-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 22:13
NoDi80 je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:06
Kad je u pitanju moj zivot bolje preduhitriti nego cekati da se nece prijetnje ostvare
Brate ovo je i moj moto ali sta ti mogu u Austriji? Nije nijedna nasa grupa toliko organizovana. Ne boj se bolan.
Vjerujem ja da si ti naoruzan do zuba i spreman na djelo ali bolje ti je ostavi to sve i posveti se skautiranju igraca.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 22:15
Eh izvinjavam se ako sam pogresnom Nodiju odgovorio nisam vidio post od @nofearhz na vrijeme.
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la GavranBeli » 13 jan 2026, 22:17
Nodi brate zar nisi rekao da si ko mali trenirao karate?
-
Grk1234
- Postovi: 456
- Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Grk1234 » 13 jan 2026, 22:24
Ajd sta ste najasili lika,dice ruku na sebe...
-
bvsic
- Postovi: 4856
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 13 jan 2026, 22:25
Stice vas Nodijeve suze
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11451
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 13 jan 2026, 22:26
Bumbaclat je napisao/la: ↑13 jan 2026, 20:36
Arma00 je napisao/la: ↑13 jan 2026, 20:16
Joj kako pjene pitari, uživancija

Koliko su se ljudi isprepadali, a bukvalno igraca nismo jos potpisali, a ne sta drugo. Nevjerovatno.
Kad smo vec kod prepadanja..
Ja znam jednog čovjeka radi kojeg ste isprepadani, vidio si ga ranije sigurno…
Napumpam i ćao

Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Post
Postao/la Threeplanetrees » 13 jan 2026, 22:26
Nodi je dobar momak samo sanjar koji je odalamio k'o fosna. Nofear je profesionalni troll koji slaže papke kao drva
-
N3R3D
- Postovi: 1387
- Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la N3R3D » 13 jan 2026, 22:29
Znači dužni i nema love, a kupili Telalovića, dali lovu za Mlinarića i isplatili plate.... E pa ne znam
-
MaroonWhite1946
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaroonWhite1946 » 13 jan 2026, 22:32
Hordas1990 je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:13
NoDi80 je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:06
Kad je u pitanju moj zivot bolje preduhitriti nego cekati da se nece prijetnje ostvare
Brate ovo je i moj moto ali sta ti mogu u Austriji? Nije nijedna nasa grupa toliko organizovana. Ne boj se bolan.
Vjerujem ja da si ti naoruzan do zuba i spreman na djelo ali bolje ti je ostavi to sve i posveti se skautiranju igraca.
Ma nece do toga doci da se djelo napravi, nije vrijedno dzaba sve
...sve drugo ce proci! 🇱🇻
-
KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
-
Kontakt:
Post
Postao/la KONTRASVIH » 13 jan 2026, 22:38
nofearhz je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:13
Ne budite retardirani to sto **** ovakve kao sto su kontrasvih to je druga stvar, ja na ovom forumu nisam aktivan odavno moze se to lako provjerit, al valjam od smijeha kad kontrasvih smatra da je naucnik i da je on otkrio prvi da sam ja nodi hahahahahahahhah, pa debilu mogu ja pisat kao svako ovdje na forumu pa da bude da je citava tema moji profili, ovdje vas par zna ozbiljnih ljudi da sam ja sprdancija lik i da vas valjam po podu vec 2 godine to je vec tema za sebe volim vas sve <3
Ne blamiraj se vise, u pp si me molio da ne govorim nikome ko si. Ovo samo jos ovi nesretnici iz Vrapcica puse

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
bvsic
- Postovi: 4856
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 13 jan 2026, 22:41
Kad smo kod raznih ovih gluposti. Da se prisjetimo jedne od vecih
Rodjenih sa posudbom Jatte i 50% od transfera
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 22:45
MaroonWhite1946 je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:32
Hordas1990 je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:13
NoDi80 je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:06
Kad je u pitanju moj zivot bolje preduhitriti nego cekati da se nece prijetnje ostvare
Brate ovo je i moj moto ali sta ti mogu u Austriji? Nije nijedna nasa grupa toliko organizovana. Ne boj se bolan.
Vjerujem ja da si ti naoruzan do zuba i spreman na djelo ali bolje ti je ostavi to sve i posveti se skautiranju igraca.
Ma nece do toga doci da se djelo napravi, nije vrijedno dzaba sve
Bgm ne znam. Tako su i za hadziju pricali, nemoj hadzija necemo vise...
Znamo svi sta je dalje bilo.
-
nofearhz
- Postovi: 512
- Pridružen/a: 13 sep 2022, 00:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la nofearhz » 13 jan 2026, 23:24
KONTRASVIH je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:38
nofearhz je napisao/la: ↑13 jan 2026, 22:13
Ne budite retardirani to sto **** ovakve kao sto su kontrasvih to je druga stvar, ja na ovom forumu nisam aktivan odavno moze se to lako provjerit, al valjam od smijeha kad kontrasvih smatra da je naucnik i da je on otkrio prvi da sam ja nodi hahahahahahahhah, pa debilu mogu ja pisat kao svako ovdje na forumu pa da bude da je citava tema moji profili, ovdje vas par zna ozbiljnih ljudi da sam ja sprdancija lik i da vas valjam po podu vec 2 godine to je vec tema za sebe volim vas sve <3
Ne blamiraj se vise, u pp si me molio da ne govorim nikome ko si. Ovo samo jos ovi nesretnici iz Vrapcica puse
Burazeru ja kako znam ti si meni u porukama pisao da mi se divis jer sprdam debile po forumu i da sam ziva legenda, nisi ni odgovor dobio… ne znam sto si ljut odjednom na mene
Investitor
Moji projekti :
- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji
-
Tempero
- Postovi: 1091
- Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tempero » 13 jan 2026, 23:25
jurisicduska je napisao/la: ↑13 jan 2026, 20:55
Bice suza… nazalost…
Ja predlažem da odmah krenete sa terapijom. Trebat će vam.
Opet se brine za nas. Ljudina si velika.
-
jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 13 jan 2026, 23:29
Kad je dobar igrac znaju novinari kad je los suplja nema vise mahale.
-
bvsic
- Postovi: 4856
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 13 jan 2026, 23:34
jurisicduska je napisao/la: ↑13 jan 2026, 23:29
Kad je dobar igrac znaju novinari kad je los suplja nema vise mahale.

-
Tempero
- Postovi: 1091
- Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tempero » 13 jan 2026, 23:37
jurisicduska je napisao/la: ↑13 jan 2026, 23:29
Kad je dobar igrac znaju novinari kad je los suplja nema vise mahale.


cuce se do nedjelje nesto
-
rishovski
- Postovi: 5008
- Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
- Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
-
Kontakt:
Post
Postao/la rishovski » 13 jan 2026, 23:40
Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu?

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
Tempero
- Postovi: 1091
- Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tempero » 13 jan 2026, 23:48
rishovski je napisao/la: ↑13 jan 2026, 23:40
Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu?
Necemo
Brkovicu povedi nas

DEBUG SSO: [] | STATUS: []