FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Ljudi se navadili na Nastic, a spominju sedorfa da zapocne u mostaru, ubjedljivo najgoreg stopera uz sukilovica. Ne moze uz njih Marquinhos izgledati ko igrac, a ne Nastic.
Alic
Galchev Bicakcic Nastic Alic
Pejic Hodzic
Vini Prokop Cveta
Muharem.
Ne smije niko poceti od ovih debila sto vole da narusavaju red i mir,pogotovo ovi sto im se ne trenira.
Alic
Galchev Bicakcic Nastic Alic
Pejic Hodzic
Vini Prokop Cveta
Muharem.
Ne smije niko poceti od ovih debila sto vole da narusavaju red i mir,pogotovo ovi sto im se ne trenira.
Fk Željezničar.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Slažem se da ne treba slijepo gledati protivnika ali treba analizirati. Baš to mi i izgleda kao glavni problem Slaviše, podcijenio je ligu ali kako onda da te pomoćnici ne usmjere. Jednostavno samo mi to ima logike, jer ne mogu te i Ognjenovic i Bašić školovati. Imam osjećaj da je to što je rudar dobio kujane kući, bio egal na koševu sa njima, bio bolji od zrinjskog u mostaru, bio egal sa borcem do izmišljenog penala, izgubio u nadoknadi od širkog i u konačnici odigrao dva remija sa nama ništa stručnom štabu nije značilo. Zato sam i napisao ovo, razlika je vidljiva kada je hrkač recimo na terenu i kada su ostali bez njega u prvoj utakmici, on na Grbavici nije zračnog duela izgubio od napadača i Lagumdžije a kada ga nije bilo odbrana im je klimava. Možda je to dobar pokazatelj da nam nabijene lopte neće ništa donijeti. I upravo zbog toga sam napisao da nemaju Milaka, nadam se da će nam to bar malo olakšati, jer svaka pomoć nam treba.Arma00 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 20:43Ne treba gledat njih nego sebe, a mislim da možemo dole odigrati dobro jer niko i neočekuje previše, pritom igrat ćemo na tranziciju, a to smo barem ove sezone znali kvalitetno odigrat.AhmedNurudin je napisao/la: ↑17 feb 2026, 20:26Oni su bez milaka zbog kartona ako nam to nešto znači. Bio im je standardan U21 igrač u polju, zabio je i zrinjskom ali oni nisu opterećeni time jer imaju Karića na golu U21. Nadam se da nam može pomoći, poraz na Grbavici je pokazao koliko suspendovan igrač može značiti. Vraćaju im se pidro nukic i hrkac iz suspenzije oni nisu ni igrali protiv sirokog. Mi smo što se kartona tiče kompletni.
Pobjeda dole može preokrenut sve.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Realno kad bi se rijesili sveg korova i skarta koji se dokopao svlacionice jedva bi ostalo igraca za viktorije..od ovih 11 protiv rudara pa ne znam da li bi ostalo vise od trojice.muharemovicdzelo je napisao/la: ↑17 feb 2026, 21:53Jedini logičan slijed je dodatno čišćenje ekipe. Problematični igrači se moraju maknuti. Igrači na koje se ne računa moraju na tribine. Igrači koji igraju toplo-hladno također. Nekima klupa a nekima tribina. Da malo dođu sebi. To moraju da urade ma ko bio trener u Mostaru. Što se tiče Stojanovića, dati mu utakmicu u Mostaru da nas demantuje i da nam pokaže zašto je tu. Nakon utakmice i rezultata procijeniti šta dalje. Nešto nam moraju ponuditi pa kako god. Igru, borbu, zalaganje, volju, da pogledaju barem prema golu.
Ako budemo poraženi i ako ne bude igre nema se tu šta dalje pričati. Raspored je paklen, Sloga nam stiže a u kupu još imamo šanse, da smo najgori ja se opet nadam da možemo otići do kraja. Po meni nema smisla da saradnja ide i dalje ako budemo poraženi u Mostaru a posebno ako ne prikažemo bar nešto od igre. Ako budemo poraženi a on ostane samo bi pali u identičnu zamku kao sa Brunom. Čekanja nema posebno kad je kup tu. Tu utakmicu ako ne riješimo kod kuće tamo se sigurno nećemo čupati.
Opet kažem ne smijemo upasti u zamku kao sa Brunom. Fudbala nigdje a nadamo se da ćemo progirati i onda čekamo. Ne. Po meni je bolje da se odmah kaže da je odabir promašen i da smo pogriješili sa trenerom nego da se radimo ludi. Promašeno pa šta? I drugi su mašali pa eno ih. Odmah punom parom na posao da se greška anulira. Ni slučajno se ne smije dogoditi da nam rezultati kažu da je trener promašen a da se mi radimo ludi jer ne želimo da nam se ta greška upiše pa ga puštamo još i još i još da demantuje kritičare i da pokuša da nas sapere.
Ključno je da se neka lica sklone. Neki na tribinu a neki na klupu. Potrebna nam je promjena energija i snage. Gurnuti par mladića sa pojačanjima pa da vidimo od čega su. Nakon sinoć kontam da gore ne može. Ljudi su nas odučili od fudbala.
Ćosić - Alić, Nastić, Bičakčić, Galcho - Pejić, Hodžić - Peišoto, Prokop, Freeman - Muharem.
Na klupu djecu i one što su najmanje loši. Ostale na tribine. Teško da može gore od sinoć. Ako ništa pojedinci će se napeti da se pokažu na debiju a neki malci da zaslužuju šansu i da ih se šikanira onako. Hoćemo li mi nešto lošije izgledati sa Ćosićem na golu? Teško. Sa Freemanom i Ibraheemom na krilu? Teško. Muftića i Mateja poslati na hlađenje. Kao i Ericka. Neka ih malo u šeheru.
Za nadat se da ce se desiti neki sok koji ce ih malo prodrmat i da sigurno zakljucimo sezonu, pa onda opet remont na ljeto.
Re: FK Željezničar
Alic,Cveta,Vini. Vini najmanje od njih trojice pokazao, ali kad pogrijesi bar se trudi ispraviti gresku i uvijek nesto pokusava. Karamarka bi dodao uz njih imao je gresaka, ali znao je sta znaci igrati za nas dres. On nas je svakako napustio ali eto da napomenem. Ostali mogu ici sto se mene tice.Anpa je napisao/la: ↑18 feb 2026, 00:12Realno kad bi se rijesili sveg korova i skarta koji se dokopao svlacionice jedva bi ostalo igraca za viktorije..od ovih 11 protiv rudara pa ne znam da li bi ostalo vise od trojice.muharemovicdzelo je napisao/la: ↑17 feb 2026, 21:53Jedini logičan slijed je dodatno čišćenje ekipe. Problematični igrači se moraju maknuti. Igrači na koje se ne računa moraju na tribine. Igrači koji igraju toplo-hladno također. Nekima klupa a nekima tribina. Da malo dođu sebi. To moraju da urade ma ko bio trener u Mostaru. Što se tiče Stojanovića, dati mu utakmicu u Mostaru da nas demantuje i da nam pokaže zašto je tu. Nakon utakmice i rezultata procijeniti šta dalje. Nešto nam moraju ponuditi pa kako god. Igru, borbu, zalaganje, volju, da pogledaju barem prema golu.
Ako budemo poraženi i ako ne bude igre nema se tu šta dalje pričati. Raspored je paklen, Sloga nam stiže a u kupu još imamo šanse, da smo najgori ja se opet nadam da možemo otići do kraja. Po meni nema smisla da saradnja ide i dalje ako budemo poraženi u Mostaru a posebno ako ne prikažemo bar nešto od igre. Ako budemo poraženi a on ostane samo bi pali u identičnu zamku kao sa Brunom. Čekanja nema posebno kad je kup tu. Tu utakmicu ako ne riješimo kod kuće tamo se sigurno nećemo čupati.
Opet kažem ne smijemo upasti u zamku kao sa Brunom. Fudbala nigdje a nadamo se da ćemo progirati i onda čekamo. Ne. Po meni je bolje da se odmah kaže da je odabir promašen i da smo pogriješili sa trenerom nego da se radimo ludi. Promašeno pa šta? I drugi su mašali pa eno ih. Odmah punom parom na posao da se greška anulira. Ni slučajno se ne smije dogoditi da nam rezultati kažu da je trener promašen a da se mi radimo ludi jer ne želimo da nam se ta greška upiše pa ga puštamo još i još i još da demantuje kritičare i da pokuša da nas sapere.
Ključno je da se neka lica sklone. Neki na tribinu a neki na klupu. Potrebna nam je promjena energija i snage. Gurnuti par mladića sa pojačanjima pa da vidimo od čega su. Nakon sinoć kontam da gore ne može. Ljudi su nas odučili od fudbala.
Ćosić - Alić, Nastić, Bičakčić, Galcho - Pejić, Hodžić - Peišoto, Prokop, Freeman - Muharem.
Na klupu djecu i one što su najmanje loši. Ostale na tribine. Teško da može gore od sinoć. Ako ništa pojedinci će se napeti da se pokažu na debiju a neki malci da zaslužuju šansu i da ih se šikanira onako. Hoćemo li mi nešto lošije izgledati sa Ćosićem na golu? Teško. Sa Freemanom i Ibraheemom na krilu? Teško. Muftića i Mateja poslati na hlađenje. Kao i Ericka. Neka ih malo u šeheru.
Za nadat se da ce se desiti neki sok koji ce ih malo prodrmat i da sigurno zakljucimo sezonu, pa onda opet remont na ljeto.
Fk Željezničar.
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nemam ja problem da započne golman u21 umjesto Muftica, vec se brinem za momka. Paklen raspored a defanziva nam harakiri. Daj Boze da bude k'o Kasiljas u finalu protiv Leverkuzena.
@ahmed meni je takodjer odma naumpalo to kako ga pomocnici ne usmjere. Ja bas puno vjerujem Dini Đ. i ne kontam kako nije uspio ubijediti sefa da je ovo lutanje sa formacijama harakiri. Ili ga ovaj ne "benda"
@ahmed meni je takodjer odma naumpalo to kako ga pomocnici ne usmjere. Ja bas puno vjerujem Dini Đ. i ne kontam kako nije uspio ubijediti sefa da je ovo lutanje sa formacijama harakiri. Ili ga ovaj ne "benda"
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: FK Željezničar
Mozda fantaziram ali ovaj trener mi izgleda isprepadan.Koda je doso u Kolumbiju neki tim vodit a ne Zelju.Halo smiri malo.Pitanje pitanja.Ko je i Zasto vratio Krpica i Radovca.Zna li iko.Pa imamo igrace na papiru nikad bolje.Sta je problem.Napadac naravno.
Re: FK Željezničar
Mislim da je ova utakmica protiv Rudara oznacila pocetak kraja i da se necemo dugo izvuci. Bilo je i gorih, nekako tezih situacija, ali sam ja u svakoj imao optimizma i vjerovao da idu bolji dani. Sad ne vidim izlaz, ne vidim nacin na koji bi se nesto moglo popraviti. Mozda jer godinama prolazimo kroz jedno te isto pa vise covjek izgubi snagu, ali daj Boze da ikad vise stanemo na zelenu granu. Nesto je truhlo, ne sjecam se sad ni koji je ono trener pobjegao nakon jedne ili dvije utakmice prije 7-8 godina, ali se sjecam da se tad moglo naslutiti da igraci rade sta i kako zele. Ta situacija i Bekricev intervju mi uvijek dodju u glavu kad vidim nase igrace i uvijek sam siguran da oni mogu otjerati Mourinha da dodje.
Piyde bezmude, treba im noge polomiti
Piyde bezmude, treba im noge polomiti
Re: FK Željezničar
Lik je sam. "Asistente" na klupi ne vidi kao saveznike. Savjetujem mu da ode, bice gore svakim danom.
Vratite Amara Osima, on zna baru i glib kao svoj dzep. Ne razvlacite, sto prije, to bolje.
Vratite Amara Osima, on zna baru i glib kao svoj dzep. Ne razvlacite, sto prije, to bolje.
AMAR OSIM
Re: FK Željezničar
Zašto je onda prihvatio tako da radi ako je znao da će sam biti?
Izgleda da je došao da uzme pare i to je to.
A što se Amara tiče i ta se bara promjenila ni on ništa ne bi mogao.
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: FK Željezničar
Utakmica u subotu protiv Veleža je odlučujuća. U slučaju poraza mislim da nema nikakvog smisla nastaviti sa Slavišom. To zavisi najviše od njega samog. Prve dvije utakmice je apsolutno uradio sve pogrešno. Izbor igrača i formacija, kao da je pokušao da iznenadi protivnika, da postavi nešto što se kod nas ne viđa svaki dan. Uspio je da nas iznenadi i da nas Rudar na Grbavici rasturi. Dosad smo doveli neke igrače, koji tek treba da pokažu jesu li pojačanja, ali još uvijek nismo doveli napadača koji nam je najpotrebniji, takođe nama trebaju pojačanja i u odbrani. Ova tri štopera ne mogu igrati ni u federalnoj ligi. Subota će nam sve pokazati, umjesto da smo u prva dva kola osvojili 6 bodova i da u Mostar idemo rasterećeni mi dole idemo pod pritiskom pobjede.
Re: FK Željezničar
Podcijenio bandu.
Bara je bara. Amar je fudbalski genije, tu se nista nije promijenilo.
AMAR OSIM
- imekorisnicko
- Postovi: 1250
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobro brt. de malo optimizma. Doveli smo 7 respektabilnih igrača,a dvojica su tek zaigrali. Proigrat ćemo mi,ovdje je veće pitanje koliko može ovaj trener i ima li smisla s njim nastaviti.MrkiMedo je napisao/la: ↑18 feb 2026, 07:44Mislim da je ova utakmica protiv Rudara oznacila pocetak kraja i da se necemo dugo izvuci. Bilo je i gorih, nekako tezih situacija, ali sam ja u svakoj imao optimizma i vjerovao da idu bolji dani. Sad ne vidim izlaz, ne vidim nacin na koji bi se nesto moglo popraviti. Mozda jer godinama prolazimo kroz jedno te isto pa vise covjek izgubi snagu, ali daj Boze da ikad vise stanemo na zelenu granu. Nesto je truhlo, ne sjecam se sad ni koji je ono trener pobjegao nakon jedne ili dvije utakmice prije 7-8 godina, ali se sjecam da se tad moglo naslutiti da igraci rade sta i kako zele. Ta situacija i Bekricev intervju mi uvijek dodju u glavu kad vidim nase igrace i uvijek sam siguran da oni mogu otjerati Mourinha da dodje.
Piyde bezmude, treba im noge polomiti
Re: FK Željezničar
Da li ovaj zna jezike?
Kako se uopste komunicira s igracima na treningu?
Kako se uopste komunicira s igracima na treningu?
AMAR OSIM
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Salis se, jelde?
Amar Osim govori sve jezike. Vratite maga, uozbiljite se.
Kladio bih se da bi pod Osimom proradila i holandska veza. Kenings bi bio kapiten u par sedmica.
Usput, ovdje ste sahranili Josipa Pejica. U civilizaciji vec daje golove.
Znalci. Vise se ne razlikujete ni po cemu od onih nesretnika s poljoprivrednog dobra.
AMAR OSIM
Re: FK Željezničar
Joj šizofrenije što je ovo...blap je napisao/la: ↑18 feb 2026, 08:53Salis se, jelde?Ako ne, to je cirkusijada.
Amar Osim govori sve jezike. Vratite maga, uozbiljite se.
Kladio bih se da bi pod Osimom proradila i holandska veza. Kenings bi bio kapiten u par sedmica.
Usput, ovdje ste sahranili Josipa Pejica. U civilizaciji vec daje golove.
Znalci. Vise se ne razlikujete ni po cemu od onih nesretnika s poljoprivrednog dobra.
1921-1987
Re: FK Željezničar
Kakva si ti botina nesretna pa ti je ovo zanimljivo u zivotu. Rijetko citam ovaj forum i sad vidim i zasto, bas zato sto se nadju da pisu glupani poput tebe (Admin ne postoji)blap je napisao/la: ↑18 feb 2026, 08:53Salis se, jelde?Ako ne, to je cirkusijada.
Amar Osim govori sve jezike. Vratite maga, uozbiljite se.
Kladio bih se da bi pod Osimom proradila i holandska veza. Kenings bi bio kapiten u par sedmica.
Usput, ovdje ste sahranili Josipa Pejica. U civilizaciji vec daje golove.
Znalci. Vise se ne razlikujete ni po cemu od onih nesretnika s poljoprivrednog dobra.
-
EDobric1997
- Postovi: 70
- Pridružen/a: 19 nov 2024, 00:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
itatabisine je napisao/la: ↑13 feb 2026, 14:23Saopštenje za navijače i javnost
Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je Klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanje licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.
Pored toga, u potpunosti su izmirena sva plaćanja po osnovu potpisanih reprograma dugovanja prema bivšim i sadašnjim uposlenicima Kluba, bez novih reprogama.
Zahvaljujemo se našim vjernim navijačima na strpljenju i bezrezervnoj podršci. Svjesni smo da put do stabilnosti i vrhunskih rezultata zahtijeva vrijeme, ali vjerujemo da samo odgovoran, snažan i zajednički kolektiv može vratiti Želju tamo gdje mu je mjesto – na vrh.
Ljudi prave EPP od toga da su izmirili preostale dugove koji su bili cca. 100 000 KM. To sto su milionski dugovi bili godinama i sto su ih neki drugi ljudi vratili ranije **** to. **** i to sto trebaju doci jos 2 miliona od transfera Jabera. Znaci pet posto od toga su iskoristili da zatvore dugove ali ide reklama. Koliko se sjecam mi dobijamo licencu vec godinama i igrali smo bez problema Evropu i prosle godine i prije tri godine.
Nastavit ce se ovo jos. Kada je plan poceti siriti lazi o platama trenutnih igraca?
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1195
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Cisto sumnjam da trener uopste ekipu sastavlja…covjek nema svoje pomocnike, uvalili mu **** Gusu, Cicu daj ba
Guso unistio Muftica, Cica nije mogao voditi Nevesinje
Guso unistio Muftica, Cica nije mogao voditi Nevesinje


