Ja ne znam da lik igra kod nas uopste,kamo li koliko god ima,al do 2028 je puno da je dosao najbolji stoper Crne Gore a ne ovaj anonimus.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Momak ima 22 godine al' kako bi ti to znao kad je doveden u periodu kad ti nisi pratio Sarajevo, tj. prije Hus vol.6 ere.
Re: FK Sarajevo
Nemojte mu zamjerit, izgorio od koksare.Nirton je napisao/la: ↑03 sep 2025, 13:12Sanchez87hz je napisao/la: ↑03 sep 2025, 13:06Cuj neki Pejovic sa 32 god iz neke Crne Gore i ugovor do 2028,svaka ti cast Mirvahu legendo nasa jedina...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Re: FK Sarajevo
Jesu se ovo dosjetili imbecili iz uprave da trebaju stopera.Ne mogu da vjerujem cega su se likovi dosjetili kako su to skontali.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Molio bih te da ne širiš dezinformacije po forumu lagajući o godinama igrača kluba.Sanchez87hz je napisao/la: ↑03 sep 2025, 13:06Cuj neki Pejovic sa 32 god iz neke Crne Gore i ugovor do 2028,svaka ti cast Mirvahu legendo nasa jedina...![]()
Pejović ima 22 godine.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Taman do 2028 ima da bude novi Maldini.
-
BordoSaga2
- Postovi: 327
- Pridružen/a: 25 jul 2022, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jesi ti umobolan? Frajer ima 22 godine i doveden prvobitno da bude u B ekipi.
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ok šefe,jbg nekako mi izgleda starije,haman ga zivot satro..GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 sep 2025, 15:34Molio bih te da ne širiš dezinformacije po forumu lagajući o godinama igrača kluba.Sanchez87hz je napisao/la: ↑03 sep 2025, 13:06Cuj neki Pejovic sa 32 god iz neke Crne Gore i ugovor do 2028,svaka ti cast Mirvahu legendo nasa jedina...![]()
Pejović ima 22 godine.
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mnogi su pisali o B timu i kako nije prijavljen za kanton i meni cudno bilo . Pa realno i da te utakmice igraju to je bezz ,vise mogu napredovati da igraju srijedom prijateljske s jacim protivnicima. Takodje problem je sto u toj ekipi imas 10 tak stranaca a mogu igrati trojica tako da ta kanton liga nebi nista donijela . Ja ovaj B tim vidim kao menagreski Ismirov i Tanov gdje ce vrtiti igrace pa mozda nesto i ubodu da valja .
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 03 sep 2025, 17:50, ukupno mijenjano 1 put.
-
rimljanin90
- Postovi: 1029
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Idi prati musemicaSanchez87hz je napisao/la: ↑03 sep 2025, 16:51Ok šefe,jbg nekako mi izgleda starije,haman ga zivot satro..GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑03 sep 2025, 15:34Molio bih te da ne širiš dezinformacije po forumu lagajući o godinama igrača kluba.Sanchez87hz je napisao/la: ↑03 sep 2025, 13:06Cuj neki Pejovic sa 32 god iz neke Crne Gore i ugovor do 2028,svaka ti cast Mirvahu legendo nasa jedina...![]()
Pejović ima 22 godine.
Re: FK Sarajevo
35k gledalaca… Stvarno smo bili nešto posebno u svijetu prije. Sad povremeno bljesne neka repka, na koju godinu.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Ništa znači Nestorovski i Despotović...šuplja
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10158
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nestorovski prati klub na instagramu tako da on je nas vjerovatno.Valjda trebaju dogovoriti sa Belupom koji nas napadac ide u njihovom pravcu.
Despotovic je budala i ispao neprofesionalan neki dan kada je na story zakacio poruku od nekog naseg uposlenika na engleskom gdje pise "pregledali smo te,sve nam se svidja samo ne igras odbranu"
On ispod napisao nesto kao "Danas se traze odbranmeni napadaci (emojiji)"
Ubrzo obrisao
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
rimljanin90
- Postovi: 1029
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nikad nije bio profesionalan a ni pametan. Kad je na interview-u reko koliko zaradjuje i kako mu ne moze biti i da svako prima jos para u Borcu osim plate.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑03 sep 2025, 18:56Nestorovski prati klub na instagramu tako da on je nas vjerovatno.Valjda trebaju dogovoriti sa Belupom koji nas napadac ide u njihovom pravcu.
Despotovic je budala i ispao neprofesionalan neki dan kada je na story zakacio poruku od nekog naseg uposlenika na engleskom gdje pise "pregledali smo te,sve nam se svidja samo ne igras odbranu"
On ispod napisao nesto kao "Danas se traze odbranmeni napadaci (emojiji)"
Ubrzo obrisao
Re: FK Sarajevo
Prema S 1 ništa ni od Ilije.
Re: FK Sarajevo
B Team nece igrati u nekoj Ligi ove sezone, plan je sa se odigra svake sedmice (sredinu sedmice) jedna utakmica protiv klubova iz premijer lige
Online
Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, nedimmmm1337 i 38 gostiju.


