Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jan 2026, 22:31

nastrojeni21 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:30
E cuj jade pitarskog, velez nekom kultorolski odmakao. Joj duska da te nema.. kome bi se smijali?
U prve 4 rijeci tvog posta se to najbolje i vidi.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 12 jan 2026, 22:34

bvsic je napisao/la:
12 jan 2026, 22:19
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:17
visokohz je napisao/la:
12 jan 2026, 21:49

Nek vi imate plan
Februar, mart pripreme Antalije, pojacanja
Mart, April rekonstrukcija fasade na sjevernoj tribini
April maj zavrsavanje juznje tribine
Maj juli izboriti europu i pokusati osvojiti kup
Juni juli remont ekipe i zaposljavanje strucnih ljudi (na potrazi se radi svaki dan)
Juli august zavrsavanje reorganizacije omladinskog pogona i aktiviranje skaut sluzbi u BiH, Hrvatskoj, Srbiji, Sloveniji i Austriji
Rijesavanje pitanja kampa i novi glavni teren na Grbavici
Do kraja godine izlazi plan i traze se dozvole izgradnju zapadne tribine za 2026

Ovo je samo otprilike koliko sam ja informisan, a detaljan plan o ciljevina i funkcionisanju kluba za narednih 5 godina ce izaci javno nekad izmedju februara i aprila
Sta mislis objektivno koliko ce od toga se uradit, ja kazem ni pola
Zavisi koliko je država u mogućnosti.

Avatar
Samba71
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 12 jan 2026, 22:36

jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:31
nastrojeni21 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:30
E cuj jade pitarskog, velez nekom kultorolski odmakao. Joj duska da te nema.. kome bi se smijali?
U prve 4 rijeci tvog posta se to najbolje i vidi.
E nek si vala Duška priznao 😂👌🏻
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jan 2026, 22:38

Samba71 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:36
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:31
nastrojeni21 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:30
E cuj jade pitarskog, velez nekom kultorolski odmakao. Joj duska da te nema.. kome bi se smijali?
U prve 4 rijeci tvog posta se to najbolje i vidi.
E nek si vala Duška priznao 😂👌🏻
Podsjetit ću ja tebe na ovaj post za jedno 2-3 godine. Da ti dam prostora da skontaš. Ništa se ti ne sekiraj.

nastrojeni21
Postovi: 1268
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nastrojeni21 » 12 jan 2026, 22:40

jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:31
nastrojeni21 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:30
E cuj jade pitarskog, velez nekom kultorolski odmakao. Joj duska da te nema.. kome bi se smijali?
U prve 4 rijeci tvog posta se to najbolje i vidi.
Jado sa pamcenjem ribice, jesu li ovi videi montaza ili da se mozda ne radi o velezu iz Argentine?
Pozdrav za kulturoloski odmaknute.

A evo i za tebe, da ne bude da si samo ti jado u svom jatu.

Avatar
Samba71
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 12 jan 2026, 22:41

jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:38
Samba71 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:36
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:31


U prve 4 rijeci tvog posta se to najbolje i vidi.
E nek si vala Duška priznao 😂👌🏻
Podsjetit ću ja tebe na ovaj post za jedno 2-3 godine. Da ti dam prostora da skontaš. Ništa se ti ne sekiraj.
Ma dovoljno ti je 15-17 dana. 😂😂😂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jan 2026, 22:44

Samba71 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:41
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:38
Samba71 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:36


E nek si vala Duška priznao 😂👌🏻
Podsjetit ću ja tebe na ovaj post za jedno 2-3 godine. Da ti dam prostora da skontaš. Ništa se ti ne sekiraj.
Ma dovoljno ti je 15-17 dana. 😂😂😂
Moj samba bolje nemoj bice ti vise krivo poslije. :D

Sad ozbiljno znas li ti sto je statut zapeo na ministarstvu , ili “đe zapelo” ?

Avatar
Samba71
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 12 jan 2026, 22:47

jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:44
Samba71 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:41
jurisicduska je napisao/la:
12 jan 2026, 22:38


Podsjetit ću ja tebe na ovaj post za jedno 2-3 godine. Da ti dam prostora da skontaš. Ništa se ti ne sekiraj.
Ma dovoljno ti je 15-17 dana. 😂😂😂
Moj samba bolje nemoj bice ti vise krivo poslije. :D

Sad ozbiljno znas li ti sto je statut zapeo na ministarstvu , ili “đe zapelo” ?
Ne znam. Nisam u toku, al biću za jedno 15-17 dana . 😂😂😂
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 12 jan 2026, 22:48

slika




Hajde babukaaa ako treba odvajat cemo u Austriji od usta za platu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 12 jan 2026, 22:53

NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:48
slika




Hajde babukaaa ako treba odvajat cemo u Austriji od usta za platu
Sreca pa Ligata ne vodi mu profile :urnebes:

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 12 jan 2026, 23:00

bvsic je napisao/la:
12 jan 2026, 22:53
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:48
slika




Hajde babukaaa ako treba odvajat cemo u Austriji od usta za platu
Sreca pa Ligata ne vodi mu profile :urnebes:
Penzioner, bolji bi im bio Lagumdžija.

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 12 jan 2026, 23:01

fks74 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:00
bvsic je napisao/la:
12 jan 2026, 22:53
Sreca pa Ligata ne vodi mu profile :urnebes:
Penzioner, bolji bi im bio Lagumdžija.
Bio bi pun stadion s kim god igrali, treninzi takodjer
Svako pitarsko dijete bi trcalo na Grbavicu, one sfk zene bi napustile klub da se slikaju sa Amrom
Ljudi koji ne navijaju za Zelju iz Zenice, Tuzle, Mostara bi dolazili na utakmice Zelje
Imamo investitora, jos nam fali Dzeko da napravimo veliki iskorak
Svakako smo broj jedan po navijacima i tako tim stvarima, a sa investitorom i Dzekom samo nebo je granica za Zelju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 12 jan 2026, 23:10

NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 22:48
slika




Hajde babukaaa ako treba odvajat cemo u Austriji od usta za platu
Ja mislio neka zayebancija
Vi fkt ozbiljni :mrgreen: a joj...
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 12 jan 2026, 23:15

NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:01
fks74 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:00
bvsic je napisao/la:
12 jan 2026, 22:53
Sreca pa Ligata ne vodi mu profile :urnebes:
Penzioner, bolji bi im bio Lagumdžija.
Bio bi pun stadion s kim god igrali, treninzi takodjer
Svako pitarsko dijete bi trcalo na Grbavicu, one sfk zene bi napustile klub da se slikaju sa Amrom
Ljudi koji ne navijaju za Zelju iz Zenice, Tuzle, Mostara bi dolazili na utakmice Zelje
Imamo investitora, jos nam fali Dzeko da napravimo veliki iskorak
Svakako smo broj jedan po navijacima i tako tim stvarima, a sa investitorom i Dzekom samo nebo je granica za Zelju
E moj NoDi i ti ko i selektor ne kontas da Džeko ima 40 godina i da vise ne moze odigrat ni 45 minuta u ligi kakva je naša... Vrijeme je da se Džeko oprosti i ode u zasluženu penziju.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 12 jan 2026, 23:20

rishovski je napisao/la:
12 jan 2026, 23:15

E moj NoDi i ti ko i selektor ne kontas da Džeko ima 40 godina i da vise ne moze odigrat ni 45 minuta u ligi kakva je naša... Vrijeme je da se Džeko oprosti i ode u zasluženu penziju.
Mozda se ne moze natrcavati 90 minuta u Serie A i protiv repki kao sto je Austrija, ali u nasoj ligi bi svaku utakmici zabio i asistirao
Sa Dzekom je moguca grupna faza cak i kroz kvalifikacije
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 12 jan 2026, 23:42

rishovski je napisao/la:
12 jan 2026, 23:15
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:01
fks74 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:00


Penzioner, bolji bi im bio Lagumdžija.
Bio bi pun stadion s kim god igrali, treninzi takodjer
Svako pitarsko dijete bi trcalo na Grbavicu, one sfk zene bi napustile klub da se slikaju sa Amrom
Ljudi koji ne navijaju za Zelju iz Zenice, Tuzle, Mostara bi dolazili na utakmice Zelje
Imamo investitora, jos nam fali Dzeko da napravimo veliki iskorak
Svakako smo broj jedan po navijacima i tako tim stvarima, a sa investitorom i Dzekom samo nebo je granica za Zelju
E moj NoDi i ti ko i selektor ne kontas da Džeko ima 40 godina i da vise ne moze odigrat ni 45 minuta u ligi kakva je naša... Vrijeme je da se Džeko oprosti i ode u zasluženu penziju.
Tako je. Sta ce top10 napadac u 21 vijeku u nasoj ligi. Pa moze sa 45 ako hoce..
Fk Željezničar.

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 12 jan 2026, 23:52

Pablo11 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:42
rishovski je napisao/la:
12 jan 2026, 23:15
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:01


Bio bi pun stadion s kim god igrali, treninzi takodjer
Svako pitarsko dijete bi trcalo na Grbavicu, one sfk zene bi napustile klub da se slikaju sa Amrom
Ljudi koji ne navijaju za Zelju iz Zenice, Tuzle, Mostara bi dolazili na utakmice Zelje
Imamo investitora, jos nam fali Dzeko da napravimo veliki iskorak
Svakako smo broj jedan po navijacima i tako tim stvarima, a sa investitorom i Dzekom samo nebo je granica za Zelju
E moj NoDi i ti ko i selektor ne kontas da Džeko ima 40 godina i da vise ne moze odigrat ni 45 minuta u ligi kakva je naša... Vrijeme je da se Džeko oprosti i ode u zasluženu penziju.
Tako je. Sta ce top10 napadac u 21 vijeku u nasoj ligi. Pa moze sa 45 ako hoce..
Može u teoriji sve i svašta al u praksi malo toga,dao je od sebe najbolje... Jedino ako mislis da je ok da mu na kraju karijere neko yebe mayku sa tribina na Grbavici nakon prvog remija... Ne bi bilo iznenađujuće ni sekunde..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 12 jan 2026, 23:54

Pablo11 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:42
rishovski je napisao/la:
12 jan 2026, 23:15
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:01


Bio bi pun stadion s kim god igrali, treninzi takodjer
Svako pitarsko dijete bi trcalo na Grbavicu, one sfk zene bi napustile klub da se slikaju sa Amrom
Ljudi koji ne navijaju za Zelju iz Zenice, Tuzle, Mostara bi dolazili na utakmice Zelje
Imamo investitora, jos nam fali Dzeko da napravimo veliki iskorak
Svakako smo broj jedan po navijacima i tako tim stvarima, a sa investitorom i Dzekom samo nebo je granica za Zelju
E moj NoDi i ti ko i selektor ne kontas da Džeko ima 40 godina i da vise ne moze odigrat ni 45 minuta u ligi kakva je naša... Vrijeme je da se Džeko oprosti i ode u zasluženu penziju.
Tako je. Sta ce top10 napadac u 21 vijeku u nasoj ligi. Pa moze sa 45 ako hoce..
Ne zeli covjek da zivi u Sarajevu, da igra za Zelju. To uopste nije opcija. Sta njemu Sarajevo i BiH nude? Pa nije on iz Sjenice da mu je Sarajevo New York.

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 12 jan 2026, 23:59

NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:20
rishovski je napisao/la:
12 jan 2026, 23:15

E moj NoDi i ti ko i selektor ne kontas da Džeko ima 40 godina i da vise ne moze odigrat ni 45 minuta u ligi kakva je naša... Vrijeme je da se Džeko oprosti i ode u zasluženu penziju.
Mozda se ne moze natrcavati 90 minuta u Serie A i protiv repki kao sto je Austrija, ali u nasoj ligi bi svaku utakmici zabio i asistirao
Sa Dzekom je moguca grupna faza cak i kroz kvalifikacije
Ne može se on više natrčavati ni s kim,to je istina koju niko ne želi da vidi... Može samo stojati u 16m i to je to...Sve ostalo je nerealno.. pogotovo kad skontas kakve bi igrače imao oko sebe kad bi došao u Želju... Nit može Džeko trčati niti ima ko za njega u timu da potrči...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 13 jan 2026, 00:06

Pablo11 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:42
rishovski je napisao/la:
12 jan 2026, 23:15
NoDi80 je napisao/la:
12 jan 2026, 23:01


Bio bi pun stadion s kim god igrali, treninzi takodjer
Svako pitarsko dijete bi trcalo na Grbavicu, one sfk zene bi napustile klub da se slikaju sa Amrom
Ljudi koji ne navijaju za Zelju iz Zenice, Tuzle, Mostara bi dolazili na utakmice Zelje
Imamo investitora, jos nam fali Dzeko da napravimo veliki iskorak
Svakako smo broj jedan po navijacima i tako tim stvarima, a sa investitorom i Dzekom samo nebo je granica za Zelju
E moj NoDi i ti ko i selektor ne kontas da Džeko ima 40 godina i da vise ne moze odigrat ni 45 minuta u ligi kakva je naša... Vrijeme je da se Džeko oprosti i ode u zasluženu penziju.
Tako je. Sta ce top10 napadac u 21 vijeku u nasoj ligi. Pa moze sa 45 ako hoce..
Ronaldo Nazario, Lewa, van Nistelrooy, Benzema, Suarez, Ibrahimovic, Drogba, Eto’o, Haaland, Inzaghi… i to sam iskljucivo trazio samo klasicne napadace da sam ih dosta tipa Aguero zaobisao. U Top25 naso bi svoje mjesto, ali top10 jok.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []