San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
invincible1921
Postovi: 11448
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 09 sep 2025, 14:11

DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 13:42
invincible1921 je napisao/la:
09 sep 2025, 13:38
DamirT je napisao/la:
09 sep 2025, 13:04


Jos ne bi bili ni domacini.
Jel i sad fazon ko prosli put 1/2 finale pa finale? Ja koliko znam jeste?
Jeste.



Samo ganjati direktan plasman, iskreno nema sanse da dobijemo 2 jace repke od nas u par dana.
Ma jasta to i govorim od pocetka..tesko
bi prosli jednu a kamol dvije
=\_1921_/=

Jurica95
Postovi: 625
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Jurica95 » 09 sep 2025, 14:18

Evo da i ja kao jedan od selektora dam svoj doprinos u pametovanju. Najbolje igrati taktiku Izeta Fazlinovića, baklava formacija. Od našeg gola do centra lopta ide u širinu a od njihove polovine do gola :opaopa:

Dinhooo
Postovi: 67
Pridružen/a: 16 maj 2025, 11:03
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Dinhooo » 09 sep 2025, 14:43

NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:31
mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 11:47

Ma pretpostavljam da neće naši gledat koje je koja zona ,,.. :D

Ja sam u Parizu 2011. upao u njihovu fan zonu poslije utakmice sa obilježjima , verbalno su me izmaltretirali dok sam se izvukao , okruzili me i unosenje u facu, nekih Srba koliko sam skontao PSG ultra je bilo al proslo je bez udaraca valjda jer su prosli na EP :D

Takoee
Vjerovatno jedno od najboljih bh gostovanja
231983 je napisao/la:
09 sep 2025, 11:20

Nodi brat security 😅
Ne znam, ja mislim da je tesko ocekivati toliki broj golova. Mislim da ce biti malo ili nimalo golova čak. Tvrda.
Svee je moguce brate
Do sad 5 utakmica protiv Austrije
3 remija i po pobjeda obje ekipe
Nije bilo vise od 2 gola po utakmici
Nadam se veceras da cemo potvrditi prvo mjesto

Dinhooo je napisao/la:
09 sep 2025, 12:11
Imal ko da je pratio Alajbegovica u klubu, koje pozicije najvise igra? Po njegovom intervjuu vise voli igrati ofanzivnog veznog nego krilo.
Ja sam ga gledao jedo 30,40 utakmica sa Leverkusenom u19 i najbolji je na lijevog krilu ili amf ili poluspic da ulazi po krilima
Lijevo krilo mu je primarna pozicija, ali ne bi lose bilo na amf nekad da bude
Memic lijevo, Bajraktarevic desno i Alajbegovic amf razigrava duple pasovee…

Vidis na ovom videu kako na amf odmah cim primi loptu ima poziciju za sut, dok na krilu se mora izboriti za poziciju iz koje moze sutati
Njegovo najjace oruzje je sut i zato mislim da bi amf bio pun pogodak za njega u repki

Zato sam ovako nesto i mislio. Sunjic defanzivni vezni, Gigovic centralni a Alajbegovic ofanzivni vezni. Krila bi imala ulogu da pomazu sredini
slika

Sindikat12
Postovi: 2273
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sindikat12 » 09 sep 2025, 15:04

Dinhooo je napisao/la:
09 sep 2025, 14:43
NoDi80 je napisao/la:
09 sep 2025, 12:31
mostar_mo je napisao/la:
09 sep 2025, 11:47

Ma pretpostavljam da neće naši gledat koje je koja zona ,,.. :D

Ja sam u Parizu 2011. upao u njihovu fan zonu poslije utakmice sa obilježjima , verbalno su me izmaltretirali dok sam se izvukao , okruzili me i unosenje u facu, nekih Srba koliko sam skontao PSG ultra je bilo al proslo je bez udaraca valjda jer su prosli na EP :D

Takoee
Vjerovatno jedno od najboljih bh gostovanja
231983 je napisao/la:
09 sep 2025, 11:20

Nodi brat security 😅
Ne znam, ja mislim da je tesko ocekivati toliki broj golova. Mislim da ce biti malo ili nimalo golova čak. Tvrda.
Svee je moguce brate
Do sad 5 utakmica protiv Austrije
3 remija i po pobjeda obje ekipe
Nije bilo vise od 2 gola po utakmici
Nadam se veceras da cemo potvrditi prvo mjesto

Dinhooo je napisao/la:
09 sep 2025, 12:11
Imal ko da je pratio Alajbegovica u klubu, koje pozicije najvise igra? Po njegovom intervjuu vise voli igrati ofanzivnog veznog nego krilo.
Ja sam ga gledao jedo 30,40 utakmica sa Leverkusenom u19 i najbolji je na lijevog krilu ili amf ili poluspic da ulazi po krilima
Lijevo krilo mu je primarna pozicija, ali ne bi lose bilo na amf nekad da bude
Memic lijevo, Bajraktarevic desno i Alajbegovic amf razigrava duple pasovee…

Vidis na ovom videu kako na amf odmah cim primi loptu ima poziciju za sut, dok na krilu se mora izboriti za poziciju iz koje moze sutati
Njegovo najjace oruzje je sut i zato mislim da bi amf bio pun pogodak za njega u repki

Zato sam ovako nesto i mislio. Sunjic defanzivni vezni, Gigovic centralni a Alajbegovic ofanzivni vezni. Krila bi imala ulogu da pomazu sredini
slika
Sa ovim sastavom bi primili najmanje 2 gola do poluvremena.

Avatar
Vrhbosnian
Postovi: 101
Pridružen/a: 09 avg 2022, 21:00
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Vrhbosnian » 09 sep 2025, 15:06

Mi nemamo o čemu drugom večeras raazmišljati osim igre na pobjedu od prve minute.
Imamo savršenu situaciju da sa smo s tom pobjedom jako blizu prve pozicije i direktnog plasmana, što nam je i jedina šansa da odemo na to prvenstvo.
Drugim riječima imamo priliku da "na foru" ostvarimo mnogo više nego što je realni domet ovog igračkog kadra. Pritisak bi, dakle, trebao biti na Austrijancima, koji su apsolutni favoriti i koje poraz večeras može odvesti na 2. mjesto, realno jako slabe grupe. Uz to su i odigrali loše protiv Kipra, pa vjerujem da nisu baš ni puni samopouzdanja.
Tek sa pobjedom večeras bi mi onda mogli kalkulisati da ne napadamo u iduće 3 tekme, već da igramo čvrsto i čekamo svoje prilike.
Ako se izgubi, s druge strane, onda je situacija isto tako jasna, fokusirati se samo na utakmicu sa Rumunima da se ne izgubi kući, i sa time si sigurno drugi, što je isto solidan rezultat.
Suma sumarum, mnogo mnogo više se može dobiti pobjedom nego izgubiti porazom, što znači da sve osim preuzimanja rizika i pokušaja da se pobjedi, nema nikakvog smisla.

Coolpanda24
Postovi: 3187
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Coolpanda24 » 09 sep 2025, 15:06

Zglavkar je napisao/la:
08 sep 2025, 22:49
Coolpanda24 je napisao/la:
08 sep 2025, 22:46
CAGarfia je napisao/la:
08 sep 2025, 22:14

I rekao sam 9 sigurnih za Austriju, samo su dileme bile Alajbegović/Memić ili Burnić/Mujakić. :mrgreen:

Više bih volio Burnića nego Mujakića, ali očigledno je podijelio minutažu za San Marino i Austriju.

Mislim da je ovo sastav, ako markeri daju neku signalizaciju:
Vasilj, Mujakić, Muharemović, Katić, Dedić, Tahirović, Gigović, Šunjić, Demirović, Memić, Džeko.

Predviđam da je Kerim prva izmjena ako budemo ganjali rezultat.

Sretno nam.
Ja isto mislim da je to tih 11. Naknadno vidjeh i Gigovića sa markerom na nekoj od slika, ali nisam ni sumnjao da će startati jer ga je odmorio protiv SM…
Sve je očekivano, sem eto Mujakića. Žali Bože Seje, zlata vrijedan bi nam bio u ovoj utakmici.
U ovom sastavu vidite Gigovića da igra krilo? Ili asimetrična formacija gdje s jedne strane imamo pravo krilo u vidu Memića, a s druge strane da Dedić pokriva čitavu stranu i naprijed i nazad?
Vasilj
Dedić, Katić, Muharemović, Mujakić
Memić, Šunjić, Tahirović, Gigović
Džeko, Demirović

Milim da će to biti ovako, eventualno možda da zamijeni strane Memiću i Gigoviću.

mirsonetz
Postovi: 1113
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la mirsonetz » 09 sep 2025, 15:23

Mi ako mislimo igrati sa njima mi moramo imati dva destruktivca u veznom redu. Ja sam nesto optimistican i gotovo siguran da dobijamo sa dva razlike. I obaj sto govori za mujakica pa mujakic ne moze trenutno igrat u sarajevu kamoli u reprezentaciji
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

babino
Postovi: 8028
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la babino » 09 sep 2025, 15:39

Mujakica svi tjeraju, terorista, ovo-ono, neki novinar napise da igra, odmah ga masa prihvatila i kod svih u prvih 11:-)

Haris nam pokaze da krilo ne treba igrati neko ko to nije, mi cemo izgleda nocas opet sa gigovicem pa na HT mijenjaj:-)

Ne znam zasto, ali nekako sam ubijedjen da necemo izgubiti:-)

Lose smo igrali protiv kipra i SMx2, ali nije ovo protivnik poput spanije, njemacke, portugala isl. pred kojim se unaprijed gace skidaju.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11448
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la invincible1921 » 09 sep 2025, 15:41

babino je napisao/la:
09 sep 2025, 15:39
Mujakica svi tjeraju, terorista, ovo-ono, neki novinar napise da igra, odmah ga masa prihvatila i kod svih u prvih 11:-)

Haris nam pokaze da krilo ne treba igrati neko ko to nije, mi cemo izgleda nocas opet sa gigovicem pa na HT mijenjaj:-)

Ne znam zasto, ali nekako sam ubijedjen da necemo izgubiti:-)

Lose smo igrali protiv kipra i SMx2, ali nije ovo protivnik poput spanije, njemacke, portugala isl. pred kojim se unaprijed gace skidaju.
Ja sam apsolutno protiv pozivanja njega, ali kad je vec oco roster onda nek ga proba umjesto Burnica koji je ocajan...ne moze bit gori
=\_1921_/=

Avatar
Sheyi
Postovi: 13924
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Sheyi » 09 sep 2025, 15:50

Evo Spaho u Evropi najavio pobjedu. :bih:

Avatar
Beli98
Postovi: 3270
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Beli98 » 09 sep 2025, 16:01

Hocemo moc
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Jegres
Postovi: 217
Pridružen/a: 29 avg 2025, 11:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Jegres » 09 sep 2025, 16:18

Zasto li su nasi ovako nabrijani?

Avatar
tabba77
Postovi: 3791
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la tabba77 » 09 sep 2025, 16:20

.
Zadnja izmjena: tabba77, dana/u 09 sep 2025, 18:00, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 09 sep 2025, 16:36

Ne sviđaju mi se pretjerano ove prognoze oko prvih 11.
Možda sam dosadan, gotivim momka jer je borben ko niko, ali strah me je pomisliti da Katić igra protiv Austrije. Strah me je scena ala Radeljićevo proklizavanje protiv SM. To je igrač za Kipar, eventualno Rumuniju, i eventualno za ako vodimo Austriju a oni se pred kraj unervoze pa trpaju "daj šta daš" politikom. Ugl mislim da je za protivnike koji dižu lopte u 16, nipošto za tempaše koji se dodaju od gola do gola.

Za Mujakića niko ne konta, al ajd, svakako krpimo tamo. Da je do sad bio kriminalan i nije (al je za ovo godinu dana odigrao samo prijateljsku i amatersku: Slovenija i SM). Ovo ostalo ništa nije aman neočekivano. Benjo i Armin vjrv izlaze na poluvremenu. Da je preživiti prvih 45 bez primljenog pa ćemo nešto krpiti u drugom.
Pošteno, pa kako bude.

Coolpanda24
Postovi: 3187
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Coolpanda24 » 09 sep 2025, 16:42

Samo ne daj Bože kakvog penala glupog da napravimo ili zaradimo crveni.

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la Imamkarbarum » 09 sep 2025, 16:47

zastitaIdentiteta je napisao/la:
09 sep 2025, 16:36
Ne sviđaju mi se pretjerano ove prognoze oko prvih 11.
Možda sam dosadan, gotivim momka jer je borben ko niko, ali strah me je pomisliti da Katić igra protiv Austrije. Strah me je scena ala Radeljićevo proklizavanje protiv SM. To je igrač za Kipar, eventualno Rumuniju, i eventualno za ako vodimo Austriju a oni se pred kraj unervoze pa trpaju "daj šta daš" politikom. Ugl mislim da je za protivnike koji dižu lopte u 16, nipošto za tempaše koji se dodaju od gola do gola.

Za Mujakića niko ne konta, al ajd, svakako krpimo tamo. Da je do sad bio kriminalan i nije (al je za ovo godinu dana odigrao samo prijateljsku i amatersku: Slovenija i SM). Ovo ostalo ništa nije aman neočekivano. Benjo i Armin vjrv izlaze na poluvremenu. Da je preživiti prvih 45 bez primljenog pa ćemo nešto krpiti u drugom.
Ako Katic pocne prije jednog Muharemovica koji je na lopti bolji i mladji i konstantan u Seriji A treba ugasit odma reprezentaciju...

Avatar
DamirT
Postovi: 30993
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la DamirT » 09 sep 2025, 16:48

Imamkarbarum je napisao/la:
09 sep 2025, 16:47
zastitaIdentiteta je napisao/la:
09 sep 2025, 16:36
Ne sviđaju mi se pretjerano ove prognoze oko prvih 11.
Možda sam dosadan, gotivim momka jer je borben ko niko, ali strah me je pomisliti da Katić igra protiv Austrije. Strah me je scena ala Radeljićevo proklizavanje protiv SM. To je igrač za Kipar, eventualno Rumuniju, i eventualno za ako vodimo Austriju a oni se pred kraj unervoze pa trpaju "daj šta daš" politikom. Ugl mislim da je za protivnike koji dižu lopte u 16, nipošto za tempaše koji se dodaju od gola do gola.

Za Mujakića niko ne konta, al ajd, svakako krpimo tamo. Da je do sad bio kriminalan i nije (al je za ovo godinu dana odigrao samo prijateljsku i amatersku: Slovenija i SM). Ovo ostalo ništa nije aman neočekivano. Benjo i Armin vjrv izlaze na poluvremenu. Da je preživiti prvih 45 bez primljenog pa ćemo nešto krpiti u drugom.
Ako Katic pocne prije jednog Muharemovica koji je na lopti bolji i mladji i konstantan u Seriji A treba ugasit odma reprezentaciju...
Trazi Barba ratnike :kafa:

Nadam se da nece stvarno sa Katicem poceti. Momak je operisan od igre sa loptom. Jedino za sta je dobar je kada se grcevito branimo i igru izbij nabij. Sve ostalo je na strani Muharemovica.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14556
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 sep 2025, 16:50

Rekao vam je lijepo fanatik da Tarik igra od prve. Sve vezano za Tarika uvijek vjerovati fanatiku jer je uvijek sve tačno.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

BlackRiver1987
Postovi: 104
Pridružen/a: 26 jun 2021, 11:47
Kontakt:

Re: San Marino - BiH 06.09.2025. | BiH - Austrija 09.09.2025.

Post Postao/la BlackRiver1987 » 09 sep 2025, 16:52

Kao sto je bio slucaj mnogo puta u zadnjih 30 godina, veceras ocekujem lagano spustanje na zemlju.

Vidjeli smo ovaj scenarij vec mnogo puta.

Kako god, veliki bi uspjeh bio zauzeti drugo mjesto u grupi.

Sve iznad toga je senzacija.


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DzaniMehmet, fukara87, InatSilniBosanski, izdzezveubrazil, Lavcina, RightBack i 95 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []