FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 27 sep 2025, 22:36

Moliti boga da Radnik i Posusje ne dosdju do boda/ova.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 27 sep 2025, 22:36

Ko nas sad preuzima, prijestolonasljednik Bin Salman?

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 27 sep 2025, 22:39

Hamagara je napisao/la:
27 sep 2025, 22:33
Evo Husref zamolio da skrate press jer se ne osjeca dobro.

Taman, daj ostavku i vadi se na zdravlje. Svi zadovoljni.

Zbog tebe ce i nas na KUMU da primaju kolektivno
Nece taj dati ostavku, nema sanse, uglavnom ne na njegovu stetu tj. bez $$$ on nece nigdje.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 27 sep 2025, 22:41

ajdohordas je napisao/la:
27 sep 2025, 22:00
pitara je napisao/la:
27 sep 2025, 21:40
ajdohordas je napisao/la:
27 sep 2025, 21:37
I dodju mi debili i kazu sta smo imali sa Zekicem, nista to puno bolje nije bilo...
Napusite mi se qrca svi do jednog.
Imao si svaki derbi pisanje po njima i pitanje je bilo bukvalno tad sa koliko razlike.
Imao si 4 poraza u sezoni sad vec imas 5/6

Yebo im Husref najmilije mrtve koje imaju
Tjerajte se svi u qrac koji ga slijepo branite i podrzavate.

Izdominiras Krajovu u tri poluvremena sad te Adzem oduči od fudbala.
Yebem li vam mrtve !!!!
Cuj pitanje bilo koliko razlike jednom ih dobili 2-1
I oni su bili puno losija ekipa nego sad
15 minuta utakmice protiv Radnika nas je unazadilo godine i godine
Pa eto da ih nisi nijednom pobjedio, nadigrao si ih svaki puta i imao moralnu satisfakciju kakvu takvu i nisi imao sikirancije prije derbija.

Evo sad ti tik toker strpa tri komada i sta cemo ?

Ne valja Zoran jelde ? Valja Husref, dobar je Husref samo nas on moze vodit.
Pa nije @NazorUso budala ovdje a momka ste svi prozivali i pljuvali.
Nikad ja nisam rekao da je Husref bolji od Zekića, samo sam govorio da je i Zoran imao svojih grešaka i u vođennu ekipe i u izmjenama i u igračima koje je tražio da se dovedu. Husref ili neko deseti manje više bi ti bila ista situacija jer je ekipa u rasulu. Mislim glupo je pričati o tome kakav ti je trener kad ti igrači iz kola u kolo prave greške koje se ne prave ni u kantonalnoj. Ne može me niko ubijediti da je Adžem bolji trener od Husrefa nikako. Ja sam i rekao što se tiče Husrefa nek su ga doveli ali nek odma počnu tražiti novog trenera za Januar ili kraj sezone, svakako bi ista sitacija bila nakon onakvog odlaska Zekića gdje ekipa koja je ionako bila katastrofalno spremljena pada i psihički khurcu za uši
I nije mi relevantan lik koji je podržavao upravu koja nas je ukanalila najviše i lopovlukom uništila šansu da započnemo dominaciju ligom, i njegova mržnja prema Musemiću potiče iz one situacije kad ge je Sabrina otjerala

SHZ82
Postovi: 965
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 27 sep 2025, 22:43

samo cu reci TUZNO izgleda FKSarajevo
ne znam kako ce se zavrsiti ovaj prvi dio sezone i ne znam sta se moze promjeniti da idemo na bolje.
moja neka vizija
treba nam novi trener pod hitno
Mlinaric je nas najbolji napadac i mora igrati spica

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 27 sep 2025, 22:46

Bice izgleda uskoro opet plakanja pred kamerama i podebljanja bankovnog racuna, cirkus se nastavlja…

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 27 sep 2025, 22:46

Zamisli da ti trener izjavi na presu da smo izgubili 4 gostujuce utakmice jer smo igrali protiv ”kvalitetnih” protivnika , isto ko da vodi Igman a ne FK SARAJEVO. Jel moguce ovo

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 27 sep 2025, 22:46

luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 22:35
Kyle88 je napisao/la:
27 sep 2025, 22:32
luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 21:01
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.

Tebri start nad Beganovicem moze se okarakterisat kao žuti karton, penal nije bio jer je Muftić prvo dirao loptu i izbio istu.
Druže opasna igra otvorenim džonom iznad koljena ne može biti žuti karton.

Zumirao sam i usporio situaciju kod penala toliko da možeš i s velikom dioptrijom vidjeti da je Guliashvili prije došao do lopte.

Mi smo večeras pokradeni! I to treba istaći i kad imamo dobru igru i kad smo tanki, i kad izgubimo i kad pobijedimo, inače nema smisla.
Penal je bio sto jest jest. Cist ko suza. Ne mogu da vjerujem da var nije gledao

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 27 sep 2025, 22:47

SHZ82 je napisao/la:
27 sep 2025, 22:43
samo cu reci TUZNO izgleda FKSarajevo
ne znam kako ce se zavrsiti ovaj prvi dio sezone i ne znam sta se moze promjeniti da idemo na bolje.
moja neka vizija
treba nam novi trener pod hitno
Mlinaric je nas najbolji napadac i mora igrati spica
Mislim da to nije daleko od realizacije.
Otom potom, ali eto..
Daj Bože da sam u pravu.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 27 sep 2025, 22:47

Ne treba podnijeti ostavku Husref, vec Mirvic. On je taj koji je svojim vođenjem u cetri godine deset trenera promijenio i na kraju doveo bolesnog čovjeka da vodi ekipu. Možda je ovo ustvari zatvaranje kruga i da na kraju taj koji je toliko izblamirao klub, toliko promijenio trenera , ako Bogda, sam podnese ostavku i prepusti klub nekome drugom. Mirvic, treba da ide jer ne zna voditi niti upravljati sa sportskim kolektivom. Naravno sa njim treba otići, Ajla i svi oni koji su mu klimali glavama na sve njegove gluposti i poteze koje je povlacio
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 27 sep 2025, 22:50, ukupno mijenjano 1 put.
Evo i oni tebe selame!

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 27 sep 2025, 22:48

MaroonBjelave je napisao/la:
27 sep 2025, 22:22
scholsey je napisao/la:
27 sep 2025, 22:18
MaroonBjelave je napisao/la:
27 sep 2025, 22:13

Je li misliš na one "maknute" šifre iz MKB ili.. 😁

Btw, ovaj mi komentar liči na one botovske, što možemo pročitati na prekodrinskim portalima.
Naravno. Uvijek politički korektan. Samo mi zastario rječnik.. nije do mene, nego do onih koji ga uređuju. :zviz:

Neka ga ba. Nek mase vide s čim imamo posla.
Ti si onako pametan čovjek, pa ću ti reći ovo: kad čovjek pročita ovako ovdje neke stvari, imam više razloga za zadovoljstvo kad mi se Aufenthalt produži. Iako s druge strane duša vene.
Du hast noch keinen unbefristet :D
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

bordobijeli
Postovi: 18303
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 27 sep 2025, 22:48

luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 22:35
Kyle88 je napisao/la:
27 sep 2025, 22:32
luckystrike je napisao/la:
27 sep 2025, 21:01
Ne bih da amnestiram indolentan pristup igrača i slabu taktiku sš, ali mi smo večeras žestoko oštećeni.

Tebri start nad Beganovicem moze se okarakterisat kao žuti karton, penal nije bio jer je Muftić prvo dirao loptu i izbio istu.
Druže opasna igra otvorenim džonom iznad koljena ne može biti žuti karton.

Zumirao sam i usporio situaciju kod penala toliko da možeš i s velikom dioptrijom vidjeti da je Guliashvili prije došao do lopte.

Mi smo večeras pokradeni! I to treba istaći i kad imamo dobru igru i kad smo tanki, i kad izgubimo i kad pobijedimo, inače nema smisla.
Muftic je vise promasio loptu nego sto je dosao do nje i vidi se da je nagazio Gulya . Crvrni takodje bez problema mogao pokazati .

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 27 sep 2025, 22:49

obrijanopile je napisao/la:
27 sep 2025, 22:47
Ne treba podnijeti ostavku Husref, vec Mirvic. On je taj koji je svojim vođenjem u cetri godine deset trenera promijenio i na kraju doveo bolesnog čovjeka da vodi ekipu. Možda je ovo ustvari zatvaranje kruga i da na kraju taj koji je toliko izbrisao klub, toliko promijenio trenera , ako Bogda, sam podnese ostavku i prepusti klub nekome drugom. Mirvic, treba da ide jer ne zna voditi niti upravljati sa sportskim kolektivu. Naravno sa njim treba otići, Ajla i svibanj koji su mi modeli glavama na sve njegove gluposti.
Pa nije drug football manager, uozbilji se. Dugo si ovdje, znam da si pametan lik, ali neće čovjek otići jer ima svoj udio u klubu i to je to, znaš i sam da to nije tako lako kao "podnijeti ostavku".
Svakako da će izgleda doći vrijeme gdje će njegov uticaj biti manji dolaskom novog investitora, ali to je već daleka budućnost, da je preživit dan što slijedi :mrgreen:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 27 sep 2025, 22:50

Nabijem te na qurac Gojko.A znao si oderati klub koji te stvorio.Sad ce prvi boli tebe qurac za Sarajevo i derbi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Gomis99
Postovi: 768
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 27 sep 2025, 22:50

Ali evo i ovo slavlje je pokazatelj koliko njima znaci derbi, oni protiv nas i bod slave. A pobjeda im je kao osvajanje lige sampiona. To je dokaz koliki kompleks imaju i koliko se naloze protiv nas. Dok mi kad dobijemo derbi, otpjeva se koja pjesma ispred tribine i ide se dalje.

bvsic
Postovi: 4851
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 27 sep 2025, 22:50

Promijenili smo milion igraca i milion trenera, svaki put dodjemo na isto. Dovoljno
Mirva sve ovo rasprodaj i kupi prnje zajedno s trebama svojim Allaha ti dragog, sve izvuci i prodaj nas jos za koji milion i to izvuci i nikad slicnog aBd ne imali

Djulboni
Postovi: 128
Pridružen/a: 29 avg 2025, 07:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Djulboni » 27 sep 2025, 22:51

Kažu neki evo gore u postovima i Zekić imao grešaka, ali mi konstantno analiziramo rad trenera, ali mnoga su pitanja kakvu podršku imaju ti ljudi i neovisnost u radu. Ne može ti neko govoriti ko treba da igra, a ti da odgovaraš i snosiš posljedice za rezultate.

Ako ti se neko mješa u posao dovodeći igrače koje ne želiš i određujući ko treba igrati, a ko ne kako da nemaš greške u radu ?

Riba se čisti od glave pa do pete, zaista kad ćemo naučiti.
Mi kao navijači moramo prestati pušiti populizam kojim nas pokušavaju kupiti i zamaskirati oči. Niko ne kaže da moramo biti prvaci svake godine, ali daj realan vremenski cilj i dovedi ljude koji ga mogu ostvariti, a prije svega daj ljudima vrijeme i kontinuitet.

Kako god, teška noć pred nama, a pogled u bližu budućnost neizvjestan.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 sep 2025, 22:53

SHZ82 je napisao/la:
27 sep 2025, 22:43
samo cu reci TUZNO izgleda FKSarajevo
ne znam kako ce se zavrsiti ovaj prvi dio sezone i ne znam sta se moze promjeniti da idemo na bolje.
moja neka vizija
treba nam novi trener pod hitno
Mlinaric je nas najbolji napadac i mora igrati spica
Komplet svi izgledamo tuzno,treba hebat igracima mater,treba pljuvat ove taktike i bravure na terenu,odgovoriti svima Vici,konama njihovim mjerama,danas udaraju,sudija ih pazi ko polarne medvjede,ova nakarada Pekic te isprati semaforom sa stadiona a mi glumimo gospodu nekakvu,do juce sam bio da im se da cijeli jug,treba im dat k ni zaoad ni jug apsolutno nista, dosta je mlako na sve da reagujemo.

boki86
Postovi: 5120
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 27 sep 2025, 22:54

Treba prvo zaklati kurban na centru koseva, pa onda idemo dalje korak po korak

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 27 sep 2025, 22:55

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
27 sep 2025, 22:49
obrijanopile je napisao/la:
27 sep 2025, 22:47
Ne treba podnijeti ostavku Husref, vec Mirvic. On je taj koji je svojim vođenjem u cetri godine deset trenera promijenio i na kraju doveo bolesnog čovjeka da vodi ekipu. Možda je ovo ustvari zatvaranje kruga i da na kraju taj koji je toliko izbrisao klub, toliko promijenio trenera , ako Bogda, sam podnese ostavku i prepusti klub nekome drugom. Mirvic, treba da ide jer ne zna voditi niti upravljati sa sportskim kolektivu. Naravno sa njim treba otići, Ajla i svibanj koji su mi modeli glavama na sve njegove gluposti.
Pa nije drug football manager, uozbilji se. Dugo si ovdje, znam da si pametan lik, ali neće čovjek otići jer ima svoj udio u klubu i to je to, znaš i sam da to nije tako lako kao "podnijeti ostavku".
Svakako da će izgleda doći vrijeme gdje će njegov uticaj biti manji dolaskom novog investitora, ali to je već daleka budućnost, da je preživit dan što slijedi :mrgreen:
Slazem se, ali meni je najgore sto sam ja gledao utakmicu za koju sam bio siguran da nećemo dobiti. Ubili su sve ono u nama sto volimo. Jedini i glavni krivac je Mirvic,! Njegovih laži i petljati u struku mi je preko glave. 2025.godina, a nas HM. Ne vidim izlaz, ali nikako.
Evo i oni tebe selame!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 42 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []