FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 02 mar 2026, 13:51

mirzatele je napisao/la:
02 mar 2026, 11:38
Do kraja prvenstva svaku utakmicu treba početi bar 4 igrača ispod 21 godine.
Bolje kad vodimo 2 razlike onda ih ubaciti. Nije ovo bas tako naivna liga i mislim da bi nas Velez i Siroki prestigli kad bi toliko se opustili

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 mar 2026, 14:04

Pogledajte rekciju

Hirosa
Hrelje
Grahovca
Juricac

Kad su igrali za druge klubove pogledajte sad, sad svaki faul grublji ne grublji nista ides igras, nije to bas zato sto je tebi marinko istreniro ili pokojni zizovic vec zato sto ti je receno igraj sudije su nase ako zaskripa. Neobracaj te paznju ako nekad sudija pogrijesi na nasu stetu pa ako se nekad uzgubi, to ce se nama kompenzirat vratit. Takodje igraci to kroz igru osjete, kao sto neko rece probaj sa rajom na terminu odigrat pa kad ti 2 ocita faula nesvira zna se desit saketanje u najmanju ruku za gusu se fatat. Jesu ovo profesionalci i zato i ne dokazi do saketanja al dolazi do guranja psovanja sudi protivnicki igracima, posle utakmice nesmije niko nista reci ni trener ni igraci. Ristivski prico na nekom podkestu lijevom odma kazna. Jedino poneki trener sd kad napuste bh nigomet ibricic rozman zekic su rekli kako jeste, i to samo zato sto znaju da vise nikad nece se vratit u bh fudbal. Nemoze to reci Adzem Sablja Husref itd itd jer oni nemaju gdje radit nego pl bh a ako sta kazes dobices tarabu.


ZASTO NIKO IZ B KOMPONENTE NISTA NEKAZE ZA ORGIJANJE U BL, zasto niko nista nekaze ako nista za ovaj slucaj zabrane nasim navijacima u doboju.

1000% ovo da se desava borcu i zrinjskom imao bi bar 5 istupa ljudi s ili h komponente kako se treba liga vratit na entitere kako se hrvaski srbski klubovi diskriminraju kako samo bisnjacki klubovima sudi ovako itd.

AZMIR HUSIC je nakon samo dvije godine u pl bh poceo napadat javno televiziski na FK SARAJEVO, usao u savez kao sastupnik (svi znamo sta se desilo u gligovoj/srebrenici nedo bog nikom) i covjek nijednu jedinu rijec status izjavu nije rekao na ovaj cirkus rezisiran od Vice/Beusa


Nije valjda da je preci vico beus nego drzava i FK SARAJEVO

Opravdanje nije zasto ljudi iz sarajevskig jantona nekazu nesto sto cu ja..

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 02 mar 2026, 14:31

Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 10:00
Rule_hz je napisao/la:
01 mar 2026, 21:57
Jet2Holiday je napisao/la:
01 mar 2026, 21:47
Jedinu sansu za pozitivnu sezonu, Mario i igraci su propustili.protiv Veleza.

Makar to su mogli skupiti snage, odigrati muski, i pobjediti. No jok, oni izasli, ko pichke odigrali i izgubili.

Bravo Mario, bravo igraci.
Od srca vam zelim u zivotu ovakav osjecaj kakav ste vi nama pripredili.

Preplacene pichke.


Jesmo li to ispali iz kupa? Koliko je druga tekma zavrsila?
Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
evo ga izvirio opet iz sahta nakon 4 mjeseca, dok smo drzali niz nije dva posta objavio al zato sad palamudi kad i kome treba podrsku dati

Ti si ubjedljivo najofirnija plava fekalija na ovom nasem forumu
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 02 mar 2026, 14:35

Mi moramo jačati kao ekipa i moramo jačati van terena, zaštiti klub kako se zna i umije. Bićeš konkurentan kad budeš imao stabilnu ekipu dvije sezone na okupu bez velikih promjena i kad suđenje barem bude da ti ne rade ono što su nam radili prvih 10 kola, pa nas pustili na miru da ne bude preofirno.

Borca nemamo priliku vidjeti u krizi rezultata to je jasno. Ili igraju utakmicu protv rs ekipa koje im se sklanjaju ili igraju protiv naših gdje im se svirne sve što je najblaže rečeno 50-50.

Jedino protiv Zrinjskog imaju profi suđenje i imaju taj luksuz da ponekad i izgube, li što reče Pitar kad imaš nabildano samoupuzdanje i kad si lošeg dana uzimaš bodove.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 02 mar 2026, 15:51

Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 10:00
Rule_hz je napisao/la:
01 mar 2026, 21:57
Jet2Holiday je napisao/la:
01 mar 2026, 21:47
Jedinu sansu za pozitivnu sezonu, Mario i igraci su propustili.protiv Veleza.

Makar to su mogli skupiti snage, odigrati muski, i pobjediti. No jok, oni izasli, ko pichke odigrali i izgubili.

Bravo Mario, bravo igraci.
Od srca vam zelim u zivotu ovakav osjecaj kakav ste vi nama pripredili.

Preplacene pichke.


Jesmo li to ispali iz kupa? Koliko je druga tekma zavrsila?
Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
Super napisano. Bas me zanima, koliko će raje biti na Koševu do kraja sezone, ako ispadnemo od Veleža. Pretpostavljam 2500 plafon po utakmici, izuzev derbija zadnje kolo.

rimljanin90
Postovi: 1039
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 02 mar 2026, 15:58

Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 10:00
Rule_hz je napisao/la:
01 mar 2026, 21:57
Jet2Holiday je napisao/la:
01 mar 2026, 21:47
Jedinu sansu za pozitivnu sezonu, Mario i igraci su propustili.protiv Veleza.

Makar to su mogli skupiti snage, odigrati muski, i pobjediti. No jok, oni izasli, ko pichke odigrali i izgubili.

Bravo Mario, bravo igraci.
Od srca vam zelim u zivotu ovakav osjecaj kakav ste vi nama pripredili.

Preplacene pichke.


Jesmo li to ispali iz kupa? Koliko je druga tekma zavrsila?
Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
Paklena podrska nema sta. Prosjek nam 2500 hiljade po utakmici

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 02 mar 2026, 16:18

I kad sam patio
u tvoje ime sam se kleo,
svuda te pratio, pjev'o Saraj'vo leo leo,
koliko volim te zna samo ludo srce moje,
proći će godine ja neću izdat bordo boje !
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 02 mar 2026, 17:23

rimljanin90 je napisao/la:
02 mar 2026, 15:58
Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 10:00
Rule_hz je napisao/la:
01 mar 2026, 21:57




Jesmo li to ispali iz kupa? Koliko je druga tekma zavrsila?
Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
Paklena podrska nema sta. Prosjek nam 2500 hiljade po utakmici
Kako igraju, i to je puno.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 02 mar 2026, 17:27

plisek je napisao/la:
02 mar 2026, 14:31
Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 10:00
Rule_hz je napisao/la:
01 mar 2026, 21:57




Jesmo li to ispali iz kupa? Koliko je druga tekma zavrsila?
Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
evo ga izvirio opet iz sahta nakon 4 mjeseca, dok smo drzali niz nije dva posta objavio al zato sad palamudi kad i kome treba podrsku dati

Ti si ubjedljivo najofirnija plava fekalija na ovom nasem forumu
Bla, bla, bla.
Evo ga nasao se ko ce komentirati moje postove.

Pa daji podrsku, ko ti sta brani. Veca si ti plava fekalija nego sto ce iko ovde biti na ovom forumu.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 02 mar 2026, 18:29

Kako Borac koristi sudije i u juniorskoj ligi.

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 02 mar 2026, 18:33

Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 17:23
rimljanin90 je napisao/la:
02 mar 2026, 15:58
Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 10:00


Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
Paklena podrska nema sta. Prosjek nam 2500 hiljade po utakmici
Kako igraju, i to je puno.
A kako to oni igraju ?

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 02 mar 2026, 19:00

Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 17:23
rimljanin90 je napisao/la:
02 mar 2026, 15:58
Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 10:00


Pa ja mislim da je doslo napokon vrijeme da se prvo rezultati donesu, pa onda da ide podrska.

Dosta smo mi glumili zastitnike kluba, samo nek ne puca. A igraci se pisaju po nama.
To sto je vama uredu da smo mi ovde gdje jesmo, onda ne gledamo isto.
Paklena podrska nema sta. Prosjek nam 2500 hiljade po utakmici
Kako igraju, i to je puno.
Po tvome razmišljanju onda samo ako su prvi na tabeli trebaju imati podršku a i kad smo prvi bili nismo se baš pokazali da posjetom,ne pričaj gluposti

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 02 mar 2026, 19:14

Subota, 15:00h, vrijeme sunčano, temperatura ~15°C.

2000 bolesnika da na miru isprati još jednu pobjedu bordo kluba.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

rimljanin90
Postovi: 1039
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 02 mar 2026, 19:16

DoktorXabaras je napisao/la:
02 mar 2026, 19:14
Subota, 15:00h, vrijeme sunčano, temperatura ~15°C.

2000 bolesnika da na miru isprati još jednu pobjedu bordo kluba.
Padavine 95%

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 02 mar 2026, 19:32

fks74 je napisao/la:
02 mar 2026, 18:29
Kako Borac koristi sudije i u juniorskoj ligi.
Tu pogotovo sakate sve redom,al mislim da su nam trenutno sve selekcije 1 na tabeli.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 02 mar 2026, 19:49

rimljanin90 je napisao/la:
02 mar 2026, 19:16
DoktorXabaras je napisao/la:
02 mar 2026, 19:14
Subota, 15:00h, vrijeme sunčano, temperatura ~15°C.

2000 bolesnika da na miru isprati još jednu pobjedu bordo kluba.
Padavine 95%
Nema tih vremenskih neprilika, rezultata, protivnika koji će odbiti ovih 2000 gore spomenutih da dođu na Koševo.

To za 95% padavina nadam se da ne želiš ureći ovo

slika
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 02 mar 2026, 20:41

Anex je napisao/la:
02 mar 2026, 19:00
Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 17:23
rimljanin90 je napisao/la:
02 mar 2026, 15:58


Paklena podrska nema sta. Prosjek nam 2500 hiljade po utakmici
Kako igraju, i to je puno.
Po tvome razmišljanju onda samo ako su prvi na tabeli trebaju imati podršku a i kad smo prvi bili nismo se baš pokazali da posjetom,ne pričaj gluposti
Ja koliko znam, od kad je Mirvic tu, mi se oprastamo od titule jako rano.

Kad smo to zadnji put bili prvi na tabeli? Sjecas li se ti?
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 02 mar 2026, 20:45

Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 20:41
Anex je napisao/la:
02 mar 2026, 19:00
Jet2Holiday je napisao/la:
02 mar 2026, 17:23


Kako igraju, i to je puno.
Po tvome razmišljanju onda samo ako su prvi na tabeli trebaju imati podršku a i kad smo prvi bili nismo se baš pokazali da posjetom,ne pričaj gluposti
Ja koliko znam, od kad je Mirvic tu, mi se oprastamo od titule jako rano.

Kad smo to zadnji put bili prvi na tabeli? Sjecas li se ti?
Kada Vico nije bio raširio krila.

rimljanin90
Postovi: 1039
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 02 mar 2026, 21:17

DoktorXabaras je napisao/la:
02 mar 2026, 19:49
rimljanin90 je napisao/la:
02 mar 2026, 19:16
DoktorXabaras je napisao/la:
02 mar 2026, 19:14
Subota, 15:00h, vrijeme sunčano, temperatura ~15°C.

2000 bolesnika da na miru isprati još jednu pobjedu bordo kluba.
Padavine 95%
Nema tih vremenskih neprilika, rezultata, protivnika koji će odbiti ovih 2000 gore spomenutih da dođu na Koševo.

To za 95% padavina nadam se da ne želiš ureći ovo

slika
Sarkazam brate

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 02 mar 2026, 21:52

bice vise raje 100%
4000 milje mjera

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Jadnimi, johntravolta123, robertkosar i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []