Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
ybg da se ponovi još 10 utakmica sa istim ekipama ne bi imali bolju šansu za pobjedu, Srbi su ekstremno loše odigrali.
Po meni za poraz su krivi Alibegović i Sulejmanović (nijednu tricu ja mislim nisu pogodili kombinovano) odučio ih od košarke igrač koji je do skora igrao u Borcu iz BL Tanasković.
Takodjer treneru svaka čast dobro je skautirao i nas i Srbe ali čini mi se da je ipak vjerovao nekim ljudima jer nije uspio očito da isprati sve igrače ali nadam se da je vidio na koga više ne smije da računa za ozbiljne minute (Arslanagić, Gutić) kao što neko reče pa Gutić nema minute ni u KK Bosna.
Jedino mi je malo pokvarilo utisak vezano za trenera to da zadnji napad na 6 sekundi do kraja u ekipi drži Arslanagića, još pored njega Vrabca i Ilića pa oni ni na 3:1 ne bi akciju odigrali za koš.
Atić jeste ispao papak ali stvarno onaj kontakt što su mu svirali 4.ti faul je nigdje veze s vezom vraćao sam snimak apsolutno kontakta za faul nije bilo.
Po meni za poraz su krivi Alibegović i Sulejmanović (nijednu tricu ja mislim nisu pogodili kombinovano) odučio ih od košarke igrač koji je do skora igrao u Borcu iz BL Tanasković.
Takodjer treneru svaka čast dobro je skautirao i nas i Srbe ali čini mi se da je ipak vjerovao nekim ljudima jer nije uspio očito da isprati sve igrače ali nadam se da je vidio na koga više ne smije da računa za ozbiljne minute (Arslanagić, Gutić) kao što neko reče pa Gutić nema minute ni u KK Bosna.
Jedino mi je malo pokvarilo utisak vezano za trenera to da zadnji napad na 6 sekundi do kraja u ekipi drži Arslanagića, još pored njega Vrabca i Ilića pa oni ni na 3:1 ne bi akciju odigrali za koš.
Atić jeste ispao papak ali stvarno onaj kontakt što su mu svirali 4.ti faul je nigdje veze s vezom vraćao sam snimak apsolutno kontakta za faul nije bilo.
Zadnja izmjena: mirsad993, dana/u 30 nov 2025, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Nakon utakmice je konferenciju za medije održao selektor Dario Gjergja.
"Čestitam Srbiji. Utakmica je mogla otići na obje strane i da smo mi pobijedili bilo bi zasluženo. Mali detalji su napravili veliku razliku. Ako vidite procenat slobodnih bacanja, puno smo promašivali. Četvrta četvrtina je donijela osam poena Srbiji iz naših grešaka. To nas je koštalo pobjede. Naš roster je kratak i svaki igrač je bitan, a izgubili smo Atića u jednomo momentu. To nas je koštalo igre u pick'n'rollu u napadu. Atić je imao dobra rješenja u određenim momentima, bolja od drugih momaka. Rekao sam momcima da sam ponosan na ovih šest, ustvari pet dana. Uradili su puno i negdje u budućnosti nam će se ovo vratiti", rekao je Gjergja
Objasnio je i posljednju akciju na utakmici, u kojoj je Alibegović promašio zicer.
"Akcija je odigrana kako smo htjeli. Stvarno. Xavier da napadne korner jer je prije toga zabio dvije trojke i oni bi išli na njega. Arslanagić je trebao dati blok pa napasti sredinu pa izaći van, da otvori prodor. Tražili smo od Ilića da gleda jedno i drugo. Alibegović je pravio blok za Vrabca, a onda je Amar trebao šutnuti trojku. Njemu je ispala lopta, oni su preuzeli... Da je uhvatio loptu kako treba, šutnuo bi. Vrabac je onda vidio utrčavanje Alibegovića i promašen je zicer...", ispričao je Gjergja.
"Čestitam Srbiji. Utakmica je mogla otići na obje strane i da smo mi pobijedili bilo bi zasluženo. Mali detalji su napravili veliku razliku. Ako vidite procenat slobodnih bacanja, puno smo promašivali. Četvrta četvrtina je donijela osam poena Srbiji iz naših grešaka. To nas je koštalo pobjede. Naš roster je kratak i svaki igrač je bitan, a izgubili smo Atića u jednomo momentu. To nas je koštalo igre u pick'n'rollu u napadu. Atić je imao dobra rješenja u određenim momentima, bolja od drugih momaka. Rekao sam momcima da sam ponosan na ovih šest, ustvari pet dana. Uradili su puno i negdje u budućnosti nam će se ovo vratiti", rekao je Gjergja
Objasnio je i posljednju akciju na utakmici, u kojoj je Alibegović promašio zicer.
"Akcija je odigrana kako smo htjeli. Stvarno. Xavier da napadne korner jer je prije toga zabio dvije trojke i oni bi išli na njega. Arslanagić je trebao dati blok pa napasti sredinu pa izaći van, da otvori prodor. Tražili smo od Ilića da gleda jedno i drugo. Alibegović je pravio blok za Vrabca, a onda je Amar trebao šutnuti trojku. Njemu je ispala lopta, oni su preuzeli... Da je uhvatio loptu kako treba, šutnuo bi. Vrabac je onda vidio utrčavanje Alibegovića i promašen je zicer...", ispričao je Gjergja.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
U oba meca pali u zadnjim minutama. Potencijalno se moglo desiti i 2-0, iako rezultat iz Turske nije realan nimalo na kraju. Presudila kratka klupa. Kad ti fali minimum 4 igraca koji bi igrali najmanje 25 minuta, osjetile bi i jace reprezentacije jbg. Bitno da se u narednom periodu isprobaju neki mladji igraci, pogotovo sto sada nema nista od SP. Ne mozemo u julu obje najteze dobiti. Eto Svicarska je idealna prilika, iako su uzasno nezgodni.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- akisarajevo92
- Postovi: 19228
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
komentarisao u prvom licu BH reprezentaciju nazivajuci je "nasa", te naravno navijao za nju, to je sporno
Don't believe the hype.
- QUARTERBACK
- Postovi: 12669
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ne nego se pjeva gazi cetnike tim srbima koji nece te iste cetnike koji su jucer klali da osude i odbace od svog drustva nego ih velicaju i nazivaju herojima, boli me qrc ako ce se neki srbin uvrijediti koji igra za nas ako ne zna sta je cetnik i nije protiv cetnika nije mu mjesto tuhayden je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:21Previse se o navijanju prica.
Bilo vrijedjanja, bice ga i u Beogradu.
Kad se pjeva cetnicima misli se na Srbe, Turcima misli se na Bosnjake.
Ono sto je razlika je da u srpskom sastavu nema Bosnjaka, u bosanskomima Srba. I zamisli pjevas pjesmu gazi cetnika, a u dresu reprezentacije ti igra Srbin. O tome se godinama ne razmislja.
Kosarkaski, vrlo tanko. Utakmicu rjesila sira rotacija i slobodna bacanja.
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ove kvalifikacije su samo bezze trošenje para, ovo treba rekreativno odigrati dok ne budu Musa i Nurkic na terenu.
Što se tice navijanja gori mi fb objavama prijatelja a nisam nikog vidio da priča o navijanju Borca juce ili zrinjskog danas, vazda mi nešto
Što se tice navijanja gori mi fb objavama prijatelja a nisam nikog vidio da priča o navijanju Borca juce ili zrinjskog danas, vazda mi nešto
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Hajde ako nista, uvijek imamo Naseraakisarajevo92 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:44komentarisao u prvom licu BH reprezentaciju nazivajuci je "nasa", te naravno navijao za nju, to je sporno
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Bilo bi dobro da nam se vrati u julu iz sreća iz ove dvije utakmice.
Samo da smo imali Gegića u rosteru da ih dokrajči Sandžaklija još bi nam dobro došao jer je jedan od rijetkih koji ima cohones u reprezentaciji (često zabrlja ali mu se desi da ga krene kao prije godinu dana protiv Hrvatske).
Može se vidjeti da su momci željeli pobjedu u obje utakmice tako da želim vjerovati da će ići na pobjedu u sve 4 sljedeće utakmice. Samo da podsjetim da su nam ovi momci najviše radosti poklanjali kad smo ih najviše otpisali.
Samo da smo imali Gegića u rosteru da ih dokrajči Sandžaklija još bi nam dobro došao jer je jedan od rijetkih koji ima cohones u reprezentaciji (često zabrlja ali mu se desi da ga krene kao prije godinu dana protiv Hrvatske).
Može se vidjeti da su momci željeli pobjedu u obje utakmice tako da želim vjerovati da će ići na pobjedu u sve 4 sljedeće utakmice. Samo da podsjetim da su nam ovi momci najviše radosti poklanjali kad smo ih najviše otpisali.
Zadnja izmjena: CAZIN, dana/u 30 nov 2025, 23:51, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
invincible1921 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:41Da su oni pokazali makar neku dozu zelje da se izvinu ili priznaju da su nesto uradili...pa evo i da covjek mozda nesto prigovoriZutti je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:35Ja ne mogu da vjerujem da poslije svega, rata, genocida, masovnih silovanja i maltretiranja, sistematskog uništavanja jednog naroda, postoji čovjek iz reda bošnjaka koji na to sve zatvara oči i sa počiniocima svega toga, koji pritom i dalje njeguju tu ideologiju, želi stvarati normalan, ljudski odnos. I u pravu si, gori su naši debili nego četnici. Mada, mi smo i u ratu imali takvu jednu grupaciju ljudi, koja je ratovala sa svojim narodom, pa ne čudi što i u miru takvi postoje.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:24Najbolje da smo im crveni tepih stavili i po jednu ružu za svakog igrača, te člana stručnog štaba.
Isto ko što su svi naši političari poletili u Bg da izjave saučešće jer je neko retardirano dijete uzelo pušku i pucalo po školi i kao što su politili da proglase dan žalosti zbog događaja koji nema veze s nama. I oni su sigurno proglasili dane žalosti zbog svih tragedija od tada do danas u BiH, evo svi političari iz Srbije poletili u Jablanicu i Tuzlu da izjavljuju saučešća, jesu, ali u kurcu.
Ko nas bre zavadi. Bratstvo i jedinstvo, tri vjere jedna nacija. Nabijem vas na ku.rac ko god ovako misli. Vi ste gori od njih 10 puta.
Ljudi ti svaki dan daju do znanja sta misle o tebi i opet evo nadju se ovi moralisti...ja tim svim moralistima zelim od srca da se sretnu sa drugom stranom, tom istom koju brane
- VensanKasel
- Postovi: 5272
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Je li moguće da to pitaš ? Dodik je u pitanju , sve ti se samo govori .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...
-
BIHpatriota
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Duhovna obnova, to je danas pokazala publika. Prkosna i ponosna.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ko zna, možda i Turci dođu nonšalantno pa nam se vrati ovo što smo večeras nesretno izgubili. Ali bojim se da je ovo jedna mentalna blokada koja je svojstvena za sve naše sportske kolektive. Nismo džaba gubili sve one silne baraže, jednostavno pucamo pod pritiskom i imperativom pobjede u svim sportovima.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Sve stoji sto si napisao i jos jednom se izvinjavam svima...VensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:34Ma moraš se smiriti , to ni u najluđim snovima ne trebaš da pišeš . I ako već pišeš , napiši Grbavica kako i jeste .Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:28U afektu receno... jer kontam ako su nekome Srbi stadion zapalili, ne moze mi biti jasno da se izvinjava za benigno navijanje...zato je recenica bila takva...VensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:12
Koliko god da si ljut ne može simbol otpora spominjati , još pisati Sugavica ... Čuj Sugavica , koja je to fora ? Je li to sa fudbalskih debilnih tema ?
Permutacija razmisljanja i gruba recenica - izvinjavam se jos jednom...
Psovanje majke igračima , pa onda i forumašima , ne ide tako , nisi ti taj nivo . Koliko se sjećam vazda su imao normalne postove na košarkašim temama , neka tako i ostane . Skloni se fudbalskih tema , moj savjet . Ubjedljivo najgore i najgluplje .
Ali mi je pritisak u tacku otis'o i jos se nisam dozvao od Edinovog idiotizma....
Ne mogu da se pomirim sa tim, da u velikom broju slucajeva glavni razlog za izostanak rezultata bude jednostavno glupost, idiotizam, brain freeze, zuta minuta ili ti ga nazovi kako hoces, a ne nedostatak kvaliteta ili talenta....sa tim stvarima ne mogu da se pomirim...
Ne mogu da se pomirim, da frajer koji zivi od kosarke, koji ove godine ce od Bosne da ubere skoro pola miliona maraka plate u 32 minuti radi takav **** brain fart koji okrece momentum utakmice... Znaci ekipa u rasulu, rotacija od 7 igraca, svjestan da nam je bitan k'o suho zlato i svjestan je da ga nema ko zamjeniti sa klupe....i on opet povlaci potez koji ukanali citavu ekipu i okrene sve naopacke... Vodis 8 razlike, on pravi faul na 2 poena i **** konjina se raspravlja sa sudijama kao da ima autoritet Jordana...i onda klupa opet dobija tehnicku....ljudi ga na klupi mole, nemoj molit vise dobacivati, a on k'o za inat jos vise dobacuje.... pa gdje ti je osjecaj odgovornosti prema timu, prema treneru, prema saigracima? Koji je to nivo egoizma, bezobrazluka i emocionalne nezrelosti?!? Znas da igras sa 7 ograca, od kojih ti je jedan **** Arslanagic, koji meda ne moze... Svjestan si da i ovakva Srbija je jaca i kvalitetnija od tebe, ima situ rotaciju...pa 30 minuta se ne mogu da nacudim da ih vodimo....i umjesto da cuvas svaki kos te prednosti koje imas kao suho zlato, ti debilu nedorasli bacas sve pod noge...od onog trenutka su se svi unervozili i poceli pravit greske, Vrabac posebno....sve mogu da prihvatim, ali glupost i idiotizam ne mogu...
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
BIHpatriota je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:51Duhovna obnova, to je danas pokazala publika. Prkosna i ponosna.
- TripleThreat
- Postovi: 2414
- Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Dobili smo Gruziju za prolazak u osminu, u jednoj takvoj utakmici prije nepuna 3 mjeseca. Može se isto reći i protiv Hrvatske prošle godine u ovo vrijeme u Skenderiji. Kako god okreneš, košarkaši ne mogu u isti koš sa ostalim kolektivima po tom pitanju.galia95 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:53Ko zna, možda i Turci dođu nonšalantno pa nam se vrati ovo što smo večeras nesretno izgubili. Ali bojim se da je ovo jedna mentalna blokada koja je svojstvena za sve naše sportske kolektive. Nismo džaba gubili sve one silne baraže, jednostavno pucamo pod pritiskom i imperativom pobjede u svim sportovima.
Ovo noćas je samo karakterno-igračka crta Atića i ništa drugo. Ko god ga iole prati kroz godine, zna to. Samo je noćas to bilo kobno, sa ovako kratkim rosterom i raspoloživim bekovima.
"Your favorite player's favorite player" - MB
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Atic i Musa su nekada živjeli zajedno u pubertetskim danima i taj karakter i umišljenost zvijezde imaju isti.
Penavi treba dati veću minutažu zaista zaslužuje
Penavi treba dati veću minutažu zaista zaslužuje
Zadnja izmjena: Kylian, dana/u 30 nov 2025, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Dario odmah rekao kljuc poraza . U prvoj utakmici 46:28 a danas 38:17 to je rezultat igraca s klupe , u korist protivnika. jednostavno nemamo kvalitet i širinu . Imamo fantastičnog selektora zasluzuje veliku podršku.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Šta kaže psovanje igračima i forumašima nije to lijepo hahahaha. To ti kaže lik koji je meni napisao Napušiš se ti qrca vazda Sarajevu SDA botino!Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:53Sve stoji sto si napisao i jos jednom se izvinjavam svima...VensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:34Ma moraš se smiriti , to ni u najluđim snovima ne trebaš da pišeš . I ako već pišeš , napiši Grbavica kako i jeste .
Psovanje majke igračima , pa onda i forumašima , ne ide tako , nisi ti taj nivo . Koliko se sjećam vazda su imao normalne postove na košarkašim temama , neka tako i ostane . Skloni se fudbalskih tema , moj savjet . Ubjedljivo najgore i najgluplje .
Ali mi je pritisak u tacku otis'o i jos se nisam dozvao od Edinovog idiotizma....
Ne mogu da se pomirim sa tim, da u velikom broju slucajeva glavni razlog za izostanak rezultata bude jednostavno glupost, idiotizam, brain freeze, zuta minuta ili ti ga nazovi kako hoces, a ne nedostatak kvaliteta ili talenta....sa tim stvarima ne mogu da se pomirim...
Ne mogu da se pomirim, da frajer koji zivi od kosarke, koji ove godine ce od Bosne da ubere skoro pola miliona maraka plate u 32 minuti radi takav **** brain fart koji okrece momentum utakmice... Znaci ekipa u rasulu, rotacija od 7 igraca, svjestan da nam je bitan k'o suho zlato i svjestan je da ga nema ko zamjeniti sa klupe....i on opet povlaci potez koji ukanali citavu ekipu i okrene sve naopacke... Vodis 8 razlike, on pravi faul na 2 poena i **** konjina se raspravlja sa sudijama kao da ima autoritet Jordana...i onda klupa opet dobija tehnicku....ljudi ga na klupi mole, nemoj molit vise dobacivati, a on k'o za inat jos vise dobacuje.... pa gdje ti je osjecaj odgovornosti prema timu, prema treneru, prema saigracima? Koji je to nivo egoizma, bezobrazluka i emocionalne nezrelosti?!? Znas da igras sa 7 ograca, od kojih ti je jedan **** Arslanagic, koji meda ne moze... Svjestan si da i ovakva Srbija je jaca i kvalitetnija od tebe, ima situ rotaciju...pa 30 minuta se ne mogu da nacudim da ih vodimo....i umjesto da cuvas svaki kos te prednosti koje imas kao suho zlato, ti debilu nedorasli bacas sve pod noge...od onog trenutka su se svi unervozili i poceli pravit greske, Vrabac posebno....sve mogu da prihvatim, ali glupost i idiotizam ne mogu...
Samo zato što sam reagovao na komentare "ko nas bre zavadi" FGR salonaca koji su "zgroženi, uvrijeđeni i povrijeđeni" zbog večerašnjeg navijanja i zviždanja njihovim voljenim komšijama iz Srbije. Oni su nas i doveli u stanje da se ne pitamo nizašta i da smo manjina u državi gdje smo većina.
I takav papak ovdje drugima pametuje i drži moralne pridike.
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 01 dec 2025, 00:13, ukupno mijenjano 8 puta.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ja sam vjerovao da mozemo dobiti bilo koga i bilo gdje (i u ovoj grupi, i u onoj s kojom se krizamo). To i sad kazem, ali igrati sa 6 i po igraca ti ugasi svaku nadu. Takodjer mislim da Jokic nece biti tu, a vjerovatno ni Sengun (jer ce oni na ljeto imati jedan mec sa Svicarcima; mada su Turci fanaticni i s njima se nikad ne zna), ali je veliko pitanje i koga cemo mi imati. Ako ne bude Nurkica, a dodju svi ostali - opet mislim da mozemo igrati sa svima. Srbija je ovdje imala dvije i po identicne petorke, a nama udju likovi koji ni u aba2 ligi ne mogu biti dvocifreni. I opet te na kraju ukopaju bacanja. Bojim se da cemo na kraju svega spominjati ovaj poraz, a mozda i onu pobjedu Litve...Velizar je napisao/la: ↑30 nov 2025, 22:53Ne mogu nista nadugo pisat, vruca je glava, osim da zaista mislim da nije nemoguce drmnut srbiju tamo(jokic se nece odazvat 90%). Samo je bitno da nasi svi budu na raspolaganju.
Žao mi Đerđe...nije zasluzio ovako tanak sastav. Veceras bi dobili samo da je Gegic bio tu. Ove druge je izlisno spominjat (dejan kamenjsevic persona non grata) Falio nam je jos jedan igrac na lopti, koji pored svega dokazano ima cojones kad se lomi utakmica.
Gegic, Kondic
Musa, Djedovic
Lazic, Mutic, Pjanic
/
Nurkic, Kamenjas
To je 9 igraca koji nas mogu pojacati - na ove tri cetvorke (Alibegovic, Sulejmanovic, Penava) koje s bile tu u ovom prozoru (+ Castaneda, Atic i Vrabac). Taman i da Kondic nece i da Djedovic ne moze, opet je tu previse dobar roster da se otpisemo protiv bilo koga, ali me ovaj nas sport toliko ispraznio - da bih najradije da prestanem sve pratiti iste sekunde.
Sto se tice Djerdje, pokazao je da je veliki gospodin, da zivi kosarku 24/7 i da je ozbiljan strucnjak. Ocekujem od njega da do ljeta pohvata sve nase igrace i da skonta ko sta moze da pruzi. Ubijedjen sam da ga je u vezi Gutica prenijelo to sto mu pored imena stoji klub iz aba lige, iako je Hrelja vec sad 3x bolji od njega. Za Arslanagica ga je prenijelo to sto ga je Beciragic poveo na prvenstvo, a mozda bi veceras upravo Campara umjesto njega dao neke poene (mada mi se povraca kad spomenem tog lika). Ilica pratim cesto jer imam utisak da on ima nesto u sebi, ali ga je Igokea posteno ukanalila. On je u Bosni pokazao da moze biti dobar, ali je vec 2 godine u teskoj banani. Naravno, nije to neki aman kvalitet za ovaj nivo, ali cisto da protiv ovakvih ekipa pomogne s nekih 10-15 minuta - sto je on veceras donekle i uradio. Btw, na kraju Dario rece da je Maric stvarno imao stomacnih problema jutros i da je on htio igrati, a i zahvaljuje se nekim zdravstvenim ustanovama (gdje je vec isao na pregled, nisam to pamtio). Mada, on i protiv Turaka jedini nije htio staviti ruku na srce, previse nekih 'slucajnosti'...
Joj ovog moralisanja u vezi navijanja, nasem narod ko da svaki mjesec vade mozak iz lobanje.
Re: Kvalifikacije za MundoBasket 2027
Ma mi smo narod lobotomisan totalno, koji ima nevjetovatan nivo kompleksa nize vrijednosti od svojih komsija da to ne moze ni jedan nivo sociologije kao drustvene nauke objasniti...galia95 je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:59Šta kaže psovanje igračima i forumašima nije to lijepo hahahaha. To ti kaže lik koji je meni napisao Napušiš se ti qrca vazda Sarajevu SDA botino!Vaya je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:53Sve stoji sto si napisao i jos jednom se izvinjavam svima...VensanKasel je napisao/la: ↑30 nov 2025, 23:34
Ma moraš se smiriti , to ni u najluđim snovima ne trebaš da pišeš . I ako već pišeš , napiši Grbavica kako i jeste .
Psovanje majke igračima , pa onda i forumašima , ne ide tako , nisi ti taj nivo . Koliko se sjećam vazda su imao normalne postove na košarkašim temama , neka tako i ostane . Skloni se fudbalskih tema , moj savjet . Ubjedljivo najgore i najgluplje .
Ali mi je pritisak u tacku otis'o i jos se nisam dozvao od Edinovog idiotizma....
Ne mogu da se pomirim sa tim, da u velikom broju slucajeva glavni razlog za izostanak rezultata bude jednostavno glupost, idiotizam, brain freeze, zuta minuta ili ti ga nazovi kako hoces, a ne nedostatak kvaliteta ili talenta....sa tim stvarima ne mogu da se pomirim...
Ne mogu da se pomirim, da frajer koji zivi od kosarke, koji ove godine ce od Bosne da ubere skoro pola miliona maraka plate u 32 minuti radi takav **** brain fart koji okrece momentum utakmice... Znaci ekipa u rasulu, rotacija od 7 igraca, svjestan da nam je bitan k'o suho zlato i svjestan je da ga nema ko zamjeniti sa klupe....i on opet povlaci potez koji ukanali citavu ekipu i okrene sve naopacke... Vodis 8 razlike, on pravi faul na 2 poena i **** konjina se raspravlja sa sudijama kao da ima autoritet Jordana...i onda klupa opet dobija tehnicku....ljudi ga na klupi mole, nemoj molit vise dobacivati, a on k'o za inat jos vise dobacuje.... pa gdje ti je osjecaj odgovornosti prema timu, prema treneru, prema saigracima? Koji je to nivo egoizma, bezobrazluka i emocionalne nezrelosti?!? Znas da igras sa 7 ograca, od kojih ti je jedan **** Arslanagic, koji meda ne moze... Svjestan si da i ovakva Srbija je jaca i kvalitetnija od tebe, ima situ rotaciju...pa 30 minuta se ne mogu da nacudim da ih vodimo....i umjesto da cuvas svaki kos te prednosti koje imas kao suho zlato, ti debilu nedorasli bacas sve pod noge...od onog trenutka su se svi unervozili i poceli pravit greske, Vrabac posebno....sve mogu da prihvatim, ali glupost i idiotizam ne mogu...
Samo zato što sam reagovao na komentare "ko nas bre zavadi" FGR salonaca koji su "zgroženi, uvrijeđeni i povrijeđeni" zbog večerašnjeg navijanja i zviždanja njihovim voljenim komšijama iz Srbije. Oni su nas i doveli u stanje da se ne pitamo nizašta, kao da smo manjina u državi gdje smo većina.
I takav papak ovdje drugima pametuje i drži moralne pridike.FGR salonci a ustvari veći primitivci od 90% ljudi kojima oni pametuju svisoka.
Fenomeni...ali zato i redovno ponavljamo greske...nikakve ibrete ne uzimamo...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.






