FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Braachuka
Postovi: 21
Pridružen/a: 11 jan 2026, 16:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Braachuka » 11 mar 2026, 21:00

Zorane Zekicu, oprosti nam.
Sarajevo će biti, sve drugo će proći!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2051
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 11 mar 2026, 21:00

Ima još utakmica, možemo se podići.
4 gola iz 4 šuta više se nikad nikom neće desiti.
Onaj odbijanac za drugi gol nas je uništio.
Idemo dalje, odustati nećemo i ne smijemo. Doći će i pobjede ude ona već za vikend u Lištici.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Herson
Postovi: 2790
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 11 mar 2026, 21:01

Velež bolja ekipa.
Banić se posrao na sve dobro što je napravio do sada i izbacio nas iz kupa.
Mjesecima trubim kako Kuprešak ne može i ne smije biti opcija na beku, ali džaba.
Krđalić ne smije dobiti novi ugovor.
Telalović i Carlos korektni. Dječak od 17 godina za 20 minuta pokazao više od svih veznjaka.
Kakvo navijačko izdanje :tokralju:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 11 mar 2026, 21:02

karlos najbolji igrac u zadnje 3 utakmice, ostalo nije vrijedno pomena. Kao da gledam istu epizodu neke serije po ko zna koji put.




Moram dodati da je guliasvili najbolji igrac lige od postanka ali mogu slobodno reci i za narednih 10 godina


Cestitke Velezu potpuno zasluzeno

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 11 mar 2026, 21:02

Nemoguce je da Cvitanovic u utakmicimu sezone gdje igras na ispadanje gdje si izgubio u prvoj utakmici i ti pocinjes krdzalicem Meatom, i kad gubis i trebaju ti 2 gola ubacas telalovica, ISTO KODA IMA NAREDBU OD NEKOG DA OVA DJECA MORAJU IGRAT bez obzira na rezultat.

Nebi Marija mjenjao, daobi mu da vodi sve dok neugrozi 4 mjesto i evropu, al vec sad bi razmatra kojeg trenera dovest u slucaju ugrozavanja 4 mjesta a kojeg ako izborimo evropu a Mario se ne dozove.


Treba bit posten i reci DA JE CRVENI KARTON sasjeko nas ritam, nekako imam osjecaj da bi bolje izgledali da je Meata dobio crveni ili da ga je odma zamjenio.

2 minute nadoknade u prvom pol je smjesno.

Cestitat ljudima idemo dalje.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 11 mar 2026, 21:03

Oprosti Guly što sam te nekada napadao, Menalo ti ne može kopačke čistiti.

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 11 mar 2026, 21:04

plisek je napisao/la:
11 mar 2026, 20:52
Djeste karinasi, jel se pljuje po ekipi? Mi smo grmili do izlaska na 4 gola zaostatka ko da smo vodili, davali podrsku, vi ovdje sjedite i pljujete. Jarane jeza me prosla ko protiv tuzle u zenici birvaktile. Al sta zna derbi/plastika navijac sta je taj osjecaj. SARAJEVO ZA TEBE ZIVIMO
To sto si ti se pohvalio da si bio na utakmici i navijao abolira onu igru, 4 primljena gola, Ibrine casove trenerskog posla Mariju, igru Spahica naspram naseg Turkeša, pa i Mamići su imali sta da vide kako se gradi ekipa od prosjećnih igrača? Dragi @plisek ni od koga se ne smije primati 4 gola, niko ne smije od nas biti bolji u dvije utakmice NIKO!!! Cijenim odlazak, navijanje, podrsku, tvoje stavove ali veceras ih nista ne smije abolirati ovog naprosto poniženja od rezultata.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 11 mar 2026, 21:08

plisek je napisao/la:
11 mar 2026, 20:57
NazorUso je napisao/la:
11 mar 2026, 20:54
plisek je napisao/la:
11 mar 2026, 20:52
Djeste karinasi, jel se pljuje po ekipi? Mi smo grmili do izlaska na 4 gola zaostatka ko da smo vodili, davali podrsku, vi ovdje sjedite i pljujete. Jarane jeza me prosla ko protiv tuzle u zenici birvaktile. Al sta zna derbi/plastika navijac sta je taj osjecaj. SARAJEVO ZA TEBE ZIVIMO
Tako je, samo podrska ! To sto ih Nukic i Hrkac oduce od fudbala, nema veze. Podrska manekenima.
Za sve su krivi navijaci koji nisu bili u Mostaru !
otkad tebe nisam vidio, jesil docekao negativne rezulatet da izadjes iz podruma da se oglasis?
Bit ce da ne citas redovno, ja uvijek tu.
Morate razdvojiti KRITIKU i PLJUVANJE. Mada nakon vecerasnjih bravura, i pljuvanje bi bilo opravdano.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 677
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 11 mar 2026, 21:09

plisek je napisao/la:
11 mar 2026, 20:52
Djeste karinasi, jel se pljuje po ekipi? Mi smo grmili do izlaska na 4 gola zaostatka ko da smo vodili, davali podrsku, vi ovdje sjedite i pljujete. Jarane jeza me prosla ko protiv tuzle u zenici birvaktile. Al sta zna derbi/plastika navijac sta je taj osjecaj. SARAJEVO ZA TEBE ZIVIMO
:crazy:
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
adoado
Postovi: 355
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 11 mar 2026, 21:09

ErosViverosViv je napisao/la:
11 mar 2026, 21:02
karlos najbolji igrac u zadnje 3 utakmice, ostalo nije vrijedno pomena. Kao da gledam istu epizodu neke serije po ko zna koji put.




Moram dodati da je guliasvili najbolji igrac lige od postanka ali mogu slobodno reci i za narednih 10 godina


Cestitke Velezu potpuno zasluzeno
Kakva razlika gledati Carlosa i ovu čapljurinu Turkeša, nebo i zemlja
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

SHZ82
Postovi: 970
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 11 mar 2026, 21:09

prije svega cestitke Velezu i veliki aplauz za atmosferu sa obje strane.

ekipa i strucni stab nemam rijeci kakvo razocarenje, pa otvoris utakmicu idealno i onda gluoe greske.
prvi gol neshvatljivo losa procjena Banica, Gojkovic stoji na 5m i konta nece se nista desiti.
Poslike toga nikakva reakcija, bukvalno stali.
Laljic, Ristovski ne smiju krenuti kao igraci slikedecu sezonu u FKSarajevo, nama trebaju mladi igraci koji ce da trce vise od zivota u ovakvim utakmicama.
Cvitanovic jeste stsbilizovao ovu ekipu koja ima potencijal ali previse demagogije i nakvih supljih prica tako da zavrsi sezonu i cao.
Sta i kako dalje vise niko nema pojma, ali ovo ovako nece ici

Avatar
Manuel
Postovi: 9529
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Manuel » 11 mar 2026, 21:13

fks74 je napisao/la:
11 mar 2026, 21:03
Oprosti Guly što sam te nekada napadao, Menalo ti ne može kopačke čistiti.
Ma nije valjao Guli gusio ekipu,proigrat cemo kad on ode.

E jesmo proigrali samo tako.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1025
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 11 mar 2026, 21:15

Moram priznati, da mi je vcrs malo teško.

slika
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 11 mar 2026, 21:15

E cuj navikli se malo na dobre rezultate... Pa znaju li ovi debili gdje dolaze i koga vode, nije ovo yebeno posusje ili sloga.
Ubiju te Salčin, Nukic, Pidro, Spahic i yebeni mico kuzmanovic, svi zajedno nemaju primanja ko Ljaljic(ali imaju muda i zelju).
Zadnjih 5 godina sta je shrek napravio od kluba je kriminalno, dok je ova garnitura ljudi vodeca, mi se nemamo cemu nadati.
Cestitke Velezu na prolasku dalje.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 11 mar 2026, 21:17

Meni uopste ne pada tesko sto smo ispali. Ali me tjera na agresiju, ova nezainteresovanost, odsutnost, bezvoljnost, nemotivisanost igraca... Isto ko da jedva cekaju da odu sa terena. Glaave iskljucene, niko ne razmislja, isto skupina 11 retarda.
I u ovim Mirvicevim parama nema nafake. Covjekov svaki potez zavrsi neslavno.

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 11 mar 2026, 21:19

ronaldo99 je napisao/la:
11 mar 2026, 20:35
Kontam ili velez ili zeinjski ce uzeti kup, pa samim tim bi trebao 4-ti ici u europu, jer tu cemo se boriti sa sirokim, velez ce nas do kraja prestici sigunro.
Realno, jedino ko nam može uzeti treće mjesto je Velež, a kako ce oni ili Zrinjski uzeti kup, četvrto mjesto vodi u Evropu.

Avatar
Herson
Postovi: 2790
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 11 mar 2026, 21:20

SHZ82 je napisao/la:
11 mar 2026, 21:09
prije svega cestitke Velezu i veliki aplauz za atmosferu sa obje strane.

ekipa i strucni stab nemam rijeci kakvo razocarenje, pa otvoris utakmicu idealno i onda gluoe greske.
prvi gol neshvatljivo losa procjena Banica, Gojkovic stoji na 5m i konta nece se nista desiti.
Poslike toga nikakva reakcija, bukvalno stali.
Laljic, Ristovski ne smiju krenuti kao igraci slikedecu sezonu u FKSarajevo, nama trebaju mladi igraci koji ce da trce vise od zivota u ovakvim utakmicama.
Cvitanovic jeste stsbilizovao ovu ekipu koja ima potencijal ali previse demagogije i nakvih supljih prica tako da zavrsi sezonu i cao.
Sta i kako dalje vise niko nema pojma, ali ovo ovako nece ici
Cvitanović je za kratko vrijeme stabilizovao ekipu i napravio tim, a onda za još kraće vrijeme rasformirao isti tim.
Ljajić i Ristovski ne mogu u istu rečenicu. Adem je u mnogim utakmicama vukao ekipu naprijed i pravio prevagu u ofanzivi, dok Ristovski ne donosi apsolutno ništa, konstantno griješi, ispada, djeluje kao totalni amater.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 11 mar 2026, 21:21

Opet cu ponoviti, Ristovski je jedan od najgorih bekova Sarajeva u zadnjih puno godina. Mnogi ga brane/su ga branili samo zbog "imena". Lik pozadi supalj ko k.r.va a naprijed igra ko Stevie Wonder. Ja I dalje stojim iza toga, da smo mi uzasno odigrali i tekme koje smo dobili [-Posusje], sve osim pomenute utakmice smo dobili na srecu/ho rul ili indv. kvalitet. Igru nemamo, a pogotovo bez Cimirota, koji je po meni nas najvzniji igrac. Patnja je iznijeti loptu, a bez njega nemoguca misija.. Ovo sto mi igramo je velika patnja, odgovorno tvrdim da igramo najgori fudbal u ebenoj bhpl.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

boki86
Postovi: 5130
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 11 mar 2026, 21:22

Odlicno poceli, stajali na terenu, dali go, primimo pacerski go i onda raspad. E to je do tebe mario

Avatar
belosevic23
Postovi: 1340
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 11 mar 2026, 21:25

Svake sedmice nova sramota.. ima li kraja vise. Yebeem ti dan kad krenu pratit ovaj klub. Jatti trebale 2 godine u radniku i juniorima da se nametne u ekipu, ovaj Meite dobije prvu postavu iz aviona odmah. Kakav Ivanisevic nije mogo u istri igrat, kakav Hujber kakvi bakraci.
Kuzmanovic, Pidro, Serbecic, Salcin sve nasi igraci a 3x jeftiniji sigurno! Gdje su se kapiteni Ljajic, Ristovski sakrili umjesto da dizu ekipu.. Lako je biti kapiten kad se pobjeđuje

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []