Da njega nije ne bi stvorio pola prilika koje si imao. Nije sve u golovima i asistencijama...NoDi80 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 17:29Sta je pokazo haj napisite osim sto doda prvom do sebe?Pablo11 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 17:10Ma treba temu, forum zatvoriti. Tacno se iznervirati kad procitas ovakve gluposti.MrAmarOsim je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:10Šta kaže čovjek, više pokazao nego Milošević, oj Zemljo otvori se...
Svi zajedno ne mozete sastaviti dvije recenice ukupno o tome sta je Milosevic pokazo
Frajr prespor, neokretan znaci protiv drugoligasa Slobode nije nista mogao
Samo jos njega Krpica, Radovca upariti i imali bi najspori tim u historiji
Znaci on je dosao kao za Sosica neka zamjena, a za sad se ne moze porediti sa Sosicem i klupa mu je sudbina
Sve sto sam vidio od njega do sad je neki osjecaj, kao da lijepi se lopta za njega i nista vise ja od njega nisam vidio
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1195
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pusti ba Nodija i njegove postove…lik ima dnevnu dozu koju mora ispucati i onda lupa…Milosevic jedini skolovani igrac kod nas u veznom redu ali nema s kim.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Čovjek je privatizovao temu. Mi smo njegovi robovi.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
Pa i nije više od 5 za Želje kakvog priželjkujemo. Po meni : Karamarko, Erik, Alić, Cvetanoski i Milošević +Šošić jesu. Ovu djecu što nisu igrali ne bih komentarisao19vendetta87 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:44Kad bi se vodio takvom logikom, 5 igraca ne bi ostalo u klubu...svemalim1 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:42konacno imamo investitora i sposobne ljude u upravi. vrijeme je da poostrimo kriterije. za igrace kalibra lagumdzije ne bi trebalo biti mjesta. nije realno da raskinemo bruku ugovora odmah, ali dobro je da se polako rjesavamo pojedinaca. nadam se da ovo nije zadnji odlazak.
Re: FK Željezničar
Evo gledam higlightse trazim priliku koju je on stvorio
Pregledo sam upravo sad zadnje tri utakmice i ne vidim ni jednu priliku da je on stvorio
Rakic, Pejic, Jaganjac vise sansi stvorili nego Milosevic protiv Radnika, Sloge i Sirokog
Protiv Sarajeva isto Jaganjac ukrao loptu i isao 1 na 1
Lagumdzija asistirao Seedorf ali ponisteno zbog ruke Cvete
Evo sad cu pregledati Borac Zeljo i Zrinjski Zeljo, a koliko se sjecam i tu Lagumdzija je vise napravio, a i ovi koji je najvise pljujete Rakic mali naprimjer u mojim ocima bolji nego peglac lopte Milosevic
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 11 jan 2026, 19:28, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Otjerao me je lik bukvalno.
10.dana ništa nisam pročitao,tek danas malo preletio.
@admin mozes li ista uciniti po ovom pitanju?
-
Railwayman30
- Postovi: 340
- Pridružen/a: 04 dec 2019, 21:54
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Izvuces ove dovre mlade potencijalne igrace za nas i onda sve useres sa recenicom da Milosevic nista nije pokazao.
Banujte ga odmah da se dalje ne prosipa
Banujte ga odmah da se dalje ne prosipa
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ja sam vam babo, tata mnogima i da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak
Nikog nikad nisam vrijedjao, a vi mnogi jedva cekate da mi napisete glupane, jer ne znate nista drugo i samo to radite godinama
Glup adzem, glup jaganjac, glup rakic, glup nodi, glup ovaj, glup onaj i tako u krug se ponavljate
Niko nikad ne valja, sve panjevi, sve kurcine od trenera
Vjecite pricalice i mahaluse kojima Allah ne moze ugodit
Prije 3 godine ste svrsavali na Hodzice, Krpice i tad smo se svadjali i logicno da sam bio u pravu
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji tacno prije 3 godine
Treba za moderatora da me postavite i da pojedine banujem za nepostovanje
Nikog nikad nisam vrijedjao, a vi mnogi jedva cekate da mi napisete glupane, jer ne znate nista drugo i samo to radite godinama
Glup adzem, glup jaganjac, glup rakic, glup nodi, glup ovaj, glup onaj i tako u krug se ponavljate
Niko nikad ne valja, sve panjevi, sve kurcine od trenera
Vjecite pricalice i mahaluse kojima Allah ne moze ugodit
Prije 3 godine ste svrsavali na Hodzice, Krpice i tad smo se svadjali i logicno da sam bio u pravu
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji tacno prije 3 godine
Treba za moderatora da me postavite i da pojedine banujem za nepostovanje
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 11 jan 2026, 19:36, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
E jes naograjiso dede mi bahahahNoDi80 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 19:32Ja sam vam babo, tata mnogima i da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak
Prije 3 godine ste svrsavali na Hodzice, Krpife i tad smo se svadjali
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji
Treba za moderatora da me postavite i da vas banujem za nepostovanje
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1195
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobra ti roba sta god da uzimas
Re: FK Željezničar
Pa ti si napisao Dzeko blizu povratka.NoDi80 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 19:32Ja sam vam babo, tata mnogima i da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak
Nikog nikad nisam vrijedjao, a vi mnogi jedva cekate da mi napisete glupane, jer ne znate nista drugo i samo to radite godinama
Glup adzem, glup jaganjac, glup rakic, glup nodi, glup ovaj, glup onaj i tako u krug se ponavljate
Niko nikad ne valja, sve panjevi, sve kurcine od trenera
Vjecite pricalice i mahaluse kojima Allah ne moze ugodit
Prije 3 godine ste svrsavali na Hodzice, Krpice i tad smo se svadjali i logicno da sam bio u pravu
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji tacno prije 3 godine
Treba za moderatora da me postavite i da pojedine banujem za nepostovanje
Ne bi me cudilo veceras da nam svima opsuje mater na instagramu kakav si maler..
Fk Željezničar.
-
zeljodogroba
- Postovi: 766
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hahahahaahahahahahhah nodi, popij terapiju i nemoj vise fulat…
Red je da se malo odmori stvarno
Red je da se malo odmori stvarno
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tako je Nodi, vjerujem da bi te Mirvic trebao uzeti za osobnog savjetnika! Niko ti se nikad nije zahvalio za svo dobro sto si uradio za Zelju, ali ti si junak iz sjene… Ne trazis nista nazad, samo zelis pomoci. Cak bih te preporucio za sestoaprilsku nagradu, ali znam da si tolika velicina da bi to odbio! VIVA NODI IMPERATOR!NoDi80 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 19:32da mene nije bilo ostali bi u borbi za opstanak
Ovo mladi igraci, ulaganja, infrastuktura, nove tribne, to je sve nodi prvi pokrenuo na forumu i preko svojih ljudi lobirao u Zelji tacno prije 3 godine
Treba za moderatora da me postavite i da pojedine banujem za nepostovanje
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma bolestan frajer ba..
- dubioza144
- Postovi: 2511
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma nista dovest cemo Marka Dugandzica
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
- Ferroviere1987
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Leo Simoni 2025 sezona
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 35 gostiju.


