FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 10 feb 2026, 13:49

Pact1921 je napisao/la:
10 feb 2026, 13:14
AhmedNurudin je napisao/la:
10 feb 2026, 13:08
sanjinusto je napisao/la:
10 feb 2026, 12:52


Znaci vec je u penziji manje vise. Ja iskreno sumnjam da mi pregovaramo sa njim, a sumnjam i da se njemu uopste jos uvijek igra fudbala. Do sad je mogao naci klub.
Realno, iako bi to više bio neki marketinški potez, a još jedan razlog mi je to što je primarno desni stoper gdje smo pokriveni, upitne kvalitete ali pokriveni sa dva igrača. Puno mi je logičnija priča recimo Nermin Zolotić kojem na ljeto ističe ugovor u armeniji a nije već dugo prva opcija plus nije registrovan ni za evropu.
Zolotic bi mogao doci na fazon kao Cocalic kad je dosao . Naravno tad Cocalic ne znam je li primao hiljadu maraka u Zelji ali je bila prica da je htio da se vrati u Sarajevo zbog svoje djece da odrastaju gdje je i on odrastao .
Došao bi i mlađi od Cocalića i rekao bi i u boljoj formi, kada bi došao sada imao bi 32, a na ljeto bi imao 33 što znači da ima sigurno još dvije sezone fudbala u nogama, bar gledajući jakovljevića i barišića sa koliko godina igraju i Evropu. Stvarno bi volio da dođe, mislim da bi bio pojačanje posebno što bi mogao biti adekvatno i plaćen a ne kao Coca simbolično. Svakako je dobrodošao kao i Bičakčić.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 10 feb 2026, 14:02

AhmedNurudin je napisao/la:
10 feb 2026, 13:08
sanjinusto je napisao/la:
10 feb 2026, 12:52
Levin je napisao/la:
10 feb 2026, 12:50

07/06/25 zadnja utakmica protiv San Marina za reprezentaciju.
Znaci vec je u penziji manje vise. Ja iskreno sumnjam da mi pregovaramo sa njim, a sumnjam i da se njemu uopste jos uvijek igra fudbala. Do sad je mogao naci klub.
Realno, iako bi to više bio neki marketinški potez, a još jedan razlog mi je to što je primarno desni stoper gdje smo pokriveni, upitne kvalitete ali pokriveni sa dva igrača. Puno mi je logičnija priča recimo Nermin Zolotić kojem na ljeto ističe ugovor u armeniji a nije već dugo prva opcija plus nije registrovan ni za evropu.
Definitivno Zolotic bi bio puno bolja opcija... Pa cak da se i krenulo po Graovca,kojem isto istice ugovor na ljeto,iako je i on desni stoper..
Ali svakako moram se radovat i Bicakcicu, i bilo kome samo da ne gledam bar jednog od dvojca Seedorf Osmanovic

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 10 feb 2026, 14:03

Mamba21 je napisao/la:
10 feb 2026, 11:59
Trupouee je najškolovaniji bek.
Ne znam gdje se školovao ali je diplomirao u bijeljini kada mu se pantelić ubacio i zabio gol. Tu je palo u vodu i ono da je "defanzivno dobar", bez obzira na sve sudijske odluke na štetu Željezničara u toj utakmici.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 10 feb 2026, 14:12

avalPacidoroP je napisao/la:
10 feb 2026, 14:02
AhmedNurudin je napisao/la:
10 feb 2026, 13:08
sanjinusto je napisao/la:
10 feb 2026, 12:52


Znaci vec je u penziji manje vise. Ja iskreno sumnjam da mi pregovaramo sa njim, a sumnjam i da se njemu uopste jos uvijek igra fudbala. Do sad je mogao naci klub.
Realno, iako bi to više bio neki marketinški potez, a još jedan razlog mi je to što je primarno desni stoper gdje smo pokriveni, upitne kvalitete ali pokriveni sa dva igrača. Puno mi je logičnija priča recimo Nermin Zolotić kojem na ljeto ističe ugovor u armeniji a nije već dugo prva opcija plus nije registrovan ni za evropu.
Definitivno Zolotic bi bio puno bolja opcija... Pa cak da se i krenulo po Graovca,kojem isto istice ugovor na ljeto,iako je i on desni stoper..
Ali svakako moram se radovat i Bicakcicu, i bilo kome samo da ne gledam bar jednog od dvojca Seedorf Osmanovic
Raduje svakako bilo koja opcija, jer imamo samo tri stopera u opticaju, ukoliko uigramo Pejića kao korektora u veznom redu neće biti smisla to razbijati da bi se spuštao na stopera, a isto tako sa Nastićem na stoperu ostajemo samo sa jednim lijevim bekom. Suspenzija će sigurno biti, Alića recimo nije bilo već dva puta zbog tri žuta kartona, povreda nadam se neće biti ali na sve treba biti spreman.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 10 feb 2026, 14:40

Ranije nismo mogli doci u poziciju da pricamo sa ovakvim igracima, samo kazem.

Redfire16
Postovi: 212
Pridružen/a: 20 jun 2025, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Redfire16 » 10 feb 2026, 14:41

Zolotić ne može doći jer je pod ugovorom. Sada mogu doći samo igrači bez ugovora.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 10 feb 2026, 14:57

Izbaci GOŠK iz kupa ekipu koju mi nismo u dvije utakmice do sad pobijedili.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 10 feb 2026, 15:26

Štoper je pružio ruku. Počinje igrati za šest sedam kola, mjesec ipo otprilike.

Dobar Rudar, trebamo dovesti njihovih igraca spanaca vidi se kvalitet nema sta.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 feb 2026, 15:42

Ferroviere1987 je napisao/la:
10 feb 2026, 14:40
Ranije nismo mogli doci u poziciju da pricamo sa ovakvim igracima, samo kazem.
Ma sta ce Bicakcic..
Fk Željezničar.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 10 feb 2026, 15:55

Redfire16 je napisao/la:
10 feb 2026, 14:41
Zolotić ne može doći jer je pod ugovorom. Sada mogu doći samo igrači bez ugovora.
Da, da nažalost je tako. Nismo nikako dobro odradili ovu situaciju sa još jednim stoperom, a Zola je sigurno realna opcija bio.
tiagofaria25 je napisao/la:
10 feb 2026, 14:57
Izbaci GOŠK iz kupa ekipu koju mi nismo u dvije utakmice do sad pobijedili.
Ma na penale, bilo je dosta kombinovanja u rudaru, važnija je njima ova naredna sa nama. Ne vjerujem da ih je ovo nešto potreslo, ne treba im sigurno dvomeč sa zrinjskim dok se bore za opstanak. Očekujem ih nabrijane na Grbavici.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 615
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 10 feb 2026, 16:18

Evo stigao je Pejic, hoce li biti registrovan za utakmicu protiv Rudara?
Curva Sud

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 10 feb 2026, 16:46

Veza Pejic-Prokop-Milosevic
Visina,tehnika,iskustvo obecava ovakva sredina iskreno

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 feb 2026, 16:48

WeekendOffender je napisao/la:
10 feb 2026, 16:18
Evo stigao je Pejic, hoce li biti registrovan za utakmicu protiv Rudara?
Hoce.
Fk Željezničar.

sanjinusto
Postovi: 423
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinusto » 10 feb 2026, 17:20

Zvanicno raskid sa Simonijem.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 10 feb 2026, 17:31

Je li na kraju Bicakcic taj stoper ili neko drugi?

Avatar
Levin
Postovi: 1771
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 10 feb 2026, 17:37

Dakle, status Simonija je jasan. Sretno Simoniju i da napravu karijeru. Ja se nešto ne mogu oteti utisku da nije dobio dovoljno prostora ali kako se ni u Zmijavcima nje mogao nametnuti vjerovatno tu i nema nekog velikog kvaliteta.

Još da vidimo šta ćemo sa Ibraheem-om i Garsijom. :kafa:

Valjda se klub nekad oglasi i za Garčevića.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Alipasino
Postovi: 9004
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 10 feb 2026, 17:39

Kad će ovaj iz Austrije igrat.Imam suhu da će poludit.Ova sredina obećava i kad ovaj iz Austrije podivlja gazimo.Volim Muftica ko svoje dijete ali izgleda da ga malo ponijelo.Treba neko iskusan sa njim popričat.Guso pusti momka uništi ga.

Lekqqq1921
Postovi: 157
Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lekqqq1921 » 10 feb 2026, 17:50

Levin je napisao/la:
10 feb 2026, 17:37
Dakle, status Simonija je jasan. Sretno Simoniju i da napravu karijeru. Ja se nešto ne mogu oteti utisku da nije dobio dovoljno prostora ali kako se ni u Zmijavcima nje mogao nametnuti vjerovatno tu i nema nekog velikog kvaliteta.

Još da vidimo šta ćemo sa Ibraheem-om i Garsijom. :kafa:

Valjda se klub nekad oglasi i za Garčevića.
Na Tm pise da je Garcevic otisao besplatno u Stupcanicu

Avatar
Levin
Postovi: 1771
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 10 feb 2026, 18:02

Lekqqq1921 je napisao/la:
10 feb 2026, 17:50
Levin je napisao/la:
10 feb 2026, 17:37
Dakle, status Simonija je jasan. Sretno Simoniju i da napravu karijeru. Ja se nešto ne mogu oteti utisku da nije dobio dovoljno prostora ali kako se ni u Zmijavcima nje mogao nametnuti vjerovatno tu i nema nekog velikog kvaliteta.

Još da vidimo šta ćemo sa Ibraheem-om i Garsijom. :kafa:

Valjda se klub nekad oglasi i za Garčevića.
Na Tm pise da je Garcevic otisao besplatno u Stupcanicu
Vidio sam i mogao je to klub objaviti na zvaničnim kanalima. Makar se zahvaliti igraču na angažmanu. Kakvom takvom. Mislim da je ovo nekorektno, nemaš ti stotinu igrača pod ugovorom i fino je predstavljen bio kad je dolazio.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 10 feb 2026, 18:09

Samo sabura
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa, bvsic, ELDIABLO20, perodeformero i 64 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []