Mujkić, Maroodza, Ignatkov, Telalović, Mehmedović, Cerić, Dizdarević, Vrban, Tiro, Gelson...BiHSportman je napisao/la: ↑12 jan 2026, 21:32Koliko sam shvatio iz ovog tvog posta. Htjeli ste nepošteno da se preskoči par rangova takmičenja i onda niste bili zadovoljni jer niste mogli kao 46. mimo pravila. Vaš je problem što nemate nikakvog plana, radite jednu stvar danas, a sutra drugu. Nemate konzistentnost.jurisicduska je napisao/la: ↑12 jan 2026, 21:30Nismo ga mogli registrovat na nivo koji smo htjeli. Ima jedan klub iz federalne koji će u budućnosti biti B tim. Mi smo od B tima već profitirali. Maroodza će se prodat za 3 miliona a Gelson za 4.
Nek se trojica od ovih svih koji su sada tu oko prvog tima prodaju i extra

