Evo naslov ko najcitanijija vijest na ss.ba.
Premijer liga BiH - aktuelno
- Jet2Holiday
- Postovi: 1021
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
-
19vendetta87
- Postovi: 10262
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brat zaboravio da je provaljen.KONTRASVIH je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:37Rece boki86 i ode da se loguje na drugi profil i da glumi navijaca Zelje![]()
Zbog pacijenata kao sto si ti, normalna rasprava ovdje vise skoro da i ne postoji.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cemu to?Jet2Holiday je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:16E cuj i navijaci sloge ih nalupali.
Jbte, bas nas brukate
Onda se pitas sto ti J*** mater.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovi njima u ligi a oni njima kup,stara mantra
Tik Tak
Tik Tak
Zadnja izmjena: relativizam, dana/u 10 mar 2026, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.
- Jet2Holiday
- Postovi: 1021
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako kojim slucajem mi prodjemo sutra, ovaj poraz od sloge ce im teze pasti 10*
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
+1Tatamata1946 je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:39Samo slijepac nije vidio gol iz prve
Kasnije na ponovljenim snimcima se jos bolje vidi...
Isto nama neki dan iskljuci igraca sto je petom zaustavio loptu. Nije bi ni faul, to svako vidi...samo sudija ne vidi
Mozemo se mi mrziti i podhebavati ali to su cinjenice koje vidi svako ko ima oci
Ko ulozi marku u ovaj cirkus svaka mu cast i ne bi me iznenadilo da investitori dignu ruke od svega
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
AL najjaca vam je ova istupi iz lige. Pa to vam znaci gasenje kluba sta ces dobit 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tatamata1946 je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:39Samo slijepac nije vidio gol iz prve
Kasnije na ponovljenim snimcima se jos bolje vidi...
Isto nama neki dan iskljuci igraca sto je petom zaustavio loptu. Nije bi ni faul, to svako vidi...samo sudija ne vidi
Mozemo se mi mrziti i podhebavati ali to su cinjenice koje vidi svako ko ima oci
Ko ulozi marku u ovaj cirkus svaka mu cast i ne bi me iznenadilo da investitori dignu ruke od svega
Zato se i cudim Mirvicima zasto ulazu lovu u ovaj mulj zvani PLBIH. I to ne malo.
Normalni ljudi ne bi marke ulozili dok vlada ovakav cirkus.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 10 mar 2026, 23:45, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Komsinice Zeljana i u Doboju si jexana!
Penal cist ko suza lopta u golu, nije uopste dio iste na gol liniji, nije priznat gol jer ne seljacic visocki Sabic sam sebe popisao, sumnjajuci u zgoditak.
Realno, sezona vam je svakako na odbicu kompletna i evrope necete vidjeti ali sve to na stranu sad.
Kako ce vam papani dobojski nabit igrace i navijace kad ste vi najjaci?
Kako glas u pozadini sa snimka kaze 'Savo idi smiri ih fasovat ce', pa potom 'nabij ga, nabij ga' i ode Savo i opet dobise po labrnji.
I meni pitarluk nimalo nije jasan, ko fol nesto podrzavate kone a voljeli bi nas mrtve vidjeti, jeste naivni. Posajpi ih, nek se mrcvare. Pa otac porodice im ne vjeruje mi treba s njima nesto da pokrecemo, nema logike. Samo s Velezom mozemo u vatru jer su jedini pro bosanski orijentisani.
Penal cist ko suza lopta u golu, nije uopste dio iste na gol liniji, nije priznat gol jer ne seljacic visocki Sabic sam sebe popisao, sumnjajuci u zgoditak.
Realno, sezona vam je svakako na odbicu kompletna i evrope necete vidjeti ali sve to na stranu sad.
Kako ce vam papani dobojski nabit igrace i navijace kad ste vi najjaci?
Kako glas u pozadini sa snimka kaze 'Savo idi smiri ih fasovat ce', pa potom 'nabij ga, nabij ga' i ode Savo i opet dobise po labrnji.
I meni pitarluk nimalo nije jasan, ko fol nesto podrzavate kone a voljeli bi nas mrtve vidjeti, jeste naivni. Posajpi ih, nek se mrcvare. Pa otac porodice im ne vjeruje mi treba s njima nesto da pokrecemo, nema logike. Samo s Velezom mozemo u vatru jer su jedini pro bosanski orijentisani.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svi su oni argentina, sve fol normala i razumno a prvom prilikom yebu mrtve i žive.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakve nebuloze pišete i jedni i drugi.
Mrzim želju što je sasvim normalno, onaj ko kaže da voli gradskog rivala nije dobar u glavu.
Večeras klasična otimačina, iako nejasno zašto se niko nije pobunio, ni Šabić ni Muftić koji je bio u boljoj poziciji, niko.
Suđenje sasvim korektno svih 90 minuta, u poređenju sa suđenjem protiv nas u Doboju od prije par dana nebo i zemlja, ali ne možeš reći da nisu pokradeni na kraju.
Ne smiješ krast želju u korist sloge iz Doboja, jednostavno ne smiješ.
Ono što je istina je da su dva najtrofejnija kluba u državi koji su konstantno kroz historiju igrali bitnu ulogu i u bivšoj i u sadašnjoj državi, osvajali trofeje i davali reprezentativce svedena na rang Modriče, Slavije, Budućnosti iz Banovića što se tiče pogleda sudija na iste.
Zamisli samo da se Real ili Barsa pokradu protiv Levantea, Bayern protiv Augsburga, to se jednostavno ne smije dešavati.
Ne krade se nas samo protiv Zrinjskog i Borca, nego te ponizi protiv ovih buranija klubova što je još više frustrirajuće.
Previše se dopustilo a čini mi se da niko nema snage za neku konkretnu reakciju, navijači su prvi bedem sarajevskih klubova i totalno mi je nejasno odakle ovolika letargija.
Ničija nije do zore, samo zora je daleko.
Mrzim želju što je sasvim normalno, onaj ko kaže da voli gradskog rivala nije dobar u glavu.
Večeras klasična otimačina, iako nejasno zašto se niko nije pobunio, ni Šabić ni Muftić koji je bio u boljoj poziciji, niko.
Suđenje sasvim korektno svih 90 minuta, u poređenju sa suđenjem protiv nas u Doboju od prije par dana nebo i zemlja, ali ne možeš reći da nisu pokradeni na kraju.
Ne smiješ krast želju u korist sloge iz Doboja, jednostavno ne smiješ.
Ono što je istina je da su dva najtrofejnija kluba u državi koji su konstantno kroz historiju igrali bitnu ulogu i u bivšoj i u sadašnjoj državi, osvajali trofeje i davali reprezentativce svedena na rang Modriče, Slavije, Budućnosti iz Banovića što se tiče pogleda sudija na iste.
Zamisli samo da se Real ili Barsa pokradu protiv Levantea, Bayern protiv Augsburga, to se jednostavno ne smije dešavati.
Ne krade se nas samo protiv Zrinjskog i Borca, nego te ponizi protiv ovih buranija klubova što je još više frustrirajuće.
Previše se dopustilo a čini mi se da niko nema snage za neku konkretnu reakciju, navijači su prvi bedem sarajevskih klubova i totalno mi je nejasno odakle ovolika letargija.
Ničija nije do zore, samo zora je daleko.
MNON
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slazem se a najace mi je odes u banja luku doboj prijedor,kradu ma terenu plus cetnicko orgijanje na tribinamaTatamata1946 je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:39Samo slijepac nije vidio gol iz prve
Kasnije na ponovljenim snimcima se jos bolje vidi...
Isto nama neki dan iskljuci igraca sto je petom zaustavio loptu. Nije bi ni faul, to svako vidi...samo sudija ne vidi
Mozemo se mi mrziti i podhebavati ali to su cinjenice koje vidi svako ko ima oci
Ko ulozi marku u ovaj cirkus svaka mu cast i ne bi me iznenadilo da investitori dignu ruke od svega
Na kosevu i grbavici svi imaju fin docek
Mi smo budale treba im kosti lomiti
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
prva greska je sto im nisu uzvratili za lom noge nego ih ovi dodatno prebili. Faking sloga doboj.
druga greska je sto sabic pada na zemlju u trenutku kada je lopta vise u golu nego sto nije
a greska prije svega je sto su dogurali do penala i nisu iskoristili penal tokom utakmice
sudjenje 50-50 cijelu utakmicu
druga greska je sto sabic pada na zemlju u trenutku kada je lopta vise u golu nego sto nije
a greska prije svega je sto su dogurali do penala i nisu iskoristili penal tokom utakmice
sudjenje 50-50 cijelu utakmicu
-
IMResurrected
- Postovi: 332
- Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi uporno pisu da je kriv Sabic sto nije slavio.
Pa sta sudija ima gledati da li on slavi ili place, valjda treba da gleda liniju? Uostalom, kako da vidi igrac iz svoje perskektive da li je presla?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tacno, ali to radim debilima i ljudima koji nekorektne stvari pisu. Npr Zigazagi nikad nista ruzno nisam napisao, niti cu. A ovom Brundoo evo odmah da mu se sjetim familije komplet onako usput.
Zadnja izmjena: Argentina, dana/u 10 mar 2026, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja tek sad ne kontam šta Vico i savez smjeraju sa Slogom ?! Da ih žele čupati,mogli su prvenstvenu utakmicu protiv Želje navući,bar pokušati sudjenjem. Ovako,odoše u polufinale kupa,još dve utakmice trošenja. Sledeće tri utakmice Sloga igra sa Radnikom i Rudarem u gostima,a Posušjem kući. Tad će biti mnogo toga jasnije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odinaka i Pejic su tukli cijelu tekmu. Dijelom i Nastic.ErosViverosViv je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:50prva greska je sto im nisu uzvratili za lom noge nego ih ovi dodatno prebili. Faking sloga doboj.
druga greska je sto sabic pada na zemlju u trenutku kada je lopta vise u golu nego sto nije
a greska prije svega je sto su dogurali do penala i nisu iskoristili penal tokom utakmice
sudjenje 50-50 cijelu utakmicu
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1603
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista Baliye, cekam i ja kad ces vas pokrasti , uskoro je to , pa ce opet rmaspe da curi
Online
Trenutno korisnika/ca: Balorda, zeljodogroba i 17 gostiju.
