Opet mitomanija na dijelu, upamti jedno, sto puta ponovljena laz nece postati istina i tacka.Brundoo je napisao/la: ↑10 mar 2026, 22:35Ako su beusovi ultrasi dobili aplauz za pjesme jebbem te bosno i neretvom lesevi plove, hoce li lesinari dobiti standing ovation kada zapjevaju vama dobro poznate njihove hitove koje pjevaju i vasa braca iz zemuna?![]()
Ultrasi su docekani skandiranjem “ mostarske pycke”, bajke o aplauzu ostavi za nekoga ko nije bio na utakmiici.




