Ahhh Berisha, sve si ovo ti kriv...
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako je Zeljo dobio strateskog partnera, ovi njihovi forumasi poceli odredjivati ko ce sta pisati, o cemu ce se pisati, brojati postove...
Ahhh Berisha, sve si ovo ti kriv...

Ahhh Berisha, sve si ovo ti kriv...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sad ce te napasti ovi tvoji pitariaezakmi je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:36U Bosni vlada seljakluk, ne može se na korektan i fin način razgovarati, sve neko podbadanje, provociranje, a sve bijeda, jad i sirotinja. Nije problem ni u bijedi, jadu i sirotinji, nego u tome što je seljakluk nešto što je očigledno poželjno i redovno u ponašanju žitelja ove naše državice.
Iz ove zaostale sredine se moraš očigledno iseliti da napraviš nešto u životu. Ovdje sam na forumu tu i tamo, napišem nešto, ali pola foruma su obični krkani, seljačine, kuqčite se sa parama braće Mirvić, a nemate za hljeba i jadne živote vodite i mislite da ste cool ako jedni drugima stavljate prst u oko, a zapravo su svi bh klubovi jedan evropski jad, od uslova pa do svega drugog.
Također, svi glumite da ste neki čaršijaneri, djeca čaršije. Čaršija je jad, zaostalost i nuspojava turske okupacije, koja nas je i dovela na ovaj level seljačke komunikacije.
- Shategabri
- Postovi: 18994
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Poistovjetiti BiH sa forumskom komunikacijom nema smisla.aezakmi je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:36U Bosni vlada seljakluk, ne može se na korektan i fin način razgovarati, sve neko podbadanje, provociranje, a sve bijeda, jad i sirotinja. Nije problem ni u bijedi, jadu i sirotinji, nego u tome što je seljakluk nešto što je očigledno poželjno i redovno u ponašanju žitelja ove naše državice.
Iz ove zaostale sredine se moraš očigledno iseliti da napraviš nešto u životu. Ovdje sam na forumu tu i tamo, napišem nešto, ali pola foruma su obični krkani, seljačine, kuqčite se sa parama braće Mirvić, a nemate za hljeba i jadne živote vodite i mislite da ste cool ako jedni drugima stavljate prst u oko, a zapravo su svi bh klubovi jedan evropski jad, od uslova pa do svega drugog.
Također, svi glumite da ste neki čaršijaneri, djeca čaršije. Čaršija je jad, zaostalost i nuspojava turske okupacije, koja nas je i dovela na ovaj level seljačke komunikacije.
Zamisli kad bi se uživo sjelo i pričalo ovako kao na forumu. To bi noževi sjevali, pljuštale šake, letjelo bi perje na sve strane.
Mnogi od miševa što ovdje nešto sere uživo manji od makovog zrna.
Oni najglasniji su vjerovatno neki kepeci koji se boje i vlastite sjene, al im je ovo prilika da budu nekakve baje i da glume frajere.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izvini duška drugi su krivi ti se samo branišjurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:37Uniited je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:32Ma brate ne mogu se s tobom raspravljati kad ti odmah krećeš i mi smo nešto i tako u krug.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 13:30
Evo ne pisem vise pa vam se stanje na terenu nije nista promijenilo. Puno vise se ovdje pisalo o nama, našem klubu, vadio sam ti moj prosjek postova je 2 a nečiji 10. A
Od tih 10 , 8 je sigurno o Sarajevu i tako 10 godina.
Nije meni cilj da se prepirem ovdje nego govorim da je tema izgubila smisao najmanje se piše o PL.
Ja samo argumentima pričam. Evo za telegram grupe.
2023.
Tema je izgubila smisao kad su pojedinci a znamo koji ovdje danonoćno botovali za hadziju, secirali nas finansijski izvještaj, svaku marku brojali, pisali tik tak, sve poslije je reakcija na to. Za razliku od tih ljudi ja progovorim i sa mostarcima i zenicanima i banjucanima i sirokobrijezanima i ovim momkom sto navija za Rudar. Sve to stane u 2 posta dnevno u prosjeku sto je lako provjerljivo. A ima ih sa 10.
Evo reci će i ovaj post o Željezničaru , nije , ovo ti i ja pricamo.
Pored toga imam korektan odnos sa svim vasim navijačima koji su normalni, razmijenimo i misljenja i svašta nešto
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Do mene je što pokušavam ograničenim ljudima nešto reći
ŽIV BIO
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta tek tamo pisu po grupama. Ne mozes da vjerujes koja opsesija. Mora se priznati dobri spin majstori.jalija je napisao/la: ↑22 jan 2026, 12:48Ova tema je izgubila svaki smisao onog trenutka kada su se nakotili ovi psihički slučajevi, navijači Sarajeva, koji imaju svoje viber i telegram grupe i koji su po cijeli dan na ovom forumu, gdje po direktivi pišu i ponavljaju iste floskule. Sve se svodi na spamovanje teme i zatrpavanje foruma besmislenim upisima. Forum je zbog takvih postao nečitljiv i beskoristan.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zamisli dogovaraju se po grupama šta da pišu na forumu 
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako fakat imaju te grupe dodajte i mene.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje nam je onaj zaboljesutra da kaže šta se to Surdanović posvađao sa Štimcem?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisi ti sam ovo smislio, neko ti je pomogao, hajde priznajVibeTribeX je napisao/la: ↑22 jan 2026, 11:32nisam ja kriv sto ti ne kontas kada je nesto "quote unquote"
ali tu smo da pojasnimo onima sa posebnim potrebama
od danas cu sa tobom polako i vrlo pazljivo
pomalo da mozes lagano da svaris gradivo
nisi ti kriv sto se priroda poigrala sa tvojim IQ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najtužniji je ovaj tvoj post, komplet, od prvog do zadnjeg slovazeljovolimte je napisao/la: ↑22 jan 2026, 00:47Najtuznije sto se od Ljajica napravi mit, zbog gola iz slobodnog udarca covjek je u rangu rahmeti Asima..
Uglavnom neuporediva dva igraca. Adem je svoju "ozbiljnu" karijeru zavrsoo nakon Besiktasa gdje godinu dana nije imao klub. Probao u nekom sporu tako je igrao da je na kraju birao da li ce zavrsiiti karijeru ili u tada mrtvom Novom Pazaru. Svaka mu cast jer mu nije bilo ispod casti da dodje igra i tamo dokaze da je ipak malo iznad te lige.
U Sarajevo dosao zbog sulude i ogromne plate. Cak je i trener Zekic bio protiv toga i nakon potpisa podnosi ostavku..
Za Sarajevo generalno vazniji je igrac Mlinaric nego Ljajic. Da je bio strasan bio je sad je realno level ove lige. Cak i Elezi puno bolje partije pruza od Adema. Ali je ipak on glavna zvijezda zbog svoje reputacije.
Berisa sa druge strane dolazi iz puno ozbiljnije ekipe i lige nego sto je Novi Pazar i Srbija i jos je aktuelni reprezetativac Kosova. Meni totalno nemoguce da dodje u nasu ligu, a pogootovo kod nas..
Uglavnom i da dodje ne mozes nista ovdje predvidjeti. Vrancic i Zahirovic su totalni flopovi ispali dok su Tatar i Stevanovic prekucali ligu..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bolje Adem u ruci nego šiptar na grani.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najsmješnije je što su ti isti aktivni u svako doba dana i noći. Bukvalno dežuraju. Nema argumenata, nema normalne diskusije, samo glupi upisi i kompleksi. Forum im je očigledno postao zamjena za stvarni život, jer normalan čovjek ne visi 24/7 na jednoj temi i ne ponavlja iste priče u krug. Nema veze ovo ni sa fudbalom ni diskusijom, već sa ozbiljnim poremećajima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta mislite narode ko bi drugi dio sezone mogao od igrača bljesnuti ? Ja mislim da bi mogao Vuković ako je zdrav,zatim imam neki osjećaj da bi Lagumdžija mogao biti pozitivno iznenadjenje.Šošić isto ako bude zdrav,očekujem puno od njega i naravno da novi špic Rudara da 7+ golova do kraja sezone 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A ko je novi špic Rudara?Zigazaga je napisao/la: ↑22 jan 2026, 14:49Šta mislite narode ko bi drugi dio sezone mogao od igrača bljesnuti ? Ja mislim da bi mogao Vuković ako je zdrav,zatim imam neki osjećaj da bi Lagumdžija mogao biti pozitivno iznenadjenje.Šošić isto ako bude zdrav,očekujem puno od njega i naravno da novi špic Rudara da 7+ golova do kraja sezone![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja ocekujem da Lagumdzija nece ni igratZigazaga je napisao/la: ↑22 jan 2026, 14:49Šta mislite narode ko bi drugi dio sezone mogao od igrača bljesnuti ? Ja mislim da bi mogao Vuković ako je zdrav,zatim imam neki osjećaj da bi Lagumdžija mogao biti pozitivno iznenadjenje.Šošić isto ako bude zdrav,očekujem puno od njega i naravno da novi špic Rudara da 7+ golova do kraja sezone![]()
Sosica nema prije sljedece sezone
Renan ili Keremeh ce kod nas
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zaboravio sam da je Šošić teže povredjen. Slažem se zs Keremeha. Isto i od Mlinarića očekujem još bolje,konstantnije igre.bvsic je napisao/la: ↑22 jan 2026, 14:51Ja ocekujem da Lagumdzija nece ni igratZigazaga je napisao/la: ↑22 jan 2026, 14:49Šta mislite narode ko bi drugi dio sezone mogao od igrača bljesnuti ? Ja mislim da bi mogao Vuković ako je zdrav,zatim imam neki osjećaj da bi Lagumdžija mogao biti pozitivno iznenadjenje.Šošić isto ako bude zdrav,očekujem puno od njega i naravno da novi špic Rudara da 7+ golova do kraja sezone![]()
Sosica nema prije sljedece sezone
Renan ili Keremeh ce kod nas
-
primussucks
- Postovi: 179
- Pridružen/a: 10 nov 2025, 15:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ćuže uvijek "poludi" drugi dio sezone.Zigazaga je napisao/la: ↑22 jan 2026, 14:49Šta mislite narode ko bi drugi dio sezone mogao od igrača bljesnuti ? Ja mislim da bi mogao Vuković ako je zdrav,zatim imam neki osjećaj da bi Lagumdžija mogao biti pozitivno iznenadjenje.Šošić isto ako bude zdrav,očekujem puno od njega i naravno da novi špic Rudara da 7+ golova do kraja sezone![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: itatabisine, Mocvara1991, Zigazaga i 12 gostiju.



