San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
-
19vendetta87
- Postovi: 10267
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ako se u utakmicu udje agresivno, neprijateljski kao da je finale SP i to digne publiku i pritisak uz pokoje koškanje na terenu uz oštre startove da jos vise napali publiku i stvori se neprijateljsko okruženje uzimamo a ako krene lagano prepustanje sredine Austrijancima i prijateljska utakmica 0-2.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
adrenaline323
- Postovi: 407
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Jedva cekam da krene navijanje savez napolje u trenutku kad se lomi utakmicaavenija je napisao/la: ↑09 sep 2025, 10:44Ako se u utakmicu udje agresivno, neprijateljski kao da je finale SP i to digne publiku i pritisak uz pokoje koškanje na terenu uz oštre startove da jos vise napali publiku i stvori se neprijateljsko okruženje uzimamo a ako krene lagano prepustanje sredine Austrijancima i prijateljska utakmica 0-2.
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Koševo Zapad
-
19vendetta87
- Postovi: 10267
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ista stvar bila i sad na EB. Finis utakmice protiv Poljske, lomi se utakmica, gubimo 4 razlike, oni u tom momentu krecu da skandiniraju "Palestina".adrenaline323 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:02
Jedva cekam da krene navijanje savez napolje u trenutku kad se lomi utakmica
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
LaMeloBall
- Postovi: 51
- Pridružen/a: 06 dec 2022, 10:39
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
adrenaline323 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:02Jedva cekam da krene navijanje savez napolje u trenutku kad se lomi utakmicaavenija je napisao/la: ↑09 sep 2025, 10:44Ako se u utakmicu udje agresivno, neprijateljski kao da je finale SP i to digne publiku i pritisak uz pokoje koškanje na terenu uz oštre startove da jos vise napali publiku i stvori se neprijateljsko okruženje uzimamo a ako krene lagano prepustanje sredine Austrijancima i prijateljska utakmica 0-2.
ili vico pe**
„Ovo je moj grad na svijetu nema ga“
SAID HUSEJINOVIC
MUSTAFA HUKIC
MERSED KOVAČEVIĆ
SAID HUSEJINOVIC
MUSTAFA HUKIC
MERSED KOVAČEVIĆ
- marlostanf1eld
- Postovi: 2629
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
I ja se pitam, ali očekujem da će svakako naši navijači biti u njihovim sektorima, jer će nas biti puno više od samo gostujućeg sektora
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
3:2 za nas Dzeko,Dedic, Gigovic
Dodji slobodno bicu i ja
Bice nasih u njihovoj zoni
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Goalgetter
- Postovi: 24452
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Njihovi ultrasi su na 1. spratu tribina, na najgornjem gdje su jos ostala mjesta nece ih biti, tako da sa te strane ne bi trebao imati problema, osim sto ne smijes u nasim obiljezjima uci.
Za ulaznice imate generalno dvije opcije ako ovdje vise ne bude:
fansale.at - tu ce biti preprodaja karata direktno od oeticketa, tako da ako neko odstupi od ulaznice mozete tu uzeti
willhaben.at - tu ce sigurno isto biti preprodaja karata, samo pazite se naravno scammera
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Hvala na informacijama .Goalgetter je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:09Njihovi ultrasi su na 1. spratu tribina, na najgornjem gdje su jos ostala mjesta nece ih biti, tako da sa te strane ne bi trebao imati problema, osim sto ne smijes u nasim obiljezjima uci.
Za ulaznice imate generalno dvije opcije ako ovdje vise ne bude:
fansale.at - tu ce biti preprodaja karata direktno od oeticketa, tako da ako neko odstupi od ulaznice mozete tu uzeti
willhaben.at - tu ce sigurno isto biti preprodaja karata, samo pazite se naravno scammera
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Slazem se.Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:05Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Nodi brat securityNoDi80 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:083:2 za nas Dzeko,Dedic, Gigovic
Dodji slobodno bicu i ja
Bice nasih u njihovoj zoni
Ne znam, ja mislim da je tesko ocekivati toliki broj golova. Mislim da ce biti malo ili nimalo golova čak. Tvrda.
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Ma pretpostavljam da neće naši gledat koje je koja zona ,,..NoDi80 je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:083:2 za nas Dzeko,Dedic, Gigovic
Dodji slobodno bicu i ja
Bice nasih u njihovoj zoni
Ja sam u Parizu 2011. upao u njihovu fan zonu poslije utakmice sa obilježjima , verbalno su me izmaltretirali dok sam se izvukao , okruzili me i unosenje u facu, nekih Srba koliko sam skontao PSG ultra je bilo al proslo je bez udaraca valjda jer su prosli na EP
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
-
BOSNAAAMOJAAA
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 16 jul 2025, 21:05
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Potencijalno večerašnjom pobjedom smo sve bliže i bliže sp-u, a gubitkom bi sjebali citavu stvar....
- ArtVandelay
- Postovi: 1169
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Gazibegović i ovakav limitiran kakav jeste naprijed je za Mujakića Roberto Carlos iz najboljih dana.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Imal ko da je pratio Alajbegovica u klubu, koje pozicije najvise igra? Po njegovom intervjuu vise voli igrati ofanzivnog veznog nego krilo.
Zanima me kako bi izgledalo gore:
Dzeko/Demirovic
Memic Bajraktarevic
Alajbegovic
Sunjic Gigovic
Uz dodavanje dedica mislim da bi imali poprilicno potentan napad. Jedino bi bio problem prenos lopte od odbrane-sredine ka ofanzivnim igracima, realno ni Sunjic ni Gigovic to ne rade bas najbolje.
Zanima me kako bi izgledalo gore:
Dzeko/Demirovic
Memic Bajraktarevic
Alajbegovic
Sunjic Gigovic
Uz dodavanje dedica mislim da bi imali poprilicno potentan napad. Jedino bi bio problem prenos lopte od odbrane-sredine ka ofanzivnim igracima, realno ni Sunjic ni Gigovic to ne rade bas najbolje.
- invincible1921
- Postovi: 11403
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Moja neka kalkulcija:Shategabri je napisao/la: ↑09 sep 2025, 11:05Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
=\_1921_/=
Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.
Vasilj
Dedic-Barisic-Katic-Muharemovic-Gazibegovic
Memic-Gigovic-Sunjic-Alajbegovic
Dzeko
Vasilj
Dedic-Katic-Muharemovic-Gazibegovic
Tahirovic-Sunjic
Memic-Gigovic-Alajbegovic
Dzeko
Dedic-Barisic-Katic-Muharemovic-Gazibegovic
Memic-Gigovic-Sunjic-Alajbegovic
Dzeko
Vasilj
Dedic-Katic-Muharemovic-Gazibegovic
Tahirovic-Sunjic
Memic-Gigovic-Alajbegovic
Dzeko
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, dena24, FerdinandF, General505, Google Adsense [Bot], legendarnadruga, mukydesign, prisonbreak, signalidunapark i 56 gostiju.

