San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3471
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la mostar_mo » 09 sep 2025, 10:40

Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

19vendetta87
Postovi: 10261
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 19vendetta87 » 09 sep 2025, 10:41

NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:25
Daj nam tipu za veceras.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la avenija » 09 sep 2025, 10:44

Ako se u utakmicu udje agresivno, neprijateljski kao da je finale SP i to digne publiku i pritisak uz pokoje koškanje na terenu uz oštre startove da jos vise napali publiku i stvori se neprijateljsko okruženje uzimamo a ako krene lagano prepustanje sredine Austrijancima i prijateljska utakmica 0-2.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

adrenaline323
Postovi: 406
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la adrenaline323 » 09 sep 2025, 11:02

avenija je napisao/la:
09 sep 2025, 10:44
Ako se u utakmicu udje agresivno, neprijateljski kao da je finale SP i to digne publiku i pritisak uz pokoje koškanje na terenu uz oštre startove da jos vise napali publiku i stvori se neprijateljsko okruženje uzimamo a ako krene lagano prepustanje sredine Austrijancima i prijateljska utakmica 0-2.
Jedva cekam da krene navijanje savez napolje u trenutku kad se lomi utakmica

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Shategabri » 09 sep 2025, 11:05

Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Koševo Zapad

19vendetta87
Postovi: 10261
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 19vendetta87 » 09 sep 2025, 11:05

adrenaline323 je napisao/la:
09 sep 2025, 11:02

Jedva cekam da krene navijanje savez napolje u trenutku kad se lomi utakmica
Ista stvar bila i sad na EB. Finis utakmice protiv Poljske, lomi se utakmica, gubimo 4 razlike, oni u tom momentu krecu da skandiniraju "Palestina".
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

LaMeloBall
Postovi: 51
Pridružen/a: 06 dec 2022, 10:39
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la LaMeloBall » 09 sep 2025, 11:05

adrenaline323 je napisao/la:
09 sep 2025, 11:02
avenija je napisao/la:
09 sep 2025, 10:44
Ako se u utakmicu udje agresivno, neprijateljski kao da je finale SP i to digne publiku i pritisak uz pokoje koškanje na terenu uz oštre startove da jos vise napali publiku i stvori se neprijateljsko okruženje uzimamo a ako krene lagano prepustanje sredine Austrijancima i prijateljska utakmica 0-2.
Jedva cekam da krene navijanje savez napolje u trenutku kad se lomi utakmica

ili vico pe** :rol:
„Ovo je moj grad na svijetu nema ga“

SAID HUSEJINOVIC
MUSTAFA HUKIC
MERSED KOVAČEVIĆ

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2628
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la marlostanf1eld » 09 sep 2025, 11:06

mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 10:40
Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
I ja se pitam, ali očekujem da će svakako naši navijači biti u njihovim sektorima, jer će nas biti puno više od samo gostujućeg sektora

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la NoDi80 » 09 sep 2025, 11:08

19vendetta87 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:41
NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:25
Daj nam tipu za veceras.
3:2 za nas Dzeko,Dedic, Gigovic


mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 10:40
Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
Dodji slobodno bicu i ja
Bice nasih u njihovoj zoni
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24451
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Goalgetter » 09 sep 2025, 11:09

mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 10:40
Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
Njihovi ultrasi su na 1. spratu tribina, na najgornjem gdje su jos ostala mjesta nece ih biti, tako da sa te strane ne bi trebao imati problema, osim sto ne smijes u nasim obiljezjima uci.

Za ulaznice imate generalno dvije opcije ako ovdje vise ne bude:

fansale.at - tu ce biti preprodaja karata direktno od oeticketa, tako da ako neko odstupi od ulaznice mozete tu uzeti
willhaben.at - tu ce sigurno isto biti preprodaja karata, samo pazite se naravno scammera

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3471
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la mostar_mo » 09 sep 2025, 11:14

Goalgetter je napisao/la:
09 sep 2025, 11:09
mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 10:40
Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
Njihovi ultrasi su na 1. spratu tribina, na najgornjem gdje su jos ostala mjesta nece ih biti, tako da sa te strane ne bi trebao imati problema, osim sto ne smijes u nasim obiljezjima uci.

Za ulaznice imate generalno dvije opcije ako ovdje vise ne bude:

fansale.at - tu ce biti preprodaja karata direktno od oeticketa, tako da ako neko odstupi od ulaznice mozete tu uzeti
willhaben.at - tu ce sigurno isto biti preprodaja karata, samo pazite se naravno scammera
Hvala na informacijama . :bih:
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la bosnas_ » 09 sep 2025, 11:17

Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 11:05
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Slazem se.

Avatar
231983
Postovi: 2123
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la 231983 » 09 sep 2025, 11:20

NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 11:08
19vendetta87 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:41
NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:25
Daj nam tipu za veceras.
3:2 za nas Dzeko,Dedic, Gigovic


mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 10:40
Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
Dodji slobodno bicu i ja
Bice nasih u njihovoj zoni
Nodi brat security 😅
Ne znam, ja mislim da je tesko ocekivati toliki broj golova. Mislim da ce biti malo ili nimalo golova čak. Tvrda.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3471
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la mostar_mo » 09 sep 2025, 11:47

NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 11:08
19vendetta87 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:41
NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 10:25
Daj nam tipu za veceras.
3:2 za nas Dzeko,Dedic, Gigovic


mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 10:40
Hocu da kupim karte za Austija - BiH u Beču , ali ostalo samo u njihovoj fan zoni ,..ostalo rasprodato, koliko je pametno sa djecom/momčićima ići u njihovu fan zonu? ima li iko iskustva?
Dodji slobodno bicu i ja
Bice nasih u njihovoj zoni
Ma pretpostavljam da neće naši gledat koje je koja zona ,,.. :D

Ja sam u Parizu 2011. upao u njihovu fan zonu poslije utakmice sa obilježjima , verbalno su me izmaltretirali dok sam se izvukao , okruzili me i unosenje u facu, nekih Srba koliko sam skontao PSG ultra je bilo al proslo je bez udaraca valjda jer su prosli na EP :D
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

BOSNAAAMOJAAA
Postovi: 52
Pridružen/a: 16 jul 2025, 21:05
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la BOSNAAAMOJAAA » 09 sep 2025, 11:55

Potencijalno večerašnjom pobjedom smo sve bliže i bliže sp-u, a gubitkom bi sjebali citavu stvar....

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1169
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la ArtVandelay » 09 sep 2025, 11:57

Gazibegović i ovakav limitiran kakav jeste naprijed je za Mujakića Roberto Carlos iz najboljih dana.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?

Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!

Dinhooo
Postovi: 67
Pridružen/a: 16 maj 2025, 11:03
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Dinhooo » 09 sep 2025, 12:11

Imal ko da je pratio Alajbegovica u klubu, koje pozicije najvise igra? Po njegovom intervjuu vise voli igrati ofanzivnog veznog nego krilo.

Zanima me kako bi izgledalo gore:
Dzeko/Demirovic
Memic Bajraktarevic
Alajbegovic

Sunjic Gigovic

Uz dodavanje dedica mislim da bi imali poprilicno potentan napad. Jedino bi bio problem prenos lopte od odbrane-sredine ka ofanzivnim igracima, realno ni Sunjic ni Gigovic to ne rade bas najbolje.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5834
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la CAGarfia » 09 sep 2025, 12:13

Dinhooo je napisao/la:
09 sep 2025, 12:11
Imal ko da je pratio Alajbegovica u klubu, koje pozicije najvise igra? Po njegovom intervjuu vise voli igrati ofanzivnog veznog nego krilo.

Igra lijevo i desno krilo, zavisi ko je još na terenu.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11399
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 09 sep 2025, 12:14

Shategabri je napisao/la:
09 sep 2025, 11:05
Austrija je na guzove dobila Kipar. Iz sumnjivog penala i golman Austrije bio igrač utakmice.
To ne mora ništa da znači za večerašnju utakmicu, možda su i oni ušli s lako ćemo, pa se poslije čupaj.
Drugačiji pristup sigurno večeras, ali mi smo imali lagani San Marino, oni su se ipak morali više pomučiti da dobiju Kipar.
I da, ni remi nije loš, naravno pobjeda bi bila odlična. Samo da ne izgubimo.
Moja neka kalkulcija:

POBJEDA: Bice doboljno 5 bodova do kraja iz preostale 3, znaci prakticno smo se plasirali. Ocekujem takodjer i jos jedan kiks austrijanaca
REMI: Trebace bar 7 do kraja, mozda se moze i na bod u Becu ic
PORAZ: Necu da crnjacim, ali mislim da smo sa njim ispali...jer u tom slucaju nam treba 9/9 do kraja, sto je tesko ocekivat. Sve i da kiksa austrija jednu opet cemo morat pobjedit u Becu...mislim da 9/9 je skoro nemoguce..ocekujem sigurno kiks jedan protiv kipra ili rumunije
=\_1921_/=

SanaBosna
Postovi: 1358
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la SanaBosna » 09 sep 2025, 12:16

Vasilj
Dedic-Barisic-Katic-Muharemovic-Gazibegovic
Memic-Gigovic-Sunjic-Alajbegovic
Dzeko

Vasilj
Dedic-Katic-Muharemovic-Gazibegovic
Tahirovic-Sunjic
Memic-Gigovic-Alajbegovic
Dzeko

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, AndreWilliams, kouadio, perun, tuzlanskinacin i 69 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []