FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Avatar
Brufen
Postovi: 152
Pridružen/a: 24 jun 2025, 09:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brufen » 21 feb 2026, 14:18

[/quote]

Ide danas Kazlagic na bijelu tacku za nas :)
[/quote]
Nadamo se :pray:
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 21 feb 2026, 14:20

Hrasno15 je napisao/la:
21 feb 2026, 14:10
muharemovicdzelo je napisao/la:
21 feb 2026, 10:55
Muftić - Alić, Nastić, Bičakčić, Galcho - Pejić, Erick - Cveta, Deni, Peišoto - Jaganjac.
Nema iznenađenja
Zadnja linija je vjerovatno to sto imamo najbolje. I tu ima izmjena. Mene Erik nervira, jer mislim da dobro koci protok, ali kad dodje Prokop, Hodzic i Sosic, ici ce Deni na krilo, a Erik klupa

Nadam se pobjedi i izlasku iz sivila.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Arma00
Postovi: 764
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 21 feb 2026, 14:20

Dobijamo 0-1 :salut:

Avatar
MisterBlue
Postovi: 199
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 21 feb 2026, 14:21

Ako je ovaj sastav Veleža bolji od našeg onda nas treba ugasiti. Pa pogledajte sva ta imena, meni bar ni jedan od ovih njihovih igrača ne bi igrao u Želji u prvih 11, kažem meni. Ali naložit će se pitari s Temua protiv nas, samo da im kazla ne svira penal…

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 21 feb 2026, 14:23

Levin je napisao/la:
21 feb 2026, 14:12
Je li i Rakić digao sidro sa Holandezima ili je nešto drugo u pitanju?
Rakic nas vjerovatno napusta, sudeci kako i s kim je trenirao.

Tramvaji29877
Postovi: 229
Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tramvaji29877 » 21 feb 2026, 14:23

KrajinaTm87 je napisao/la:
21 feb 2026, 14:13
Sve mogu da shvatim ali stavljanje napadaca koji odlazi za 3 mjeseca to ne mogu a sjedi ti onaj koji ce biti tu 100% za narednu sezonu...
To je sve zbog U21 pravila...

Ne razumijem zašto se na pripremama nije vise paznje obratilo na ovo. Mogli su Dragović, Gojak ili Cosic dobiti koju minutu vise da se vidi mogu li nesto. Ovako do kraja sezone cemo biti taoci Rakica, Jaganjca i Sabica.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 21 feb 2026, 14:25

slika

Ajdeee

Avatar
MisterBlue
Postovi: 199
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 21 feb 2026, 14:27

tiagofaria25 je napisao/la:
21 feb 2026, 14:25
slika

Ajdeee
Hairli i sretno. Da se vratimo s 3 boda ako Bog da!

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 21 feb 2026, 14:27

Druge nema nego se nadati da će ovo proraditi, naše kritike nisu važne. Deni je jako malo pokazao iza napadača i na krilu praktično ne znam gdje je bio manje dobar. Nadam se da će me danas razuvjeriti. Prokop van prvih 11 jeste iznenađenje. Ekipa protivnika je isto tako bez par važnih igrača, nadam se da ćemo iskoristiti to.
Sretno Željo 💙
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 21 feb 2026, 14:29

tiagofaria25 je napisao/la:
21 feb 2026, 14:25
slika

Ajdeee
💙
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 feb 2026, 14:29

tiagofaria25 je napisao/la:
21 feb 2026, 14:23
Levin je napisao/la:
21 feb 2026, 14:12
Je li i Rakić digao sidro sa Holandezima ili je nešto drugo u pitanju?
Rakic nas vjerovatno napusta, sudeci kako i s kim je trenirao.
Pa dobro, nek mu je sretno. I njemu i ostalima koji odlaze. Ako ne popravimo ovu transfer politiku neće nas nigdje biti.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
Orvel
Postovi: 1830
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 21 feb 2026, 14:30

Sto se tice sastava sad cu glumiti online selektora i Levina.

Mislim da je od pocetka trebao dobiti sansu Prokop umjesto Ericka i to na nacin da je Pejic DMF, centar milosevic i prokop AMF.

Bas me zanima kako ce izgledati Nastic na stoperu.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 21 feb 2026, 14:31

MisterBlue je napisao/la:
21 feb 2026, 14:27
tiagofaria25 je napisao/la:
21 feb 2026, 14:25
slika

Ajdeee
Hairli i sretno. Da se vratimo s 3 boda ako Bog da!
aBd

Avatar
desnibocni
Postovi: 339
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 21 feb 2026, 14:33

slika
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 21 feb 2026, 14:34

MisterBlue je napisao/la:
21 feb 2026, 14:21
Ako je ovaj sastav Veleža bolji od našeg onda nas treba ugasiti. Pa pogledajte sva ta imena, meni bar ni jedan od ovih njihovih igrača ne bi igrao u Želji u prvih 11, kažem meni. Ali naložit će se pitari s Temua protiv nas, samo da im kazla ne svira penal…
Zato mi i jesmo ekipa bez pobjede zadnjih 10 kola.

Avatar
desnibocni
Postovi: 339
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 21 feb 2026, 14:36

slika
Bičakčić izgleda kao Terminator
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 feb 2026, 14:37

Orvel je napisao/la:
21 feb 2026, 14:30
Sto se tice sastava sad cu glumiti online selektora i Levina.

Mislim da je od pocetka trebao dobiti sansu Prokop umjesto Ericka i to na nacin da je Pejic DMF, centar milosevic i prokop AMF.

Bas me zanima kako ce izgledati Nastic na stoperu.
Hahaha. Dobra... :geek: ali meni je ovo ok što je izveo... Ovako, u drugom ima šansu da promijeni ritam utakmice sa Prokopom i Suljom ako zatreba. Ja bih ovdje radije vidio Denija na krilu umjesto Vinija i Dragovića u sredini. Tako bi ti i Vini ostao za drugo poluvrijeme ali hajde da vidimo na šta će ovo ličiti prvo.

Edit, jedino mi se Nastić me dopada na štoperu.
Zadnja izmjena: Levin, dana/u 21 feb 2026, 14:38, ukupno mijenjano 1 put.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 21 feb 2026, 14:37

Hazreee sta je sa Muharemom?

Avatar
MisterBlue
Postovi: 199
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 21 feb 2026, 14:38

zeljovolimte je napisao/la:
21 feb 2026, 14:34
MisterBlue je napisao/la:
21 feb 2026, 14:21
Ako je ovaj sastav Veleža bolji od našeg onda nas treba ugasiti. Pa pogledajte sva ta imena, meni bar ni jedan od ovih njihovih igrača ne bi igrao u Želji u prvih 11, kažem meni. Ali naložit će se pitari s Temua protiv nas, samo da im kazla ne svira penal…
Zato mi i jesmo ekipa bez pobjede zadnjih 10 kola.
Nemoj zezat da nije bilo sudijskih lakrdija i da smo imali jačeg trenera od početka imali bi bar 10 bodova više nego što imamo sad.

perodeformero
Postovi: 1252
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 21 feb 2026, 14:39

Dobiješ imaš šansu da se boriš za evropu, izgubiš imaš šansu samo da se boriš za opstanak uz raspored koji teško može biti gori

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ErosViverosViv, Google [Bot], MisterBlue, Paromlinac, SamoTi4000 i 45 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []