FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 feb 2026, 18:04

jurisicduska je napisao/la:
27 feb 2026, 17:54
Pitar6785 je napisao/la:
27 feb 2026, 17:34
Jel Dino Selimovic (ves masina) ima 1,5% vlasnistva kluba. Svi zivi sve isprodavase A dino lagano drzi svoje dionice, il je ovo neki zakonski fol da nemoze jedan tip imat 100% glasacki prava.

Dobro je ovo sto je brazilac registrovan.
Nema Dino, ima Dinin stari. Kupio je jedan ulog od 30.000 KM
Drug nebi tvog princa
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2080
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 27 feb 2026, 18:10

napoleon72 je napisao/la:
27 feb 2026, 15:03
DoktorXabaras je napisao/la:
27 feb 2026, 14:57
napoleon72 je napisao/la:
19 feb 2026, 21:47

Hladna k'o snijeg cetresprve na vrhovima Igmana
Malo sam fulio ovo prvo, za drugo ostajem pri prvobitnom mišljenju. :think:

PS. Znaći preslušo se album detaljno. :D
Napamet svaka pjesma. 10 god im nijedan koncert nisam promasio i cekam da je otpjevaju, i nista. Zaobilazi je Sejo opasno. :rol:
Drago mi je kad znam da ima još poneki fan pjesama koje su tu samo da "popune broj na albumu".
Ja sam ga jednom molio da otpjeva "šareno kamenje" kaže Sejo, nisam ti ja Šaban Šaulić da pjevam samo jednom čovjeku na uvce :D
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10893
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 27 feb 2026, 18:16

napoleon72 je napisao/la:
27 feb 2026, 18:04
jurisicduska je napisao/la:
27 feb 2026, 17:54
Pitar6785 je napisao/la:
27 feb 2026, 17:34
Jel Dino Selimovic (ves masina) ima 1,5% vlasnistva kluba. Svi zivi sve isprodavase A dino lagano drzi svoje dionice, il je ovo neki zakonski fol da nemoze jedan tip imat 100% glasacki prava.

Dobro je ovo sto je brazilac registrovan.
Nema Dino, ima Dinin stari. Kupio je jedan ulog od 30.000 KM
Drug nebi tvog princa
Samo polako.

mirzatele
Postovi: 12016
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 27 feb 2026, 18:28

Da je sutra pobijediti...

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 27 feb 2026, 18:54

DoktorXabaras je napisao/la:
27 feb 2026, 18:10
napoleon72 je napisao/la:
27 feb 2026, 15:03
DoktorXabaras je napisao/la:
27 feb 2026, 14:57


Malo sam fulio ovo prvo, za drugo ostajem pri prvobitnom mišljenju. :think:

PS. Znaći preslušo se album detaljno. :D
Napamet svaka pjesma. 10 god im nijedan koncert nisam promasio i cekam da je otpjevaju, i nista. Zaobilazi je Sejo opasno. :rol:
Drago mi je kad znam da ima još poneki fan pjesama koje su tu samo da "popune broj na albumu".
Ja sam ga jednom molio da otpjeva "šareno kamenje" kaže Sejo, nisam ti ja Šaban Šaulić da pjevam samo jednom čovjeku na uvce :D
:urnebes: :mrgreen:
Ma Sejo je ziva legenda. Na ovim "neustekanim" koncertima je bilo dosta tih sporednih pjesama. Dobar fazon su uradili, navodno naredne godine izmijenjen repertoar, pa valjda i Dzana dodje na red. :mrgreen:

Al da ne idemo u offtopic previse. :salut:
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
adoado
Postovi: 358
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 27 feb 2026, 19:11

_weella_ je napisao/la:
27 feb 2026, 11:47
Zanimljivo je kako se ljudi prime i diskutuju oko krajnje nebitnih stvari za SPORT i SPORTSKI segment, pa bile one istinite ili ne, nebitno deset stranica se raspravlja jel istina - nije istina, banovati, ne banovati, insajderi, nisu, jesu.
Ista je priča kad neko tokom transfer perioda stavi "bombu", odmah je 10 komentara, pošalji, inbox, ko, šta.


Odnosno tema je najtiša kad je sve dobro, ide nas, idu rezultati nema krvi da se piše.
Jel dođe poraz, iz rupa izlaze sve nedaće, od loše selekcije, skautinga, transfera, bombi. Čudo neviđeno kakav smo narod, a pogotovo navijači.
Ljudi se na današnjem vaktu vole baviti nebitnim stvarima, a pogotovo stvarima koje ih se ne tiču. To je posao policije i neka oni riješe. Mnogo je ljepše diskutovati kojih 11 momaka će prvi istrčati na teren u Banja Luci.
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 27 feb 2026, 19:16

Reče Marinović da će biti agresivni u duelima, znači pustit će im da nas udaraju.

Avatar
tabba77
Postovi: 3793
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 27 feb 2026, 19:56

Čelik opet u prvih 11. :clap:
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2080
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 27 feb 2026, 20:20

Bordo TV dobar :thumbup:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 27 feb 2026, 21:44

Sutra treba izaci sa juniorima, halaliti 3 boda, i bez njih mozemo.
U suprotnom, samo ce ekipa izgubiti moral, i psihicki pasti.
Svirat ce svaki dodir sa igracem borca, nece pustiti prednost nikad za naš kontranapad. A oni ce te tuci, a crveni nece dobiti.
Ja glasam da djeca igraju sutra, jos kad bi nekim cudom pobijedili, to bi bilo pisanje.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 feb 2026, 21:46

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
27 feb 2026, 21:44
Sutra treba izaci sa juniorima, halaliti 3 boda, i bez njih mozemo.
U suprotnom, samo ce ekipa izgubiti moral, i psihicki pasti.
Svirat ce svaki dodir sa igracem borca, nece pustiti prednost nikad za naš kontranapad. A oni ce te tuci, a crveni nece dobiti.
Ja glasam da djeca igraju sutra, jos kad bi nekim cudom pobijedili, to bi bilo pisanje.
Sto posto, mozda izaci i kao Sloga odigrati revijalni mec, sprdat se na terenu, izbijati, napucavati.

fks74
Postovi: 13475
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 27 feb 2026, 21:52

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 feb 2026, 21:46
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
27 feb 2026, 21:44
Sutra treba izaci sa juniorima, halaliti 3 boda, i bez njih mozemo.
U suprotnom, samo ce ekipa izgubiti moral, i psihicki pasti.
Svirat ce svaki dodir sa igracem borca, nece pustiti prednost nikad za naš kontranapad. A oni ce te tuci, a crveni nece dobiti.
Ja glasam da djeca igraju sutra, jos kad bi nekim cudom pobijedili, to bi bilo pisanje.
Sto posto, mozda izaci i kao Sloga odigrati revijalni mec, sprdat se na terenu, izbijati, napucavati.
Ništa to, samo deri ako ćemo izgubiti treba ih natjerati da se dobro oznoje i da mole sudiju da im pomogne.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 27 feb 2026, 22:00

Najace je ovo za super kup, naglo Zrinjski domacin, ljudi na svim terenu to nema nigdje na planeti.

Avatar
mnon46
Postovi: 5209
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 27 feb 2026, 22:00

Treba ih natjerati da se po ko zna koji put dobro dobro osramote u prenosu uživo.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Zeko87
Postovi: 2975
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 27 feb 2026, 22:19

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 feb 2026, 21:46
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
27 feb 2026, 21:44
Sutra treba izaci sa juniorima, halaliti 3 boda, i bez njih mozemo.
U suprotnom, samo ce ekipa izgubiti moral, i psihicki pasti.
Svirat ce svaki dodir sa igracem borca, nece pustiti prednost nikad za naš kontranapad. A oni ce te tuci, a crveni nece dobiti.
Ja glasam da djeca igraju sutra, jos kad bi nekim cudom pobijedili, to bi bilo pisanje.
Sto posto, mozda izaci i kao Sloga odigrati revijalni mec, sprdat se na terenu, izbijati, napucavati.
A čime su djeca zaslužila da budu topovsko meso ?
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

NajvecaRadosti
Postovi: 10172
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 27 feb 2026, 23:28

mosarajvosa83 je napisao/la:
27 feb 2026, 22:00
Najace je ovo za super kup, naglo Zrinjski domacin, ljudi na svim terenu to nema nigdje na planeti.
I gledat ce da se igra kad budemo u najgoroj formi a oni oporave se od Evrope.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 27 feb 2026, 23:37

mosarajvosa83 je napisao/la:
26 feb 2026, 18:24
rimljanin90 je napisao/la:
26 feb 2026, 18:15
mosarajvosa83 je napisao/la:
26 feb 2026, 18:12


Koje su to njihove sanse?
Ocito nisi gledao utakmicu. Sansa je i kad nije 100% opasna po gol. Odlicno su iznosili loptu i pravili tranziciju. Drugo je sto napokon imamo kvalitet nazad, da smo protiv ovog veleza igrali na pocetku sezone izgubili bi 2-3 razlike
Ma ja ba bolji su od nas, vidjecemo u revansu ove fudbalskw analiticare, uglavnom da ti ja kazem koji nisam vidio dobro nista apsolutno nisu napravili osim sto su trebali prije gola crveni dobiti i sto nam penal nije svirao. Sudija je nastavio malo blaze gdje je stao u Vrapcicima prosli put gdje smo gledali najvecu lakrdiju i primitivizam, zao mi je samo sto ih isto na Kosevu nismo docekali jer dole na terenu a i na tribinama, ne racunam RA godinama te docekuju na uzasan nacin.
Bukvalno su nas mogli 2-0 dobiti. Diskutabilna penal odluka i 1 na 1 mesica.

Avatar
tabba77
Postovi: 3793
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 27 feb 2026, 23:40

Zeko87 je napisao/la:
27 feb 2026, 22:19
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 feb 2026, 21:46
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
27 feb 2026, 21:44
Sutra treba izaci sa juniorima, halaliti 3 boda, i bez njih mozemo.
U suprotnom, samo ce ekipa izgubiti moral, i psihicki pasti.
Svirat ce svaki dodir sa igracem borca, nece pustiti prednost nikad za naš kontranapad. A oni ce te tuci, a crveni nece dobiti.
Ja glasam da djeca igraju sutra, jos kad bi nekim cudom pobijedili, to bi bilo pisanje.
Sto posto, mozda izaci i kao Sloga odigrati revijalni mec, sprdat se na terenu, izbijati, napucavati.
A čime su djeca zaslužila da budu topovsko meso ?
+1
Nikad poraz, samo lekcija.

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 27 feb 2026, 23:42

Zeko87 je napisao/la:
27 feb 2026, 22:19
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 feb 2026, 21:46
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
27 feb 2026, 21:44
Sutra treba izaci sa juniorima, halaliti 3 boda, i bez njih mozemo.
U suprotnom, samo ce ekipa izgubiti moral, i psihicki pasti.
Svirat ce svaki dodir sa igracem borca, nece pustiti prednost nikad za naš kontranapad. A oni ce te tuci, a crveni nece dobiti.
Ja glasam da djeca igraju sutra, jos kad bi nekim cudom pobijedili, to bi bilo pisanje.
Sto posto, mozda izaci i kao Sloga odigrati revijalni mec, sprdat se na terenu, izbijati, napucavati.
A čime su djeca zaslužila da budu topovsko meso ?
Nek se celice

Avatar
H8Z7
Postovi: 7204
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 28 feb 2026, 00:07

Zeko87 je napisao/la:
27 feb 2026, 22:19
mosarajvosa83 je napisao/la:
27 feb 2026, 21:46
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
27 feb 2026, 21:44
Sutra treba izaci sa juniorima, halaliti 3 boda, i bez njih mozemo.
U suprotnom, samo ce ekipa izgubiti moral, i psihicki pasti.
Svirat ce svaki dodir sa igracem borca, nece pustiti prednost nikad za naš kontranapad. A oni ce te tuci, a crveni nece dobiti.
Ja glasam da djeca igraju sutra, jos kad bi nekim cudom pobijedili, to bi bilo pisanje.
Sto posto, mozda izaci i kao Sloga odigrati revijalni mec, sprdat se na terenu, izbijati, napucavati.
A čime su djeca zaslužila da budu topovsko meso ?
+1
Ne bude li se moglo igrati samo izaći sa terena
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74 i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []