Može opklada da će potvrditi da je penal ?!
Premijer liga BiH - aktuelno
- Combattente87
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.ronaldo99 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:00Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidi druže , uskoro slavite 100 godina i od samog početka se priča da Borac "mora" uzeti duplu ili titulu da se proslavi sve zajedno i da će goriti grad Banja Luka.AvantiBL je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:12Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.ronaldo99 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:00Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Evidento je da vas naš predsjednik saveza gura nema potrebe da se lažemo nemoj da nabrajamo utakmice od Sarajeva,Veleža prošli put do penala gdje igrač sam pada.
Ja tvrdim da vama ne treba pomoć sudija jer imate top ekipu .Ali ebeš titulu koja je dovijena naguzove uz pomoć sudija. Mada mislim da će Zrinjski osvojiti
- Jet2Holiday
- Postovi: 1020
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad je bio penal protiv Rudara, po tim standardima je i ovo penal.
Zadnja izmjena: Jet2Holiday, dana/u 03 nov 2025, 11:23, ukupno mijenjano 1 put.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dupla kruna se "mora" uzeti za 100 godina kluba, pa nas ohladiše portiri i građevinci iz Kruševa.SoulEclipsee je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:19Vidi druže , uskoro slavite 100 godina i od samog početka se priča da Borac "mora" uzeti duplu ili titulu da se proslavi sve zajedno i da će goriti grad Banja Luka.AvantiBL je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:12Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.ronaldo99 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:00
Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Evidento je da vas naš predsjednik saveza gura nema potrebe da se lažemo nemoj da nabrajamo utakmice od Sarajeva,Veleža prošli put do penala gdje igrač sam pada.
Ja tvrdim da vama ne treba pomoć sudija jer imate top ekipu .Ali ebeš titulu koja je dovijena naguzove uz pomoć sudija. Mada mislim da će Zrinjski osvojiti![]()
Dupla kruna se "mora" uzeti, pa zamalo da nas Sloga ohladi.
Ohladite sa tom pričom da FK Borac nešto "mora".
"Morao" je uzeti titulu i prošle sezone.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pazi onog Soula, on da pjeva zajedno Jedna si jedina, a pijacari ga nazivaju cetnikom i srpskim svetom 
Zadnja izmjena: let3, dana/u 03 nov 2025, 11:31, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prije da ce Bilbija na Kosevu. Peljto bi mogao dobiti suspenziju za propuste od sinoc, ako ga ne pripaze. ( penal odbijanac od naseg igraca i ruka kod drugog gola, metar ispred peljte)AvantiBL je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:12Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.ronaldo99 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:00Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To sa "moranjem" je alibi prica u prvom redu ljudi sami sebi to rade, pa onda i sebi pravdaju svoj klub za koji navijaju, pa onda i za same ljude u tim klubovima (npr. Stimac), to je sve babsko naprdjivanje. Tako da opustenoAvantiBL je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:24Dupla kruna se "mora" uzeti za 100 godina kluba, pa nas ohladiše portiri i građevinci iz Kruševa.SoulEclipsee je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:19Vidi druže , uskoro slavite 100 godina i od samog početka se priča da Borac "mora" uzeti duplu ili titulu da se proslavi sve zajedno i da će goriti grad Banja Luka.
Evidento je da vas naš predsjednik saveza gura nema potrebe da se lažemo nemoj da nabrajamo utakmice od Sarajeva,Veleža prošli put do penala gdje igrač sam pada.
Ja tvrdim da vama ne treba pomoć sudija jer imate top ekipu .Ali ebeš titulu koja je dovijena naguzove uz pomoć sudija. Mada mislim da će Zrinjski osvojiti![]()
Dupla kruna se "mora" uzeti, pa zamalo da nas Sloga ohladi.
Ohladite sa tom pričom da FK Borac nešto "mora".
"Morao" je uzeti titulu i prošle sezone.
-
19vendetta87
- Postovi: 10258
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa morao je, ali ste podbacili na Grbavici, za razliku od Njegija koji je uradio sve sto je bilo u njegovoj moci.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ibro Rahimić, Avdo Kalajdžić, Vela Pudar, Dasa Dizdarević, Admir Vladavić koji Veležov DNK na klupi mostarskih Rođenih. Nabrijavanje pred svaku utakmicu kao da se u rat ide 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne kladim se. Žao mi je.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koliko sam upratio pisanja na forumu, jedino se na njega i jedni i drugi i treći pozivaju. Kako kome kad paše, valjda.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesu li prva dva zube bar staviliThreeplanetrees je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:30Ibro Rahimić, Avdo Kalajdžić, Vela Pudar, Dasa Dizdarević, Admir Vladavić koji Veležov DNK na klupi mostarskih Rođenih. Nabrijavanje pred svaku utakmicu kao da se u rat ide![]()
Nadji mi jednog iz Mostara
Brnjasi
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel ovo izjavljuju da Velez ne bi dobio da nije dao drugi gol.
Pa ne bi ni vi dali gol da se nisu ljudi opustili imali duplo vodstvo. Da se igralo jos 48 utakmica ne bi dali gol da je 1:0 bilo.
Pa ne bi ni vi dali gol da se nisu ljudi opustili imali duplo vodstvo. Da se igralo jos 48 utakmica ne bi dali gol da je 1:0 bilo.
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pročita maloprije dobar komentar za Antu Hrkača. Onako opaliti penal nakon tri promašena i u utakmici sa toliko stvorenih tenzija 
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ocekujem na Kosevu izmedju sljedecih buzdovana da nam jos jednom odrze cas dijeljenja (ne)pravde,Sabrija,Halkic,paa mozda cak i Gigara,nema ga dugo nigdje na travnjaku.
Ne vidim ni jednog ‘rvata osim Bandica ali je sinoc radio u B.L
Kazla takodje bio juce glavna figura,tako da ne vidim ko bi jos tu mogao biti osim gore navedenih.
Borac je daleko od top igre,i da ima top tim kao sto neko gore rece,ali smo i mi isto tako i dalje u jos vecem qrcu,uz neke naznake da se polako dizemo ali to je daleko od one igre koju smo imali i koju realno trebamo prezentirati.
Sve mi smrdi na tegobnu tekmu prepunu tenzije,kartona,i neki X -1:1
Ne vidim ni jednog ‘rvata osim Bandica ali je sinoc radio u B.L
Kazla takodje bio juce glavna figura,tako da ne vidim ko bi jos tu mogao biti osim gore navedenih.
Borac je daleko od top igre,i da ima top tim kao sto neko gore rece,ali smo i mi isto tako i dalje u jos vecem qrcu,uz neke naznake da se polako dizemo ali to je daleko od one igre koju smo imali i koju realno trebamo prezentirati.
Sve mi smrdi na tegobnu tekmu prepunu tenzije,kartona,i neki X -1:1
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čovjek se preziva HrkaĆ, ne znam zašto je pored HaskiĆa, VehaboviĆa, MešiĆa, i vama i komentatorima teško pravilno upamtit prezime.Threeplanetrees je napisao/la: ↑03 nov 2025, 11:48Pročita maloprije dobar komentar za Antu Hrkača. Onako opaliti penal nakon tri promašena i u utakmici sa toliko stvorenih tenzija![]()
Samo Široki!
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, Nane17, svrakino1921, Turo i 14 gostiju.




