Nasa je greska ta rucna protiv Veleza i rotiranje najjace ekipe da se kofol sacuvamo za utakmicu protiv Borca koji je odmarao skoro dvije sedmice, u međuvremeno otisao na laksi footing u Doboj, al u petak… mi imali Veleza i odlazak na ovo tamo. Vaznije je bilo bas zapeti protiv Veleza, a ako sta bude u bl bude. No dobro, valja nam se boriti i tjt.
Da si najvećem neprijatelju dao, da nam protiv Veleža izmiksa, izrotira, kombinuje tim, ne bi gore uradio od Cvitanovica. Znalo se, da nam je cijela sezona stala u dvomeč sa Veležom, a mi onako pristupimo. Cvitanović ne smije ostati ni dana trener, ako ispadnemo.
Ispali smo vec
Cvitanovic ostaje jos najmanje godinu
Ako idu s tim mentalitetom na revans u Mostar majku im unaprijed.
Od Banja Luke napravili utakmicu zivota a za nas skroz nebitno.Protiv Veleza uzasno falio Ljajic s nekim pasom ili potezom kao u Doboju,protiv Borca nesto drugo.Kako znaju i umiju po prolaz u Vrapcice
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Turkeš, kakav god je, morao je početi protiv Veleža. Zašto je vraćen sa posudbe, ako ce njegovu poziciju igrati dva krilna igrača od metar i žilet, a znalo se kakve jablane ima Velež u odbrani.
Da si najvećem neprijatelju dao, da nam protiv Veleža izmiksa, izrotira, kombinuje tim, ne bi gore uradio od Cvitanovica. Znalo se, da nam je cijela sezona stala u dvomeč sa Veležom, a mi onako pristupimo. Cvitanović ne smije ostati ni dana trener, ako ispadnemo.
Ispali smo vec
Cvitanovic ostaje jos najmanje godinu
Ako idu s tim mentalitetom na revans u Mostar majku im unaprijed.
Od Banja Luke napravili utakmicu zivota a za nas skroz nebitno.Protiv Veleza uzasno falio Ljajic s nekim pasom ili potezom kao u Doboju,protiv Borca nesto drugo.Kako znaju i umiju po prolaz u Vrapcice
U vrapcicima nece biti vise od pola sata aktivne igre, a mi za toliko ni sami sebi ne mozemo uvaliti 2 gola
Samo se nadam da ovaj Brazilac nije Butic iz favela. Nekako mi najvise na to naginje. Jak, moze trcat, al kad treba egzekutor, jedva i sa penala...
Nadam se da grijesim.
Po trenutnoj formi i kako igramo čisto sumnjam da ćemo proći Velež volio bih da griješim ali daj Bože,sačuvati treće mjesto i probati nešto napraviti u evropi aBd i elham
Ovo je naš najjači sastav i tako bi išao protiv Veleža i to od prve minute ultra ofanzivno jer se tu nema šta čekati i taktizirati u rezultatskom si zaostatku a što vrijeme bude više odmicalo sve manje i manje će biti aktivne igre.
Za Rudar ovako,
................Banić
.....Ristovski....Gojković....Bralić
Hujber...Elezi....Ignjatkov....Kuprešak
..........Menalo....Krdžalić
.................Carlos
Naš najveći problem je klupa, gdje imamo samo dva igrača u rotaciji koji mogu (bar u teoriji) donijeti prevagu kad uđu u igru. Sve ostalo je na nivou gdje se nadaš da ćemo njihovim ulaskom ostati u istom ritmu. Povrede Mamasa i Renana se osjete pravo na ekipu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Turkeš, kakav god je, morao je početi protiv Veleža. Zašto je vraćen sa posudbe, ako ce njegovu poziciju igrati dva krilna igrača od metar i žilet, a znalo se kakve jablane ima Velež u odbrani.
Zato što taj igrač od metar i žilet čitaj Kyeremeh ima više ofanzivno osvojenih zračnih duela nego Turkeš zračnih + na zemlji. Lik ima odraz centimetar.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Turkeš, kakav god je, morao je početi protiv Veleža. Zašto je vraćen sa posudbe, ako ce njegovu poziciju igrati dva krilna igrača od metar i žilet, a znalo se kakve jablane ima Velež u odbrani.
Zato što taj igrač od metar i žilet čitaj Kyeremeh ima više ofanzivno osvojenih zračnih duela nego Turkeš zračnih + na zemlji. Lik ima odraz centimetar.
Pa sta si dobio od Kyeremecha, kao centralnog napadača, kad se podvuče crta, kakav doprinos ? Igrao je to nekad i kod Zekica i Rozmana.
Ovo je naš najjači sastav i tako bi išao protiv Veleža i to od prve minute ultra ofanzivno jer se tu nema šta čekati i taktizirati u rezultatskom si zaostatku a što vrijeme bude više odmicalo sve manje i manje će biti aktivne igre.
Za Rudar ovako,
................Banić
.....Ristovski....Gojković....Bralić
Hujber...Elezi....Ignjatkov....Kuprešak
..........Menalo....Krdžalić
.................Carlos
Naš najveći problem je klupa, gdje imamo samo dva igrača u rotaciji koji mogu (bar u teoriji) donijeti prevagu kad uđu u igru. Sve ostalo je na nivou gdje se nadaš da ćemo njihovim ulaskom ostati u istom ritmu. Povrede Mamasa i Renana se osjete pravo na ekipu.
Maroodza nije i ne treba igrati lijevog beka. Nikad.
Ovo je naš najjači sastav i tako bi išao protiv Veleža i to od prve minute ultra ofanzivno jer se tu nema šta čekati i taktizirati u rezultatskom si zaostatku a što vrijeme bude više odmicalo sve manje i manje će biti aktivne igre.
Za Rudar ovako,
................Banić
.....Ristovski....Gojković....Bralić
Hujber...Elezi....Ignjatkov....Kuprešak
..........Menalo....Krdžalić
.................Carlos
Naš najveći problem je klupa, gdje imamo samo dva igrača u rotaciji koji mogu (bar u teoriji) donijeti prevagu kad uđu u igru. Sve ostalo je na nivou gdje se nadaš da ćemo njihovim ulaskom ostati u istom ritmu. Povrede Mamasa i Renana se osjete pravo na ekipu.
Maroodza nije i ne treba igrati lijevog beka. Nikad.
Bolji je od Mujkića.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Banić
Hujber Gojković Mujkić Kuprešak
Cimirot
Kyeremeh Elezi Ljajić Menalo
Carlos
Juriš na Velež
U-21 predstavlja najveći problem, bilo bi lijepo imati nekog stopera, beka za ovu ulogu zaštićenog godišta. Đurić se tek sljedeće sezone vraća, Krdžalić, Ignatkov nemaju šta tražiti ispred ovog veznog reda. Opet Mujkić kao stoper nekako najmanje će praviti smetnju.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Banić
Hujber Gojković Mujkić Kuprešak
Cimirot
Kyeremeh Elezi Ljajić Menalo
Carlos
Juriš na Velež
U-21 predstavlja najveći problem, bilo bi lijepo imati nekog stopera, beka za ovu ulogu zaštićenog godišta. Đurić se tek sljedeće sezone vraća, Krdžalić, Ignatkov nemaju šta tražiti ispred ovog veznog reda. Opet Mujkić kao stoper nekako najmanje će praviti smetnju.
Banić
Hujber Gojković Mujkić Kuprešak
Cimirot
Kyeremeh Elezi Ljajić Menalo
Carlos
Juriš na Velež
U-21 predstavlja najveći problem, bilo bi lijepo imati nekog stopera, beka za ovu ulogu zaštićenog godišta. Đurić se tek sljedeće sezone vraća, Krdžalić, Ignatkov nemaju šta tražiti ispred ovog veznog reda. Opet Mujkić kao stoper nekako najmanje će praviti smetnju.