Premijer liga BiH - aktuelno

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 22:13

NoDi80 je napisao/la:
13 jan 2026, 22:06
Kad je u pitanju moj zivot bolje preduhitriti nego cekati da se nece prijetnje ostvare
Brate ovo je i moj moto ali sta ti mogu u Austriji? Nije nijedna nasa grupa toliko organizovana. Ne boj se bolan.

Vjerujem ja da si ti naoruzan do zuba i spreman na djelo ali bolje ti je ostavi to sve i posveti se skautiranju igraca.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 22:15

Eh izvinjavam se ako sam pogresnom Nodiju odgovorio nisam vidio post od @nofearhz na vrijeme.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GavranBeli » 13 jan 2026, 22:17

Nodi brate zar nisi rekao da si ko mali trenirao karate?

Grk1234
Postovi: 456
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Grk1234 » 13 jan 2026, 22:24

Ajd sta ste najasili lika,dice ruku na sebe...

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 13 jan 2026, 22:25

Stice vas Nodijeve suze

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 13 jan 2026, 22:26

Bumbaclat je napisao/la:
13 jan 2026, 20:36
Arma00 je napisao/la:
13 jan 2026, 20:16
Joj kako pjene pitari, uživancija 😂😂
Koliko su se ljudi isprepadali, a bukvalno igraca nismo jos potpisali, a ne sta drugo. Nevjerovatno.
Kad smo vec kod prepadanja..
Ja znam jednog čovjeka radi kojeg ste isprepadani, vidio si ga ranije sigurno…


slika

Napumpam i ćao :kafa:
Zadnja izmjena: GospodinIzSarajeva, dana/u 13 jan 2026, 22:26, ukupno mijenjano 1 put.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 jan 2026, 22:26

Nodi je dobar momak samo sanjar koji je odalamio k'o fosna. Nofear je profesionalni troll koji slaže papke kao drva

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3493
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PeppermintSA » 13 jan 2026, 22:27

Jel šarno Džeko za melju?

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 13 jan 2026, 22:29

Znači dužni i nema love, a kupili Telalovića, dali lovu za Mlinarića i isplatili plate.... E pa ne znam

Avatar
MaroonWhite1946
Postovi: 257
Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonWhite1946 » 13 jan 2026, 22:32

Hordas1990 je napisao/la:
13 jan 2026, 22:13
NoDi80 je napisao/la:
13 jan 2026, 22:06
Kad je u pitanju moj zivot bolje preduhitriti nego cekati da se nece prijetnje ostvare
Brate ovo je i moj moto ali sta ti mogu u Austriji? Nije nijedna nasa grupa toliko organizovana. Ne boj se bolan.

Vjerujem ja da si ti naoruzan do zuba i spreman na djelo ali bolje ti je ostavi to sve i posveti se skautiranju igraca.
Ma nece do toga doci da se djelo napravi, nije vrijedno dzaba sve
...sve drugo ce proci! 🇱🇻

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 13 jan 2026, 22:38

nofearhz je napisao/la:
13 jan 2026, 22:13
Ne budite retardirani to sto **** ovakve kao sto su kontrasvih to je druga stvar, ja na ovom forumu nisam aktivan odavno moze se to lako provjerit, al valjam od smijeha kad kontrasvih smatra da je naucnik i da je on otkrio prvi da sam ja nodi hahahahahahahhah, pa debilu mogu ja pisat kao svako ovdje na forumu pa da bude da je citava tema moji profili, ovdje vas par zna ozbiljnih ljudi da sam ja sprdancija lik i da vas valjam po podu vec 2 godine to je vec tema za sebe volim vas sve <3
Ne blamiraj se vise, u pp si me molio da ne govorim nikome ko si. Ovo samo jos ovi nesretnici iz Vrapcica puse :rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 13 jan 2026, 22:41

Kad smo kod raznih ovih gluposti. Da se prisjetimo jedne od vecih
Rodjenih sa posudbom Jatte i 50% od transfera

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 13 jan 2026, 22:45

MaroonWhite1946 je napisao/la:
13 jan 2026, 22:32
Hordas1990 je napisao/la:
13 jan 2026, 22:13
NoDi80 je napisao/la:
13 jan 2026, 22:06
Kad je u pitanju moj zivot bolje preduhitriti nego cekati da se nece prijetnje ostvare
Brate ovo je i moj moto ali sta ti mogu u Austriji? Nije nijedna nasa grupa toliko organizovana. Ne boj se bolan.

Vjerujem ja da si ti naoruzan do zuba i spreman na djelo ali bolje ti je ostavi to sve i posveti se skautiranju igraca.
Ma nece do toga doci da se djelo napravi, nije vrijedno dzaba sve
Bgm ne znam. Tako su i za hadziju pricali, nemoj hadzija necemo vise...

Znamo svi sta je dalje bilo.

Avatar
nofearhz
Postovi: 512
Pridružen/a: 13 sep 2022, 00:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nofearhz » 13 jan 2026, 23:24

KONTRASVIH je napisao/la:
13 jan 2026, 22:38
nofearhz je napisao/la:
13 jan 2026, 22:13
Ne budite retardirani to sto **** ovakve kao sto su kontrasvih to je druga stvar, ja na ovom forumu nisam aktivan odavno moze se to lako provjerit, al valjam od smijeha kad kontrasvih smatra da je naucnik i da je on otkrio prvi da sam ja nodi hahahahahahahhah, pa debilu mogu ja pisat kao svako ovdje na forumu pa da bude da je citava tema moji profili, ovdje vas par zna ozbiljnih ljudi da sam ja sprdancija lik i da vas valjam po podu vec 2 godine to je vec tema za sebe volim vas sve <3
Ne blamiraj se vise, u pp si me molio da ne govorim nikome ko si. Ovo samo jos ovi nesretnici iz Vrapcica puse :rol:
Burazeru ja kako znam ti si meni u porukama pisao da mi se divis jer sprdam debile po forumu i da sam ziva legenda, nisi ni odgovor dobio… ne znam sto si ljut odjednom na mene
Investitor

Moji projekti :

- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 13 jan 2026, 23:25

jurisicduska je napisao/la:
13 jan 2026, 20:55
Bice suza… nazalost…

Ja predlažem da odmah krenete sa terapijom. Trebat će vam.
Opet se brine za nas. Ljudina si velika.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 13 jan 2026, 23:29

Kad je dobar igrac znaju novinari kad je los suplja nema vise mahale.

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 13 jan 2026, 23:34

jurisicduska je napisao/la:
13 jan 2026, 23:29
Kad je dobar igrac znaju novinari kad je los suplja nema vise mahale.
:urnebes: :urnebes:

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 13 jan 2026, 23:37

jurisicduska je napisao/la:
13 jan 2026, 23:29
Kad je dobar igrac znaju novinari kad je los suplja nema vise mahale.
😂😂 cuce se do nedjelje nesto

Avatar
rishovski
Postovi: 5005
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 13 jan 2026, 23:40

Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu? :mrgreen:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 13 jan 2026, 23:48

rishovski je napisao/la:
13 jan 2026, 23:40
Hoće li Željo dovesti neko pojačanje a da je mlađe od 30 i koju godinu? :mrgreen:
Necemo

Brkovicu povedi nas :bih:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []