Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 03 nov 2025, 11:09

Pendulum je napisao/la:
03 nov 2025, 11:01
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Ne. To će vam i Kaljanac potvrditi u petak.
Može opklada da će potvrditi da je penal ?!
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2751
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 03 nov 2025, 11:12

ronaldo99 je napisao/la:
03 nov 2025, 11:00
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 03 nov 2025, 11:14

Pendulum je napisao/la:
03 nov 2025, 11:01
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Ne. To će vam i Kaljanac potvrditi u petak.
Zar taj covjek nakon derbija Zeljo-Sarajevo i dalje ima kredibilitet kod ljudi :rol: :rol: :rol: :hmmmmm:

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 03 nov 2025, 11:18

KONTRASVIH je napisao/la:
03 nov 2025, 10:58
:rol:
Šta 'oš ti :rol: :mrgreen:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 598
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SoulEclipsee » 03 nov 2025, 11:19

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 11:12
ronaldo99 je napisao/la:
03 nov 2025, 11:00
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.
Vidi druže , uskoro slavite 100 godina i od samog početka se priča da Borac "mora" uzeti duplu ili titulu da se proslavi sve zajedno i da će goriti grad Banja Luka.

Evidento je da vas naš predsjednik saveza gura nema potrebe da se lažemo nemoj da nabrajamo utakmice od Sarajeva,Veleža prošli put do penala gdje igrač sam pada.

Ja tvrdim da vama ne treba pomoć sudija jer imate top ekipu .Ali ebeš titulu koja je dovijena naguzove uz pomoć sudija. Mada mislim da će Zrinjski osvojiti :mrgreen:

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1020
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 03 nov 2025, 11:22

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Kad je bio penal protiv Rudara, po tim standardima je i ovo penal.
Zadnja izmjena: Jet2Holiday, dana/u 03 nov 2025, 11:23, ukupno mijenjano 1 put.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 03 nov 2025, 11:23

Balorda je napisao/la:
03 nov 2025, 11:18
KONTRASVIH je napisao/la:
03 nov 2025, 10:58
:rol:
Šta 'oš ti :rol: :mrgreen:
Namazano :rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2751
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 03 nov 2025, 11:24

SoulEclipsee je napisao/la:
03 nov 2025, 11:19
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 11:12
ronaldo99 je napisao/la:
03 nov 2025, 11:00


Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.
Vidi druže , uskoro slavite 100 godina i od samog početka se priča da Borac "mora" uzeti duplu ili titulu da se proslavi sve zajedno i da će goriti grad Banja Luka.

Evidento je da vas naš predsjednik saveza gura nema potrebe da se lažemo nemoj da nabrajamo utakmice od Sarajeva,Veleža prošli put do penala gdje igrač sam pada.

Ja tvrdim da vama ne treba pomoć sudija jer imate top ekipu .Ali ebeš titulu koja je dovijena naguzove uz pomoć sudija. Mada mislim da će Zrinjski osvojiti :mrgreen:
Dupla kruna se "mora" uzeti za 100 godina kluba, pa nas ohladiše portiri i građevinci iz Kruševa.
Dupla kruna se "mora" uzeti, pa zamalo da nas Sloga ohladi.
Ohladite sa tom pričom da FK Borac nešto "mora".
"Morao" je uzeti titulu i prošle sezone.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

let3
Postovi: 31801
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 03 nov 2025, 11:25

Pazi onog Soula, on da pjeva zajedno Jedna si jedina, a pijacari ga nazivaju cetnikom i srpskim svetom :lol:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 03 nov 2025, 11:31, ukupno mijenjano 1 put.

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 03 nov 2025, 11:28

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 11:12
ronaldo99 je napisao/la:
03 nov 2025, 11:00
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Nekako imas dosta objektivnih upisa ovdje, prvi penal je cist ruka je bila u neprirodnom polozaju i povecala je tijelo da tako kazemo, a ovo ovako kad se slika zaledi gdje bas zelis rekao bi covjek sve cisto, ali pogledaj snimak nije bilo nikakvog intenziteta za penal. Yebem ga ja nije svaki kontakt u 16m penal. Valjda znate da se uvijek gledalo da za penal mora biti malo jaci intenzitet i kontakt. Sudjenje je juce tj sinoc na gradskom bilo onako kako treba biti svaki put svugdje. Borac je bio bas los sinoc al opet ste dosli do 3 boda i to najvise zato sto sloga nema muda napasti sa igracem vise.
Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.
Prije da ce Bilbija na Kosevu. Peljto bi mogao dobiti suspenziju za propuste od sinoc, ako ga ne pripaze. ( penal odbijanac od naseg igraca i ruka kod drugog gola, metar ispred peljte)

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 03 nov 2025, 11:28

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 11:24
SoulEclipsee je napisao/la:
03 nov 2025, 11:19
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 11:12


Ja nisam rekao ni da je penal, ni da nije. Suđenje sinoć izuzetno dobro, kad bi bilo sreće da ovako ostane. Na Koševu očekujem Peljtu.
Vidi druže , uskoro slavite 100 godina i od samog početka se priča da Borac "mora" uzeti duplu ili titulu da se proslavi sve zajedno i da će goriti grad Banja Luka.

Evidento je da vas naš predsjednik saveza gura nema potrebe da se lažemo nemoj da nabrajamo utakmice od Sarajeva,Veleža prošli put do penala gdje igrač sam pada.

Ja tvrdim da vama ne treba pomoć sudija jer imate top ekipu .Ali ebeš titulu koja je dovijena naguzove uz pomoć sudija. Mada mislim da će Zrinjski osvojiti :mrgreen:
Dupla kruna se "mora" uzeti za 100 godina kluba, pa nas ohladiše portiri i građevinci iz Kruševa.
Dupla kruna se "mora" uzeti, pa zamalo da nas Sloga ohladi.
Ohladite sa tom pričom da FK Borac nešto "mora".
"Morao" je uzeti titulu i prošle sezone.
To sa "moranjem" je alibi prica u prvom redu ljudi sami sebi to rade, pa onda i sebi pravdaju svoj klub za koji navijaju, pa onda i za same ljude u tim klubovima (npr. Stimac), to je sve babsko naprdjivanje. Tako da opusteno :zviz:

19vendetta87
Postovi: 10258
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 03 nov 2025, 11:29

AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 11:24
Ohladite sa tom pričom da FK Borac nešto "mora".
"Morao" je uzeti titulu i prošle sezone.
Pa morao je, ali ste podbacili na Grbavici, za razliku od Njegija koji je uradio sve sto je bilo u njegovoj moci. :mrgreen:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 03 nov 2025, 11:30

Ibro Rahimić, Avdo Kalajdžić, Vela Pudar, Dasa Dizdarević, Admir Vladavić koji Veležov DNK na klupi mostarskih Rođenih. Nabrijavanje pred svaku utakmicu kao da se u rat ide 😍

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 03 nov 2025, 11:31

Combattente87 je napisao/la:
03 nov 2025, 11:09
Pendulum je napisao/la:
03 nov 2025, 11:01
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Ne. To će vam i Kaljanac potvrditi u petak.
Može opklada da će potvrditi da je penal ?!
Ne kladim se. Žao mi je.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 03 nov 2025, 11:34

MikiPirs je napisao/la:
03 nov 2025, 11:14
Pendulum je napisao/la:
03 nov 2025, 11:01
AvantiBL je napisao/la:
03 nov 2025, 10:28
Da li je ovo penal?


slika
Ne. To će vam i Kaljanac potvrditi u petak.
Zar taj covjek nakon derbija Zeljo-Sarajevo i dalje ima kredibilitet kod ljudi :rol: :rol: :rol: :hmmmmm:
Koliko sam upratio pisanja na forumu, jedino se na njega i jedni i drugi i treći pozivaju. Kako kome kad paše, valjda. :mrgreen:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 03 nov 2025, 11:34

Threeplanetrees je napisao/la:
03 nov 2025, 11:30
Ibro Rahimić, Avdo Kalajdžić, Vela Pudar, Dasa Dizdarević, Admir Vladavić koji Veležov DNK na klupi mostarskih Rođenih. Nabrijavanje pred svaku utakmicu kao da se u rat ide 😍
Jesu li prva dva zube bar stavili :urnebes:
Nadji mi jednog iz Mostara :urnebes:
Brnjasi
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 03 nov 2025, 11:47

Jel ovo izjavljuju da Velez ne bi dobio da nije dao drugi gol.
Pa ne bi ni vi dali gol da se nisu ljudi opustili imali duplo vodstvo. Da se igralo jos 48 utakmica ne bi dali gol da je 1:0 bilo.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 03 nov 2025, 11:48

Pročita maloprije dobar komentar za Antu Hrkača. Onako opaliti penal nakon tri promašena i u utakmici sa toliko stvorenih tenzija :tokralju:

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 03 nov 2025, 11:56

Ocekujem na Kosevu izmedju sljedecih buzdovana da nam jos jednom odrze cas dijeljenja (ne)pravde,Sabrija,Halkic,paa mozda cak i Gigara,nema ga dugo nigdje na travnjaku.

Ne vidim ni jednog ‘rvata osim Bandica ali je sinoc radio u B.L
Kazla takodje bio juce glavna figura,tako da ne vidim ko bi jos tu mogao biti osim gore navedenih.

Borac je daleko od top igre,i da ima top tim kao sto neko gore rece,ali smo i mi isto tako i dalje u jos vecem qrcu,uz neke naznake da se polako dizemo ali to je daleko od one igre koju smo imali i koju realno trebamo prezentirati.

Sve mi smrdi na tegobnu tekmu prepunu tenzije,kartona,i neki X -1:1
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Wagner96
Postovi: 154
Pridružen/a: 03 maj 2025, 22:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Wagner96 » 03 nov 2025, 11:59

Threeplanetrees je napisao/la:
03 nov 2025, 11:48
Pročita maloprije dobar komentar za Antu Hrkača. Onako opaliti penal nakon tri promašena i u utakmici sa toliko stvorenih tenzija :tokralju:
Čovjek se preziva HrkaĆ, ne znam zašto je pored HaskiĆa, VehaboviĆa, MešiĆa, i vama i komentatorima teško pravilno upamtit prezime.
Samo Široki!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, Nane17, svrakino1921, Turo i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []