FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 15 jan 2026, 10:31

perodeformero je napisao/la:
15 jan 2026, 10:25
Jel istina da je statut odbijen
Ma moze se klub i raspast a da mi ne znamo . Sve nesto kriju nista nije transparetno . Ko uopce pravi novi statut kluba. Sve me podsjeca na jednu situaciju u nasoj ligi ali to je kontraverzno ako kazes i nazivaju te kontrasem .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 15 jan 2026, 10:35

perodeformero je napisao/la:
15 jan 2026, 10:25
Jel istina da je statut odbijen
Kako da nije :facepalm:
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

itatabisine
Postovi: 662
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 15 jan 2026, 10:37

perodeformero je napisao/la:
15 jan 2026, 10:25
Jel istina da je statut odbijen
Nije

VicaGrba1921
Postovi: 10
Pridružen/a: 07 sep 2024, 17:39

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VicaGrba1921 » 15 jan 2026, 10:41

Al rade misketovi botovi i pitari na forumu, sta je ovo ovako ne odustaju ljudi hahahahahahhaha

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 15 jan 2026, 10:42

Jebbo li vam lazni hadzija majkeeeeee.
Brko iz druge galaksije!

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 15 jan 2026, 10:45

perodeformero je napisao/la:
25 dec 2025, 16:01
Ustati pa reći Senad Misimović
:urnebes:

perodeformero
Postovi: 1250
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 15 jan 2026, 10:47

svemalim1 je napisao/la:
15 jan 2026, 10:45
perodeformero je napisao/la:
25 dec 2025, 16:01
Ustati pa reći Senad Misimović
:urnebes:
Apsolutno

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 jan 2026, 10:48

Ljudi objavljuju za igrace da su potpisali ugovore a da ne lažu za druge stvari. Prvo Dan na dvije godine, pa Boljevica neko kupio.

Nama treba onaj ko ulozi pare da rastjera sve iz kluba i krene od nule. Jedino se tako možemo nadati necemu bolje. Ovo je vari vodu dok majstori odu. Trenutno sto ne znaci da se nesto nece drasticno promijeniti sto je pod moranjem.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 15 jan 2026, 11:07

Dan je trebao potpisati ugovor, tj bio je sve dogovorio sa ovim timom ljudi, ali se trebalo sacekati par dana na potpis iz internih razloga kluba. No on je otišao sam u Mostar i izradio klub.

Koliko ja znam ti ljudi koji su slagali oko ugovora više nisu uopšte u klubu, ovi novi su ispoštovali maksimalno, šta ćeš kad je momak gnjida…

Vjerujem da su uzeli neke pare za Bolju, makar 20000€, ne bi lagali bez razloga, Bolja je htio da ide svakako… Zašto? Ko zna zna…

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 15 jan 2026, 11:09

Jel postoji administrator ovde da ovo reguliše? Par likova, moguće i jedan sa više profila use*ava temu

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 jan 2026, 11:15

tiagofaria25 je napisao/la:
15 jan 2026, 11:07
Dan je trebao potpisati ugovor, tj bio je sve dogovorio sa ovim timom ljudi, ali se trebalo sacekati par dana na potpis iz internih razloga kluba. No on je otišao sam u Mostar i izradio klub.

Koliko ja znam ti ljudi koji su slagali oko ugovora više nisu uopšte u klubu, ovi novi su ispoštovali maksimalno, šta ćeš kad je momak gnjida…

Vjerujem da su uzeli neke pare za Bolju, makar 20000€, ne bi lagali bez razloga, Bolja je htio da ide svakako… Zašto? Ko zna zna…
I da je tako a nije, ne smijes objavljivati nesto dok ne bude tako kako napises a to je da je potpisao ugovor. Nije prvi put da se to desava, desilo se s Santosom, Hodzicem. Ako je zvanicno free transfer ne mozes dobiti ni 1000e.
Ne znam cemu opravdavanje ovih i slicnih stvari? Ovo je samo pokazatelj amaterizma u klubu, i jos gore bol u kurcu sto ce slagati navijace. Ja ne znam jeste vi glupi svi kolektivno ili ste bas pre nadareni kontanju.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 15 jan 2026, 11:39

perodeformero je napisao/la:
15 jan 2026, 10:25
Jel istina da je statut odbijen
Istina je ako vjerujes dusebriznicima i zlonamjernim osobama kao sto je pitar duskica.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1131
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 15 jan 2026, 11:58

Ja se nadam da je ovaj forumski puk shvatio da niko vise nema informacija, i da ovo mahalanje nema efekta i da su procesi poznati iskljucivo ljudima unutar kluba, kako je to oduvijek j trebalo biti. Ne vjerujte ljudima koji se kriju iza nikova. :bih: :bih:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 15 jan 2026, 12:19

Što je manje informacija, više je mahale i ubleha. Pretežno sa kobilje glave. Poduzimaju sve da naruše atmosferu. Najvažnije je da niko ne obraća pažnju niti na njih, niti na ove šatro naše"
Stvari idu po planu, čak i preko toga. Čekamo lijepe vijesti.

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 15 jan 2026, 12:32

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 21:40
LoveFootball1987 je napisao/la:
14 jan 2026, 21:06

Bilo je i ranije interesa međutim Đorđe traži previše, vidjet ćemo sta Slaviša traži od igrača. Prvo mora ukloniti repove koje je Adžem ostavio, nakon toga idu pojačanja.

Bit ce ovo grčevita borba za evropu sa pijačarima i konama.

Mogli bi se negativno iznenaditi izborom igrača za Antaliju.
Zasto, na koji nacin?
Svi očekujemo odlazak Holanđana, međutim moze nas opaliti šamar realnosti i njihovog ugovora sa klubom. Realno, nista prije ljeta se nece značajno desiti po tom pitanju.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 15 jan 2026, 12:36

Evo transfermarket je prepravio odštetu koju je posušje dobilo za transfer svog igrača u Švicarsku, tako da ukoliko dođu do informacije o visine potencijalne odštete za Boljevića sigurno će objaviti. Često se apdejtuju.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1131
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 15 jan 2026, 12:40

VeteranSA je napisao/la:
15 jan 2026, 12:19
Što je manje informacija, više je mahale i ubleha. Pretežno sa kobilje glave. Poduzimaju sve da naruše atmosferu. Najvažnije je da niko ne obraća pažnju niti na njih, niti na ove šatro naše"
Stvari idu po planu, čak i preko toga. Čekamo lijepe vijesti.
:kafa:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 15 jan 2026, 12:40

Roga dovest
nek crknu dusmani, najjaci smo

Laudrup
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 mar 2021, 14:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Laudrup » 15 jan 2026, 12:41

LoveFootball1987 je napisao/la:
15 jan 2026, 12:32
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 21:40
LoveFootball1987 je napisao/la:
14 jan 2026, 21:06

Bilo je i ranije interesa međutim Đorđe traži previše, vidjet ćemo sta Slaviša traži od igrača. Prvo mora ukloniti repove koje je Adžem ostavio, nakon toga idu pojačanja.

Bit ce ovo grčevita borba za evropu sa pijačarima i konama.

Mogli bi se negativno iznenaditi izborom igrača za Antaliju.
Zasto, na koji nacin?
Svi očekujemo odlazak Holanđana, međutim moze nas opaliti šamar realnosti i njihovog ugovora sa klubom. Realno, nista prije ljeta se nece značajno desiti po tom pitanju.
Mislim da ne trebamo nijednog igrača, pa ni Holanđane otpisati niti ih ocjenjivati na osnova onoga što su pokazali u prvom dijelu. Moramo biti svjesni da ih je vodio totalni neznalica Adžem koji bi i Messiju ubio volju za igrom i životom.

Pljujemo Konningsa koji je počeo jednu ili dvije utakmice, a i ono malo što je igrao odigrao je na pogrešnim pozicijama, jedino nije igrao devetku što mu je primarna pozicija. Sačekajmo nek odigraju još jednu polusezonu u boljoj situaciji u klubu kod novog trenera, pa onda dajmo konačan sud.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 384
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 15 jan 2026, 12:56

Laudrup je napisao/la:
15 jan 2026, 12:41
LoveFootball1987 je napisao/la:
15 jan 2026, 12:32
tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 21:40


Zasto, na koji nacin?
Svi očekujemo odlazak Holanđana, međutim moze nas opaliti šamar realnosti i njihovog ugovora sa klubom. Realno, nista prije ljeta se nece značajno desiti po tom pitanju.
Mislim da ne trebamo nijednog igrača, pa ni Holanđane otpisati niti ih ocjenjivati na osnova onoga što su pokazali u prvom dijelu. Moramo biti svjesni da ih je vodio totalni neznalica Adžem koji bi i Messiju ubio volju za igrom i životom.

Pljujemo Konningsa koji je počeo jednu ili dvije utakmice, a i ono malo što je igrao odigrao je na pogrešnim pozicijama, jedino nije igrao devetku što mu je primarna pozicija. Sačekajmo nek odigraju još jednu polusezonu u boljoj situaciji u klubu kod novog trenera, pa onda dajmo konačan sud.
Stojanović dosta zadovoljan Koenningsom, tehnički ponajbolji igrač ekipe.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []