Ako skontas da si zbog 50.000 koje si Slavki dugovao ispusio evropu onda jeste velika stvar, ogromna stvar.EDobric1997 je napisao/la: ↑18 feb 2026, 09:27itatabisine je napisao/la: ↑13 feb 2026, 14:23Saopštenje za navijače i javnost
Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je Klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanje licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.
Pored toga, u potpunosti su izmirena sva plaćanja po osnovu potpisanih reprograma dugovanja prema bivšim i sadašnjim uposlenicima Kluba, bez novih reprogama.
Zahvaljujemo se našim vjernim navijačima na strpljenju i bezrezervnoj podršci. Svjesni smo da put do stabilnosti i vrhunskih rezultata zahtijeva vrijeme, ali vjerujemo da samo odgovoran, snažan i zajednički kolektiv može vratiti Želju tamo gdje mu je mjesto – na vrh.
Ljudi prave EPP od toga da su izmirili preostale dugove koji su bili cca. 100 000 KM. To sto su milionski dugovi bili godinama i sto su ih neki drugi ljudi vratili ranije **** to. **** i to sto trebaju doci jos 2 miliona od transfera Jabera. Znaci pet posto od toga su iskoristili da zatvore dugove ali ide reklama. Koliko se sjecam mi dobijamo licencu vec godinama i igrali smo bez problema Evropu i prosle godine i prije tri godine.
Nastavit ce se ovo jos. Kada je plan poceti siriti lazi o platama trenutnih igraca?
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1196
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Podrška treneru, odlično. Sad još samo rastjerati ovu bagru koja sebe naziva igračima.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
E ovo je ocit dokaz zasto smo nacija sa najvise neobrazovanog stanovništva u evropiEDobric1997 je napisao/la: ↑18 feb 2026, 09:27itatabisine je napisao/la: ↑13 feb 2026, 14:23Saopštenje za navijače i javnost
Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je Klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanje licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.
Pored toga, u potpunosti su izmirena sva plaćanja po osnovu potpisanih reprograma dugovanja prema bivšim i sadašnjim uposlenicima Kluba, bez novih reprogama.
Zahvaljujemo se našim vjernim navijačima na strpljenju i bezrezervnoj podršci. Svjesni smo da put do stabilnosti i vrhunskih rezultata zahtijeva vrijeme, ali vjerujemo da samo odgovoran, snažan i zajednički kolektiv može vratiti Želju tamo gdje mu je mjesto – na vrh.
Ljudi prave EPP od toga da su izmirili preostale dugove koji su bili cca. 100 000 KM. To sto su milionski dugovi bili godinama i sto su ih neki drugi ljudi vratili ranije **** to. **** i to sto trebaju doci jos 2 miliona od transfera Jabera. Znaci pet posto od toga su iskoristili da zatvore dugove ali ide reklama. Koliko se sjecam mi dobijamo licencu vec godinama i igrali smo bez problema Evropu i prosle godine i prije tri godine.
Nastavit ce se ovo jos. Kada je plan poceti siriti lazi o platama trenutnih igraca?
Re: FK Željezničar
Slaviša ostaje na klupi, nije ni bilo
opcije rastanka, kažu da će biti krupnih rezova.
opcije rastanka, kažu da će biti krupnih rezova.
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!
Re: FK Željezničar
Slager, vidis mu postove kakav on i navijac.w0st je napisao/la: ↑18 feb 2026, 09:08Kakva si ti botina nesretna pa ti je ovo zanimljivo u zivotu. Rijetko citam ovaj forum i sad vidim i zasto, bas zato sto se nadju da pisu glupani poput tebe (Admin ne postoji)blap je napisao/la: ↑18 feb 2026, 08:53Salis se, jelde?Ako ne, to je cirkusijada.
Amar Osim govori sve jezike. Vratite maga, uozbiljite se.
Kladio bih se da bi pod Osimom proradila i holandska veza. Kenings bi bio kapiten u par sedmica.
Usput, ovdje ste sahranili Josipa Pejica. U civilizaciji vec daje golove.
Znalci. Vise se ne razlikujete ni po cemu od onih nesretnika s poljoprivrednog dobra.
Fk Željezničar.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne želim biti pesimista i stvarno bi želio da ovo izađe na dobro ali nikada kod nas podrška nije dugo trajala pogotovo u posljednje vrijeme. Dobili su je i Bašić i Ćorić i Adžem a vjerujem u nekom trenutku i Edis i svi su postali bivši prije ili kasnije. Ako se desi još neki poraz od ekipa ispod nas ili širokog i veleža upitno je da li ima smisla ta podrška. Nadam se da griješim i da će nas sve demantovati već u subotu ipak je Željezničar najvažniji. Moja podrška svakako ide upravi ako se odluči na velike igračke rezove, jer ovdje je svega par igrača zadovoljavajućeg nivoa, ostali su već odavno za raskida i sve je ispričano i napisano.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- dubioza144
- Postovi: 2512
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vidjet cemo u subotu sat prije utakmice jel zasluzio da ostane
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Sta ces ti objasniti nasem narodu, vidis da se to ismijava sa isplacivanjem dugova kao svake godine smo dobijali licencu a ne znaju ljudi da si je dobijao na mufte i dodjem ti i uvijek u zadnji cas na guzove jer si cekao hiljadu potpisa reprograma
I sad se ljudi ismijavaju s tim kad su svi dugovi isplaceni
-
Sarajevskigigant1921
- Postovi: 342
- Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakav seedorf ljudi moji sta vam je sta ste gledali protiv Rudara svaki njegov pas je bio u noge protivnika se se malo uozbiljite prije bi igrao Bičakčić OsmanovićArma00 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 22:04Ćosić - Alić, Bičakčić, Seedorf, Galchev - Pejić, Erick, Dragović - Cveta, Prokop, Husković.
Nastić mi ne djeluje stabilno, Pejića bi stavio bliže Biči i Seedorfu, u fazi odbrane kao trećeg stopera. Ericka zalijepio za Vehabovića. Dragović kao spona odbrane i napada (nešto što fali u ove dvije utakmice). Cveta kao široko krilo, Prokop kao inverted winger koji ulazi unutra loptom.
Cveta, Husković i Prokop brzinom mogu napravit probleme njihovim visokim stoperima. Vinija uvest u drugom da ih nagazi dodatno kad su umorni.
Još jedna stvar, imamo nisku ekipu, kornere treba kratke izvodit, onda napunit petarac i zalomit oštru loptu, tako šansa za golom drastično raste.
Re: FK Željezničar
AhmedNurudin je napisao/la: ↑18 feb 2026, 10:01Ne želim biti pesimista i stvarno bi želio da ovo izađe na dobro ali nikada kod nas podrška nije dugo trajala pogotovo u posljednje vrijeme. Dobili su je i Bašić i Ćorić i Adžem a vjerujem u nekom trenutku i Edis i svi su postali bivši prije ili kasnije.
Tada je lanac donošenja odluka bio nešto drugačiji, postojale su raznorazne struje u klubu. Danas to nije slučaj, zato mislim da će Slaviša dobiti šansu da ovu priču izgura i do kraja i izvede na zelenu granu. Ne može skoro 15 godina apsolutno uvijek biti do trenera.
Ne treba obraćati pažnju na to. Mnogo ljudi na ovoj temi uopšte ne navija za Želju, imaju neke druge motive, itd.TefalTava je napisao/la: ↑18 feb 2026, 10:19Sta ces ti objasniti nasem narodu, vidis da se to ismijava sa isplacivanjem dugova kao svake godine smo dobijali licencu a ne znaju ljudi da si je dobijao na mufte i dodjem ti i uvijek u zadnji cas na guzove jer si cekao hiljadu potpisa reprograma
I sad se ljudi ismijavaju s tim kad su svi dugovi isplaceni
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Ja ne mogu da vjerujem da se igrač ne može otjerati, tj. da te ucjenjuje da mu moraš isplatiti kompletan ugovor.
Gospodine, nema više mjesta za tebe u klubu, ako nećeš potpisati sporazumni, treniraš sam i do kraja ugovora si na tribini, pa vidi ko će te poslije uzeti i kakvu ćeš karijeru napraviti, odnosno da li ćeš je uopšte imati.
Željo ima preko 30 igrača, haloo ba. 8 do 10 je viška. Nek je prosjek plata 3.000 eura x 10 igrača x 12 mjeseci= 360.000 eura. O čemu pričamo. Nisi šefe zadovoljio, sretno ti dalje ili ti je tribina.
Gospodine, nema više mjesta za tebe u klubu, ako nećeš potpisati sporazumni, treniraš sam i do kraja ugovora si na tribini, pa vidi ko će te poslije uzeti i kakvu ćeš karijeru napraviti, odnosno da li ćeš je uopšte imati.
Željo ima preko 30 igrača, haloo ba. 8 do 10 je viška. Nek je prosjek plata 3.000 eura x 10 igrača x 12 mjeseci= 360.000 eura. O čemu pričamo. Nisi šefe zadovoljio, sretno ti dalje ili ti je tribina.
-
Nekadasiigrostarsno
- Postovi: 124
- Pridružen/a: 28 jan 2024, 13:02
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Procito sam negdje da su igraci poceli krast djevojke jedni drugima i jutros sam dobio info od momka hajmo rec kojem vjerujem 60% i on je isto potvrdio. Ako smo fakat dosli do toga da se time bavimo a klub s rezultatima u k vec godinu ja ne znam. Treba pocet lupat samare pojedincima i papire dijeliti uz isti.
Nerealno je koji je bolikur a c bio proslu tekmu i kako smo licili na amatere a ne fudbalski klub.
Sedorfa Trupe Osmanović Krpic Rakic Mufta (ne znam sta se desava s njim al nije dobro. Onaj ironicni osmjeh prilikom izlaska, ono nonsalanto zagrijavanje, smijanje tokom gresaka,deranje na suigrače i ako sam ne komunicira kako treba s njima ....unosi nemir. Cvetanovski preko neke stvari igra
Eric je psihički 0 svaki duel ulazi u raspravu sa protivnicima i sudjiama vise je na raspravu i frizuru koncentrisan nego na fudbal.
Deni nije igrač koji ce ti u odbrani nesto uraditi,dobar pas moze pruziti samo kad iza njega sve dobro funkcionise.
Nastic..... Ne znam za igrača koji je doso iz Poljske od 100 časova 70 je Mufti upuceno .... Tri puta prilikom vodjemja na centru da for sebi i izgubi loptu....
Sve u svemu u velikom smo k
Nijaze,Slavisa puno zdravlja,srece i strpljenja. Nije nam tezi moment svanuo cak mislim da nam je sad veci teret nego kad smo se borili za opstanak jer sad kao imas para dovodis igrače al ne mozes progirat kad imamo 20 ubleha....
Bit ce ovo gora i duza sezona nego prije dvije godine.
Pravi Zeljovci zelim Vam sabur i mir da u ove Mubarek dane se ne nerviramo i da se nadamo boljim vremenima
Nerealno je koji je bolikur a c bio proslu tekmu i kako smo licili na amatere a ne fudbalski klub.
Sedorfa Trupe Osmanović Krpic Rakic Mufta (ne znam sta se desava s njim al nije dobro. Onaj ironicni osmjeh prilikom izlaska, ono nonsalanto zagrijavanje, smijanje tokom gresaka,deranje na suigrače i ako sam ne komunicira kako treba s njima ....unosi nemir. Cvetanovski preko neke stvari igra
Eric je psihički 0 svaki duel ulazi u raspravu sa protivnicima i sudjiama vise je na raspravu i frizuru koncentrisan nego na fudbal.
Deni nije igrač koji ce ti u odbrani nesto uraditi,dobar pas moze pruziti samo kad iza njega sve dobro funkcionise.
Nastic..... Ne znam za igrača koji je doso iz Poljske od 100 časova 70 je Mufti upuceno .... Tri puta prilikom vodjemja na centru da for sebi i izgubi loptu....
Sve u svemu u velikom smo k
Nijaze,Slavisa puno zdravlja,srece i strpljenja. Nije nam tezi moment svanuo cak mislim da nam je sad veci teret nego kad smo se borili za opstanak jer sad kao imas para dovodis igrače al ne mozes progirat kad imamo 20 ubleha....
Bit ce ovo gora i duza sezona nego prije dvije godine.
Pravi Zeljovci zelim Vam sabur i mir da u ove Mubarek dane se ne nerviramo i da se nadamo boljim vremenima
-
Marokanci58
- Postovi: 712
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pozdrav iz Gračanice !
Zašto Manijaci nedaju Amaru Osimu da se vrati u Želju?
Kako može biti navijačka grupa iznad kluba?
Zašto Manijaci nedaju Amaru Osimu da se vrati u Želju?
Kako može biti navijačka grupa iznad kluba?
BRATSTVO GRAČANiCA
- dubioza144
- Postovi: 2512
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Cosic
Galcev Bicakcic Osmanovic Alic
Pejic Hodzic
Vini Prokop Milosevic
Huskovic
Klupa: Abdulahovic, Korora, Dragovic, Radovac, Ibraheem, Gojak, Nastic, Sukilovic, Jaganjac, Freman, Odinaka
Galcev Bicakcic Osmanovic Alic
Pejic Hodzic
Vini Prokop Milosevic
Huskovic
Klupa: Abdulahovic, Korora, Dragovic, Radovac, Ibraheem, Gojak, Nastic, Sukilovic, Jaganjac, Freman, Odinaka
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
- muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
To šta igrači rade je samo radi nas samih odnosa tribina i igrača. To je posljedica letargije i melanholije koja je sa tribina prešla na ekipu. Naučeni su da je normalno kad izgubiš 3-4 da dobiju podršku a ne šamare. Golman primi pacerski gol gurni ga pred tribinu da mu se skandira samo što je naše dijete. Sistem je poremećen. Što je nekada bilo nemoguće sada je postalo normalno. Gubilo se i ranije od ekipa sa dna tabele ali da te neko oduči baš kao nas Rudar a pritome su posljednjeplasirana ekipa e toga se ja ne sjećam. Bar se trenutno ne mogu sjetiti. Možda je i bilo toga ali onako onim sa rezultatom teško.
Najmanje šestoricu mora da makne trajno. Ostale malo po tribinama i klupi da se ohlade koju utakmicu. Ako tako uradi onda se imamo čemu nadati ali ako ne uradi mrka kapa.
Najmanje šestoricu mora da makne trajno. Ostale malo po tribinama i klupi da se ohlade koju utakmicu. Ako tako uradi onda se imamo čemu nadati ali ako ne uradi mrka kapa.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Samo da na kraju ne bude, 'po ustaljenim procedurama', sad podrska, u nedjelju otkaz, samo sto tada cemo mi morati isplatiti sve do kraja ugovora.
Mislim da je zalutao u ovu ligu, vec sam ranije pisao, da imamo vremena za egzibicije,vrijedilo bi pokusati sa Slavisom, ovako mislim da cemo tonuti sve dublje i dublje.
Mislim da je zalutao u ovu ligu, vec sam ranije pisao, da imamo vremena za egzibicije,vrijedilo bi pokusati sa Slavisom, ovako mislim da cemo tonuti sve dublje i dublje.
- VibeTribeX
- Postovi: 245
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
imamo igrace koji ne znaju osnovne fudbalske kretnje
igrace koji ne znaju primiti loptu
treba otjerati vise od polovine
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.
- VibeTribeX
- Postovi: 245
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
nemoj vjerovati ali tako je
nije UEFA bosanske firma pa da moze kako gazda kaze
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.
- VibeTribeX
- Postovi: 245
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ovo je najgore za nas kao klubNekadasiigrostarsno je napisao/la: ↑18 feb 2026, 10:51Procito sam negdje da su igraci poceli krast djevojke jedni drugima i jutros sam dobio info od momka hajmo rec kojem vjerujem 60% i on je isto potvrdio.
j.e.b.e.n.a. MAHALA
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.
Re: FK Željezničar
Valjda hoce da mu pruze sansu da ispadne iz kupa.
Online
Trenutno korisnika/ca: WeekendOffender i 13 gostiju.




