FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

head88
Postovi: 259
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la head88 » 25 sep 2025, 20:19

fks74 je napisao/la:
25 sep 2025, 20:01
JavierBosnia je napisao/la:
25 sep 2025, 19:38
Adem je bio na jos jednom pregledu danas, preporuka doktora je da ne igra, odluka na igracu
Doktor navija za željkana ? :rol:
Imas dva ortopeda u nasem ljekarskom timu koji rade na ortopediji na klinickom moguce je jedino da je radioloska dijagnostika pa da je preporuka na osnovu Magneta.
Ali opet ne sumnjam da ako bude bilo imalo sanse i osjecao se da moze da ce igrati.

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 sep 2025, 20:23

Nema potrebe rizikovati ako nije dovoljno spreman,još 3 derbya će se igrati .

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3520
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 25 sep 2025, 20:40

Ljekarska služba Sarajeva je najgora na dunjaluku. Svakom igraču treba najmanje mjesec dana da se oporavi od ma kakve povrede, pa i najmanje. Tačno imam osjećaj da ih vozaju po svojim privatnim klinakama i uzimaju lopatom klub i Mirvića.

Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 25 sep 2025, 21:09

Dug nula 👏

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 25 sep 2025, 21:12

Bez da se zalijecu ovi husrefoljupci,ja se nesto ne sjecam kad smo ih vise razguzili kao sa Zekicem,a sa takvom lakocom igranja,takva nadmoc..
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 sep 2025, 21:14

PeppermintSA je napisao/la:
25 sep 2025, 20:40
Ljekarska služba Sarajeva je najgora na dunjaluku. Svakom igraču treba najmanje mjesec dana da se oporavi od ma kakve povrede, pa i najmanje. Tačno imam osjećaj da ih vozaju po svojim privatnim klinakama i uzimaju lopatom klub i Mirvića.
Kod nas nema boljih , iskusni, rade preko 30 godina taj posao Ismar Hadzibajric i ostali .

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 sep 2025, 21:17

TrofejiSuTu je napisao/la:
25 sep 2025, 21:12
Bez da se zalijecu ovi husrefoljupci,ja se nesto ne sjecam kad smo ih vise razguzili kao sa Zekicem,a sa takvom lakocom igranja,takva nadmoc..
Mislim da smo ih više ubili one utakmice 0-0 i 1-1 nego ovu što smo pobjedili 2-1 . Što ti je fudbal.

boki86
Postovi: 5142
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 25 sep 2025, 21:20

Ma sta ce adem igrati ako nije 100%, ima jos puno da se igra do zimske pauze, ne treba ga rizikovati u ovoj fazi sezone

r3m1
Postovi: 703
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la r3m1 » 25 sep 2025, 21:29

TrofejiSuTu je napisao/la:
25 sep 2025, 21:12
Bez da se zalijecu ovi husrefoljupci,ja se nesto ne sjecam kad smo ih vise razguzili kao sa Zekicem,a sa takvom lakocom igranja,takva nadmoc..
I ona na Kosevu sa Rozmanom je bila ubitacna
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 sep 2025, 21:34

r3m1 je napisao/la:
25 sep 2025, 21:29
TrofejiSuTu je napisao/la:
25 sep 2025, 21:12
Bez da se zalijecu ovi husrefoljupci,ja se nesto ne sjecam kad smo ih vise razguzili kao sa Zekicem,a sa takvom lakocom igranja,takva nadmoc..
I ona na Kosevu sa Rozmanom je bila ubitacna
Bgm i ona 0-3 grbavici s Husrefom.

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 25 sep 2025, 21:59

Galantni je napisao/la:
25 sep 2025, 21:09
Dug nula 👏
Sta mi imamo od tog, ja zelim titule, grupne faze i dominacije,imamo pare nemamo tim, svi nas siju. :roll:

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 sep 2025, 22:11

bordobijeli je napisao/la:
25 sep 2025, 21:34
r3m1 je napisao/la:
25 sep 2025, 21:29
TrofejiSuTu je napisao/la:
25 sep 2025, 21:12
Bez da se zalijecu ovi husrefoljupci,ja se nesto ne sjecam kad smo ih vise razguzili kao sa Zekicem,a sa takvom lakocom igranja,takva nadmoc..
I ona na Kosevu sa Rozmanom je bila ubitacna
Bgm i ona 0-3 grbavici s Husrefom.
Sa Vinkom na Kosevu smo ih takodje pojeli, mislim da je na poluvremenu omjer suteva bio ovako 12:1, posjed lopte preko 60% na nasoj strani. Da se Handzic nije glupirao pred golom mogli smo 6 zabit.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Bordo10
Postovi: 433
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 25 sep 2025, 22:27

Ado_77 je napisao/la:
25 sep 2025, 21:59
Galantni je napisao/la:
25 sep 2025, 21:09
Dug nula 👏
Sta mi imamo od tog, ja zelim titule, grupne faze i dominacije,imamo pare nemamo tim, svi nas siju. :roll:
Kad imas pare sve ces napravit, kad nemas pare, a imas dug, na putu si bez povratka.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 25 sep 2025, 22:27

Najveca prednost Zeljeznicara u derbiju je Husref Musemic !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 25 sep 2025, 22:31

Bordo10 je napisao/la:
25 sep 2025, 22:27
Ado_77 je napisao/la:
25 sep 2025, 21:59
Galantni je napisao/la:
25 sep 2025, 21:09
Dug nula 👏
Sta mi imamo od tog, ja zelim titule, grupne faze i dominacije,imamo pare nemamo tim, svi nas siju. :roll:
Kad imas pare sve ces napravit, kad nemas pare, a imas dug, na putu si bez povratka.
Nismo se mnogo sta pomjerili,a cetiri godine prosle, koliko treba jedno deset godina da se malo trznemo. :lolno:

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 25 sep 2025, 23:18

JE.BEM TE ŽELJO

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 25 sep 2025, 23:20

bordobijeli je napisao/la:
25 sep 2025, 21:17
TrofejiSuTu je napisao/la:
25 sep 2025, 21:12
Bez da se zalijecu ovi husrefoljupci,ja se nesto ne sjecam kad smo ih vise razguzili kao sa Zekicem,a sa takvom lakocom igranja,takva nadmoc..
Mislim da smo ih više ubili one utakmice 0-0 i 1-1 nego ovu što smo pobjedili 2-1 . Što ti je fudbal.
Mislim generalno sa Zekicem,bez obzira na rezultat.

Kompletnije igre i te dominacije,nacekat cemo se…

Da su bukvalno sasrani onako bili ja ne pamtim.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Djulboni
Postovi: 128
Pridružen/a: 29 avg 2025, 07:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Djulboni » 25 sep 2025, 23:30

Ekipa,

Mislim da niko od nas ne želi zlo klubu, Bože sačuvaj.
Lično, mene je razočarenje poklopilo kad je H.M preuzeo klupu i to ne zato, jer ne volim i ne poštujem sve što je H.M dao klubu i trofeje koje nam je donio, nego iz razloga nedostatka vizije i napretka kluba u sportskom smislu. I pticama na grani je jasno da ne možeš prosperirati u 2025g. sa čovjekom koji te trenirao prije 20 godina, jednostavno nema smisla.

Druga stvar, osjećaj da je samo bitno prodati, prihodovati i ne raditi na dugoročnim ciljevima u smislu da ekipa bude makar zajedno 2 godine, a u suprotnom kunem se da bi sa lakoćom stvari bile bolje.

Kakva je vizija dovesti Lulića i Pavičića na posudbu, a znaš da ih nećeš otkupiti ... Pa opet iznova traži vezni red itd ...

Zrinjski je ono što jest zbog KONTINUITETA imaš u svakoj liniji jednog igrača koji je tu duži niz godina i naravno da se u tom slučaju ekipa lako nadopunjuje, a kad novi igrač kiksa tu je Saša da koriguje, a ko će kod nas korigovati greške debila Paskaleva koji em konama poklanja gol, a evo sad je i Zrinjskom gurnuo loptu u for.

Pitanje je zašto radimo stvari koje nemaju smisla i to konstantno ? Ok, treba love jasno, al onda se odrekni ambicija i da znamo kako stojimo, jer je jasno da ovim načinom rada titula je samo pusti san. Budi par sezona klub koji će jasno da kaže :

- Cilj je prihod od prodaje igrača
- Sportski rezultat mora da trpi
- Evropa je cilj

Jednostavno, em što nas lažu, em što sami sebe lažemo.
U derbiju se nadam 3 boda, jer je ovo prilika da kone nas vrate u život, jer smo i mi njima bezbroj puta poklanjali nove početke i vadili ih iz govana. Ni poraz nije kraj ima života i nakon derbija, ali pobijeda bi nas možda vratila na pravi put.

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 25 sep 2025, 23:30

TrofejiSuTu je napisao/la:
25 sep 2025, 23:20
bordobijeli je napisao/la:
25 sep 2025, 21:17
TrofejiSuTu je napisao/la:
25 sep 2025, 21:12
Bez da se zalijecu ovi husrefoljupci,ja se nesto ne sjecam kad smo ih vise razguzili kao sa Zekicem,a sa takvom lakocom igranja,takva nadmoc..
Mislim da smo ih više ubili one utakmice 0-0 i 1-1 nego ovu što smo pobjedili 2-1 . Što ti je fudbal.
Mislim generalno sa Zekicem,bez obzira na rezultat.

Kompletnije igre i te dominacije,nacekat cemo se…

Da su bukvalno sasrani onako bili ja ne pamtim.
Slažem se sve tri debya smo dominirali .

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 sep 2025, 23:31

Djulboni je napisao/la:
25 sep 2025, 23:30
Ekipa,

Mislim da niko od nas ne želi zlo klubu, Bože sačuvaj.
Lično, mene je razočarenje poklopilo kad je H.M preuzeo klupu i to ne zato, jer ne volim i ne poštujem sve što je H.M dao klubu i trofeje koje nam je donio, nego iz razloga nedostatka vizije i napretka kluba u sportskom smislu. I pticama na grani je jasno da ne možeš prosperirati u 2025g. sa čovjekom koji te trenirao prije 20 godina, jednostavno nema smisla.

Druga stvar, osjećaj da je samo bitno prodati, prihodovati i ne raditi na dugoročnim ciljevima u smislu da ekipa bude makar zajedno 2 godine, a u suprotnom kunem se da bi sa lakoćom stvari bile bolje.

Kakva je vizija dovesti Lulića i Pavičića na posudbu, a znaš da ih nećeš otkupiti ... Pa opet iznova traži vezni red itd ...

Zrinjski je ono što jest zbog KONTINUITETA imaš u svakoj liniji jednog igrača koji je tu duži niz godina i naravno da se u tom slučaju ekipa lako nadopunjuje, a kad novi igrač kiksa tu je Saša da koriguje, a ko će kod nas korigovati greške debila Paskaleva koji em konama poklanja gol, a evo sad je i Zrinjskom gurnuo loptu u for.

Pitanje je zašto radimo stvari koje nemaju smisla i to konstantno ? Ok, treba love jasno, al onda se odrekni ambicija i da znamo kako stojimo, jer je jasno da ovim načinom rada titula je samo pusti san. Budi par sezona klub koji će jasno da kaže :

- Cilj je prihod od prodaje igrača
- Sportski rezultat mora da trpi
- Evropa je cilj

Jednostavno, em što nas lažu, em što sami sebe lažemo.
U derbiju se nadam 3 boda, jer je ovo prilika da kone nas vrate u život, jer smo i mi njima bezbroj puta poklanjali nove početke i vadili ih iz govana. Ni poraz nije kraj ima života i nakon derbija, ali pobijeda bi nas možda vratila na pravi put.
+1 :clap:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marokanci58, Seipronto, ubipara i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []