FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

seha77
Postovi: 353
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seha77 » 11 jan 2026, 18:42

NoDi80 je napisao/la:
11 jan 2026, 17:29
Pablo11 je napisao/la:
11 jan 2026, 17:10
MrAmarOsim je napisao/la:
11 jan 2026, 16:10
Šta kaže čovjek, više pokazao nego Milošević, oj Zemljo otvori se...
Ma treba temu, forum zatvoriti. Tacno se iznervirati kad procitas ovakve gluposti.
Sta je pokazo haj napisite osim sto doda prvom do sebe?
Svi zajedno ne mozete sastaviti dvije recenice ukupno o tome sta je Milosevic pokazo
Frajr prespor, neokretan znaci protiv drugoligasa Slobode nije nista mogao
Samo jos njega Krpica, Radovca upariti i imali bi najspori tim u historiji
Znaci on je dosao kao za Sosica neka zamjena, a za sad se ne moze porediti sa Sosicem i klupa mu je sudbina
Sve sto sam vidio od njega do sad je neki osjecaj, kao da lijepi se lopta za njega i nista vise ja od njega nisam vidio
Da njega nije ne bi stvorio pola prilika koje si imao. Nije sve u golovima i asistencijama...

ELDIABLO20
Postovi: 1193
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 11 jan 2026, 18:48

Pusti ba Nodija i njegove postove…lik ima dnevnu dozu koju mora ispucati i onda lupa…Milosevic jedini skolovani igrac kod nas u veznom redu ali nema s kim.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 11 jan 2026, 18:56

Čovjek je privatizovao temu. Mi smo njegovi robovi.
Grupa iznad svakog pojedinca.

bablaz1
Postovi: 697
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 11 jan 2026, 19:03

19vendetta87 je napisao/la:
11 jan 2026, 16:44
svemalim1 je napisao/la:
11 jan 2026, 16:42
konacno imamo investitora i sposobne ljude u upravi. vrijeme je da poostrimo kriterije. za igrace kalibra lagumdzije ne bi trebalo biti mjesta. nije realno da raskinemo bruku ugovora odmah, ali dobro je da se polako rjesavamo pojedinaca. nadam se da ovo nije zadnji odlazak.
Kad bi se vodio takvom logikom, 5 igraca ne bi ostalo u klubu...
Pa i nije više od 5 za Želje kakvog priželjkujemo. Po meni : Karamarko, Erik, Alić, Cvetanoski i Milošević +Šošić jesu. Ovu djecu što nisu igrali ne bih komentarisao

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 11 jan 2026, 19:26

seha77 je napisao/la:
11 jan 2026, 18:42

Da njega nije ne bi stvorio pola prilika koje si imao. Nije sve u golovima i asistencijama...
Evo gledam higlightse trazim priliku koju je on stvorio
Pregledo sam upravo sad zadnje tri utakmice i ne vidim ni jednu priliku da je on stvorio
Rakic, Pejic, Jaganjac vise sansi stvorili nego Milosevic protiv Radnika, Sloge i Sirokog
Protiv Sarajeva isto Jaganjac ukrao loptu i isao 1 na 1
Lagumdzija asistirao Seedorf ali ponisteno zbog ruke Cvete
Evo sad cu pregledati Borac Zeljo i Zrinjski Zeljo, a koliko se sjecam i tu Lagumdzija je vise napravio, a i ovi koji je najvise pljujete Rakic mali naprimjer u mojim ocima bolji nego peglac lopte Milosevic
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 11 jan 2026, 19:28, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 11 jan 2026, 19:26

Riquelme1921 je napisao/la:
11 jan 2026, 18:56
Čovjek je privatizovao temu. Mi smo njegovi robovi.
Otjerao me je lik bukvalno.
10.dana ništa nisam pročitao,tek danas malo preletio.
@admin mozes li ista uciniti po ovom pitanju?

Railwayman30
Postovi: 340
Pridružen/a: 04 dec 2019, 21:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Railwayman30 » 11 jan 2026, 19:27

Izvuces ove dovre mlade potencijalne igrace za nas i onda sve useres sa recenicom da Milosevic nista nije pokazao.
Banujte ga odmah da se dalje ne prosipa

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 11 jan 2026, 19:27

Vini underrated, extra igrač sa klupe za zadnjih pola sata. Niko ga ne spominje. Na derbiju u 10 sekundi što je ušao uposlio Boljevića.

slika

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 11 jan 2026, 19:32

Ja sam vam babo, tata mnogima i da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak
Nikog nikad nisam vrijedjao, a vi mnogi jedva cekate da mi napisete glupane, jer ne znate nista drugo i samo to radite godinama
Glup adzem, glup jaganjac, glup rakic, glup nodi, glup ovaj, glup onaj i tako u krug se ponavljate
Niko nikad ne valja, sve panjevi, sve kurcine od trenera
Vjecite pricalice i mahaluse kojima Allah ne moze ugodit
Prije 3 godine ste svrsavali na Hodzice, Krpice i tad smo se svadjali i logicno da sam bio u pravu
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji tacno prije 3 godine
Treba za moderatora da me postavite i da pojedine banujem za nepostovanje
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 11 jan 2026, 19:36, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 11 jan 2026, 19:34

NoDi80 je napisao/la:
11 jan 2026, 19:32
Ja sam vam babo, tata mnogima i da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak
Prije 3 godine ste svrsavali na Hodzice, Krpife i tad smo se svadjali
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji
Treba za moderatora da me postavite i da vas banujem za nepostovanje
E jes naograjiso dede mi bahahah :rol:

ELDIABLO20
Postovi: 1193
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 11 jan 2026, 19:35

:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Dobra ti roba sta god da uzimas

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 11 jan 2026, 19:46

NoDi80 je napisao/la:
11 jan 2026, 19:32
Ja sam vam babo, tata mnogima i da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak
Nikog nikad nisam vrijedjao, a vi mnogi jedva cekate da mi napisete glupane, jer ne znate nista drugo i samo to radite godinama
Glup adzem, glup jaganjac, glup rakic, glup nodi, glup ovaj, glup onaj i tako u krug se ponavljate
Niko nikad ne valja, sve panjevi, sve kurcine od trenera
Vjecite pricalice i mahaluse kojima Allah ne moze ugodit
Prije 3 godine ste svrsavali na Hodzice, Krpice i tad smo se svadjali i logicno da sam bio u pravu
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji tacno prije 3 godine
Treba za moderatora da me postavite i da pojedine banujem za nepostovanje
Pa ti si napisao Dzeko blizu povratka.
Ne bi me cudilo veceras da nam svima opsuje mater na instagramu kakav si maler..
Fk Željezničar.

zeljodogroba
Postovi: 765
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 11 jan 2026, 19:52

Hahahahaahahahahahhah nodi, popij terapiju i nemoj vise fulat…
:rol: :rol: :rol:
Red je da se malo odmori stvarno

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 11 jan 2026, 20:00

NoDi80 je napisao/la:
11 jan 2026, 19:32
da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak

Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji tacno prije 3 godine
Treba za moderatora da me postavite i da pojedine banujem za nepostovanje
Tako je Nodi, vjerujem da bi te Mirvic trebao uzeti za osobnog savjetnika! Niko ti se nikad nije zahvalio za svo dobro sto si uradio za Zelju, ali ti si junak iz sjene… Ne trazis nista nazad, samo zelis pomoci. Cak bih te preporucio za sestoaprilsku nagradu, ali znam da si tolika velicina da bi to odbio! VIVA NODI IMPERATOR!

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 11 jan 2026, 20:02

ABd ovako Slavisa da uveze!
slika

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 11 jan 2026, 20:13

Ma bolestan frajer ba..

Avatar
dubioza144
Postovi: 2510
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 11 jan 2026, 20:14

Ma nista dovest cemo Marka Dugandzica
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 11 jan 2026, 20:25

Nodi je hulahopka?
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 11 jan 2026, 20:28



Leo Simoni 2025 sezona

stendardo
Postovi: 197
Pridružen/a: 15 apr 2022, 21:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la stendardo » 11 jan 2026, 20:29


Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []