FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo opet ovih botova i trovsca,odma prvi postovi schrek i slicno,trebaju braca da opet provjere im postove,vjerovatno su kao i predhodnici pisali na temi plavih,stvarno misle da ce se neko upecati na ovom smecu od foruma? Zna se gdje i sta pisu nasi navijaci,ovo je mjerilo nicega. Samo nicu novi nikovi,nikako da im dosadi.
-
laznokrilo
- Postovi: 70
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisam siguran ali vjerujem da je dosla "bolja" ponuda za Gulisu pa da su ovu u zadnji cas odbili,drugi razlog ne vidim.
Re: FK Sarajevo
U sta god hoces, evo reci, da je Ayla glavna u klubu.
Ako ima kako da mozes provjeriti sta je Ayla u klubu, provjeri. Ako nije glavna karika, evo ja cu uraditi sta god ti kazes.
Re: FK Sarajevo
Sad za vikend bi B ekipa trebala igrati protiv prvog tima u TC.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znaš i sam kakva je procedura registracije. I znaš da se na to ne može u potpunosti utjecati. I eto, molio bih te, da forum na kojem si aktivan ne nazivaš kako si nazvao.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 01:14Evo opet ovih botova i trovsca,odma prvi postovi schrek i slicno,trebaju braca da opet provjere im postove,vjerovatno su kao i predhodnici pisali na temi plavih,stvarno misle da ce se neko upecati na ovom smecu od foruma? Zna se gdje i sta pisu nasi navijaci,ovo je mjerilo nicega. Samo nicu novi nikovi,nikako da im dosadi.
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mozda napokon razmisljaju,da se ocuva kostur ekipe...laznokrilo je napisao/la: ↑03 sep 2025, 01:32Nisam siguran ali vjerujem da je dosla "bolja" ponuda za Gulisu pa da su ovu u zadnji cas odbili,drugi razlog ne vidim.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa vjerovatno procjena da nije zadovoljavajuca ponuda. Nista toliko cudno.
Re: FK Sarajevo
Treba jos igraca dovesti, sto u B sto u prvi tim. Zdrava konkurencijq, kapitalci i samo u 4231 ko Jakir !
Svak na svoju poziciju !
Svak na svoju poziciju !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Ovog Volodera spominju vec treci prelazni rok.
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo meni lici na onu epizodu Bitangi i Princeza kad Đubro, biznismen iz Kanade kupuje lokalni klub, da napravi totalni brending i rebrending kod Gazde, pa ga Tajna sluzba uhapsi zbog prodaje ljudi(igraca) u bijelo roblje.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dolaze crnci iz MalogVarijantas8 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:40Ovo meni lici na onu epizodu Bitangi i Princeza kad Đubro, biznismen iz Kanade kupuje lokalni klub, da napravi totalni brending i rebrending kod Gazde, pa ga Tajna sluzba uhapsi zbog prodaje ljudi(igraca) u bijelo roblje.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kazo bi ti rekao da nije korektno reci crnac, nego afronogometašnapoleon72 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:43Dolaze crnci iz MalogVarijantas8 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:40Ovo meni lici na onu epizodu Bitangi i Princeza kad Đubro, biznismen iz Kanade kupuje lokalni klub, da napravi totalni brending i rebrending kod Gazde, pa ga Tajna sluzba uhapsi zbog prodaje ljudi(igraca) u bijelo roblje.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Varijantas8 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:46Kazo bi ti rekao da nije korektno reci crnac, nego afronogometašnapoleon72 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:43Dolaze crnci iz MalogVarijantas8 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:40Ovo meni lici na onu epizodu Bitangi i Princeza kad Đubro, biznismen iz Kanade kupuje lokalni klub, da napravi totalni brending i rebrending kod Gazde, pa ga Tajna sluzba uhapsi zbog prodaje ljudi(igraca) u bijelo roblje.![]()
Uzivaj u karijeri dok ne dodju Crne zvijeri
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Antimonee, pa ne zovem te samo sto si crnac, imas ti i drugih kvaliteta...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cuj neki Pejovic sa 32 god iz neke Crne Gore i ugovor do 2028,svaka ti cast Mirvahu legendo nasa jedina... 
Re: FK Sarajevo
Pa je li Mirvic kriv ako ss.ba nema pojma šta piše?
Re: FK Sarajevo
Sanchez87hz je napisao/la: ↑03 sep 2025, 13:06Cuj neki Pejovic sa 32 god iz neke Crne Gore i ugovor do 2028,svaka ti cast Mirvahu legendo nasa jedina...![]()
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: FK Sarajevo
Dolaze malci iz Nigeranapoleon72 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:43Dolaze crnci iz MalogVarijantas8 je napisao/la: ↑03 sep 2025, 12:40Ovo meni lici na onu epizodu Bitangi i Princeza kad Đubro, biznismen iz Kanade kupuje lokalni klub, da napravi totalni brending i rebrending kod Gazde, pa ga Tajna sluzba uhapsi zbog prodaje ljudi(igraca) u bijelo roblje.
Nikad poraz, samo lekcija.
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 13 gostiju.

