FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

FrDiHu
Postovi: 145
Pridružen/a: 19 okt 2024, 19:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FrDiHu » 27 sep 2025, 21:46

O kakvim pojacanjima Adzem prica na press poslije tekme? Jel to ima jos nekih novi imena u igri?

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4704
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 27 sep 2025, 21:47

FrDiHu je napisao/la:
27 sep 2025, 21:46
O kakvim pojacanjima Adzem prica na press poslije tekme? Jel to ima jos nekih novi imena u igri?
Pa imaš ovih par što su zadnji potpisali za nas, a nije papirologija gotova... :bih:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

FrDiHu
Postovi: 145
Pridružen/a: 19 okt 2024, 19:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FrDiHu » 27 sep 2025, 21:48

kolezeljovac je napisao/la:
27 sep 2025, 21:47
FrDiHu je napisao/la:
27 sep 2025, 21:46
O kakvim pojacanjima Adzem prica na press poslije tekme? Jel to ima jos nekih novi imena u igri?
Pa imaš ovih par što su zadnji potpisali za nas, a nije papirologija gotova... :bih:


Aha reko da nam nece doc jos kakav kapitalac kao Deni hah

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4704
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 27 sep 2025, 21:51

FrDiHu je napisao/la:
27 sep 2025, 21:48
kolezeljovac je napisao/la:
27 sep 2025, 21:47
FrDiHu je napisao/la:
27 sep 2025, 21:46
O kakvim pojacanjima Adzem prica na press poslije tekme? Jel to ima jos nekih novi imena u igri?
Pa imaš ovih par što su zadnji potpisali za nas, a nije papirologija gotova... :bih:


Aha reko da nam nece doc jos kakav kapitalac kao Deni hah
Jonathan Freeman i Santiago Garcia
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!


Avatar
Blackwargreymon
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 feb 2022, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blackwargreymon » 27 sep 2025, 21:53

Nema više pljuvaca, sef radom i rezultatima mnogima zacepio usta.

1921TM87
Postovi: 303
Pridružen/a: 12 jun 2018, 08:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921TM87 » 27 sep 2025, 21:54

slika

Iceplayer
Postovi: 2208
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Iceplayer » 27 sep 2025, 22:09

Iste stvari je radio u Bihaću, 15 utakmica bez poraza što Bihać dugo nije vidio, jako dobar trener sretno njemu i Želji u borbi za titulu. Poslije titule da preuzme reprezentaciju :bih:

JohannWolfgang
Postovi: 297
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JohannWolfgang » 27 sep 2025, 22:20

Valjda bude neka parola ubrzo Ado oprosti za sve.
Realno daleko smo mi od neke super ekipe da ne bude zabune, ali je ovo liga gdje treba da imas dobru energiju i atmosferu, redovne plate i sigurno si pri vrhu. Problem je lutanje kad ti dovodia ljude koji kvare atmosferu. Ado je to dobro slozio, rijesio se nekih igraca, napravio tim i dobro to ide. Bitno je da se ostavi srce na terenu i nece izostati rezultati.

Avatar
TefalTava
Postovi: 1075
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TefalTava » 27 sep 2025, 22:25

ja meraka sta je ovo ovako neobično dvije tekme zaredom izaco sretan sa stadiona

MukiBek
Postovi: 601
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 27 sep 2025, 22:26

Pablo11 je napisao/la:
24 avg 2025, 01:45

Ovdje prosipaju pricu kako treba zaboraviti prosle trenere i ovi ih konstantno uporedjuju. Sta me briga za Corica otisao je, da li bi volio da je ostao? Naravno. Nije otisao je, Boze moj idemo dalje. Porediti za sta se ovaj borio i timove koje su vodili je smijesno. Nadam se da ce me Adzem demantovati bar 20%, ali tesko.
Najvece smece koje su forumi vidjeli a nije jedini ima ih jos.

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 27 sep 2025, 22:27

Kakva atmosfera i kohezija vlada ekipom.Svaka cast Adzeme.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
Zaxon
Postovi: 183
Pridružen/a: 20 maj 2010, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zaxon » 27 sep 2025, 22:32

3 od 3, extra!
Samo Željo!

JohannWolfgang
Postovi: 297
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JohannWolfgang » 27 sep 2025, 22:35

Nevjerovatno da smo u ovako kratkom periodu otresli zrinjski borac i sarajevo. Ne treba zaboraviti da smo ne tako davno bili uniatavani bukvalno u tim utakmicama. Valjda Adzem pronadje neko rijesenje i za ove losije ekipe koje se brane.

Avatar
b00t
Postovi: 1007
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 27 sep 2025, 22:42

Obeco sam da se necu javljati ak 5kola ne ode Ado al moram..

Samo da posalamima Irfu,Nodija botove mrtve raspale koje su govorile da Sosic ima prednost prije Mufte.. Napusite mi se kurca botovi raspali i ono vase Golman ne moze biti kapiten..

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 27 sep 2025, 22:43

b00t je napisao/la:
27 sep 2025, 22:42
Obeco sam da se necu javljati ak 5kola ne ode Ado al moram..

Samo da posalamima Irfu,Nodija botove mrtve raspale koje su govorile da Sosic ima prednost prije Mufte.. Napusite mi se kurca botovi raspali i ono vase Golman ne moze biti kapiten..
ma uzeli smo
Zadnja izmjena: Kajkutenjoyer, dana/u 27 sep 2025, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.
nek crknu dusmani, najjaci smo

NoDi80
Postovi: 19035
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 27 sep 2025, 22:45

Kako lijep period za nas
Sta znaci ozbiljna uprava
Bez da ikog osporavam ili uzdizem, ali Tunovic je gigant
Adzem, Starovlah ljudi koji su Zeljo rade dobar posao
Mladi igraci su tu, iskusni su tu, tim je tu
Evo 2, 3 godine sve mi se vrte ideje kroz glavu, od infrastukture, mladih igraca do domacih sportskih radnika poput Adzema, Starovlaha, Svrake
Drago mi je da su se mnoge implemetirale u nas Željezničar
Željo ima najveci historiju, a i najveci potencijal u BiH
Samo da ovako nastavimo i da stvorimo konstatnost
Ne sumnjam da ce Zeljo jednog dana biti ponovo poznato ime u europskom fudbalu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

MukiBek
Postovi: 601
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 27 sep 2025, 22:50

Da su se slusali ljudski otpadi I da napokon shvatimo da samo s nasim ljudima mozemo napraviti uspjeh, ko zna gdje bi bili sad. Isti ti ljudski sljamovi, forumski botovi I raja koja ne misli svojom glavom su od Amara napravili neprijetelja kluba. Nije vrijeme sad o tome, al ljudi pamet u glavu. Sklonite ove forumske dvorske lude I ljudske sljamove. Sami smo sebi jedino uvijek najgori.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1979
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 27 sep 2025, 22:52

Hvala ti za sreću od galaksije veću.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrammm1921 » 27 sep 2025, 22:53

Dobiti Borca Zrinjskog i Sarajeva u kratkom periodi, Boga mi samo moze ekipa koja posjeduje dobar kvalitet

Pohvale za Karamarka, Troupe me iznenadi na beku , Jaganjac za mene najbolji pojedinac uz Muftu i Erika

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: svrakino1921 i 48 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []