Ma moze se klub i raspast a da mi ne znamo . Sve nesto kriju nista nije transparetno . Ko uopce pravi novi statut kluba. Sve me podsjeca na jednu situaciju u nasoj ligi ali to je kontraverzno ako kazes i nazivaju te kontrasem .
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
- jointunija
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kako da nije
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!
-
itatabisine
- Postovi: 661
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije
-
VicaGrba1921
- Postovi: 10
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 17:39
Re: FK Željezničar
Al rade misketovi botovi i pitari na forumu, sta je ovo ovako ne odustaju ljudi hahahahahahhaha
-
perodeformero
- Postovi: 1250
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ljudi objavljuju za igrace da su potpisali ugovore a da ne lažu za druge stvari. Prvo Dan na dvije godine, pa Boljevica neko kupio.
Nama treba onaj ko ulozi pare da rastjera sve iz kluba i krene od nule. Jedino se tako možemo nadati necemu bolje. Ovo je vari vodu dok majstori odu. Trenutno sto ne znaci da se nesto nece drasticno promijeniti sto je pod moranjem.
Nama treba onaj ko ulozi pare da rastjera sve iz kluba i krene od nule. Jedino se tako možemo nadati necemu bolje. Ovo je vari vodu dok majstori odu. Trenutno sto ne znaci da se nesto nece drasticno promijeniti sto je pod moranjem.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dan je trebao potpisati ugovor, tj bio je sve dogovorio sa ovim timom ljudi, ali se trebalo sacekati par dana na potpis iz internih razloga kluba. No on je otišao sam u Mostar i izradio klub.
Koliko ja znam ti ljudi koji su slagali oko ugovora više nisu uopšte u klubu, ovi novi su ispoštovali maksimalno, šta ćeš kad je momak gnjida…
Vjerujem da su uzeli neke pare za Bolju, makar 20000€, ne bi lagali bez razloga, Bolja je htio da ide svakako… Zašto? Ko zna zna…
Koliko ja znam ti ljudi koji su slagali oko ugovora više nisu uopšte u klubu, ovi novi su ispoštovali maksimalno, šta ćeš kad je momak gnjida…
Vjerujem da su uzeli neke pare za Bolju, makar 20000€, ne bi lagali bez razloga, Bolja je htio da ide svakako… Zašto? Ko zna zna…
Re: FK Željezničar
Jel postoji administrator ovde da ovo reguliše? Par likova, moguće i jedan sa više profila use*ava temu
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
I da je tako a nije, ne smijes objavljivati nesto dok ne bude tako kako napises a to je da je potpisao ugovor. Nije prvi put da se to desava, desilo se s Santosom, Hodzicem. Ako je zvanicno free transfer ne mozes dobiti ni 1000e.tiagofaria25 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 11:07Dan je trebao potpisati ugovor, tj bio je sve dogovorio sa ovim timom ljudi, ali se trebalo sacekati par dana na potpis iz internih razloga kluba. No on je otišao sam u Mostar i izradio klub.
Koliko ja znam ti ljudi koji su slagali oko ugovora više nisu uopšte u klubu, ovi novi su ispoštovali maksimalno, šta ćeš kad je momak gnjida…
Vjerujem da su uzeli neke pare za Bolju, makar 20000€, ne bi lagali bez razloga, Bolja je htio da ide svakako… Zašto? Ko zna zna…
Ne znam cemu opravdavanje ovih i slicnih stvari? Ovo je samo pokazatelj amaterizma u klubu, i jos gore bol u kurcu sto ce slagati navijace. Ja ne znam jeste vi glupi svi kolektivno ili ste bas pre nadareni kontanju.
- StrikeWarzone
- Postovi: 2783
- Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Istina je ako vjerujes dusebriznicima i zlonamjernim osobama kao sto je pitar duskica.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ja se nadam da je ovaj forumski puk shvatio da niko vise nema informacija, i da ovo mahalanje nema efekta i da su procesi poznati iskljucivo ljudima unutar kluba, kako je to oduvijek j trebalo biti. Ne vjerujte ljudima koji se kriju iza nikova.

FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Što je manje informacija, više je mahale i ubleha. Pretežno sa kobilje glave. Poduzimaju sve da naruše atmosferu. Najvažnije je da niko ne obraća pažnju niti na njih, niti na ove šatro naše"
Stvari idu po planu, čak i preko toga. Čekamo lijepe vijesti.
Stvari idu po planu, čak i preko toga. Čekamo lijepe vijesti.
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Svi očekujemo odlazak Holanđana, međutim moze nas opaliti šamar realnosti i njihovog ugovora sa klubom. Realno, nista prije ljeta se nece značajno desiti po tom pitanju.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 21:40Zasto, na koji nacin?LoveFootball1987 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 21:06
Bilo je i ranije interesa međutim Đorđe traži previše, vidjet ćemo sta Slaviša traži od igrača. Prvo mora ukloniti repove koje je Adžem ostavio, nakon toga idu pojačanja.
Bit ce ovo grčevita borba za evropu sa pijačarima i konama.
Mogli bi se negativno iznenaditi izborom igrača za Antaliju.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Evo transfermarket je prepravio odštetu koju je posušje dobilo za transfer svog igrača u Švicarsku, tako da ukoliko dođu do informacije o visine potencijalne odštete za Boljevića sigurno će objaviti. Često se apdejtuju.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mislim da ne trebamo nijednog igrača, pa ni Holanđane otpisati niti ih ocjenjivati na osnova onoga što su pokazali u prvom dijelu. Moramo biti svjesni da ih je vodio totalni neznalica Adžem koji bi i Messiju ubio volju za igrom i životom.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:32Svi očekujemo odlazak Holanđana, međutim moze nas opaliti šamar realnosti i njihovog ugovora sa klubom. Realno, nista prije ljeta se nece značajno desiti po tom pitanju.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 21:40Zasto, na koji nacin?LoveFootball1987 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 21:06
Bilo je i ranije interesa međutim Đorđe traži previše, vidjet ćemo sta Slaviša traži od igrača. Prvo mora ukloniti repove koje je Adžem ostavio, nakon toga idu pojačanja.
Bit ce ovo grčevita borba za evropu sa pijačarima i konama.
Mogli bi se negativno iznenaditi izborom igrača za Antaliju.
Pljujemo Konningsa koji je počeo jednu ili dvije utakmice, a i ono malo što je igrao odigrao je na pogrešnim pozicijama, jedino nije igrao devetku što mu je primarna pozicija. Sačekajmo nek odigraju još jednu polusezonu u boljoj situaciji u klubu kod novog trenera, pa onda dajmo konačan sud.
- Manijaci19871921
- Postovi: 384
- Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Stojanović dosta zadovoljan Koenningsom, tehnički ponajbolji igrač ekipe.Laudrup je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:41Mislim da ne trebamo nijednog igrača, pa ni Holanđane otpisati niti ih ocjenjivati na osnova onoga što su pokazali u prvom dijelu. Moramo biti svjesni da ih je vodio totalni neznalica Adžem koji bi i Messiju ubio volju za igrom i životom.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑15 jan 2026, 12:32Svi očekujemo odlazak Holanđana, međutim moze nas opaliti šamar realnosti i njihovog ugovora sa klubom. Realno, nista prije ljeta se nece značajno desiti po tom pitanju.
Pljujemo Konningsa koji je počeo jednu ili dvije utakmice, a i ono malo što je igrao odigrao je na pogrešnim pozicijama, jedino nije igrao devetku što mu je primarna pozicija. Sačekajmo nek odigraju još jednu polusezonu u boljoj situaciji u klubu kod novog trenera, pa onda dajmo konačan sud.
Online
Trenutno korisnika/ca: Emindoks20 i 25 gostiju.



