Došao bi i mlađi od Cocalića i rekao bi i u boljoj formi, kada bi došao sada imao bi 32, a na ljeto bi imao 33 što znači da ima sigurno još dvije sezone fudbala u nogama, bar gledajući jakovljevića i barišića sa koliko godina igraju i Evropu. Stvarno bi volio da dođe, mislim da bi bio pojačanje posebno što bi mogao biti adekvatno i plaćen a ne kao Coca simbolično. Svakako je dobrodošao kao i Bičakčić.Pact1921 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 13:14Zolotic bi mogao doci na fazon kao Cocalic kad je dosao . Naravno tad Cocalic ne znam je li primao hiljadu maraka u Zelji ali je bila prica da je htio da se vrati u Sarajevo zbog svoje djece da odrastaju gdje je i on odrastao .AhmedNurudin je napisao/la: ↑10 feb 2026, 13:08Realno, iako bi to više bio neki marketinški potez, a još jedan razlog mi je to što je primarno desni stoper gdje smo pokriveni, upitne kvalitete ali pokriveni sa dva igrača. Puno mi je logičnija priča recimo Nermin Zolotić kojem na ljeto ističe ugovor u armeniji a nije već dugo prva opcija plus nije registrovan ni za evropu.sanjinusto je napisao/la: ↑10 feb 2026, 12:52
Znaci vec je u penziji manje vise. Ja iskreno sumnjam da mi pregovaramo sa njim, a sumnjam i da se njemu uopste jos uvijek igra fudbala. Do sad je mogao naci klub.
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Definitivno Zolotic bi bio puno bolja opcija... Pa cak da se i krenulo po Graovca,kojem isto istice ugovor na ljeto,iako je i on desni stoper..AhmedNurudin je napisao/la: ↑10 feb 2026, 13:08Realno, iako bi to više bio neki marketinški potez, a još jedan razlog mi je to što je primarno desni stoper gdje smo pokriveni, upitne kvalitete ali pokriveni sa dva igrača. Puno mi je logičnija priča recimo Nermin Zolotić kojem na ljeto ističe ugovor u armeniji a nije već dugo prva opcija plus nije registrovan ni za evropu.sanjinusto je napisao/la: ↑10 feb 2026, 12:52Znaci vec je u penziji manje vise. Ja iskreno sumnjam da mi pregovaramo sa njim, a sumnjam i da se njemu uopste jos uvijek igra fudbala. Do sad je mogao naci klub.
Ali svakako moram se radovat i Bicakcicu, i bilo kome samo da ne gledam bar jednog od dvojca Seedorf Osmanovic
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne znam gdje se školovao ali je diplomirao u bijeljini kada mu se pantelić ubacio i zabio gol. Tu je palo u vodu i ono da je "defanzivno dobar", bez obzira na sve sudijske odluke na štetu Željezničara u toj utakmici.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Raduje svakako bilo koja opcija, jer imamo samo tri stopera u opticaju, ukoliko uigramo Pejića kao korektora u veznom redu neće biti smisla to razbijati da bi se spuštao na stopera, a isto tako sa Nastićem na stoperu ostajemo samo sa jednim lijevim bekom. Suspenzija će sigurno biti, Alića recimo nije bilo već dva puta zbog tri žuta kartona, povreda nadam se neće biti ali na sve treba biti spreman.avalPacidoroP je napisao/la: ↑10 feb 2026, 14:02Definitivno Zolotic bi bio puno bolja opcija... Pa cak da se i krenulo po Graovca,kojem isto istice ugovor na ljeto,iako je i on desni stoper..AhmedNurudin je napisao/la: ↑10 feb 2026, 13:08Realno, iako bi to više bio neki marketinški potez, a još jedan razlog mi je to što je primarno desni stoper gdje smo pokriveni, upitne kvalitete ali pokriveni sa dva igrača. Puno mi je logičnija priča recimo Nermin Zolotić kojem na ljeto ističe ugovor u armeniji a nije već dugo prva opcija plus nije registrovan ni za evropu.sanjinusto je napisao/la: ↑10 feb 2026, 12:52
Znaci vec je u penziji manje vise. Ja iskreno sumnjam da mi pregovaramo sa njim, a sumnjam i da se njemu uopste jos uvijek igra fudbala. Do sad je mogao naci klub.
Ali svakako moram se radovat i Bicakcicu, i bilo kome samo da ne gledam bar jednog od dvojca Seedorf Osmanovic
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- Ferroviere1987
- Postovi: 689
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ranije nismo mogli doci u poziciju da pricamo sa ovakvim igracima, samo kazem.
Re: FK Željezničar
Zolotić ne može doći jer je pod ugovorom. Sada mogu doći samo igrači bez ugovora.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Izbaci GOŠK iz kupa ekipu koju mi nismo u dvije utakmice do sad pobijedili.
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Štoper je pružio ruku. Počinje igrati za šest sedam kola, mjesec ipo otprilike.
Dobar Rudar, trebamo dovesti njihovih igraca spanaca vidi se kvalitet nema sta.
Dobar Rudar, trebamo dovesti njihovih igraca spanaca vidi se kvalitet nema sta.
Re: FK Željezničar
Ma sta ce Bicakcic..Ferroviere1987 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 14:40Ranije nismo mogli doci u poziciju da pricamo sa ovakvim igracima, samo kazem.
Fk Željezničar.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da, da nažalost je tako. Nismo nikako dobro odradili ovu situaciju sa još jednim stoperom, a Zola je sigurno realna opcija bio.
Ma na penale, bilo je dosta kombinovanja u rudaru, važnija je njima ova naredna sa nama. Ne vjerujem da ih je ovo nešto potreslo, ne treba im sigurno dvomeč sa zrinjskim dok se bore za opstanak. Očekujem ih nabrijane na Grbavici.tiagofaria25 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 14:57Izbaci GOŠK iz kupa ekipu koju mi nismo u dvije utakmice do sad pobijedili.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- WeekendOffender
- Postovi: 615
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Evo stigao je Pejic, hoce li biti registrovan za utakmicu protiv Rudara?
Curva Sud
- Ferroviere1987
- Postovi: 689
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Veza Pejic-Prokop-Milosevic
Visina,tehnika,iskustvo obecava ovakva sredina iskreno
Visina,tehnika,iskustvo obecava ovakva sredina iskreno
Re: FK Željezničar
Hoce.WeekendOffender je napisao/la: ↑10 feb 2026, 16:18Evo stigao je Pejic, hoce li biti registrovan za utakmicu protiv Rudara?
Fk Željezničar.
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zvanicno raskid sa Simonijem.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Je li na kraju Bicakcic taj stoper ili neko drugi?
Re: FK Željezničar
Dakle, status Simonija je jasan. Sretno Simoniju i da napravu karijeru. Ja se nešto ne mogu oteti utisku da nije dobio dovoljno prostora ali kako se ni u Zmijavcima nje mogao nametnuti vjerovatno tu i nema nekog velikog kvaliteta.
Još da vidimo šta ćemo sa Ibraheem-om i Garsijom.
Valjda se klub nekad oglasi i za Garčevića.
Još da vidimo šta ćemo sa Ibraheem-om i Garsijom.
Valjda se klub nekad oglasi i za Garčevića.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Kad će ovaj iz Austrije igrat.Imam suhu da će poludit.Ova sredina obećava i kad ovaj iz Austrije podivlja gazimo.Volim Muftica ko svoje dijete ali izgleda da ga malo ponijelo.Treba neko iskusan sa njim popričat.Guso pusti momka uništi ga.
-
Lekqqq1921
- Postovi: 157
- Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Na Tm pise da je Garcevic otisao besplatno u StupcanicuLevin je napisao/la: ↑10 feb 2026, 17:37Dakle, status Simonija je jasan. Sretno Simoniju i da napravu karijeru. Ja se nešto ne mogu oteti utisku da nije dobio dovoljno prostora ali kako se ni u Zmijavcima nje mogao nametnuti vjerovatno tu i nema nekog velikog kvaliteta.
Još da vidimo šta ćemo sa Ibraheem-om i Garsijom.![]()
Valjda se klub nekad oglasi i za Garčevića.
Re: FK Željezničar
Vidio sam i mogao je to klub objaviti na zvaničnim kanalima. Makar se zahvaliti igraču na angažmanu. Kakvom takvom. Mislim da je ovo nekorektno, nemaš ti stotinu igrača pod ugovorom i fino je predstavljen bio kad je dolazio.Lekqqq1921 je napisao/la: ↑10 feb 2026, 17:50Na Tm pise da je Garcevic otisao besplatno u StupcanicuLevin je napisao/la: ↑10 feb 2026, 17:37Dakle, status Simonija je jasan. Sretno Simoniju i da napravu karijeru. Ja se nešto ne mogu oteti utisku da nije dobio dovoljno prostora ali kako se ni u Zmijavcima nje mogao nametnuti vjerovatno tu i nema nekog velikog kvaliteta.
Još da vidimo šta ćemo sa Ibraheem-om i Garsijom.![]()
Valjda se klub nekad oglasi i za Garčevića.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
- dubioza144
- Postovi: 2492
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Samo sabura
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Online
Trenutno korisnika/ca: laznokrilo i 19 gostiju.

