Gdje si ti prije prostor davao? Eto tebe neko treba pitati, sta ce pisati, a sta nece.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Srce, čast i ponos!
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ništa ne fali da se piše, Čelik je velikan bh fudbala i pripada ovoj ligi svakako, vise nego neki drugi. Sta ima veze, pričaju u svojstvu potencijalnih učesnika.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Igra sutra Hrvatska protiv Crne Gore
Evo navodno delije hercegovcima polupali kombije kod budve
Ima li gdje goska heroja
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rano vi ubacate Celik u premijer ligu, nemojte Travnik zaboravit, vicin igrac se pita
-
Paromlinac
- Postovi: 332
- Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zvuci ti kao klasican transfer ? Hajde, molim te, onako, iskreno reci jesi li ikada cuo da je sedam igraca iz jednog kluba u jednom prelaznom roku preslo u drugi, pogotovo sto su u pitanju klubovi koji su se takmicili u razlicitim rangovima ? Kako bi ti zvucalo kada bi npr. sedam igraca Zrinjskog u narednom prelaznom roku preslo u GOSK ? Realno i klasicno, nema sta. Niti ce se kada desiti, niti se kada desilo, osim jedanput u istoriji. I ko im je nudio te stanove i kaputejurisicduska je napisao/la: ↑16 nov 2025, 11:08Hajd sve to na stranu ali :
To je značilo prelazak osam najboljih igrača Željezničara u redove novooformljenog kluba. Sedam igrača je prihvatilo prelazak u Torpedo, a samo jedan je odbio. Bio je to Joško Domorocki.
Jošku je, kako je kasnije govorio, tada nuđen stan, dva odijela i 'ministarski fasung'.
Malo je čudno priznat će se da se igrači na silu odvode a nude im se stanovi , odijela etc.
Meni zvuci kao klasičan transfer u zimskom prelaznom roku.
Također igro frajer sve utakmice od tad dok nije nečasno otjeran , mislim zanimljivo je reci “NE” državi i nastavit sasvim normalno igrat fudbal, zivjeti, raditi.
Uz to ne možeš legendu kluba otjerat nečasno i otpustit a kasnije to nigdje ne navodit da bi potkrijepio taj legendarni status. Posto frajer legenda 45 godina poslije odbijanja transfera.
Frajer odbio uslove možda da su mu dva stana ponudili bi i pristao. I to je sva priča. A ovo je bas patetisanje kad uzmeš historijski kontekst.
Uz to nema nigdje tragova o ovim namještaljkama suspenzijama etc. Vi morate prihvatit svoju historiju za početak.
Bonus :
Sjever Grbavice izgrađen od novca koji je ostao od Olimpijade i preusmjerila ga pogodit ces opet država dole.
Dakle zemlja, sjever, jug, pola istoka, travnjak, svlačionice - sve ti drzava napravi ili razne “države”.
Ja stvarno ne znam kako možete sebe nazvat radnički klub.
Bonus :
Sjever Grbavice finansirali smo novcem zaradjenim od igranja polufinala evropskog kupa ( sto je nedostizan san svakog kluba iz BiH ) i transferima koji su uslijedili neposredno nakon toga.
Sportski pozdrav.
-
19vendetta87
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hercegovcima ili BBBu?
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
De ba Duska zivotati ne stvaraj famu od Telalovica...jurisicduska je napisao/la: ↑16 nov 2025, 21:35Apsolutno neNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 21:283-4 ce biti sasvim dovoljno da uzmu ovu ligu,a za premijer ligu treba skoro potpuna rekonstrukcija tima da ne bi bili kanta za nabijanje i odma ispali mada to je jos dalekoHrammm1921 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:25
Kakvih bolan 3-4![]()
Od 20ak njih, mogu 2 igrati premier ligu , treba njima 10-12 igraca
Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Nije uopste tolika razlika
Sa 5 ozbiljnih igraca mogu se nositi sa donjim dijelom PL.
Isto kao da ulaze u EPL pa im treba 23 igraca nova . 5 ozbiljnih uz juniore i već neke koje imaju koji su sad nivo PL.
Jesu nedavno dobili Posušje najnormalnije u Zenici. A nisam siguran da bi se i ekipe iz gornjeg doma usetale tamo i uzele 3 boda 100% čak i u ovim sad okolnostima.
Ovaj mali Telalovic će igrati lige 5. Nema u PL takav igrac.
Sve se ubise nasi igraci za ligu 5...Momak jeste talenat, ali nije isto igrati 1. ligu Federacije i PL BiH, a kamo li nesto jace
Celik momka pokusava talnuti u Saudiju jer ga neki njihov klub prati, ali i to je pod upitnikom jer se oni bas i ne cesu za mlade igrace.
Pogledj naseg Talhu, bio najbolji igrac u Zenici, a u Radniku minute na kapaljku...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam brate gdje god prodcitak jedni jedno, drugi drugo
Talanat jeste ali ima jos puno rada pred njim sto se vidjelo protiv PosusjaVanja8 je napisao/la: ↑16 nov 2025, 23:33De ba Duska zivotati ne stvaraj famu od Telalovica...jurisicduska je napisao/la: ↑16 nov 2025, 21:35Apsolutno neNajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 nov 2025, 21:28
3-4 ce biti sasvim dovoljno da uzmu ovu ligu,a za premijer ligu treba skoro potpuna rekonstrukcija tima da ne bi bili kanta za nabijanje i odma ispali mada to je jos daleko
Veci cirkus ce biti kada Leotar kao 3.uguraju u PL
Nije uopste tolika razlika
Sa 5 ozbiljnih igraca mogu se nositi sa donjim dijelom PL.
Isto kao da ulaze u EPL pa im treba 23 igraca nova . 5 ozbiljnih uz juniore i već neke koje imaju koji su sad nivo PL.
Jesu nedavno dobili Posušje najnormalnije u Zenici. A nisam siguran da bi se i ekipe iz gornjeg doma usetale tamo i uzele 3 boda 100% čak i u ovim sad okolnostima.
Ovaj mali Telalovic će igrati lige 5. Nema u PL takav igrac.
Sve se ubise nasi igraci za ligu 5...Momak jeste talenat, ali nije isto igrati 1. ligu Federacije i PL BiH, a kamo li nesto jace
Celik momka pokusava talnuti u Saudiju jer ga neki njihov klub prati, ali i to je pod upitnikom jer se oni bas i ne cesu za mlade igrace.
Pogledj naseg Talhu, bio najbolji igrac u Zenici, a u Radniku minute na kapaljku...
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Travnik nit ima stadion niti ima pare za premijer ligu... A tesko da neki drugi klub u ovom momentu ima podrsku grada i kantona u toj mjeri kao Čelik.
Čak i da ne završi prvi,opet su prvi kandidat za ulazak u premijer ligu. Vise uopste nije vazno prvo mjesto,nego infrastruktura i sama organizacija kluba.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ajlah je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:43Drugovi i drugarice,
Zbog situacije u kojoj se našlo naše športsko društvo i nogometna sekcija u njemu, odlučili smo da vas u ime našega kolektiva a kao znak zahvalnosti i dokaz iskrenoga kajanja, zamolimo da nam dozvolite promjenu imena iz dosadašnjega NŠK ŽELJEZNIČAR u FUDBALSKI KLUB VASO MISKIN CRNI!
Iako nemamo revolucionarnu prošlost, iz posve razumljivih razloga, uvjeravamo vas, drugovi, da ćemo je steći ako to bude trebalo, jer smo životom spremni da branimo tekovine vaše borbe i izgradnje. Molimo vas da našu želju ispunite…
ŽIVIO DRUG TITO, ŽIVJELA PARTIJA!![]()
![]()
Bivši selektor BiH
Faruk Hadžibegić ispričao kakve seanse je radio Radovan Karadžić u FK Sarajevo
Faruk Hadžibegić, doskorašnji selektor fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine, najveći dio igračke karijere proveo je u dresu FK Sarajevo.
18.12.2023. u 11:5
Na Koševu je bio deset godina, do ljeta 1985. godine, kada je prešao u Real Betis.
U razgovoru za zagrebački Večernji list prisjetio se saradnje sa Radovanom Karadžićem, bivšim predsjednikom bosanskohercegovačkog entiteta RS i osuđenim ratnim zločincem, koji je prije rata kao psiholog radio u FK Sarajevo.
- Karadžića je predsjednik Sarajeva Svetozar Vujović angažovao da kao psihijatar sa nama fudbalerima radi seanse kako bi nas kao motivirao. Upravo je on stalno govorio o partiji, Titu, Sutjesci, Neretvi, a jedna od seansi bila je s Titovim psom Reksom, poslije nazvanim Luksom, koji je spasio maršala na Tjentištu kad je pala bomba u blizini Vrhovnog štaba.
Dok bi Karadžić to pričao, mi igrači smo morali da zaspimo u dvorani, a kako nam se žurilo da poslije igramo karte, uvijek bi neko on nas poslije nekoliko minuta zalajao. "Dobro, Reks se probudio, seansa je uspjela, igrači su se probudili iz hipnoze", rekao bi Karadžić - naveo je Hadžibegić.
Ajlah kako da te zovemo Reks ili Luks ?
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pujdo, treba Ajlah jos pure da dodje do naziva Rex/LuxSamba71 je napisao/la: ↑17 nov 2025, 06:43Ajlah je napisao/la: ↑16 nov 2025, 20:43Drugovi i drugarice,
Zbog situacije u kojoj se našlo naše športsko društvo i nogometna sekcija u njemu, odlučili smo da vas u ime našega kolektiva a kao znak zahvalnosti i dokaz iskrenoga kajanja, zamolimo da nam dozvolite promjenu imena iz dosadašnjega NŠK ŽELJEZNIČAR u FUDBALSKI KLUB VASO MISKIN CRNI!
Iako nemamo revolucionarnu prošlost, iz posve razumljivih razloga, uvjeravamo vas, drugovi, da ćemo je steći ako to bude trebalo, jer smo životom spremni da branimo tekovine vaše borbe i izgradnje. Molimo vas da našu želju ispunite…
ŽIVIO DRUG TITO, ŽIVJELA PARTIJA!![]()
![]()
![]()
Bivši selektor BiH
Faruk Hadžibegić ispričao kakve seanse je radio Radovan Karadžić u FK Sarajevo
Faruk Hadžibegić, doskorašnji selektor fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine, najveći dio igračke karijere proveo je u dresu FK Sarajevo.
18.12.2023. u 11:5
Na Koševu je bio deset godina, do ljeta 1985. godine, kada je prešao u Real Betis.
U razgovoru za zagrebački Večernji list prisjetio se saradnje sa Radovanom Karadžićem, bivšim predsjednikom bosanskohercegovačkog entiteta RS i osuđenim ratnim zločincem, koji je prije rata kao psiholog radio u FK Sarajevo.
- Karadžića je predsjednik Sarajeva Svetozar Vujović angažovao da kao psihijatar sa nama fudbalerima radi seanse kako bi nas kao motivirao. Upravo je on stalno govorio o partiji, Titu, Sutjesci, Neretvi, a jedna od seansi bila je s Titovim psom Reksom, poslije nazvanim Luksom, koji je spasio maršala na Tjentištu kad je pala bomba u blizini Vrhovnog štaba.
Dok bi Karadžić to pričao, mi igrači smo morali da zaspimo u dvorani, a kako nam se žurilo da poslije igramo karte, uvijek bi neko on nas poslije nekoliko minuta zalajao. "Dobro, Reks se probudio, seansa je uspjela, igrači su se probudili iz hipnoze", rekao bi Karadžić - naveo je Hadžibegić.
Ajlah kako da te zovemo Reks ili Luks ?![]()
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ajlah je avlijaner. 
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To Vico nece u snu da dozvoli, rekao je Telgetija da je cilj da pola klubova budu iz RS u ligi cak i vise, zasto uvijek nesto mastate, pognut glave kao i do sad i trpit to nam je domet.zeljovolimte je napisao/la: ↑16 nov 2025, 21:12Svaka cast!!![]()
Ove sezone vi ulazite, sljedece Sloboda.
Kad od 10 klubova, pet bude Zeljeznicar, Sarajevo, Velez, Celik i Sloboda liga ce top biti.
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9803
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije. Bio je dobar, ali nije bio ni u prva tri. I to u ekipi prosle godine koja je za klasu slabija od trenutne.
Celik!3,2,2.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledao sam ja tu "slabiju" ekipu protiv Borca i gledao sam ovu "za klasu jacu" protiv Posusja i ne bih se slozio s tobom, ali ne ulazim u te stvari, vama neka je sretno i da slijedecu sezonu budete tamo gdje vam je i mjesto...U PL BiH...AllGunsBlazing je napisao/la: ↑17 nov 2025, 11:30Nije. Bio je dobar, ali nije bio ni u prva tri. I to u ekipi prosle godine koja je za klasu slabija od trenutne.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo ih u nedostatku argumenata, ide Karadzic...
Kakvi debili
Kakvi debili
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9803
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma nije to bas uporedivo. Pogledaj sveukupne rezultate, mada je i to varljivo jer su se treneri mijenjali. Realno, Kalesic i Delic su klasa za Talhu, mada je i Delic ispod ocekivanog nivoa. I sad, Telalovic je najbolji igrac u ovoj jacoj ekipi.Vanja8 je napisao/la: ↑17 nov 2025, 11:45Gledao sam ja tu "slabiju" ekipu protiv Borca i gledao sam ovu "za klasu jacu" protiv Posusja i ne bih se slozio s tobom, ali ne ulazim u te stvari, vama neka je sretno i da slijedecu sezonu budete tamo gdje vam je i mjesto...U PL BiH...AllGunsBlazing je napisao/la: ↑17 nov 2025, 11:30Nije. Bio je dobar, ali nije bio ni u prva tri. I to u ekipi prosle godine koja je za klasu slabija od trenutne.![]()
Da me ne shvatis pogresno, nama je Talha bio odlican. Momak se borio i vidi se da zna fudbala. Medjutim, njemu je veliki problem fizicka igra jer je poprilicno spor, a nije nesto ni prejak u duelima. Tu je najveca razlika izmedju njeg i Telalovica, mada je ovaj momak i prirodno visok i razvijeniji.
Celik!3,2,2.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne možeš kao mjerilo uzeti jednu utakmicu. Gledali smo ga mi 50 utakmica i Talha je rang Međuseljca, a recimo Međuseljac ove sezone ima manje minuta sa klupe u prvoj ligi nego Talha u PLVanja8 je napisao/la: ↑17 nov 2025, 11:45Gledao sam ja tu "slabiju" ekipu protiv Borca i gledao sam ovu "za klasu jacu" protiv Posusja i ne bih se slozio s tobom, ali ne ulazim u te stvari, vama neka je sretno i da slijedecu sezonu budete tamo gdje vam je i mjesto...U PL BiH...AllGunsBlazing je napisao/la: ↑17 nov 2025, 11:30Nije. Bio je dobar, ali nije bio ni u prva tri. I to u ekipi prosle godine koja je za klasu slabija od trenutne.![]()
Svakako i na ovako dobru ekipu, nama će trebati minimalno 10 do 15 PL igrača da bi se mogli boriti za opstanak protiv Radnika, Sloge, BSK ili Leotar, ko već ulazi iz RS. Ogromna je razlika između PL i prve lige, mi smo dobili posušje u kupu, al realno ono posušje bi nas dobilo u 8 od 10 utakmica.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
jurisicduska je napisao/la: ↑17 nov 2025, 12:08Evo ih u nedostatku argumenata, ide Karadzic...
Kakvi debili

Evo argument, pardon dokaz za tebe i onu đukelicu Ajlah.
Neka nama vas debila, da vas nema kome bi se smijali.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️



