Prva Liga FBiH 2025/26

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 20 sep 2025, 20:03

Prate li zeničani situaciju? Lagan W, jel im teško? :yawn:

Avatar
Nane17
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Nane17 » 20 sep 2025, 21:50

Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 20:03
Prate li zeničani situaciju? Lagan W, jel im teško? :yawn:
Ti svakako kazes da navijas za Zelju,tako da boli te ****

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 20 sep 2025, 22:02

Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 21:50
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 20:03
Prate li zeničani situaciju? Lagan W, jel im teško? :yawn:
Ti svakako kazes da navijas za Zelju,tako da boli te ****
Da, ali cenim dobar nogomet kakav pruža tuzlanska Sloboda. Nego koliko će sutra Robijaša biti u Gračanici? 55 ili 70? :yawn:

Avatar
Nane17
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Nane17 » 20 sep 2025, 22:04

Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:02
Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 21:50
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 20:03
Prate li zeničani situaciju? Lagan W, jel im teško? :yawn:
Ti svakako kazes da navijas za Zelju,tako da boli te ****
Da, ali cenim dobar nogomet kakav pruža tuzlanska Sloboda. Nego koliko će sutra Robijaša biti u Gračanici? 55 ili 70? :yawn:
Jesu te to Zemunci naucili da Cenis dobar nogomet

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 20 sep 2025, 22:08

Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:04
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:02
Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 21:50


Ti svakako kazes da navijas za Zelju,tako da boli te ****
Da, ali cenim dobar nogomet kakav pruža tuzlanska Sloboda. Nego koliko će sutra Robijaša biti u Gračanici? 55 ili 70? :yawn:
Jesu te to Zemunci naucili da Cenis dobar nogomet
Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici? :yawn:

Avatar
Nane17
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Nane17 » 20 sep 2025, 22:12

Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:08
Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:04
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:02


Da, ali cenim dobar nogomet kakav pruža tuzlanska Sloboda. Nego koliko će sutra Robijaša biti u Gračanici? 55 ili 70? :yawn:
Jesu te to Zemunci naucili da Cenis dobar nogomet
Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici? :yawn:
Sto bi tti rekao,pobeda Slobode me ne zanima,a od svog kluba ocekujem borbu i Pobedu iako mislim da ce biti tesko,hvaala,a za broj Robijasa,imas Moju tv pa gledaj

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 20 sep 2025, 22:16

Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:12
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:08
Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:04


Jesu te to Zemunci naucili da Cenis dobar nogomet
Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici? :yawn:
Sto bi tti rekao,pobeda Slobode me ne zanima,a od svog kluba ocekujem borbu i Pobedu iako mislim da ce biti tesko,hvaala,a za broj Robijasa,imas Moju tv pa gledaj
Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašan klub. Sportski pozdrav. :yawn:
Zadnja izmjena: Quartararo, dana/u 20 sep 2025, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Nane17
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Nane17 » 20 sep 2025, 22:18

Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:16
Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:12
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:08


Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici? :yawn:
Sto bi tti rekao,pobeda Slobode me ne zanima,a od svog kluba ocekujem borbu i Pobedu iako mislim da ce biti tesko,hvaala,a za broj Robijasa,imas Moju tv pa gledaj
Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašni i mali klub. Sportski pozdrav. :yawn:
Nemoj ti nista lepo da nam zelis tako ti boga,a znam da neces,ti si nas najverniji pratilac,jer evo vidis danss niko nista nije spoemnuo dok ti nisi dopuzao,ah pardon pa ti spavas ovdje,a to ko je mali klub a ko ne nisi kompetentan a bgm ni pametan da komentariises

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 20 sep 2025, 22:20

Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:18
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:16
Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:12


Sto bi tti rekao,pobeda Slobode me ne zanima,a od svog kluba ocekujem borbu i Pobedu iako mislim da ce biti tesko,hvaala,a za broj Robijasa,imas Moju tv pa gledaj
Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašni i mali klub. Sportski pozdrav. :yawn:
Nemoj ti nista lepo da nam zelis tako ti boga,a znam da neces,ti si nas najverniji pratilac,jer evo vidis danss niko nista nije spoemnuo dok ti nisi dopuzao,ah pardon pa ti spavas ovdje,a to ko je mali klub a ko ne nisi kompetentan a bgm ni pametan da komentariises
Lepo sam otvorio konverzaciju misleći da je to moguće sa tobom. Izgleda da nije. Jasno da rezultati pokazuju koliko ste slabašni te činjenica da godinama igrate u nižim ligama. :yawn:

Avatar
Nane17
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Nane17 » 20 sep 2025, 22:23

Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:20
Nane17 je napisao/la:
20 sep 2025, 22:18
Quartararo je napisao/la:
20 sep 2025, 22:16


Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašni i mali klub. Sportski pozdrav. :yawn:
Nemoj ti nista lepo da nam zelis tako ti boga,a znam da neces,ti si nas najverniji pratilac,jer evo vidis danss niko nista nije spoemnuo dok ti nisi dopuzao,ah pardon pa ti spavas ovdje,a to ko je mali klub a ko ne nisi kompetentan a bgm ni pametan da komentariises
Lepo sam otvorio konverzaciju misleći da je to moguće sa tobom. Izgleda da nije. Jasno da rezultati pokazuju koliko ste slabašni te činjenica da godinama igrate u nižim ligama. :yawn:
Ne nego ti lepo pokusavas da ispadnes pametan i podjebavas al ti to ne ide,a to da ne pratis ove "slabasne",nez nekako te pobija cinjenica da visis ovdje a da na forumu PL te nema ili kad se pojavis popljuju te.

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Skver » 21 sep 2025, 00:14

Ova liga se pravo zahuktava.....nema unaprijed upisanih bodova, Jedinstvo se danas pravo "okliznulo"....GOSK samo bod.....danas ce mo vidjeti sta ce napraviti Stupcanica i Celik.....

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5328
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la prisonbreak » 21 sep 2025, 09:51

Skver je napisao/la:
21 sep 2025, 00:14
Ova liga se pravo zahuktava.....nema unaprijed upisanih bodova, Jedinstvo se danas pravo "okliznulo"....GOSK samo bod.....danas ce mo vidjeti sta ce napraviti Stupcanica i Celik.....
Ma totalno izjednacena liga. Nikad ovsko nije bilo, na kraju prvi moze biti bilo ko. Ja i dalje mislim da mi imamo jako finu ekipu, Stupcanica takodjer, Radnik, Sloboda. Mi smo kiksali protiv Buducnosti, al smo ih potpuno nadigrali, Travnik rasuli nismo imali srece, protiv Slobode ni pobjeda ne bi bila nezasluzena, to su mnogi i Tuzlaci rekli. Do zadnjeg kola ce biti kikseva sa svih strana, ko bude iole prisebniji proci ce prvi kroz cilj
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

klasik
Postovi: 4425
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la klasik » 21 sep 2025, 10:12

Skver je napisao/la:
21 sep 2025, 00:14
Ova liga se pravo zahuktava.....nema unaprijed upisanih bodova, Jedinstvo se danas pravo "okliznulo"....GOSK samo bod.....danas ce mo vidjeti sta ce napraviti Stupcanica i Celik.....
Nama ce utakmica u Tomislavu puno toga rec, ako pobijedimo mogu rec da smo prvi favorit...
Juce prvo poluvrijeme odlicno, drugo mi se nikako ne svidja, sreca udje onaj centarsut u go i tu smo presjekli Travnik, da nismo imam osjecaj da smo skroz visili

Jas63Ko
Postovi: 64
Pridružen/a: 06 nov 2022, 19:44
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Jas63Ko » 21 sep 2025, 10:36

Skver je napisao/la:
18 sep 2025, 20:55
Ne mogu da objasnim sam sebi fenomen zvani "kampiranje zenicana na Slobodinoj FB stranici".....odem na njihovu FB stranicu i vidim mrtvilo, cinjenica je da ih puno vise zanima Sloboda i dogadjanja u Slobodi nego njihov klub. Sta reci.... :mrgreen:
Preselili na drugu stranicu ("Sport bez cenzure"), na staroj (ovdje) se ponekad neko javi.

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Skver » 21 sep 2025, 14:52

klasik je napisao/la:
21 sep 2025, 10:12
Skver je napisao/la:
21 sep 2025, 00:14
Ova liga se pravo zahuktava.....nema unaprijed upisanih bodova, Jedinstvo se danas pravo "okliznulo"....GOSK samo bod.....danas ce mo vidjeti sta ce napraviti Stupcanica i Celik.....
Nama ce utakmica u Tomislavu puno toga rec, ako pobijedimo mogu rec da smo prvi favorit...
Juce prvo poluvrijeme odlicno, drugo mi se nikako ne svidja, sreca udje onaj centarsut u go i tu smo presjekli Travnik, da nismo imam osjecaj da smo skroz visili
Slazem se za utakmicu protiv Tomislava, Sloboda je je jos u prvom poluvremenu trebala rijesiti utakmicu po sansama.

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 17:09

Čist penal ne sviraše Bratstvu. :rol:

KenoRob
Postovi: 2643
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la KenoRob » 21 sep 2025, 17:10

Robija :ljepota:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5328
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la prisonbreak » 21 sep 2025, 17:15

Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:09
Čist penal ne sviraše Bratstvu. :rol:
Nisam znao da je rame penal :urnebes:
Poslije Tuzle nigdje te nije bilo, pa ste prozivali Robiju danaa da ih nece biti pa ljudi opet zakucase. Slobodno nekad nesto pozitivno napisite.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Quartararo
Postovi: 789
Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la Quartararo » 21 sep 2025, 17:16

prisonbreak je napisao/la:
21 sep 2025, 17:15
Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:09
Čist penal ne sviraše Bratstvu. :rol:
Nisam znao da je rame penal :urnebes:
Poslije Tuzle nigdje te nije bilo, pa ste prozivali Robiju danaa da ih nece biti pa ljudi opet zakucase. Slobodno nekad nesto pozitivno napisite.
Pošalji sliku Robijaša, nisam upratio koliko ih je. Penal je bio čist kao suza. Opet kupujete tekme kao pred kraj prošle sezone. :yawn:

Avatar
sagitarius
Postovi: 2017
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Prva Liga FBiH 2025/26

Post Postao/la sagitarius » 21 sep 2025, 17:23

Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:16
prisonbreak je napisao/la:
21 sep 2025, 17:15
Quartararo je napisao/la:
21 sep 2025, 17:09
Čist penal ne sviraše Bratstvu. :rol:
Nisam znao da je rame penal :urnebes:
Poslije Tuzle nigdje te nije bilo, pa ste prozivali Robiju danaa da ih nece biti pa ljudi opet zakucase. Slobodno nekad nesto pozitivno napisite.
Pošalji sliku Robijaša, nisam upratio koliko ih je. Penal je bio čist kao suza. Opet kupujete tekme kao pred kraj prošle sezone. :yawn:
Picko jedna znas da je penal bio a ne vidis koliko je robova, suti!Vas nece ni 50 doci na ovo gostovanje…
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []