FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 14 jan 2026, 13:53

Ko fakticki igra ulogu sportskog direktora u ovom momentu?

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 13:55

mamonelafo je napisao/la:
14 jan 2026, 13:52
Evo, nadam se da ces biti upravu ako on uopce i potpiše.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1131
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 14 jan 2026, 13:57

1921boy je napisao/la:
14 jan 2026, 13:55
mamonelafo je napisao/la:
14 jan 2026, 13:52
Evo, nadam se da ces biti upravu ako on uopce i potpiše.
Hajde, na hajr.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 14 jan 2026, 13:57

Madzid je poceo sa solo treninzima u gymu izgleda dobro ajde Madze pozuri ne znaju ovi bez tebe :opaopa:

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 13:58

Hansestadt je napisao/la:
14 jan 2026, 13:53
Ko fakticki igra ulogu sportskog direktora u ovom momentu?
Nemamo sportskog.Predsjednik i trener dovode igrace zajedno do ljeta a onda bummmm.
Brko iz druge galaksije!

NoDi80
Postovi: 18988
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 13:59

Anpa je napisao/la:
11 avg 2025, 19:56
NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:45
Adi Nalic (27) slobodan igrac
Prosle sezone igrao i zabio dva, tri gola u prvoj ligi Nizozemske
Uklopio bi se ovim nasim Trouppe, Seedorf, Koeninngs i bio bi dobar za komnikaciju na terenu
Vjerovatno bi bio visak s obzirom da igra desetku, tu imamo vec Sabica i Sosica, a i Gojak je prirodno desetka. Ja nesto laicki kontam da nam fali jedna kajla koja je sposobna da povuce loptu od sesnesterca do sesnesterca.
Eto ga 6 mjeseci poslije
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 14 jan 2026, 14:00, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 14:00

Ferroviere1987 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:57
Madzid je poceo sa solo treninzima u gymu izgleda dobro ajde Madze pozuri ne znaju ovi bez tebe :opaopa:
Ne moguce prije kraja sezone da pocne sa treninzima normalno.Za njega i za Focu je sezona zavrsena.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 14 jan 2026, 14:01

NoDi80 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:59
Anpa je napisao/la:
11 avg 2025, 19:56
NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:45
Adi Nalic (27) slobodan igrac
Prosle sezone igrao i zabio dva, tri gola u prvoj ligi Nizozemske
Uklopio bi se ovim nasim Trouppe, Seedorf, Koeninngs i bio bi dobar za komnikaciju na terenu
Vjerovatno bi bio visak s obzirom da igra desetku, tu imamo vec Sabica i Sosica, a i Gojak je prirodno desetka. Ja nesto laicki kontam da nam fali jedna kajla koja je sposobna da povuce loptu od sesnesterca do sesnesterca.
Eto ga 6 mjeseci poslije
Ma cita Nijaz forum 100%

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 14 jan 2026, 14:01

Pablo11 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:50
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:47
Pablo11 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:40

Ma mi ni ne zasluzujemo bolje. Nastic eto nije kvalitet igro citavu proslu sezonu, 9 nastupa u ovoj sezoni. Alic mu kao problem, a kad neko bude suspendovan moramo obradova gledati. To da je hrvatska jaca liga ne treba ni komentarisati..
Nastic i Nalic dolaze jos zvanicno samo.
Ništa protiv Nastića nisam rekao, neku noć sam napisao da može biti samo dobro, jer momak igra za kvalitetnu ekipu za razliku od Adija koji ne igra nigdje.

Nažalost postali smo klub koji se zadovoljava igračem u 29. godini života koji je u zadnje dvije godine dao dva gola i upisao 0 asistencija.
Moras shvatiti da toliko lose stojimo da nekad se moras odluciti na ove poteze. Pored toga zimski prelazni rok je.
Uredu shvatam to, ali otvoriš forum postovi - strašan igrač, magija, fenomenalno pojačanje…

Isto da se Štila vratio u najbolje godine.

Nadao sam se da bi ta pozicija mogla zapasti nekog mlaðeg, a kvalitetnog do oporavka Šošića.

Sarajevo uzelo Telalovića, Borac će Milaka mi i što imamo malaca ne igraju, a izgleda dovesti nekog mladog sa seniorskim iskustvom nećemo nikad.

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 14 jan 2026, 14:04

Vrijeme je da klub pocne placati Nodija za ovo sto radi. Volonterski skautira igrace i sto je najgore to objavljuje javno, cime dolazimo u opasnost da nam ih preotmu drugi klubovi. Dajte covjeku budzet i odrijesene ruke, dosta nam je amaterizma i improvizacije.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 14 jan 2026, 14:04

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:01
Pablo11 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:50
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:47


Ništa protiv Nastića nisam rekao, neku noć sam napisao da može biti samo dobro, jer momak igra za kvalitetnu ekipu za razliku od Adija koji ne igra nigdje.

Nažalost postali smo klub koji se zadovoljava igračem u 29. godini života koji je u zadnje dvije godine dao dva gola i upisao 0 asistencija.
Moras shvatiti da toliko lose stojimo da nekad se moras odluciti na ove poteze. Pored toga zimski prelazni rok je.
Uredu shvatam to, ali otvoriš forum postovi - strašan igrač, magija, fenomenalno pojačanje…

Isto da se Štila vratio u najbolje godine.

Nadao sam se da bi ta pozicija mogla zapasti nekog mlaðeg, a kvalitetnog do oporavka Šošića.

Sarajevo uzelo Telalovića, Borac će Milaka mi i što imamo malaca ne igraju, a izgleda dovesti nekog mladog sa seniorskim iskustvom nećemo nikad.
Polako, vidjecemo te talente.
Fk Željezničar.

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 616
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 14 jan 2026, 14:05

Ne valja Nalic, trebali su Yamala dovest
Curva Sud

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 14 jan 2026, 14:06

1921boy je napisao/la:
14 jan 2026, 14:00
Ferroviere1987 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:57
Madzid je poceo sa solo treninzima u gymu izgleda dobro ajde Madze pozuri ne znaju ovi bez tebe :opaopa:
Ne moguce prije kraja sezone da pocne sa treninzima normalno.Za njega i za Focu je sezona zavrsena.
Nema veze bitno je za ovakvu povredu da se ne zuri nek se on oporavi 100% ne mora igrat ovu sezonu

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1940
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 14 jan 2026, 14:08

1921boy je napisao/la:
14 jan 2026, 14:00
Ferroviere1987 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:57
Madzid je poceo sa solo treninzima u gymu izgleda dobro ajde Madze pozuri ne znaju ovi bez tebe :opaopa:
Ne moguce prije kraja sezone da pocne sa treninzima normalno.Za njega i za Focu je sezona zavrsena.
Nemogu ce se pise sastavljeno a nije moguce, bezbeli rastavljeno. ;)

Dakle, moguce je da igrac i nakon teskih lomova i operacija slozenije prirode krene s radom u teretani s jacanjem misica i slabijim treninzima i nakon 5-6 sedmica, a kod Madzida je proslo skoro 15 hefti od operacije. ;)

NoDi80
Postovi: 18988
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 14:09

Bumbaclat je napisao/la:
14 jan 2026, 14:04
Vrijeme je da klub pocne placati Nodija za ovo sto radi. Volonterski skautira igrace i sto je najgore to objavljuje javno, cime dolazimo u opasnost da nam ih preotmu drugi klubovi. Dajte covjeku budzet i odrijesene ruke, dosta nam je amaterizma i improvizacije.
Ne treba meni od Zelje ni fening, meni je samo bitno da je klub zdrav i uspjesan
Kanye Rizvanovic (18) slobodan golman reprezentativac USA U19
Nedavno je odbranio tri penala ugracima Portugala koji su sad vec prvotimci Benfice,Sportinga, Porta
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 14 jan 2026, 14:10

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:01
Pablo11 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:50
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:47


Ništa protiv Nastića nisam rekao, neku noć sam napisao da može biti samo dobro, jer momak igra za kvalitetnu ekipu za razliku od Adija koji ne igra nigdje.

Nažalost postali smo klub koji se zadovoljava igračem u 29. godini života koji je u zadnje dvije godine dao dva gola i upisao 0 asistencija.
Moras shvatiti da toliko lose stojimo da nekad se moras odluciti na ove poteze. Pored toga zimski prelazni rok je.
Uredu shvatam to, ali otvoriš forum postovi - strašan igrač, magija, fenomenalno pojačanje…

Isto da se Štila vratio u najbolje godine.

Nadao sam se da bi ta pozicija mogla zapasti nekog mlaðeg, a kvalitetnog do oporavka Šošića.

Sarajevo uzelo Telalovića, Borac će Milaka mi i što imamo malaca ne igraju, a izgleda dovesti nekog mladog sa seniorskim iskustvom nećemo nikad.
ne brate, trebamo se pojacat opet iz Goska, mozda dzenisa iz penzije vratit, valjo bi nam
nek crknu dusmani, najjaci smo

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 14:11

E cuj Nalic dobar🤣🤣🤣🤣🤣

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 14 jan 2026, 14:11

Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 jan 2026, 14:10
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:01
Pablo11 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:50


Moras shvatiti da toliko lose stojimo da nekad se moras odluciti na ove poteze. Pored toga zimski prelazni rok je.
Uredu shvatam to, ali otvoriš forum postovi - strašan igrač, magija, fenomenalno pojačanje…

Isto da se Štila vratio u najbolje godine.

Nadao sam se da bi ta pozicija mogla zapasti nekog mlaðeg, a kvalitetnog do oporavka Šošića.

Sarajevo uzelo Telalovića, Borac će Milaka mi i što imamo malaca ne igraju, a izgleda dovesti nekog mladog sa seniorskim iskustvom nećemo nikad.
ne brate, trebamo se pojacat opet iz Goska, mozda dzenisa iz penzije vratit, valjo bi nam
Odakle si se pojacao sa Nalicem?

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 14 jan 2026, 14:13

NoDi80 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:09
Bumbaclat je napisao/la:
14 jan 2026, 14:04
Vrijeme je da klub pocne placati Nodija za ovo sto radi. Volonterski skautira igrace i sto je najgore to objavljuje javno, cime dolazimo u opasnost da nam ih preotmu drugi klubovi. Dajte covjeku budzet i odrijesene ruke, dosta nam je amaterizma i improvizacije.
Ne treba meni od Zelje ni fening, meni je samo bitno da je klub zdrav i uspjesan
Kanye Rizvanovic (18) slobodan golman reprezentativac USA U19
Nedavno je odbranio tri penala ugracima Portugala koji su sad vec prvotimci Benfice,Sportinga, Porta
Svaka tebi cast, ali nema veze je li ti treba ili ne treba, zasluzio si i bilo bi dobro za klub. Kad besplatno pronalazis ovakve dragulje, sa nekim finim budzetom za skauting ti bi radio cuda.
Zadnja izmjena: Bumbaclat, dana/u 14 jan 2026, 14:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 616
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 14 jan 2026, 14:13

NoDi80 je napisao/la:
14 jan 2026, 14:09
Bumbaclat je napisao/la:
14 jan 2026, 14:04
Vrijeme je da klub pocne placati Nodija za ovo sto radi. Volonterski skautira igrace i sto je najgore to objavljuje javno, cime dolazimo u opasnost da nam ih preotmu drugi klubovi. Dajte covjeku budzet i odrijesene ruke, dosta nam je amaterizma i improvizacije.
Ne treba meni od Zelje ni fening, meni je samo bitno da je klub zdrav i uspjesan
Kanye Rizvanovic (18) slobodan golman reprezentativac USA U19
Nedavno je odbranio tri penala ugracima Portugala koji su sad vec prvotimci Benfice,Sportinga, Porta
NoDi kralju tog lika ne moze ni google pronaci, guglam bas da vidim jel se dijete fakat zove Kanye, nigdje nista, a ti ga u kartoteci imas. :tokralju:
Curva Sud

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: b00t i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []