Ne znam na sta mislis haha na policijsku stanicu?manijakdogroba87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:05Fin username, rado ga se sjecam.Fina su to vremena bila.Crkvice1988 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 21:57Nas je jug sto se tice stadiona, nikad nismo bili uz fanatikose ni u zenici ni na gostovanjima. Siguran sam da se nesto dogodi van stadiona da ce robovi stat uz fantikose, al isto tako ne mogu garantovat koji je stav jezgra robova posto nisam sad toliko aktivan ko prije 10ak godina pa da to mogu rec iz prve ruke
Mostarci su sa nama
BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Crkvice1988
- Postovi: 240
- Pridružen/a: 28 sep 2025, 10:02
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
- Jet2Holiday
- Postovi: 1025
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Sto znaci da svi igraci otvoreno trebaju stati iza bhf-a.travuljasSs je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:06Ovo su objavili zbog niza reakcija fudbalera, košarkaša i ostalih poznatijih profila uglavnom na Instagramu.
Znači onaj ko upravlja njima ide sad drugom tj. blažom taktikom
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Koja ono jos ima snaga narodaBosniaBoston je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:04Ovo navijači nisu problem - navijači su snaga naroda je tipična Chat GPT sintagmababoedindzeko09 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:03Pa ovi nisu sposobni ni saopštenje da napišu nego im ChatGPT/DeepSeek piše saopštenje.travuljasSs je napisao/la: ↑03 nov 2025, 21:59Mi, BH HOOLIGANS, jasno poručujemo – stojimo uz BH FANATIKOSE. Oni su simbol navijačke reprezentativne scene Bosne i Hercegovine, ljudi koji su uvijek davali sve za reprezentaciju i koji zaslužuju da budu tamo gdje im je i mjesto – na tribini, uz svoj tim.
![]()
![]()
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Ne zna ni on jadan vise sta pise, ja evo zakljucao i spavacu sobu iz straha jesam li sta napisao ruzno doci ce mi ljudi19vendetta87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:05Samo cekam da se Nodi oglasi i promijeni misljenje u vezi BHH peti put u zadnja 24 sata.![]()
- feniksptica
- Postovi: 19111
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Al barem nas sne smatrajate glupim dok obavljate posao.
BOT (ponude u inbox)
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Odakle njima karte pa još i fanatikose nude istima?travuljasSs je napisao/la: ↑03 nov 2025, 21:59Mi, BH HOOLIGANS, jasno poručujemo – stojimo uz BH FANATIKOSE. Oni su simbol navijačke reprezentativne scene Bosne i Hercegovine, ljudi koji su uvijek davali sve za reprezentaciju i koji zaslužuju da budu tamo gdje im je i mjesto – na tribini, uz svoj tim.
Mi to ne možemo i nećemo prihvatiti.
Ako za BH FANATIKOSE nema mjesta, nema ga ni za nas.
Ako oni ne idu na utakmicu, ne idemo ni mi.
Ovo nije pitanje karata, već časti i poštovanja prema onima koji su uvijek bili uz reprezentaciju.
Navijači nisu problem — navijači su snaga naroda.
Obzirom da smo “razapeti” od strane medija istakli bi da smo mi patriote i narod koji živi u Bosni i Hercegovini i voli ovu državu svim srcem. Nemamo nikakvu korist niti smo plaćeni od bilo koga. U komunikaciji smo sa BH Fanstikosima skoro od početka stvaranja grupe te je ova utakmica trebala biti naš debi uz zajedničku podršku našoj reprezentaciji. Također smo ponudili pola karata koje ima naša grupa BH Fanatikosima. Odbili su i razumijemo ih, jer grupa koja bodri reprezentaciju preko 20 godina zaslužuje da dobije karte od nogometnog saveza. To što mi ne želimo da palimo baklje na utakmicama i tako direktno štetitimo BiH sportu znači da želimo samo najbolje našoj državi i sportu u Bosni i Hercegovini.
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Cekaj dok procita "saopstenje"19vendetta87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:05Samo cekam da se Nodi oglasi i promijeni misljenje u vezi BHH peti put u zadnja 24 sata.![]()
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Al kakvi smo ko nacija popusic3mo i ovu pricu pa cemo tog smrka i ostale narkodilere dizat u nebesa za par mjeseci.
Abdica na svakom koraku. Fuj!!
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Sheyi je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:08Ne zna ni on jadan vise sta pise, ja evo zakljucao i spavacu sobu iz straha jesam li sta napisao ruzno doci ce mi ljudi19vendetta87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:05Samo cekam da se Nodi oglasi i promijeni misljenje u vezi BHH peti put u zadnja 24 sata.![]()
Šta se ti brineš, ti si u dijaspori, mi ovdje treba da se bojimo, doće nam iza ponoći FUP, džaba što pišemo pod anonimnim profilima
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Husref Musemić - Babuka.
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Haman im jolda sastavlja sta kazem ti si iz tuzleDamirT je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:09Cekaj dok procita "saopstenje"19vendetta87 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:05Samo cekam da se Nodi oglasi i promijeni misljenje u vezi BHH peti put u zadnja 24 sata.![]()
![]()
-
travuljasSs
- Postovi: 131
- Pridružen/a: 17 nov 2023, 21:20
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Zanimljivo, skoro pa i interesantno!
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Hooligans i baklje i ne idu zajedno. To je jedino što ima smisla u toj cijeloj pričitravuljasSs je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:23Znači njih je savez odabrao da budu glavna navijačka grupa jer ne vole momci da bacaju baklje u teren. Iako se zovu BH Hooligans.
Zanimljivo, skoro pa i interesantno!
Husref Musemić - Babuka.
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Ima li gdje u prodaji 2 karte?
- invincible1921
- Postovi: 11426
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Nismo ni svjesni sta sve mozemoinvincible1921 je napisao/la: ↑03 nov 2025, 22:33Kad neko kaze ne moze se...gledaj rapsada sistema nakon par clanaka i postova podrske od bitnih osoba...zamisli sad proteste ili slicno
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Ako su hoolsi tu da budu uz BHF
Ako nisu onda podrska BHF
Sto se tice ove teme, nemojte mene vise citirati i stavljati u prvi plan haha
Malo cu odmoriti od foruma, pogotovo nakon vijesti za Zizovica
Jedan je zivot, svaka minuta je dragocjena, a mi ih gubimo na forumu
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: BH Hooligansi - All About, želje i pozdravi
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, adrenaline323, aqarius, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bosanac90, Brokula, CHR, cicmic7771, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, DanijelTZ, darker10, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Hajdeee, haklamas, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, invincible1921, James1987, jestamaji, Jurica95, karajlo, KockarVicin007, kontra, kovac, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Marokanci58, Micron, MostarReds22, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, rishovski, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, smajke, Soba, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 655 gostiju.





