe, tebi je ovo čista pobjeda, nabili ste nas 5-1 i sve :thumbup:
Kremeh je dobio zuti zbog namjernog pokusaja udaranja igraca Borca nakon klizeceg, da ga je zakacio bio bi crveni a Jaksic (mislim da je on bio) vjerovatno zavrsio sezonu. Jattu je vasa klupa nalozila na prigovore (da ona cura sa klupe nije lupala samare svojim igracima bilo bi tu jos vise kartona), i za onakav stav i prigovor se svagdje daje zuti, o drugom zutom je iluzorno pricati uopste.
Bogme sam gledao taj ponovljeni Keyremeha, ništa slično nisam vidio.
No dobro, nek bude.
Nije bio isti sudijski kriterij od početka, to je poenta.
Sabrijin potpis ;)
Pa nisu mu džabe Veležovci potpalili auto.
Lik je ljiga, beskičmenjak.
Vidjeli su ljudi ovdje na forumu pa su u toku utakmice pisali isto ovo sto ti ja sada pisem, vrati se pa pogleda ;)

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 27 avg 2025, 15:12

Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 15:04
Vorovus je napisao/la:
27 avg 2025, 14:59
Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 14:44
Ne znam tebi, al meni nije realno da Sloga ni ne napadne Borac, a prije toga uzme kući Velež i Sarajevo.
Ne znam, možda je do taktike, možda ne odgovara ekipa Borca, al priznaćeš da je to malo čudno.
I meni je malo cudo da Sloga nije presla centar protiv Sirokog Brijega do pred kraj utakmice, a lagano uzme Velez i Sarajevo. Prvi sut u 90oj minuti.
Cudno mi je i da Rudar na Grbavici onako prijeti iz tranzicije svakih par minuta, a u Posusju 0 suteva prema golu, 0 u okvir gola.

slika
Pričamo o domaćem terenu u Doboju, a ti ubaci gostujuću utakmicu.
Pa ta Sloga je u gostima dobijala jedino Igman i Gošk ove godine.

Rudar? Pa njih ste otresli 6-0. Poslije toga čudesno proigrali.
Pa sta ako je gostujuci teren? Dobijes kuci glatko Sarajevo, a na Pecari ne mozes preci centar. Meni je to cudno.
Da, Rudar je proigrao i namucio lidera na Grbavici i onda ode kod fenjerasa i ne pogleda prema golu. Cudno, zar ne?

Avatar
Shategabri
Postovi: 18990
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 27 avg 2025, 15:13

Ok, onda da konstatujemo - sve je čisto :D
Jel to poenta?
Ili svi mute?
Dajte da konkretizujemo.
Koševo Zapad

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 27 avg 2025, 15:16

Svi mute, takva drzava, narod. Samo u zavisnosti od perioda neko vise neko manje. To je poenta. Ovamo nam se prodaje prica kako je Sarajevo hor beckih djecaka a nemjestaju i namjestali su mozda i najvise u BiH i tako redom!

Drugo, pravite klimu i okruzenje gdje svaka pobjeda Borca je namjestane pa cak i remi, po vasoj logici samo poraz Borca je ocekivani ishod i normalan

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 27 avg 2025, 15:18

Shategabri je napisao/la:
27 avg 2025, 15:13
Ok, onda da konstatujemo - sve je čisto :D
Jel to poenta?
Ili svi mute?
Dajte da konkretizujemo.
Srpski klubovi su na mnogim utakmicama skroz bezopasni, evo naveo sam dva primjera iz proslog kola. Ovdje se stvara slika da su takvi samo protiv Borca.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa, Noke995 i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []