FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Beli98
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 28 feb 2026, 23:47

Gulisha 2 gola i asistencija za Racing Santander.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

skank
Postovi: 133
Pridružen/a: 20 mar 2022, 15:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skank » 28 feb 2026, 23:50

bvsic je napisao/la:
28 feb 2026, 23:47
amkeivke je napisao/la:
28 feb 2026, 23:44
Jel normalan ovaj Mario?? Nabolji nam igrač zadnje 3-4 utakmice klupiran govorim o Eleziju. Krdzalic uhvatio ritam, ofanzivno može nešto odradit on ga klupira igra sa Ignatkovom. Kriminalno je da ovaj Bralic igra prije Renata. Igraju dva desna beka Began i Hujber, dva lijeva beka Marodza i Kuprešak! Ofanzivni jedino Ljajic i Carlos (koji je pokazao da bi mogao bit pojačanje) i kao čudimo se nismo uputili šuta u gol, pa kako, ko??? Jel i dalje dežurni krivac Turkeš?? Šta mu znače izmjene u 86 i 92min?? Mario ispani još u kupu i noga u dupe neznalico!
Druga recenica nam govori koliko ti pratis FKS.

slika
Htio je reci najbolji igrac u zadnje 3-4 utakmice je klupiran veceras, a ne da je klupiran zadnje 3-4 utwkmice

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 28 feb 2026, 23:51

bvsic je napisao/la:
28 feb 2026, 23:47
amkeivke je napisao/la:
28 feb 2026, 23:44
Jel normalan ovaj Mario?? Nabolji nam igrač zadnje 3-4 utakmice klupiran govorim o Eleziju. Krdzalic uhvatio ritam, ofanzivno može nešto odradit on ga klupira igra sa Ignatkovom. Kriminalno je da ovaj Bralic igra prije Renata. Igraju dva desna beka Began i Hujber, dva lijeva beka Marodza i Kuprešak! Ofanzivni jedino Ljajic i Carlos (koji je pokazao da bi mogao bit pojačanje) i kao čudimo se nismo uputili šuta u gol, pa kako, ko??? Jel i dalje dežurni krivac Turkeš?? Šta mu znače izmjene u 86 i 92min?? Mario ispani još u kupu i noga u dupe neznalico!
Druga recenica nam govori koliko ti pratis FKS.

slika
100% u pravu, ne znam sta je fulio ako se misli da je fulio.Realno ne mogu Gojkovic,Menalo i Elezi biti na klupi nikako...

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 28 feb 2026, 23:56

Na pauzi Mario je govorio kako ekipa treba da ima 7 standardih igrača koji će biti nosioci, 6 koji će tu biti za rotaciju i 5 da se promovišu.
Zašto sad ovoliko rotira ko će mu ga znat, jel moguće da nije shvatio ko su mu glavni igrači.
Ne može se iznenaditi protivnik sa nekom izmjenom ako taj nema kvalitete.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

rimljanin90
Postovi: 1039
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 28 feb 2026, 23:58

Mislim da nije fer samo mario okriviti za poraz. Mozda se i mamic nesto pitao za prvih 11

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 01 mar 2026, 00:00

De utakmica u kojoj bi bilo lijepo pobijediti, a ne nosi ti ništa. Prvi ne možemo biti, iako bi dalo malo nade da smo ih dobili, ali samo bi dali gas više na narednim tekmama u vidu kartoniranja i slično, i tu bi popušili foru.

Ništa nismo ni izgubili posebno ovim. Pozabaviti se time da se kup osvoji, sklepat ekipu za kvalifikacije i napast ulaz u grupe tj liga fazu.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3387
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 01 mar 2026, 00:07

Tek stigoh kuci.
Ocajna igra, takav je i rezultat. Ipak bez ikakvog stresa, nista se drugo nije ni ocekivalo u bl. Fokus je na kupu.
Brazilcu dati malo vremena za adaptaciju.
Svi u mostar!

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 01 mar 2026, 00:13

E da, brazilac bi mogao biti dobro pojačanje. Jak, stabilan, a i okretan. Ima tehnike :)

Off topic:
@Vanja8 imaš pp.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

strahmeipomisliti
Postovi: 1101
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 01 mar 2026, 00:14

amkeivke je napisao/la:
28 feb 2026, 23:44
Jel normalan ovaj Mario?? Nabolji nam igrač zadnje 3-4 utakmice klupiran govorim o Eleziju. Krdzalic uhvatio ritam, ofanzivno može nešto odradit on ga klupira igra sa Ignatkovom. Kriminalno je da ovaj Bralic igra prije Renata. Igraju dva desna beka Began i Hujber, dva lijeva beka Marodza i Kuprešak! Ofanzivni jedino Ljajic i Carlos (koji je pokazao da bi mogao bit pojačanje) i kao čudimo se nismo uputili šuta u gol, pa kako, ko??? Jel i dalje dežurni krivac Turkeš?? Šta mu znače izmjene u 86 i 92min?? Mario ispani još u kupu i noga u dupe neznalico!
Noga tebi u glavu karinasu,Marodza nije lijevi bek nego lijevi stoper,a Ignatkov je zadnji vezni destruktivac,Krdzalic to nije a nije ni Cimi Boga mi,Gojkovic hvata formu jos uvijek

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 01 mar 2026, 00:50

Ne znam što Shanea forsira na beku kad čovjek nije bek. Okej po potrebi da odigra ponekad, ali očigledno se ne snalazi.
Loš je i večeras a i protiv Veleža je bio.

Pisao sam i poslije Doboja, mi smo druga ekipa sa Cimijem i bez njega. Iako je i on relativno spor, daleko od dobre forme, puno je pelja i kasni sa predajom, ali bez njega u ekipi mi smo katastrofa.
Bralić također ne ulijeva neku sigurnost nazad. Možda smo mogli probat i sa Ivaniševićem večeras.

Ovaj brazilac je jedino pozitivno večeras. Dosta se kreće, jak u duelu, lijepo spušta lopte.

Sve u svemu, mora puno bolje imamo prostora za napredak. I da smo dobili samo bi sebi lažnu nadu davali.

Mada i ovaj Borac je tu i tamo, ne igraju oni nešto lijepo da im se ne može parirat. Samo su kompaktni, čvrsti, imaju pobjednički mentalitet a i kad zakažu imaju poguranac.

Natrpat Rudara sad i onda po prolaz u Mostar ako Bog da.

bvsic
Postovi: 4878
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 01 mar 2026, 01:09

Ne znam sta je problem oko Bralica, komentarisati njega a u liniji sa njim stoje Ristovski i Maroodza mislim da je suludo.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 01 mar 2026, 01:29

Beli98 je napisao/la:
28 feb 2026, 23:47
Gulisha 2 gola i asistencija za Racing Santander.
I promašena 100% šansa, prevario golmana izbi loptu igrač s linije. I to protiv direktnog konkurenta za šampiona u gostima.
:clap:

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 01 mar 2026, 01:44

bvsic je napisao/la:
01 mar 2026, 01:09
Ne znam sta je problem oko Bralica, komentarisati njega a u liniji sa njim stoje Ristovski i Maroodza mislim da je suludo.
Čuj šta je problem...

Problem je što je nesiguran, ispada, spor je na širokom prostoru. Čovjek najobičniji pas prvom do sebe nabije u aut a ionako teško iznosimo loptu, konkretno večeras.

5arajevo
Postovi: 124
Pridružen/a: 25 avg 2025, 13:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 5arajevo » 01 mar 2026, 02:00

slika

NajvecaRadosti
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 01 mar 2026, 02:23

Nista gore sudjenje nego sto smo imali protiv Veleza kad nas je bas yebo Sivac.Kakvo zna bit ovo nije ni 10% od onoga i ne treba se vaditi na to.

Drugi Mariov poraz u 3 dana.Izmiksan tim,lose izmjene,razbacan sastav...Otp jasno nam je sta je njegova filozofija,italijanski fudbal drzi posjed,nemoj primiti gol,pobjedi 1-0.Moze proci za neki osrednji klub ali mi moramo svaku utakmicu igrati napadacki i stvarati sanse.Igraci preko 30 godina moraju preuzeti odgovornost u ovim utakmicama a ne protiv Radnika i Posusja nesto se mangupirati.Ne mogu cekati na djecu da ulaze i vade nas.Posebno me cudi Maroodza.Njemu je u prvim utakmicama igra nogom bila ubjedljivo najjaci adut,sad ne moze da se sastavi sa loptom.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 01 mar 2026, 02:29, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 01 mar 2026, 02:29

NajvecaRadosti je napisao/la:
01 mar 2026, 02:23
Nista gore sudjenje nego sto smo imali protiv Veleza kad nas je bas yebo Sivac.Kakvo zna bit ovo nije ni 10% od onoga i ne treba se vaditi na to.

Drugi Mariov poraz u 3 dana.Izmiksan tim,lose izmjene,razbacan sastav...Otp jasno nam je sta je njegova filozofija,italijanski fudbal drzi posjed,nemoj primiti gol,pobjedi 1-0.Moze proci za neki osrednji klub ali mi moramo svaku utakmicu igrati napadacki i stvarati sanse.Igraci preko 30 godina moraju preuzeti odgovornost u ovim utakmicama a ne protiv Radnika i Posusja nesto se mangupirati.Ne mogu cekati na djecu da ulaze i vade nas.
Ja bi sad potpisao titulu da 20 utakmica pobjedimo sa po 1:0. :mrgreen:

Sa Feđom smo igrali napadački, svaka utakmica je bila po 4/5 zicera, prečke stative itd... Međutim bez bodova.

Ali svakako se slažem da je Mariova krivica oba ova poraza. Puno miksanja za kratko vrijeme. Jbt ako ne mogu odrzat kakav takav kontinuitet u 3 tekme za 7 dana trebaju se zapitati onda kakvi su igrači. Shvatam da treba odmora svakako, ali ovo sto mi radimo je puno. Teško i za igrače da uhvate formu ako nemaju kontinuitet.

NajvecaRadosti
Postovi: 10170
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 01 mar 2026, 02:33

ajdohordas je napisao/la:
01 mar 2026, 02:29
NajvecaRadosti je napisao/la:
01 mar 2026, 02:23
Nista gore sudjenje nego sto smo imali protiv Veleza kad nas je bas yebo Sivac.Kakvo zna bit ovo nije ni 10% od onoga i ne treba se vaditi na to.

Drugi Mariov poraz u 3 dana.Izmiksan tim,lose izmjene,razbacan sastav...Otp jasno nam je sta je njegova filozofija,italijanski fudbal drzi posjed,nemoj primiti gol,pobjedi 1-0.Moze proci za neki osrednji klub ali mi moramo svaku utakmicu igrati napadacki i stvarati sanse.Igraci preko 30 godina moraju preuzeti odgovornost u ovim utakmicama a ne protiv Radnika i Posusja nesto se mangupirati.Ne mogu cekati na djecu da ulaze i vade nas.
Ja bi sad potpisao titulu da 20 utakmica pobjedimo sa po 1:0. :mrgreen:

Sa Feđom smo igrali napadački, svaka utakmica je bila po 4/5 zicera, prečke stative itd... Međutim bez bodova.

Ali svakako se slažem da je Mariova krivica oba ova poraza. Puno miksanja za kratko vrijeme. Jbt ako ne mogu odrzat kakav takav kontinuitet u 3 tekme za 7 dana trebaju se zapitati onda kakvi su igrači. Shvatam da treba odmora svakako, ali ovo sto mi radimo je puno. Teško i za igrače da uhvate formu ako nemaju kontinuitet.
Slazem se i ja da trebaju svi dobiti priliku jer svi su tu s razlogom ali ovo je krajnje neozbiljno sta mi radimo.Od Celika do Borca dakle 5 utakmica u svakoj je napravio barem 6 promjena,to niko ne radi.Ko se ne bi pogubio.I sad smo zijanili sad ide novih 7 promjena u sastavu
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8140
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 01 mar 2026, 03:52

Pripreme fizicka sprema borac tako reci u 14 dana odigrao jednu izbiljnu utakmicu, sudija koji je svoim odlukama vec od 30 sekunde pokazao kako ce stvari ici, Menalo zuti karton kad je bralic cistu loptu uzeo kad smo ih bas pritiski i svaki put je to radio. Odradio bas poso onako kako su mu rezisirali Vico i co, dovoljno pomog uzeta 3 boda a sva pomoc sakrivena i on ce dobit prolaznu ocjenu, vukovi siti a i ovce na broju.

Totalno su pali u formi
Marodza
Mujkic
Keremeh
Beganovic
IGNJATKOV


Takodje mozese se reci da sledeci koje cu nabrojat su u istoj formi kako su i bili sto je ispod zadovoljavajuceg nivoa posebno sto sad nemogu se vadit na to da su tek dosli

RISTOVSKI
TURKES
BRALIC
KRDZALIC
KUPRESAK

Ko je digao formu jeste
Banic
Gojko
Elezi

Plus GOJKOVIC koji se vratio iz povrede i Adem koji jednostavno ima kvalitet, prem da danas nista nije pokazao.


Brazilac je danas pokazao da je fizicki i kondiciono spreman takodje da je fizicki dobro jak, sad je vrijeme cekanja da vidimo kakav ce bit finiser.

Takodje cinimi se da Mario radi rotaciju igraca da bi kroz utakmice dao sto vise minuta citavom rosteru a ujedno da nebi igrace preforsiro. Vjerovatno kisa i snijeg su utjecale da odradi ono sto je naumio.

Evo kaze da je Cimirota izvadio jer se povrijedio.

Kostur ekipe

Banic
gojkovic ristovski cimirot
Elezi adem menalo

To je tih 7 igraca i najvjerovatnije da ce bit 8 igrac brazilac

Began telalovic bralic krdzalic hujber mujkic maroodza kupresak ovih 8 ce bit dopuna

Plus turkes keremeh mehmedovic musija

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amco46 » 01 mar 2026, 04:33

Meni su najjaci ovi sto vec tjeraju Marija.
Kad vidim komentare skontam ma nismo mi ni za sta vise id husrefa i sta je tu je.
Cude se rotacijama igraca u 7 dana 3 utakmice ma pljujte pitari u tom smo prvaci.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 01 mar 2026, 07:41

Dobro je ovo sve poslije dva vezana kijsa ide pobjeda ako Bog da :bih:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []