Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Prate li zeničani situaciju? Lagan W, jel im teško? 
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ti svakako kazes da navijas za Zelju,tako da boli te ****
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Jesu te to Zemunci naucili da Cenis dobar nogometQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:02Da, ali cenim dobar nogomet kakav pruža tuzlanska Sloboda. Nego koliko će sutra Robijaša biti u Gračanici? 55 ili 70?![]()
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici?Nane17 je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:04Jesu te to Zemunci naucili da Cenis dobar nogometQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:02Da, ali cenim dobar nogomet kakav pruža tuzlanska Sloboda. Nego koliko će sutra Robijaša biti u Gračanici? 55 ili 70?![]()
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Sto bi tti rekao,pobeda Slobode me ne zanima,a od svog kluba ocekujem borbu i Pobedu iako mislim da ce biti tesko,hvaala,a za broj Robijasa,imas Moju tv pa gledajQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:08Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici?Nane17 je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:04Jesu te to Zemunci naucili da Cenis dobar nogometQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:02
Da, ali cenim dobar nogomet kakav pruža tuzlanska Sloboda. Nego koliko će sutra Robijaša biti u Gračanici? 55 ili 70?![]()
![]()
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašan klub. Sportski pozdrav.Nane17 je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:12Sto bi tti rekao,pobeda Slobode me ne zanima,a od svog kluba ocekujem borbu i Pobedu iako mislim da ce biti tesko,hvaala,a za broj Robijasa,imas Moju tv pa gledajQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:08Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici?![]()
Zadnja izmjena: Quartararo, dana/u 20 sep 2025, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Nemoj ti nista lepo da nam zelis tako ti boga,a znam da neces,ti si nas najverniji pratilac,jer evo vidis danss niko nista nije spoemnuo dok ti nisi dopuzao,ah pardon pa ti spavas ovdje,a to ko je mali klub a ko ne nisi kompetentan a bgm ni pametan da komentariisesQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:16Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašni i mali klub. Sportski pozdrav.Nane17 je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:12Sto bi tti rekao,pobeda Slobode me ne zanima,a od svog kluba ocekujem borbu i Pobedu iako mislim da ce biti tesko,hvaala,a za broj Robijasa,imas Moju tv pa gledajQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:08
Brajko ajmo lepo komunicirati. Kako se osećate nakon pobede tuzlanske Slobode i šta očekujete od sutrašnjeg meča u Gračanici?![]()
![]()
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Lepo sam otvorio konverzaciju misleći da je to moguće sa tobom. Izgleda da nije. Jasno da rezultati pokazuju koliko ste slabašni te činjenica da godinama igrate u nižim ligama.Nane17 je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:18Nemoj ti nista lepo da nam zelis tako ti boga,a znam da neces,ti si nas najverniji pratilac,jer evo vidis danss niko nista nije spoemnuo dok ti nisi dopuzao,ah pardon pa ti spavas ovdje,a to ko je mali klub a ko ne nisi kompetentan a bgm ni pametan da komentariisesQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:16Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašni i mali klub. Sportski pozdrav.![]()
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ne nego ti lepo pokusavas da ispadnes pametan i podjebavas al ti to ne ide,a to da ne pratis ove "slabasne",nez nekako te pobija cinjenica da visis ovdje a da na forumu PL te nema ili kad se pojavis popljuju te.Quartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:20Lepo sam otvorio konverzaciju misleći da je to moguće sa tobom. Izgleda da nije. Jasno da rezultati pokazuju koliko ste slabašni te činjenica da godinama igrate u nižim ligama.Nane17 je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:18Nemoj ti nista lepo da nam zelis tako ti boga,a znam da neces,ti si nas najverniji pratilac,jer evo vidis danss niko nista nije spoemnuo dok ti nisi dopuzao,ah pardon pa ti spavas ovdje,a to ko je mali klub a ko ne nisi kompetentan a bgm ni pametan da komentariisesQuartararo je napisao/la: ↑20 sep 2025, 22:16
Ne bih gubio vreme na te slabe utakmice. Verovatno ću samo pogledati konačan rezultat. Želim vam od srca pobedu sutra kako bi vaše nade i dalje živele da možete izboriti plasman u bh. Premiership. Ma da iskreno, cenim da su vam male šanse za takvo što jer ste slabašni i mali klub. Sportski pozdrav.![]()
![]()
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ova liga se pravo zahuktava.....nema unaprijed upisanih bodova, Jedinstvo se danas pravo "okliznulo"....GOSK samo bod.....danas ce mo vidjeti sta ce napraviti Stupcanica i Celik.....
- prisonbreak
- Postovi: 5327
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ma totalno izjednacena liga. Nikad ovsko nije bilo, na kraju prvi moze biti bilo ko. Ja i dalje mislim da mi imamo jako finu ekipu, Stupcanica takodjer, Radnik, Sloboda. Mi smo kiksali protiv Buducnosti, al smo ih potpuno nadigrali, Travnik rasuli nismo imali srece, protiv Slobode ni pobjeda ne bi bila nezasluzena, to su mnogi i Tuzlaci rekli. Do zadnjeg kola ce biti kikseva sa svih strana, ko bude iole prisebniji proci ce prvi kroz cilj
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Nama ce utakmica u Tomislavu puno toga rec, ako pobijedimo mogu rec da smo prvi favorit...
Juce prvo poluvrijeme odlicno, drugo mi se nikako ne svidja, sreca udje onaj centarsut u go i tu smo presjekli Travnik, da nismo imam osjecaj da smo skroz visili
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Preselili na drugu stranicu ("Sport bez cenzure"), na staroj (ovdje) se ponekad neko javi.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Slazem se za utakmicu protiv Tomislava, Sloboda je je jos u prvom poluvremenu trebala rijesiti utakmicu po sansama.
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Čist penal ne sviraše Bratstvu. 
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Robija 
- prisonbreak
- Postovi: 5327
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Nisam znao da je rame penal
Poslije Tuzle nigdje te nije bilo, pa ste prozivali Robiju danaa da ih nece biti pa ljudi opet zakucase. Slobodno nekad nesto pozitivno napisite.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
- Quartararo
- Postovi: 789
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 11:55
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Pošalji sliku Robijaša, nisam upratio koliko ih je. Penal je bio čist kao suza. Opet kupujete tekme kao pred kraj prošle sezone.prisonbreak je napisao/la: ↑21 sep 2025, 17:15Nisam znao da je rame penal![]()
Poslije Tuzle nigdje te nije bilo, pa ste prozivali Robiju danaa da ih nece biti pa ljudi opet zakucase. Slobodno nekad nesto pozitivno napisite.
- sagitarius
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Picko jedna znas da je penal bio a ne vidis koliko je robova, suti!Vas nece ni 50 doci na ovo gostovanje…Quartararo je napisao/la: ↑21 sep 2025, 17:16Pošalji sliku Robijaša, nisam upratio koliko ih je. Penal je bio čist kao suza. Opet kupujete tekme kao pred kraj prošle sezone.prisonbreak je napisao/la: ↑21 sep 2025, 17:15Nisam znao da je rame penal![]()
Poslije Tuzle nigdje te nije bilo, pa ste prozivali Robiju danaa da ih nece biti pa ljudi opet zakucase. Slobodno nekad nesto pozitivno napisite.![]()
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


