Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10889
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 05 nov 2025, 23:14

zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:07
chily-rz je napisao/la:
05 nov 2025, 21:31
U Zenici isti uslovi za domaće i gostujuće navijače, čaršija vazda bili.
Boga mi na Grbavici se gostujuci bolje osjecaju nego na domacem.(pitara vise bi doslo na Grbavicu nego na Kosevu, dive se ljepotiici). Ne kisnu, pogled top..
Jos da ima wc , vode se napit i da nas nije 300-400 vise nego sto to zaista moze podnijeti i da nismo 5 sati tu u tim uslovima sve drugo perfekcija. (Hajd dosta tog od ovog nije do vas)

Jedno pitanje za tebe. U historiji derbija jel ikad na Kosevu bilo bez prisustva manijaka ? Tj da im je uskraceno da dođu ?

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 05 nov 2025, 23:26

jurisicduska je napisao/la:
05 nov 2025, 23:14
zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:07
chily-rz je napisao/la:
05 nov 2025, 21:31
U Zenici isti uslovi za domaće i gostujuće navijače, čaršija vazda bili.
Boga mi na Grbavici se gostujuci bolje osjecaju nego na domacem.(pitara vise bi doslo na Grbavicu nego na Kosevu, dive se ljepotiici). Ne kisnu, pogled top..
Jos da ima wc , vode se napit i da nas nije 300-400 vise nego sto to zaista moze podnijeti i da nismo 5 sati tu u tim uslovima sve drugo perfekcija. (Hajd dosta tog od ovog nije do vas)

Jedno pitanje za tebe. U historiji derbija jel ikad na Kosevu bilo bez prisustva manijaka ? Tj da im je uskraceno da dođu ?
Hordama bilo uskraceno nekad? Znam ovo da zadnji put nisu htjeli, prije toga vas Blekic premuntao, onda su vam oni degeni nesto izazivali na Grbavici pa Mup zabranio..

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 05 nov 2025, 23:35

Joooooj najjači je bio Zijo Eurohaus kada im je opalio platno pred sjeverom i još im ulaz naplaćivao po 3 KM. 😁
15 godina evo prošlo, joj kako vrijeme leti.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 05 nov 2025, 23:41

Vorovus je napisao/la:
05 nov 2025, 23:03
Samba71 je napisao/la:
05 nov 2025, 22:51
Ma neka klubovi odu u Italiju (konkretno Rim) i neka fino vide kako su debelim pleksiglasom, staklom ili kojim su već providnim materijalom ograđeni navijački sektori.
Nema izmišljanja tople vode.
Em će im gostujući sektor tribine ljepše izgledati, em će omogućiti normalan i bolji ugođaj gostujućim navijačima.

Ovako u ovim kavezima navijači isto kanarinci i nimfe iz petshopa.

Baš me interesuje kakav je stav UEFE po pitanju ovih kaveza na tribinama. Zna li ko ?
Jeste u Rimu pleksiglas, ali je visok dva metra. Preko njega Romini redovno zasipaju goste bakljama.
Stav UEFE? Dovoljno ti govori da Rijeka uredno igra Evropu na Rujevici i trpa goste u onaj zatvor.
Ma vidi razumijem šta pišeš. Al ko je naumio da ubaci preko ograde, taj će i ubaciti. Jbg ne moraš biti Jan Železnik da bi predmetom prebacio visinu 2 metra. Meni opet bolja opcija izgleda pleksiglas od ovih kaveza.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10889
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 05 nov 2025, 23:49

zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:26
jurisicduska je napisao/la:
05 nov 2025, 23:14
zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:07


Boga mi na Grbavici se gostujuci bolje osjecaju nego na domacem.(pitara vise bi doslo na Grbavicu nego na Kosevu, dive se ljepotiici). Ne kisnu, pogled top..
Jos da ima wc , vode se napit i da nas nije 300-400 vise nego sto to zaista moze podnijeti i da nismo 5 sati tu u tim uslovima sve drugo perfekcija. (Hajd dosta tog od ovog nije do vas)

Jedno pitanje za tebe. U historiji derbija jel ikad na Kosevu bilo bez prisustva manijaka ? Tj da im je uskraceno da dođu ?
Hordama bilo uskraceno nekad? Znam ovo da zadnji put nisu htjeli, prije toga vas Blekic premuntao, onda su vam oni degeni nesto izazivali na Grbavici pa Mup zabranio..
Pitao sam te je li vam u historiji ikad da ti znas zabranjeno doci na derbi ? Iz nekog razloga bilo kojeg ?

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 06 nov 2025, 00:03

Vorovus je napisao/la:
05 nov 2025, 22:00
Rodjeni81 je napisao/la:
05 nov 2025, 21:45
Kako god okrenes bolje nego kod vas gdje ne mozes nikako doci. Ne bi ovog privremenog kaveza ni bilo da smo se ponijeli kao vi ili kao sto bi vjerovatno ostale grupe u drzavi i da nas je **** bolio hoce li gosti doci ili ne. Bilo bi fino radovi u toku, nema gostima dok se tribina ne zavrsi. Ali opet dovoljno govori ko pise po forumu kad se o ovom kavezu ispisalo 100 stranica a to sto ne mozes u BL ni 3 komentara.

Daj prvo da omogucimo svima da mogu doci, pa cemo o finesama poslije. Ne mozes ni pod BB na dobrom dijelu mahati zastavama, jer mozes rukom dirnuti mrezu na gornjem dijelu kaveza.
Lesinarima je dva puta onemogucen dolazak u Vrapcice u proljecnom dijelu sezone 2023/24. kad ste radili tribinu. Na obe utakmice je RA navijao.
Za jednu koliko se sjecam nije do Veleza bilo, valjda je mup zabranio. A druga bi trebala da je ona kad je tribina koja je u izgradnji skroz zaklonila pogled montaznoj, nisi je imao gdje staviti.
Kad je bilo od kluba supacki, kad su srusili staru montaznu i onako zjapilo sve prazno a nije se ni pocela nova raditi RA je i bojkotovao dok nisu novu montaznu stavili. Mada kad covjek malo skonta cemu sve, kad ti skoro niko i ne dolazi vise :rol:
Ali treba pisati kakav je kavez...

Avatar
Orvel
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orvel » 06 nov 2025, 00:09

Jel krepo vehabovic? Tek sad vidjeh ovo nekakvo saopstenje pijace hahahahha pa ovi fakat nisu normalni, prave se da su s marsa pali.

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 06 nov 2025, 00:15

chily-rz je napisao/la:
05 nov 2025, 21:31
U Zenici isti uslovi za domaće i gostujuće navijače, čaršija vazda bili.
Na grbavici takodjer + jedini natkriveni gostujuci sektor u drzavi.

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 06 nov 2025, 00:17

jurisicduska je napisao/la:
05 nov 2025, 23:14
zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:07
chily-rz je napisao/la:
05 nov 2025, 21:31
U Zenici isti uslovi za domaće i gostujuće navijače, čaršija vazda bili.
Boga mi na Grbavici se gostujuci bolje osjecaju nego na domacem.(pitara vise bi doslo na Grbavicu nego na Kosevu, dive se ljepotiici). Ne kisnu, pogled top..
Jos da ima wc , vode se napit i da nas nije 300-400 vise nego sto to zaista moze podnijeti i da nismo 5 sati tu u tim uslovima sve drugo perfekcija. (Hajd dosta tog od ovog nije do vas)

Jedno pitanje za tebe. U historiji derbija jel ikad na Kosevu bilo bez prisustva manijaka ? Tj da im je uskraceno da dođu ?
Druze... wc na sjeveru grbavice je hotel hilton za wc na jugu koseva. Molim te otidji nekad ako nisi, sje*aces se.

NoProfit
Postovi: 2774
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 06 nov 2025, 07:37

KONTRASVIH je napisao/la:
05 nov 2025, 16:39
rishovski je napisao/la:
05 nov 2025, 16:00
NoProfit je napisao/la:
05 nov 2025, 15:57
Virtual u zadnje vrijeme možda ne piše često, ali zato kad piše laže k'o ker. :lol:

Piše al s onog profila KONTRASVIH..da izbjegne ban :bih:
Sa profila KONTRASVIH potpaljuje a sa drugog profila kao preovladava glas razuma :urnebes:
Hoces mu ti objasnit @NoProfit :rol:
Ne možeš ti nikako biti Virtual, jer kad Virtual počne o navijačima i generalno tom pokretu, jedan klinac od 14 godina koji je upravo pregledao Football factory odustane od navijanja.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1020
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 06 nov 2025, 07:50

zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:04
Valjda cekaju da im grad, opstina centar, pokloni autobus kako bi oni mogli to predstaviti kao svoje.

Sad bi i Centrotransu da odrede koga ce voziti i u kojem autobusu.. na ljeto opstini Centar prijete da nece vise igrati ako bude Dino Merlin odrhao koncert.
Zar ti ne navijas za zelja?
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1020
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Jet2Holiday » 06 nov 2025, 07:52

Manijakdokraja9 je napisao/la:
06 nov 2025, 00:17
jurisicduska je napisao/la:
05 nov 2025, 23:14
zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:07


Boga mi na Grbavici se gostujuci bolje osjecaju nego na domacem.(pitara vise bi doslo na Grbavicu nego na Kosevu, dive se ljepotiici). Ne kisnu, pogled top..
Jos da ima wc , vode se napit i da nas nije 300-400 vise nego sto to zaista moze podnijeti i da nismo 5 sati tu u tim uslovima sve drugo perfekcija. (Hajd dosta tog od ovog nije do vas)

Jedno pitanje za tebe. U historiji derbija jel ikad na Kosevu bilo bez prisustva manijaka ? Tj da im je uskraceno da dođu ?
Druze... wc na sjeveru grbavice je hotel hilton za wc na jugu koseva. Molim te otidji nekad ako nisi, sje*aces se.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Jel mislis za gostujuci sektor ili?
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Pact1921
Postovi: 1076
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 06 nov 2025, 08:54

jurisicduska je napisao/la:
05 nov 2025, 23:14
zeljovolimte je napisao/la:
05 nov 2025, 23:07
chily-rz je napisao/la:
05 nov 2025, 21:31
U Zenici isti uslovi za domaće i gostujuće navijače, čaršija vazda bili.
Boga mi na Grbavici se gostujuci bolje osjecaju nego na domacem.(pitara vise bi doslo na Grbavicu nego na Kosevu, dive se ljepotiici). Ne kisnu, pogled top..
Jos da ima wc , vode se napit i da nas nije 300-400 vise nego sto to zaista moze podnijeti i da nismo 5 sati tu u tim uslovima sve drugo perfekcija. (Hajd dosta tog od ovog nije do vas)

Jedno pitanje za tebe. U historiji derbija jel ikad na Kosevu bilo bez prisustva manijaka ? Tj da im je uskraceno da dođu ?
Nikada ni vama nije bilo uskraceno vecinom ste protestovali . A imali ste i vi svojih slucajeva ne treba se zaboraviti sad ne znam jeli 2002 ili 2003 kad je marka bila 5 puta jaca nego sad vi ste trazili 20 maraka ulaz na derbi gdje su nasi i protestovali nisu htjeli da dodju za komparaciju tad si mogao skoro kupiti steku cigara za 20 maraka. A ima isto jedan savjet opcenito sto sam ja saznao od osobe koja radi u vodovodu a to je da se ne bi trebala piti voda na stadionima i ovim dvorana jer ne vode puno racuna o cijevima i mozes se razboliti od vode .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuitamo » 06 nov 2025, 10:06

Evo jedna za naseg druga :bih:

slika

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2751
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 06 nov 2025, 10:58

Ponovo odloženo protiv Zrinjskog :D
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 06 nov 2025, 10:58

Hahaha, kakva drzava, kakav savez, kakva liga :D

HercegovinaCali
Postovi: 191
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HercegovinaCali » 06 nov 2025, 11:17

Zbog čega je odgođeno?
Nadam se samo da to ne znači da će Zrinjski - Željezničar biti prebačen na ponedjeljak, taman lijep termin nedjeljom u 3.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 06 nov 2025, 11:24

HercegovinaCali je napisao/la:
06 nov 2025, 11:17
Zbog čega je odgođeno?
Nadam se samo da to ne znači da će Zrinjski - Željezničar biti prebačen na ponedjeljak, taman lijep termin nedjeljom u 3.
Zbog Beusa ;) :wave:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Pendulum
Postovi: 5303
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 06 nov 2025, 11:26

HercegovinaCali je napisao/la:
06 nov 2025, 11:17
Zbog čega je odgođeno?
Nadam se samo da to ne znači da će Zrinjski - Željezničar biti prebačen na ponedjeljak, taman lijep termin nedjeljom u 3.
Zato što, očigledno, možete šta hoćete i kako hoćete. :facepalm:
Mostarski klub je zatražio odgodu susreta zbog poziva većeg broja svojih nogometaša u reprezentativne selekcije.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1718
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FoxMulder » 06 nov 2025, 11:28

Poznato je da se u meču Superkupa BiH sastaju upravo Borac i Zrinjski.

Odakle borac, zar nisu pitari osvojili kup prošle sezone?
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pact1921 i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []