Nego jel pravi trenutak za sastanak? Dabogda vas svaku tekmu klali do federalne jer ste nam se smijali na inicijativu. Mi ovo zivimo 5 godina, vi niste relevantni otkad je vico tu pa nema ni potrebe da vas kolju
Kakva incijativa sa pitarima, nek nas izbace iz lige, nek nas ugase, ali sa tom pogani nikad necemo suradjivati!
Ako su beusovi ultrasi dobili aplauz za pjesme jebbem te bosno i neretvom lesevi plove, hoce li lesinari dobiti standing ovation kada zapjevaju vama dobro poznate njihove hitove koje pjevaju i vasa braca iz zemuna?
Opet mitomanija na dijelu, upamti jedno, sto puta ponovljena laz nece postati istina i tacka.
Ultrasi su docekani skandiranjem “ mostarske pycke”, bajke o aplauzu ostavi za nekoga ko nije bio na utakmiici.
Nego jel pravi trenutak za sastanak? Dabogda vas svaku tekmu klali do federalne jer ste nam se smijali na inicijativu. Mi ovo zivimo 5 godina, vi niste relevantni otkad je vico tu pa nema ni potrebe da vas kolju
Da imas mozga vidio bi da je sudjenje bilo odlicno. Na kraju situacija koje se bez goal line tehnologije ne moze provjeriti.
Cuj vi zivite OVO. Koje ovo glupane?
Složio bih se da je u toku utakmice suđenje bilo odlično (50-50). Mislim da se posljednji penal morao makar provjeriti u VAR-u.
Sami smo krivi što smo ispali. Ovo smo trebali rutinirati u regularnom toku, ali nažalost nismo.
Na kraju skupo nas je koštala greška u posljednjoj minuti prve utakmice.
@plisek da Bog da ti sida u kuću ušla, smrdo.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
kakva je ovo mitomanija jel mene neko fura hahahahahahaahah ljudi kupili tekmu par kola pred kraj nakon sto nisu nijedan bod u gostima uzeli kaze ko se borio za opstanak
pa ti si mitoman klosaru, hoces nekog ubijediti da smo kupili opstanak, a mi bili blizi evropi, nego ispadanju
nisi ti dobar s glavom, buncas tebra. prije par sezona vam je vico sredio i opstanak i licencu za ligu, ti se pravi lud koliko hoces. To je vas najveci problem, radije cete prodat obraz i s cetaljima radit nego s nama inicijativu zapocet. Dzilda vam se u grobu okrece, cetnike na grbavicu dovodite
To sto vi dogovarate lige i kupove sa vicom, ne znaci da su svi isti. Jedne sezone ligu kupite, druge sezone date ligu za kup i ti nekome pricas u kupovini…
pa ti si mitoman klosaru, hoces nekog ubijediti da smo kupili opstanak, a mi bili blizi evropi, nego ispadanju
nisi ti dobar s glavom, buncas tebra. prije par sezona vam je vico sredio i opstanak i licencu za ligu, ti se pravi lud koliko hoces. To je vas najveci problem, radije cete prodat obraz i s cetaljima radit nego s nama inicijativu zapocet. Dzilda vam se u grobu okrece, cetnike na grbavicu dovodite
To sto vi dogovarate lige i kupove sa vicom, ne znaci da su svi isti. Jedne sezone ligu kupite, druge sezone date ligu za kup i ti nekome pricas u kupovini…
Ljudi vas ostavili u ligi i da vam se uprava iglasi niđe veze, ovdje ste realno sami sebe izbacili, kao onda u krupi na vrbasu kad ste stqmpali macija more, ooet ste sebe izbscili a i po reakciji erica njemu je jos teze palo sto su prosli
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
sa nama necete al zato sa vicom za opstanak mozete hahahaha mrs u federalnu dabogda vas svaku tekmu ostetili dok sam ziv
Kakav opstanak? Kad smo se to mi borili za opstanak?
To je to.
A ćacilend je najslobodniji deo evrope
Ista skola
za nevjerovat sta citamo bgm srpska posla jbg
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Na kraju ce Huskovic biti Suarez za ove nase napadace
NEK STOJI !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
pa ti si mitoman klosaru, hoces nekog ubijediti da smo kupili opstanak, a mi bili blizi evropi, nego ispadanju
nisi ti dobar s glavom, buncas tebra. prije par sezona vam je vico sredio i opstanak i licencu za ligu, ti se pravi lud koliko hoces. To je vas najveci problem, radije cete prodat obraz i s cetaljima radit nego s nama inicijativu zapocet. Dzilda vam se u grobu okrece, cetnike na grbavicu dovodite
To sto vi dogovarate lige i kupove sa vicom, ne znaci da su svi isti. Jedne sezone ligu kupite, druge sezone date ligu za kup i ti nekome pricas u kupovini…
vi po vucicevom sistemu, samo lazi dok narod ne zaboravi sta je istina. U federalnu ispali amin
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Kakav opstanak? Kad smo se to mi borili za opstanak?
To je to.
A ćacilend je najslobodniji deo evrope
Ista skola
Niko nista:
Pitari: Borili ste se za opstanak
Tabela:
Mitomaniiiiiii
djeste bili pred kupljeno gostovanje mitomane? al haj, toliko ate nebitan faktor u bh fudbalu jos koja godina i bit ce punoljetne djece koja nikad nije titulu vidjela. Jos malo i ide cvajta abd
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Niko nista:
Pitari: Borili ste se za opstanak
Tabela:
Mitomaniiiiiii
djeste bili pred kupljeno gostovanje mitomane? al haj, toliko ate nebitan faktor u bh fudbalu jos koja godina i bit ce punoljetne djece koja nikad nije titulu vidjela. Jos malo i ide cvajta and
Prije tajnog odlaska u banja luku kod vice i dodika bili predzadnji
Kako su se nakotili, pa ovo je nerealno hahahha
12 replied u zadnjih 20 minuta.
Mitomani kupili sve sto je se moglo, vlastiti navijaci iz prozivali za kupovinu i namjestanje i ono nekome nesto govori…
Sto puta ponovljena laz nece postati istina!
Crknite kerovi