Ma to je normalno, tako i treba da bude. Svugdje u svijetu se zapinje protiv vecih ekipa, svi zele da se dokazu, nije problem. Problem je sto nasi ne zapinju, u stvari i oni su isto, protiv borca zapeli, ovdje malo kurcobolje.OzmoodPinglewood je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:26Svi oni duplo zapnu protiv Sarajeva, valjda da nešto dokažu. Nisam vidio ovakvu lomljavu, trud i stisnute pesnice protiv druguh klubova. Yebat ih, ko i ove naše ikebane.bordobijeli je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:22Momci žive od toga ne mogu igrati u Sarajevu igraju gdhe mogu . Ja ti momcima nista ne zamjeram.OzmoodPinglewood je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:18Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Ma ne treba se samo nervirati ovo nam priredjuju iz sezone u sezonu unazad 4-5 god.jednostavno mi nemamo taj pobjednički mentalitet bljesnemo 4-5 utakmica pa onda 3-4 katastrofa i sve tako u krug vjerujte da me nebi iznenadilo da kiksamo i slj.protiv širokog
Re: FK Sarajevo
Kazete nalozili se neki nasi bivsi igraci protiv nas, a opcenito se svi loze protiv nas jer smo najveci klub u drzavi.
Kako onda to da se na Dinamo lozi Vazazdin, Slaven Belupo, Rudes i ostali a Dinamo to tamburao zadnjih 20god do eto zadnjih mozda dvije godine kad su malo losiji.
Kako to da se na Celtic loze mali klubovi iz Skotske al to Celtic 100god zadnjih vecinom dere.
Bayern dere sve redom godinama kazem vecinom a svi u Njemackoj se loze na njih.
I tako mozemo iz skorom svake lige u Evropi naci najveci klub i reci kako to oni mogu a mi ne mozemo.
Kako ne mozemo ako ovdje forumasi kazu kako mi imamo najbolju ekipu u ligi i da smo od Radnika, Rudara i tih malih klubova bolji i skuplji tim 5x.
Kako to da nasim igracima ne proradi inat pa da i oni zapnu od 1min do 90min da pobjedi taj Rudar, kako mu u glavi toj sportskoj ne proradi nesto da igra za najveci klub u drzavi da se ne smije opustiti ni 1minutu. Kako to da imas posao takav da radis bukvalno samo 90min u 7dana i da ne mozes tih 90min da das sve od sebe i da igras ko navijen.
Kako to da mi zadnjih 28godina ne mozemo da napravimo duzi kontinuitet od 2godine. Za nas je misaona imenica da budemo prvaci 4x zaredom to nikad izgleda necemo docekati dok smo zivi.
Zadnjih 4god nas yebe Vico, Ok yebe nas Vico a sta cemo za proslih 24godine i samo 4-5 osvojenih titula.
Kako onda to da se na Dinamo lozi Vazazdin, Slaven Belupo, Rudes i ostali a Dinamo to tamburao zadnjih 20god do eto zadnjih mozda dvije godine kad su malo losiji.
Kako to da se na Celtic loze mali klubovi iz Skotske al to Celtic 100god zadnjih vecinom dere.
Bayern dere sve redom godinama kazem vecinom a svi u Njemackoj se loze na njih.
I tako mozemo iz skorom svake lige u Evropi naci najveci klub i reci kako to oni mogu a mi ne mozemo.
Kako ne mozemo ako ovdje forumasi kazu kako mi imamo najbolju ekipu u ligi i da smo od Radnika, Rudara i tih malih klubova bolji i skuplji tim 5x.
Kako to da nasim igracima ne proradi inat pa da i oni zapnu od 1min do 90min da pobjedi taj Rudar, kako mu u glavi toj sportskoj ne proradi nesto da igra za najveci klub u drzavi da se ne smije opustiti ni 1minutu. Kako to da imas posao takav da radis bukvalno samo 90min u 7dana i da ne mozes tih 90min da das sve od sebe i da igras ko navijen.
Kako to da mi zadnjih 28godina ne mozemo da napravimo duzi kontinuitet od 2godine. Za nas je misaona imenica da budemo prvaci 4x zaredom to nikad izgleda necemo docekati dok smo zivi.
Zadnjih 4god nas yebe Vico, Ok yebe nas Vico a sta cemo za proslih 24godine i samo 4-5 osvojenih titula.
-
RaymondRed
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 13:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Poserem se jos jednom na mujkica, dvije utakmice ga ne prave igracem. Tim mentalitetom nije za zvijezde 09
Re: FK Sarajevo
Sramota da ne moze veca biti
Picqe
Picqe
Re: FK Sarajevo
Sudija je bio Ok, sve je do nas. Ne znam zašto,al Butića nikako ne gotivim. Mislim da je bilo bolje Keremeha ili Mlinarića ostaviti. Cimirot isto, nije to onaj igrač, jer do izmjena smo ličili na nešto.
Re: FK Sarajevo
Bilo je hladno, nisu naši navikli kao španci ma hladnoću. 
Re: FK Sarajevo
Ekipa koja izgubi od ekipe kao sto je prijedor a ima do 70 minute 1-0 rezultat nemoze bit prvak. Uz naravno regularno sudjenje..
Ako cemo smjenjivat cvitanovica nakon prvog djela nadam se da ce vec od danas pocet trazit trenera, STO SE TICE MENE MARIO IMA MOJU PODRSKU I NEBI GA MJENJAO
Ako cemo smjenjivat cvitanovica nakon prvog djela nadam se da ce vec od danas pocet trazit trenera, STO SE TICE MENE MARIO IMA MOJU PODRSKU I NEBI GA MJENJAO
Re: FK Sarajevo
Kakva smjena trenera, o čemu pričaš?Pitar6785 je napisao/la: ↑22 nov 2025, 21:21Ekipa koja izgubi od ekipe kao sto je prijedor a ima do 70 minute 1-0 rezultat nemoze bit prvak. Uz naravno regularno sudjenje..
Ako cemo smjenjivat cvitanovica nakon prvog djela nadam se da ce vec od danas pocet trazit trenera, STO SE TICE MENE MARIO IMA MOJU PODRSKU I NEBI GA MJENJAO
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Ovaj komentar sa facebooka je sve što se može reći...
Re: FK Sarajevo
Covjek pretrpio prvi poraz od dolaska i odmah smjena, a jbt led kakvi smo mi umisljeni navijaci.Pitar6785 je napisao/la: ↑22 nov 2025, 21:21Ekipa koja izgubi od ekipe kao sto je prijedor a ima do 70 minute 1-0 rezultat nemoze bit prvak. Uz naravno regularno sudjenje..
Ako cemo smjenjivat cvitanovica nakon prvog djela nadam se da ce vec od danas pocet trazit trenera, STO SE TICE MENE MARIO IMA MOJU PODRSKU I NEBI GA MJENJAO
- NisamInSajder
- Postovi: 3708
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Klasični poraz trenera, šta bi dešava se...
Ovo sa Mujkićem na lijevom wing beku, pa kasnije na krilu u fazi napada je samoubistvo. Sterilan si, nema momak taj kvalitet, može jednu-dvije odigrat, gore možda napadački iznenadit, ali neće on nikad višak pravit ili realizirat nešto. Kuprešak je za tu poziciju. Bralić, odavno neko zbunjeniji nije bio u Sarajevu, znam momka 10 godina, znao je dobro odigrat, ali ovo... Pa evo koliko je tu, možda da je u jednoj utakmici izgledao dobar, ostalo blijed, zbunjen... Stavi Turdu tu, momak je odradio utakmicu protiv Craiove na Koševu kao malo koji stoper u zadnje vrijeme, nakon tog hladno sklonut uz koji minutu. Ljajić, no comment, kakve pete radi na ovakvom terenu, kao da je ne rekreaciji, smiješno. Uličarski pristup prema utakmici i klubu, slično kao i Renan.
Ovo sa Mujkićem na lijevom wing beku, pa kasnije na krilu u fazi napada je samoubistvo. Sterilan si, nema momak taj kvalitet, može jednu-dvije odigrat, gore možda napadački iznenadit, ali neće on nikad višak pravit ili realizirat nešto. Kuprešak je za tu poziciju. Bralić, odavno neko zbunjeniji nije bio u Sarajevu, znam momka 10 godina, znao je dobro odigrat, ali ovo... Pa evo koliko je tu, možda da je u jednoj utakmici izgledao dobar, ostalo blijed, zbunjen... Stavi Turdu tu, momak je odradio utakmicu protiv Craiove na Koševu kao malo koji stoper u zadnje vrijeme, nakon tog hladno sklonut uz koji minutu. Ljajić, no comment, kakve pete radi na ovakvom terenu, kao da je ne rekreaciji, smiješno. Uličarski pristup prema utakmici i klubu, slično kao i Renan.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi
suti moj djecace plavi
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Trener je uvijek kriv kad se izgubi .
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Godila bi kakva reprezentativna pauza da se momci uigraju
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Iskreno i ovo što je dobio nema tu neke ljepote sve na silu ,nikakav promjena s njim nije doslaronaldo99 je napisao/la: ↑22 nov 2025, 21:31Covjek pretrpio prvi poraz od dolaska i odmah smjena, a jbt led kakvi smo mi umisljeni navijaci.Pitar6785 je napisao/la: ↑22 nov 2025, 21:21Ekipa koja izgubi od ekipe kao sto je prijedor a ima do 70 minute 1-0 rezultat nemoze bit prvak. Uz naravno regularno sudjenje..
Ako cemo smjenjivat cvitanovica nakon prvog djela nadam se da ce vec od danas pocet trazit trenera, STO SE TICE MENE MARIO IMA MOJU PODRSKU I NEBI GA MJENJAO
Re: FK Sarajevo
Evo vam igrači na pumpi kod Žepča... čipsevi, čololadice, bijelo vino..
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ljudi misle da treneri imaju carobni stapic. Kako to da ko god preuzme Zrinjski dobar trener ?? Recino imas 5 bitnih faktora a Trener je jedan bitan faktor al ako ostala 3 ili 4 faktora ne funkcionisu onda ti ni Murinjo ne moze pomoci .
Re: FK Sarajevo
Kakve crne zvijezde, država se čitava sprda s njima.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑22 nov 2025, 19:38Nisam gotivio nijednog ni drugog ali momcima kapa do poda pogotovo Tariku kojeg su bas vrijedjali(prvi ja u nekim momentima)pa i Keranovicu koji uopste nije igrao za nas prvi tim i kojeg ce napusavati iz Banja Luke s obzirom da je njihov igrac ako se ne varam.OzmoodPinglewood je napisao/la: ↑22 nov 2025, 18:18Sad lagano Tarik i Nedim nek poljube trobojku na dresu i lagano sa aljkosima zapjevaju o Kosovu i Metohiji.
Sami smo sebi krivi.Nasa djeca ocitaju lekciju preplacenim zvijezdama.
Oni samo imaju jako velika primanja u odnosu na ono što pokazuju, a od zvijezda su daleko. Evo meni fakat više nije muka kad mi zijanimo, uglavnom mi je smiješno. Nakon toliko godina ulaganja ti se patiš i gubiš od Radnika, Sloge i Rudara i da te neko shvati ozbiljno. Svaka čast onima kojima se da nervirati zbog ovoga.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Na narednom prelaznom roku probat vratit Rahmanovica, Benku, Jajala i Delaca. Uz to probat angazovat Bicakcica jer s jednom nogom ce prekucat ligu. Iz penzije vratit Hajrovica. To je siguran recept za uspjeh.
Imamo vise povratnika godinama nego RS, ocekujem da nam Smit uruci kakvu plaketu za uspjesnu implementaciju Aneksa 7 Dejtonskog sporazuma.
Imamo vise povratnika godinama nego RS, ocekujem da nam Smit uruci kakvu plaketu za uspjesnu implementaciju Aneksa 7 Dejtonskog sporazuma.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Pa normalno.Dobra plata je tu zivot je lijep.Nisu debili da se sekiraju ko mi ha ya.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon
Este sentimiento nadie lo comprende
Este sentimiento nadie lo comprende
Online
Trenutno korisnika/ca: rimljanin90 i 25 gostiju.